Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Vaikai
2016-05-31 14:47

Mamai šokas: jos trynukai – genetiškai absoliučiai vienodi

29|7

Žinia, kad laukiesi trynukų, visada sukelia nemažą šoką būsimai mamai. Taip pat pasijuto 23 m. britė Becki Jo Allen. Su mažyliais Romanu, Rocco ir Rohanu praleidusi 6 savaites intensyvios priežiūros palatoje, mama grįžo į namus, bet čia jos laukė dar viena staigmena.


2016-05-31 10:27

Aktyvi ir prasminga vaikų vasara: kodėl verta rinktis golfą?

3

Artėjant vasaros atostogoms rūpestingi tėvai suka galvas, kokia veikla užimti savo atžalas. Specialistų teigimu, norintiems, kad vasaros užsiėmimas „atplėštų“ vaiką nuo kompiuterio, būtų aktyvus ir suteiktų galimybę pabūti gryname ore, verta rinktis golfą. Šis žaidimas yra ne tik smagus laiko praleidimas su bendraamžiais, bet ir vaikų loginį mąstymą ugdantis bei sveikatą stiprinantis sportas.


2016-05-30 15:00

Patyčių tarp vaikų problemą spręs socialinio verslo startuoliai

2

Patyčių tarp Lietuvos vaikų problemą imsis spręsti trys socialinio verslo startuoliai. Tai daryti jiems padės tarptautinė organizacija „Reach for Change“, paskatinusi 133 vaikų gerovei skirtus projektus 17 pasaulio šalių, ir mobiliojo ryšio rinkos lyderė „Tele2“, projektui skyrusi 65 tūkst. eurų.


2016-05-30 14:55

Su „Philips Sonicare For Kids“ vaikai dantis valo geriau

8

1891 m. Nyderlanduose įsteigta įmonė – „Philips“ – tai daugialypė sveikatos ir gerovės skatinimo įmonė. „Philips“ sukurtos programos „EcoVision“ tikslas – iki 2025 m. sukurti sveikesnį ir ilgaamžį pasaulį bei pagerinti 3 milijardų žmonių gyvenimą. Tai įgyvendinama, kuriant prasmingas naujoves tokiose reikšmingiausiose srityse, kaip sveikatos priežiūra, namų apyvokos prekės ir apšvietimas. Viena iš tokių naujovių – „Sonicare For Kids“ dantų šepetėlis, kuris kartu su nuotaikinga aplikacija padeda vaikams geriau ir teisingiau valyti dantis.


2016-05-30 11:13

Kišenpinigiai vaikui: nuo kokio amžiaus pažindinti su pinigais?

2

„Lenk medį, kol jaunas“, – sako liaudies išmintis, puikiai tinkanti kalbant apie finansinio raštingumo ugdymą. Edukologai ir finansų ekspertai sutaria, kad jei nuo mažens su vaikais kalbėsitės apie finansus, tikėtina, kad suaugę jie su pinigais elgsis išmintingai ir jiems neteks tempti nuo algos iki algos. Į ką atkreipti dėmesį pratinant atžalą protingai elgtis su finansais, pataria SEB banko šeimos finansų ekspertė Julita Varanauskienė ir edukologijos mokslų daktarė Austėja Landsbergienė.


2016-05-26 15:19

Patyčios iš jaunesnio vaiko moksleiviui vos nesibaigė mirtimi

6| 

Dažnai galvojama, kad patyčios kelia pavojų tik tiems nelaimėliams, iš kurių tyčiojamasi. Vis dėlto, jeigu patyčių auka ryžtasi save apginti, liūdnai baigiasi tiems, kurie tyčiojasi.


2016-05-26 11:02

Kojinės pagal vaikų piešinius: jauniausiam dizaineriui – penkeri

1|18

Baigėsi rekordinis „Nusipiešk sau kojinytes“ 11-tasis taikomojo dizaino konkursas. Išrinkti nugalėtojai


2016-05-25 09:58

Moters grožis po gimdymo: savo kūnu reikia didžiuotis

24|15

Kiekvienas gyvenimo etapas turi savo žavesio, ir kiekviename gyvenimo etape moters kūnas yra savaip gražus. Kai kurioms moterims atrodo, kad nėštumas ir gimdymas – lyg „pasaulio pabaiga“, kai tenka visiems laikams atsisveikinti su gražia figūra.


2016-05-23 12:36

Lietuvos ikimokyklinukams užduočių pavydi net užsieniečiai

6

Lietuvių pasirodymas pavasarį vykusioje Bolonijos knygų mugėje sulaukė atgarsių – susidomėję leidyklos „Šviesa“ pristatytu priešmokyklinio ugdymo komplektu OPA PA! dėl vertimo ir leidybos teisių įsigijimo kreipėsi leidėjai iš Lenkijos, Ukrainos, Rusijos. Laiku adaptavus visus komplekto leidinius jau kitų metų rudenį dalis būsimųjų priešmokyklinukų šiose šalyse galės ruoštis mokyklai pagal lietuvių sukurtą priemonę, pelniusią ir aukščiausią Europos mokomosios literatūros leidėjų grupės (EEPG) apdovanojimą – sidabro medalį.


2016-05-21 11:00

Griūk iš juoko: mergaites auginantys tėčiai – patys gražiausi

5|16

Mergaitės nuo pat mažų dienų svajoja būti princesėmis. Daugelis jų vos pradėjusios vaikščioti ieško mamos kosmetikos ir skuba dažytis veidelį. Kitos aunasi aukštakulnius ir taip bando pamėgdžioti mamą.


Populiariausi per 24 val.