Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2014-12-22 16:14

A.Gadžijevas nespės vesti mylimosios iki kūdikio gimimo

21

Žinomas virtuvės ir šokolado meistras Ali Gadžijevas (30 m.) prieš Kalėdas sukasi kaip niekada vikriai kurdamas itin gardžius desertus didžiosioms metų šventėms. Dabar konditerininko širdyje – ir žymiai daugiau džiaugsmo nei kada nors anksčiau, mat jo sužadėtinė, manekenė šešeriais metais jaunesnė Patricija Žuromskytė laukiasi primagimio.


2014-12-21 18:07

Vyrai, norite gyventi ilgai, sveikai ir turtingai – susituokite!

45

Beveik visos tautos visais istoriniais laikais manė, kad ilgiau gyvena vyrai, turintys partnerį. Ir šių dienų mokslininkai sutinka, jog meilė, švelnumas, rūpinimasis artimaisiais prailgina žmogaus gyvenimą keleriais metais. Norint pakelti tonusą ir sustiprinti energijos srautą svarbu reguliariai užsiiminėti seksu.


2014-12-21 18:05

5 vaikų miegojimo pozos: ką sako psichologai?

1

Miegantys mažyliai atrodo angeliškai. Pavargusiems tėvams vaiko miegas – ilgai lauktas atokvėpis po nesibaigiančių rūpesčių, kuomet galima trumpam stabtelėti ir pasigrožėti, kaip saldžiai mažylis miega lovelėje. Įdomu tai, kad pagal mėgstamą vaiko miegojimo pozą galima nustatyti, kas jam kelia nerimą.


2014-12-21 18:04

Rūta Meilutytė: „Plaukimas gali suburti šeimą“

1|21| 

Kauno plaukimo centre visą dieną verda aistros – jame vyksta pasaulio čempionės Rūtos Meilutytės labdaros ir paramos fondo surengtas šeimų plaukimo turnyras, kuriame dalyvauja beveik 200 vandens pramogų mėgėjų.


2014-12-21 15:43

Kodėl su alkoholiku gyvenanti moteris retai ryžtasi skirtis?

26

Kasdienis gėrimas. Triukšmingos išgertuvės iki paryčių. Laiptinėje „smigęs“ sutuoktinis ir gėda dėl jo elgesio. Pridergtas butas. Tuščia piniginė. Muštynės. Ir taip, - metų metus. Kodėl alkoholikų šeimose skyrybos – retas svečias? Moteris padejuoda, kad vyras girtauja, pagrąsina jam, ir gyvena, nė nemanydama skirtis.


2014-12-21 13:19

Krepšininkas D. Redikas Kalėdų Senelio prašys grąžinti mylimąją

113|3

Su stiliste Asta Valentaite (33 m.) išsiskyręs krepšininkas Dovydas Redikas (22 m.) neieško naujos meilės. Dabar jam svarbiau rasti darbą – krepšinio klubą, kuriame galėtų žaisti. D.Redikas svajoja, kad greitai įbėgs į aikštę. „Netrukus išgirsite gerų naujienų“, – patikino kelis mėnesius nežaidęs krepšininkas.


2014-12-19 20:51

D.Redikas - apie A.Valentaitę: „Jos charakteris- auksinis“

86

Su stiliste Asta Valentaite (33 m.) išsiskyręs krepšininkas Dovydas Redikas (22 m.) neieško naujos meilės. Dabar jam svarbiau rasti darbą – krepšinio klubą, kuriame galėtų žaisti. D.Redikas svajoja, kad greitai įbėgs į aikštę. „Netrukus išgirsite gerų naujienų“, – patikino kelis mėnesius nežaidęs krepšininkas.


2014-12-19 19:28

Populiariausios tėvų frazės, kurių negalima sakyti vaikams

16

„Šimtą kartų tau sakiau taip nesielgti, o tu vis tiek darai savo!“ - susinervinate po savo atžalos užsispyrimo. O gal be reikalo sakėte? Pasakymus, kurių nuolat pažeria suaugusieji, vaikas suvokia kaip matematikos formules. Jomis jis vadovausis visą savo gyvenimą – beje, visiškai nesąmoningai. Todėl tėvai turi parinkti teisingus žodžius, kalbėdamiesi su sūnumi ar dukterimi. Juk tėvų „programavimo“ galia yra nepaprastai didelė.


2014-12-18 18:45

Pedofilai vaikų tyko ne gatvėje, o šeimoje

75|2|

Po visą Lietuvą sukrėtusio įvykio Jonavoje, kuomet pedofilas užpuolė ir išžagino iš mokyklos grįžtančią dešimtmetę, daugelis tėvų sunerimo: kaip nuo gatvėje siautėjančių iškrypėlių apsaugoti savo vaikus? Tačiau statistika rodo ką kita. Nuo seksualinio, o taip pat ir kitokio smurto vaikus saugoti labiausiai reikia ne gatvėje, o artimiausioje aplinkoje, šeimoje. Būtent artimiausi suaugusieji, o ne svetimi, dažnai kitiems šeimos nariams nežinant, tampa vaikų skriaudikais.


2014-12-17 16:51

Sėkmingiausias verslininko M.Jovaišos projektas - didelė šeima

11|5

Auginti vaikus prasmingiau negu kurti albumus. Tai pripažino dar vieną fotoalbumą „Neregėta Kuba“ sukūręs verslininkas ir fotografas Marius Jovaiša (41 m.). Neseniai pristatydamas naują savo darbą Marius kartu su žmona organizacijos „Gelbėkit vaikus“ valdybos pirmininke Brigita (38 m.) pasidžiaugė, kad laukia į pasaulį ateisiančio ketvirto kūdikio. Apie tai rašoma „Lietuvos ryto“ žurnale „Gyvenimo būdas“.


Populiariausi per 24 val.