Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-07-29 12:56

Teismas nutraukė P. Gražulio bylą dėl senaties

8

Vilniaus apylinkės teismas nutraukė Petrui Gražuliui iškeltą byla dėl pasipriešinimo policijos pareigūnams per seksualinių mažumų eitynes 2013-aisiais, nes pasibaigė administracinės nuobaudos skyrimo terminas.


2014-07-29 12:20

E. Kusaitės bylą nagrinės Aukščiausiasis teismas

3

Lietuvos Aukščiausiasis teismas priėmė nagrinėti prokurorų kasacinį skundą dėl terorizmu kaltintos ir išteisintos klaipėdietės Eglės Kusaitės. Kaip informavo teismo atstovė Živilė Jokimaitė-Dolgich, skundas gautas dar liepos 10 d., bet byla greičiausiai bus nagrinėjama rudenį, jai teisėjų kolegija dar nepaskirta.


2014-07-29 12:02

Kauno meras užsispyrė: miestui rekia kongresų rūmų

36|11

Kauno mero Andriaus Kupčinsko svajonė – 2018 metų vasario 16-ąją valstybės atkūrimo šimtmetį švęsti naujuosiuose Koncertų, kongresų ir konferencijų (KKK) rūmuose, kurie turėtų iškilti kairiąjame Nemuno krante priešais senamiestį.


2014-07-29 10:39

Sudaužyto projekto šukės byra ant dešiniųjų galvų

43|3

Socialdemokratai toliau ieško buvusios konservatorių Vyriausybės nuodėmių dėl sprendimo nutraukti ankstesnį Suskystintųjų gamtinių dujų terminalo statybos projektą. Tačiau dešinieji kratosi kaltinimų ir net bado pirštais į kairiuosius. Dėl valstybei svarbaus projekto sužlugdymo jau anksčiau į Generalinę prokuratūrą kreipęsi socialdemokratai dabar paprašė, kad valstybei galimai padarytą žalą įvertintų ir Valstybės kontrolė.


2014-07-29 10:01

Izraelio karininkas: „Tikroji lietuvių sostinė yra Kaunas“

98

Kaune su šeima gyvenantis Izraelio armijos rezervo karininkas Andrejus Zolotinas prisipažįsta: šis miestas jam jaukesnis ir mielesnis už Vilnių. Kauniečiai išsilavinę, pakantūs žmonės, o kasdieniai sunkumai nesunkiai įveikiami, jei tik yra noro. Penkiomis kalbomis kalbantis Izraelio armijos rezervo karininkas A.Zolotinas Kaune gyvena kiek daugiau nei penkerius metus. Iš šio miesto kilusi jo žmona, šeimoje auga du mažamečiai vaikai – 8 metų sūnus ir trejų su puse dukra.


2014-07-29 08:29

Su STT susikukavęs D. Norkus sukėlė intrigą ir pradingo

6|2

Už kyšio ėmimą teisiamas Vilniaus vicemeras Romas Adomavičius nesulaukia, kol galės išdėstyti savo versiją. Į teismą neatvyksta pinigus jo mašinoje padėjęs vilnietis Darius Norkus. „Laikas baigti šitą cirką“, – taip vakar savo kalbą Vilniaus apygardos teisme (VAT) pradėjo prokuroras Linas Kuprusevičius, sužinojęs, kad į posėdį, kuriame nagrinėjama Vilniaus vicemero byla, vėl neatvyko svarbus liudytojas D.Norkus, rašo „Lietuvos rytas“.


2014-07-28 19:16

Kodėl „Viasat“ neišjungs propagandinių Rusijos TV signalų

393|4

Prieš kelias savaites baigėsi tris mėnesius trukęs rusiško kanalo „RTR Planeta“ retransliacijos Lietuvoje sustabdymas. Kiek anksčiau į eterį grįžo „NTV Mir Lithuania“. Šie kanalai ir, žinoma, PBK (Pervyj Baltijskij Kanal) sudaro Lietuvoje platinamos pro-Putiniškos propagandos stuburą. Apie tai ir dar daugiau – šiame žurnalistiniame tyrime.


2014-07-28 19:00

Buvęs V. Putino patarėjas paaiškino, kodėl rusai numušė lėktuvą

414|3|

Nauji karai prasideda ne pagal senąsias tradicijas. Karas neskelbiamas apskritai. Išpuoliams prieš kitą valstybę pasitelkiamos specialios grupuotės, propaganda, o ne armija. Tokius naujausius Rusijos diegiamus karo metodus pirmadienį Vilniuje atskleidė buvęs Rusijos prezidento patarėjas Andrejus Ilarionovas.


2014-07-28 18:55

Žvejai paspruko nepadėkoję gelbėtojams

10

Į Didžiulio ežerą Dauguose, Alytaus rajone, medine valtimi su prikabintu varikliu išplaukę du žvejai vos išvengė tragedijos. Už poros šimtų metrų nuo kranto apvirtus valčiai, vyrai iškrito į gilų ežerą.


2014-07-28 18:55

Naujai iškeptai ministrei – bičiulių kritikos ugnis

223|

Nors nuo naujų ministrų priesaikos prabėgo jau kone dvi savaitės, valdančiojoje Socialdemokratų partijoje vis dar kibirkščiuoja aistros dėl sveikatos apsaugos ministrės Rimantės Šalaševičiūtės paskyrimo. Kai kurie partijos nariai atvirai piktinasi ne tik tuo, kad Seimo narė neva buvo primesta partijai iš Prezidentūros, o kairiųjų lyderis premjeras Algirdas Butkevičius, klusniai nusileidęs, paliko partiją kvailio vietoje.