Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išklausykite
2015-03-29 11:50

Per atostogas su mylimuoju – geriausios draugės peilis į nugarą

104|2

Turiu tetą, kuri vis sakydavo: „Nepažindink jaunesnių draugių su savo pora... Pasigailėsi“. Visada numodavau ranka, esą teta nukalba. Nebūtinai juk moterys viena kitai jaučia konkurenciją, o dar tokią, kuri pagadintų santykius. Taip aš maniau. Bet teta buvo teisi...


2015-03-29 11:49

Atvažiavo į „Regitrą“ pasikeisti pažymėjimo, o išėjo apstulbęs

76|2

Gal kas susidūrėte su tokia problema kaip vairuotojo pažymėjimo keitimas? Vieną dieną apsižiūrėjau, kad baigiasi vairuotojo pažymėjimo galiojimo laikas. Nuvykau į „Regitrą“, o ten paėmė pažymėjimą ir naujo pažymėjimo liepė atvykti po 10 dienų. Likau apstulbęs, nes net namo grįžti negaliu, nes neturiu pažymėjimo, o kadangi neturiu pažymėjimo, tai ir vairuoti negaliu.


2015-03-29 08:33

Abiturientė – atvirai: kaip bendramoksliai terorizuoja mokytojus

16|2

Daugelis žmonių, išgirdę apie mano svajonių studijas (noriu studijuoti lietuvių filologiją) pašaipiu tonu įgilia, kad turbūt ruošiuosi būti lietuvių kalbos mokytoja. Tokios pastabos veikia kaip šaltas dušas. Niekada nesvajojau būti mokytoja. Ne todėl, kad šis darbas būtų žemas, prastai apmokamas ar neprestižinis. Anaiptol. Ši kilni profesija, reikalaujanti pašaukimo, atsidavimo ir idėjos, yra tiesiog būtina valstybei. Tiesiog mokytojų darbo realybė yra pasibaisėtina.


2015-03-29 07:20

Elitinė meilužė už pinigus: „Tai – ne kiekvienai merginai“

269|2

Perskaičiau merginos pasakojimą apie turtingą smurtautoją, galiu tik įsivaizduoti, kaip nelengva iš to ištrūkti. Tačiau noriu papasakoti apie savo patirtį. Yra tarptautiniai portalai, padedantys merginoms rasti vyresnius turtingus vyrus tam tikro formato santykiams. Pagal susitarimą – nuo reguliarių susitikimų už dovanas iki visiško aprūpinimo už merginos kompaniją.


2015-03-29 07:20

Sėdžiu išmatų pilname bute. Nepatikėsite, koks čia detektyvas

22|2

Grįžtame su drauge po kelionės, įeiname į laiptinę ir visa laiptinė smirda taip, lyg kažkas joje būtų miręs. Atsirakiname savo buto duris, ir iš karto pasitinka aštrus fekalijų kvapas. Visos buto grindys plaukia juodu vandeniu, kurio kvapas apsvaigintų kiekvieną. Kriauklė, vonia tualetas, indaplovė iki viršaus pilni šios „gėrybės“.


2015-03-29 07:20

Kai kam šis darbas – pragaras, o Klaipėdos mero broliui – laimė

27|7

Žmonės daug ką prisimena, bet daug smulkmenų nueina užmarštin, nors vaizdai, matyti nuo pat gimimo, niekur nedingsta ir išlieka kažkur gyliai pasąmonėje. Pažįstu žmogų, kuris aiškiai prisimena kaip jį Tėvelis vežėsi iš gimdymo namų rogutėse, o jis, laižydamas nuo lūpų Mamytės pieno likučius, grožėjosi žvaigždėmis danguje.


2015-03-27 19:35

Šiurpią praeitį Lietuvoje dzūkei padėjo pamiršti mylintis vyras

295|3

Mane paskatino parašyti straipsniai apie mišrias santuokas, kurių jūsų skyrelyje paskutiniu metu ypač padaugėjo. Iš tikrųjų – tai džiugina. Nes ir pati esu sukūrusi tokią santuoką. Iš karto sakau – mano istorija nėra išgalvota. Nuotraukos nepaimtos iš jokio interneto. Esu tikra lietuvė, nežinau, panaši ar nepanaši.


2015-03-27 17:43

Visą gyvenimą „ariau“ darbe ir namuose. Štai, ką turiu dabar

65|3

Dabar, kai aktyvusis gyvenimas jau praeityje, dažniau galvoju, ar taip gyvenau, ar neskriaudžiau savęs ir artimųjų. Kadangi anksti netekau tėvo, auklėjo mama. Nuolat mačiau, kad ji, jauna tapusi našle, paaukojo mums, vaikams, savo likusį gyvenimą. Gyveno vien dėl mūsų, siekė, kad vaikai įgytų išsilavinimą, pasiektų daugiau, nei buvo lemta jai.


2015-03-27 09:54

JAV gyvenančio lietuvio žmonai – įžeidimas Vilniaus centre

204

Esu vedęs azijietę iš Tailando. Susituokėme prieš 2 metus. Esu 45 metu vyras iš Vilniaus. Paskutiniuosius 10 metų gyvenu Amerikoje. Čia turiu savo verslą. Čia ir sutikau savo gražuolę žmoną, kuriai šiuo metu yra 28 metai. Jinai medicinos studentė.


2015-03-27 09:44

20-mečių seksas: „Su draugais – normalu. Daug kas taip daro“

109|2

Permečiau akimis jūsų straipsnį apie seksą tarp draugų. Galiu patvirtini kad tai yra normalu, realu ir daug kas taip daro. Žinoma, aš esu tik 22 metų jaunuolis, bet mes su drauge ne mergina tai darom dažniausiai kai abudu liekam be antros pusės. Nei meilės, nei pavydo tarp mūsų nėra.


Populiariausi per 24 val.