Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvairenybės
2014-08-20 22:38

Plėšiką sulaikę drąsuoliai ant jo užsėdo ir netyčia uždusino

12

33 metų Clintui Townsendui labai nepasisekė. Istoriniame Oksfordo dengtame turguje vyras bandė apiplėšti juvelyrinių dirbinių prekyvietę. Vilkėdamas motociklininko striuke ir šalmu, jis išdaužė parduotuvėlės langą, primetė dūminių užtaisų, bet nieko pavogti nespėjo – ant plėšiko supuolė jos savininkas ir vadybininkas.


2014-08-20 17:03

Briuselio diplomatas prievarta pakėlė Kataro princesės čadrą

8

Briuselio diplomatas, Protokolo tarnybos vadovas Jeanas Marie Pire'as prisipažino, kad prievarta pakėlė Kataro princesės čadrą, kai ji gatvėje jo paklausė kelio į Gran Plasą – istorinį Briuselio centrą, praneša „The Times“.


2014-08-20 15:53

Ledinio vandens kibiro iššūkį priėmė ir buvęs JAV prezidentas

2

Pasaulyje vis labiau plintant ledinio vandens kibiro iššūkiui, išsimaudyti tenka ne tik pramogų pasaulio žvaigždėms, bet ir garsiems politikams. Internete išplatintas įrašas, kuriame iššūkį priima ir buvęs JAV prezidentas George'as W.Bushas. Šį išbandymą G.W.Bushui televizijos laidoje perdavė jo dukra Jenna Bush Hager. Tiesa, vaizdo įraše buvęs JAV prezidentas teigia, kad piltis vandenį ant galvos nėra „prezidentiškas veiksmas“ ir jau ketina išrašyti čekį su ALS liga, sukeliančia raumenų atrofiją, sunkumą kalbėti, ryti, kvėpuoti, kovojančiai organizacijai.


2014-08-20 13:53

Rusijoje nenorėjo sutuokti jaunuolių, palaikę juos lesbietėmis

66|9| 

Rusijoje homosekauslų santuokos draudžiamos. Tačiau heteroseksuali pora, biologiškai – vyras ir moteris – Maskvos santuokų rūmuose tik per vargus įstengė susituokti. Visa bėda, kad jaunuolių porelė atėjo vilkėdama nuotakų sukneles ir buvo palaikyta pora lesbiečių.


2014-08-20 11:06

Seniausias planetos vyras – 111 metų japonas

 

111 metų sulaukęs japonas Sakari Momoi trečiadienį oficialiai įtrauktas į „Gineso“ rekordų knygą kaip seniausias planetos vyras.


2014-08-20 09:55

Sienas valantys menininkai – vandalai?

4

Vadinamųjų išvirkščių grafičių kūrėjai įsitikinę, kad savo darbais gražina ir net švarina miestus. Vis dėlto Vokietijos miestuose žadama netoleruoti ir tokių kūrinių. Įsivaizduokite: po dalykinio susitikimo grįžtate prie savo automobilio ir pamatote ant lengvai apdulkėjusio variklio dangčio nupieštą šypsenėlę. Ką darote? Pykstate? Nusprendžiate važiuoti į plovyklą? Ar tiesiog patraukote pečiais ir važiuojate toliau?


2014-08-19 19:16

Indijoje nuotakos paliko vyrų namus, neradusios juose tualetų

9

Šešios ką tik ištekėję merginos Indijoje paliko savo vyrų namus dėl prastų sanitarinių sąlygų. Merginos iš Chesijos kaimo, Kušinagaro rajone, žadėjo sugrįžti į naujuosius namus tik tada, kai jų vyrai pasirūpins, kad namuose stovėtų normalūs tualetai. Tiesa, šių merginų situacija nėra niekuo ypatinga Indijoje, kurioje daugiau nei milijardas žmonių neturi tualeto namuose. Labiausiai dėl tokių apgailėtinų sąlygų kenčia moterys. Viena iš nuotakų, vardu Gudiya, pasakojo, kad baisiausia buvo tai, jog net ir naktį tekdavo eiti į laukus.


2014-08-19 16:54

Išvalyti 60 metrų aukščio Big Beną patikėta alpinistams

 

Londone kelioms dienoms sustojo garsiausias šalies laikrodis - atėjo metas Big Beną išvalyti. Ši procedūra viename garsiausių Londono simbolių atliekama kas penkerius metus, o valyti 60 metrų bokšto samdomi patyrę alpinistai. Tai daryti reikia ypač atsargiai, nes laikrodžio paviršius sudėliotas iš ploniausio stiklo fragmentų.


2014-08-19 16:52

Albinosas krokodilas, vardu Michaelas Jacksonas, surijo žvejį

17|

Albinosas krokodilas nusitempė australų žvejį nuo upės kranto ir šio žmonai stebint jį tiesiog surijo. Tragiškas likimas 57 metų žvejį ištiko šiam įsibridus į upę ir bandant atkabinti užstrigusį meškerės valą. Albinosas krokodilas, vardu Michaelas Jacksonas, staiga nėrė iš vandens ir pasičiupo nespėjusį sureaguoti vyrą, skelbia dienraštis „Daily Mail“.


2014-08-18 20:09

Girtavimas latvių statybininkams padėjo gauti geresnį būstą

3

Girtuokliavimas Anglijoje, Mančesterio mieste, grupei latvių statybininkų padėjo pasigerinti gyvenimo sąlygas. Šeši statybininkai vagonėlyje nuolat naktimis girtaudavo, ir jų keliamas triukšmas bei girtos šėlionės taip įgriso aplinkiniams gyventojams, jog jie pasiskundė policijai, praneša ruconnect.co.uk.


Populiariausi per 24 val.