Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išklausykite
2014-07-28 05:36

Man koktu nuo tobulojo Vilniaus ir tobulų jo gyventojų

571|5

Iš anksto giliai atsiprašau tų sostinės gyventojų, kurie dar nepamiršę, kad tėra vos antroji-trečioji karta „nuo žagrės“. Bet noriu tiesiai šviesiai kreiptis į visus likusius. Kas jus verčia jaustis pranašesniais už mus, mažų miestelių gyventojus? Kodėl vos nusipirkę butą sostinėje ir įsiskolinę bankui visam likusiam gyvenimui, jūs pradedate reikšmingai riesti nosis ir iš aukšto žiūrite į likusią Lietuvą?


2014-07-28 05:36

Mokytoja neištvėrė: beraščius ugdo visai ne kompiuteriai!

76|2

Esu mokytoja. O tuo pat metu ir išmirštančios kartos atstovė – labai daug skaitau, tik skaitymo malonumą galiu sau leisti vis rečiau ir rečiau. Tam netrukdo nei buitis, nei gyvenimo ritmas – kam kam, o jau skaitymui aš visada galiu ištaikyti laisvą valandėlę. Blogiausiu atveju skaitau naktimis, kada namiškiai miega.


2014-07-25 16:34

Vilniečius Šventojoje glumina įžūlių nudistų kolonija

467|5

Šią savaitę atostogauti į Šventąją atvykusi vilniečių pora negali atsipalaiduoti. Mat prie jų gyvenamos vietos esančią paplūdimio atkarpą užkariavo nudistai. Jie deginasi, vaikšto ir eina maudytis nuogi, nors toje vietoje paplūdimys skirtas visai šeimai. Ten pat stovi ir ženklas, nurodantis, jog paplūdimys – bendras. „Mes čia jau trečia diena kaip ilsimės, ir esam ties riba, kur baigiasi bendras pliažas ir prasideda moterų pliažas. Ir bendrajame pliaže tiesiog įžūliai eina maudytis nuogi, nekreipdami dėmesio, kad aplinkui yra vaikų“, - skundėsi vilnietė, nenorėjusi atskleisti savo vardo.


2014-07-25 16:33

Rūpintis sena motina man yra kankynė

506|2

Vaikų pareiga — tėvams pasenus jais rūpintis. Dabar senelių namai brangūs ir dažnai nekokybiški, slaugę įpirkti taip pat sunku, tad belieka rūpintis pačiam. Senovėje buvo kitaip — „ant rogučių ir į mišką“... Man 56 metai, o gyvenu su mama. Jai šį rudenį sueis 80 metų. Mama sėdi invalido vežimėlyje, visai nejudina kojų, o rankas – sunkiai. Sutrikusi kalba: šneka iš lėto, sunku suprasti, ką sako. Senatvinis marazmas irgi daro savo — jau senokai girdėjau iš jos blaivų ar protingą sakinį.


2014-07-25 16:32

Spektaklis apie vėžį tapo pranašišku jo aktoriams ir žiūrovams

50|2

Perskaičiusi Audronės Urbonaitės straipsnį apie žmogų, kuris nusižudė, sužinojęs, kad jam neva ketvirtos stadijos vėžys, prisiminiau ir savo patirtį fronto linijoje, kurios pavadinimas, anot rašytojos Jurgos Ivanauskaitės, – „Pragaro sodai“. Pagal žiaurumą onkologines ligas galima lyginti su fašizmu, o nuosprendį išgirdus diagnozę – su kurtinančiu bombos sprogimu. Viltis susigūžia į kamuoliuką, ir reikia nemenkų dvasinių pastangų, kad ji vėl išskleistų sparnus.


2014-07-25 13:09

Devynias dienas dirbau po 14 valandų. Atlyginimas – 163 litai

103|2

Įsidarbinau bare „Kablys: Jūra. Kultūra“. Viskas buvo sutarta taip: dirbsiu po 10 valandų penkias darbo dienas ir gausiu 1200 litų. Tačiau jau po poros dienų darbo po 14 (!!!) valandų supratau, kad nieko gero nenusimato. Darbas virtuvėje vargino, nuolatinis karštis ir apsideginimai jau pradėjo užknisti.


2014-07-23 11:37

Picerijos darbuotoja pakraupusi nuo klientų vaikų elgesio

543|2

Dirbu vienoje gerai žinomo tinklo picerijoje. Savaime suprantama, kad papietauti labai dažnai ateina ir šeimos su mažais ar jau paaugusiais vaikais. Todėl noriu kreiptis į visus supertėvelius ir supermamytes su vienu konkrečiu klausimu – ar jūs kada nors susimąstote, kad savo vaikus reikėtų drausminti? Pati, nors esu dar jauna ir savo vaikų neturiu, tikrai nepriklausau vaikų nekenčiantiems. Labai myliu savo sūnėnus ir dukterėčias, mielai su jais leidžiu laiką, bet po to, ką beveik kasdien stebiu darbe, vakarais kyla noras tiesiog rėkti.


2014-07-22 18:03

Rūbų vagyste įtartą merginą pribloškė pardavėjų fantazijos

115|3

Šį trečiadienį bibliotekoje prisirinkusi knygų spūdinau sau smagi sostinės Trakų gatvele. Kai priėjau „Humaną“, suintrigavo skelbimas apie naują drabužių siuntą. Užėjau. Išsirinkusi penkis drabužius stojau laukti prie persirengimo kabinos. Laukimas užtruko. Besidairant aplinkui akys porąkart susidūrė su prie kasos besišnekučiuojančių dviejų pardavėjų akimis. Galop, sulaukusi savo eilės, ėmiau matuotis.


2014-07-22 11:42

Ten, kur žemaitis elgeta pasijuto, iš mūsų tiesiog pasityčiojo

82|4

Iš tikrųjų negalvojau, kad rašysiu ką nors baisaus ir blogo apie Subačiaus 28 terasą, bet žmonės žemaičiai paskatino neslėpti savo negerų jausmų terasos atžvilgiu. Lankiausi ten šią savaitę, liepos 14-ąją, gražų pirmadienio vakarą, nes su draugu nutarėme šiek tiek romantikos maistui suteikti.


2014-07-21 14:51

Priėmusi neaiškų pakeleivį lietuvė smarkiai pasigailėjo

110|3

Tikėdamasi pigiau nuvažiuoti į Vokietiją, lietuvė vos neprisidirbo rimtų nemalonumų. Jauną nepažįstamą jaunuolį pavėžėti nusprendusi moteris turėjo aiškintis Vokietijos pareigūnams. Yra toks internetinis puslapis www.blablacar.com ten užsiregistravęs gali ieškoti pakeleivių arba pakeleivingų automobiliu ir už palyginus nedidelę kainą. Apytikslės kelionių kainos nurodytos pačiame tinklalapyje.