Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2014-12-22 21:14

Pakeliavo: septynios paauglės po klasės ekskursijos taps mamomis

6

Bosnijoje ir Hercegovinoje lytinio švietimo svarba suprantama tik matant skaudžias pasekmes. Vis daugiau merginų tampa lytiškai aktyvios sulaukusios vos 13–15 metų, o praėjusiais metais šalies sostinėje Sarajeve 31 tokio amžiaus mergaitei buvo nustatytas nėštumas. Tačiau apie tai, kas nutiko per penkias dienas, kurias paauglės iš mažo šalies miestelio praleido sostinėje, bus kalbama dar ilgai. Pasiektas naujas „rekordas“ - iš dvidešimt aštuonių merginų po penkių dienų kelionės į šalies sostinę net septynios dabar gali būti vadinamos būsimomis mamomis, skelbia „Daily Mail“.


2014-12-22 18:47

Kalėdinė loterija ispanams – antroji religija

3

Ispanijoje kalėdinė loterija – tikras fenomenas, sunkiai paaiškinama visuotinė karštligė. Kalėdinėje loterijoje dalyvauja visi. Tie, kurie loterijos paprastai nežaidžia, perka tik po vieną kalėdinės loterijos bilietą. Oficiali statistika rodo, kad net 75 proc. ispanų perka kalėdinės loterijos numerius ir statistiškai išleidžia apie 40 eurų. Pavyzdžių toli ieškoti nereikia – net ir nuolat taupantis ir prieš vartojimą aršiai nusiteikęs straipsnio autorės vyras tiek ar daugiau kasmet išleidžia kalėdinei loterijai.


2014-12-22 07:22

Zoologijos sodas kvietė fotografuotis prie apsvaigintų gyvūnų

4

Gyvūnų mylėtojai, lankydamiesi zoologijos soduose, jau nebesistebi tankiomis laukinių gyvūnų narvų grotomis ir įspėjimais laikytis atstumo. Tačiau ar žinojote, kad egzistuoja vieta, kur galima įeiti į liūto narvą, su juo nusifotografuoti ir net paglostyti? Nors vieni žmonės po apsilankymo jame džiaugiasi išpildę savo gyvenimo svajones, kiti teigia, kad gyvūnai aiškiai yra apsvaigę ir siekia, kad zoologijos sodas būtų uždarytas, skelbia „Daily Mail“.


2014-12-21 15:10

Pavydo apimta rusė buvusį mylimajį nustūmė nuo kelio

15

Kai rusė Marija Artemejeva pamatė su nauja drauge mašinoje važiuojantį savo buvusį mylimąjį, ji ne juokais įsiuto. Dabar moteris kaltinama pasikėsinimu nužudyti, po to, kai pavydo apnikta ji mėgino nustumti poros automobilį nuo kelio, rašo „Daily Mail“.


2014-12-21 15:05

Kalėdinė mįslė: karalienė Elizabeth II traukiasi?

14

Lažybų kontora „Coral“, pasiūliusi statymą dėl Didžiosios Britanijos karalienės atsistatydinimo, nesitikėjo sulaukti tiek dėmesio. Pasak lažybininkų, jie buvo priversti pašalinti šį pasiūlymą, netikėtai sulaukę „įtartinai nemažų sumų“ ir išskirtinio susidomėjimo iš asmenų, kurie „galimai turi žinių iš karalienės aplinkos“.


2014-12-20 12:07

B. Obama su šeima pradeda atostogas Havajuose

13|5| 

JAV prezidentas Barackas Obama pradėjo savo kasmetines žiemos atostogas gimtuosiuose Havajuose, praneša AP. Prezidentas su žmona Michelle ir dukromis Sasha bei Malia vėlų penktadienio vakarą atvyko į Perl Harboro ir Hikamo jungtinę bazę. Obamų šeima apie dvi savaites viešės Oahu saloje ir į Vašingtoną grįš sausio pradžioje.


2014-12-19 18:53

Mokslininkai atrado 8 kilometrų gylyje gyvenantį padarą

8

Mokslininkus, tyrinėjančius vandenynų gilumas, nustebino netikėtas atradimas. 8145 metrų gylyje, tai beveik 500 metrų giliau, nei prieš tai užfiksuotas giliausiai gyvenantis jūros gyvis, rašo bbc.com. Ši žuvis ir keli kiti žmogaus akiai nauji jūros gyviai buvo užfiksuoti mokslininkams tyrinėjant Marianų įdubą Ramiajame vandenyne, kurios gylis – daugiau nei 11 kilometrų.


2014-12-19 11:26

Kinas puolė atidarinėti kylančio lėktuvo duris

12

Kinijos oro linijų keleivis lėktuvo pakilimo metu nusprendė „įkvėpti gryno oro“ ir atidarė avarinį išėjimą, skelbia Kinijos naujienų agentūros. Pasak lėktuvo personalo, keleivis tiesiog nesuprato, kokią grėsmę sukėlė tiek sau, tiek visiems likusiems keleiviams. Šis incidentas sekė praėjusios savaitės įvykį, kai tų pačių Kinijos oro linijų keleivis puolė atidarinėti avarinį išėjimą, lėktuvui tik nusileidus ant žemės. Keleivis šaukė ir priešinosi jį stabdančiam lėktuvo personalui, aiškindamas, kad jam reikia skubiai išlipti.


2014-12-18 22:57

Pižamų vakarėlis kine: žiūrovai filmais mėgavosi lovose

2|7

Vienas Rusijos kino teatras savo lankytojams pasiūlė pasijusti kaip savo namų miegamajame. Kino teatro žiūrovai filmais mėgavosi įsitaisę minkštais patalais išklotose lovose.


2014-12-18 14:22

„Sony“ atšaukė parodijų filmą apie Šiaurės Korėją

1| 

„Sony Pictures“ trečiadienį staiga atšaukė komediją, kuri papiktino Šiaurės Korėją ir išprovokavo šiurpius programišių grasinimus, kaip įtariama, užsakytus Pchenjano.


Populiariausi per 24 val.