Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-01-27 21:02

Tris vaikus užmušęs policininkas S. Paulikas – jau laisvėje

431|4|

Daugybę kartų į laisvę pirma laiko bandęs išeiti buvęs Skuodo policininkas Saulius Paulikas sulaukė malonės. Bausmės nebaigusiam atlikti 34 metų vyrui duris į laisvę atvėrė Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas Robertas Rainys. Teisėjas patenkino Vilniaus pataisos namų bei nuteistųjų elgesį vertinančios Lygtinio paleidimo komisijos siūlymą S.Pauliką išleisti į laisvę anksčiau laiko.


2015-01-27 19:59

Garsusis tėvų žudikas vėl įkliuvo

199|3

Praėjusių metų pabaigoje iš Pravieniškių pataisos namų paleistas liūdnai pagarsėjęs savo tėvų žudikas 37 metų Audrius Paškauskas vėl atsidūrė už grotų. 14 metų laisvės atėmimo bausmę atlikęs kaunietis įtariamas tuo, jog, apsimetęs policijos pareigūnu, masažo paslaugas teikusios merginos bute atliko kratą.


2015-01-27 19:01

Prokurorai pranešė – studentė J.Šikšniūtė buvo pasmaugta

76|10|

Prieš du mėnesius nužudytos studentės Justinos Šikšniūtės byloje – nauja informacija. Pranešama, kad merginą jos žudikas pasmaugė. Naujausias žinias apie šio rezonansinio tyrimo eigą pateikė ikiteisminiam tyrimui vadovaujantis Klaipėdos apygardos prokuroras Aurelijus Stanislovaitis.


2015-01-27 15:15

Norvegijoje ieškoma 7-mečio lietuvio, įtariamas pagrobimas

32

Norvegijos policijos pareigūnai ieško dingusio septynerių metų berniuko. Kaip praneša pareigūnai, septynmetis su savo motina gyveno Norvegijoje, o jo tėvas – Lietuvoje. Baiminamasi, kad berniukas buvo pagrobtas ir išvežtas iš šalies, rašo Norvegijos naujienų portalas nrk.no.


2015-01-27 15:07

Ūdrų kailiukus gabenęs šiaulietis ilgam keliaus už grotų

9|4| 

Į Lietuvos Raudonąją knygą įrašytų ūdrų kailiukus gabenęs šiaulietis 26 metų Rolandas Rimkus už tai turės kalėti dvejus su puse metų. Tokia bausmę R.Rimkui skyrė jį kaltu dėl neteisėtą laukinės gyvūnijos išteklių naudojimo pripažinęs Šiaulių apygardos teismas. Kadangi šis vyras dar nėra atlikęs anksčiau jam už kitą nusikaltimą paskirtos bausmės, už grotų jam iš viso teks praleisti trejus su puse metų. Nuteistam šiauliečiui taip pat teks atsakyti ir už gamtai padarytą žalą, kuri siekia daugiau kaip 24 tūstančius eurų.


2015-01-27 14:34

Iš tarnybos atleistas kontrabandininkui talkinęs pareigūnas

2

Iš tarnybos atleistas kontrabandininkui talkinęs ir už tai nuteistas Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnas. Kolegų demaskuotam pasieniečiui teismas skyrė tūkstantinę baudą.


2015-01-27 14:11

Kelmės r. gyventojo žiauraus nužudymo byla perduota teismui

1

Jau netrukus prieš teismą stos jaunas Radviliškio r. gyventojas, kaltinamas žiauriu nužudymu.


2015-01-27 13:58

Vairuotojas Klaipėdoje bandė sugundyti muitininką 5 eurais

6

Savaitgalį Klaipėdos teritorinėje muitinėje užfiksuotas bandymas papirkti muitinės pareigūną. Šeštadienį Malkų įlankos jūrų uosto poste vienos Baltarusijos įmonės vairuotojas V.Y. bandė papirkti muitinės pareigūną.


2015-01-27 13:53

Pakruojo rajone įkliuvo sodybą apvogti bandę jaunuoliai

3

Sausio 25-ąją apie 22 val. Pakruojo rajone, Draudelių kaime, vakaro tylą sutrikdė pradėję aidėti metalo trenksmai. Išgirdę šiuos garsus gatve ėję trys kaimo gyventojai nutarė pasmalsauti, kas tokioje vėlumoje darbuojasi negyvenamoje sodyboje.


2015-01-27 11:32

Didelį seifą iš parduotuvės pagrobusių vagių laukė nusivylimas

1

Radviliškio rajone, Sėkmių kaime, naktį į parduotuvę įsibrovę ir iš ten didelį seifą pagrobę vagišiai savo sėkme džiaugėsi neilgai – paaiškėjo, kad jų grobiu tapęs seifas buvo tuščias. „Ta vagystė mus išgąsdino, bet neapsidžiaugė ir nusikaltėliai – kruopščiai vagystei ruošęsi ir gerokai paplušėti turėję vagišiai tikrai neapsidžiaugė, kai atidarę pagrobtą seifą pamatė, kad jis yra tuščias“, – portalui lrytas.lt sakė Skėmiuose įsikūrusios parduotuvės vedėja Milda Baristienė. Parduotuvei jau trylika metų vadovaujanti M.Baristienė sakė, kad per tą laiką parduotuvė nuo vagių nukentėjo jau tris kartus.


Populiariausi per 24 val.