Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-09-05 16:35

Siūlo nebedrausti karinėse teritorijose vartoti alkoholį

Krašto apsaugos ministerija siūlo panaikinti įstatyme įtvirtintą draudimą karinėse teritorijose vartoti alkoholinius gėrimus, teigdama, kad tai sukelia nepatogumų organizuojant priėmimus. „Atsižvelgiant į nusistovėjusią tarptautinę praktiką ir protokolo reikalavimus, oficialių priėmimų ir kitų protokolinių renginių metu svečiai pagerbiami tauriųjų alkoholinių gėrimų taurių pakėlimu“, – teigiama ministerijos aiškinamajame rašte.


2015-09-05 15:21

Šilutėje vyko tarptautinis žuvienės virimo čempionatas

28

Šeštadienį Šilutės mažųjų laivų uoste vyko jau septintasis žuvienės virimo čempionatas. Suvažiavo geriausi žuvienės virimo meistrai ir jų komandos ne vien tik iš Lietuvos. Pasak žuvienės virimo čempionato vyriausiojo šefo Marijaus Budraičio, dalyvauja komandos iš Vokietijos, Latvijos, Rusijos. Į čempionatą žadėjusios atvykti Lenkijos ir Turkijos komandos Šilutės rajono savivaldybei atsiuntė atsiprašymo laiškus, jog negalės dalyvauti.


2015-09-05 14:36

Žuvusios svajoklės patrulės gedi ne tiktai angelai sargai

83|4|

„Su Ligita galėjome toli eiti, daug pasiekti“, – ištarė kuršėniškis Tautvydas. Mylimųjų svajonei nelemta išsipildyti – patrulę L.Baniulytę sutraiškė vilkikas, kurį vairavo girtas pakruojiškis.


2015-09-05 14:17

L.Linkevičius: „magiškos“ pabėgėlių kvotos problemos neišspręs

11

Lietuva solidariai prisidės sprendžiant pabėgėlių krizę, bet pasisako prieš kvotas, sako Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Lietuvos diplomatijos vadovas taip pat pabrėžia – būtina užkirsti kelią reiškinio priežastimis, nes šiuo metu tik kovojama su pasekmėmis, ir nelabai sėkmingai.


2015-09-05 10:35

Pražudyta pareigūnė paliko mylimąjį ir ateities svajones

157|10|

„Ligita buvo gyvybės asmenybė – visuomet su šypsena ir gera nuotaika. Labai rimtai žiūrėjo į savo darbą ir jį mylėjo“, – taip apie tragiškai žuvusią policijos pareigūnę tramdydama ašaras kalbėjo jos kolegė. 20-metei Ligitai Baniulytei visas gyvenimas dar buvo prieš akis, kurį ji planavo su mylimu žmogumi.


2015-09-05 09:37

Žygeiviai žemaitukų žirgais apsuks aplink Lietuvą

4|41| 

Visam pasauliui pademonstruoti lietuviškų žemaitukų veislės žirgų ištvermę dar kartą ryžosi šios veislės arklių augintojų asociacija. Šį kartą jos nariai leidosi į žygį aplink Lietuvą, kuris bus ne ką trumpesnis už istorinę kelionę 2010 metais, kai per 40 dienų apie 2 tūkst. kilometrų nujoję 10 raitelių pasiekė Juodosios jūros krantus. Šį kartą kiek ilgiau nei per mėnesį apie Lietuvą ketinama įveikti apie 1,7 tūkst. kilometrų.


2015-09-04 21:36

Rusai Lietuvos vandenyse Baltijos jūroje vaikė civilius laivus

73

Ketvirtadienį Lietuvos teritorinėje jūroje ir išskirtinėje ekonominėje zonoje Baltijos jūroje patruliavę Lietuvos karinių jūrų pajėgų laivai M53 „Skalvis“ ir N42 „Jotvingis“ užfiksavo tris Rusijos Federacijos karinius laivus.


2015-09-04 21:05

„Sostinės dienos“: – troškintų kopūstų bus, bet kičo – ne

5|50

„Mums liepta būti iki pat vakaro, 21 valandos. Ką mes čia tiek veiksime, stovėsime tuščiais prekystaliais?“, – tokią frazę buvo galima išgirsti ne iš vieno „Sostinės dienų“ dalyvio. Penktadienio rytą prasidėjo daugybę vilniečių sutraukianti šventė „Sostinės dienos“, Kaip ir kasmet, čia užsuka daugybė vilniečių.


2015-09-04 21:04

Valdžią kamuoja bloga nuojauta dėl bręstančių riaušių

282|4

Šalies valdžia ir teisėsaugos institucijos įtariai laukia kitą savaitę Vilniuje rengiamo mitingo, kuriame tūkstančiai profsąjungos atstovų ketina protestuoti prieš siūlomą naują socialinį modelį: ar prisidengus taikia akcija nebus provokacijų? Baiminamasi, kad nepasikartotų situacija, kai prieš šešerius metus vykusi profsąjungų akcija virto kruvinomis riaušėmis ir Seimo šturmu.


2015-09-04 20:55

L.Linkevičius: nėra alternatyvos Minsko susitarimams

6

Europos Sąjungos (ES) šalys nenusiteikusios taikstytis su tarptautinių teisės principų pažeidimais, alternatyvos Minsko susitarimų vykdymui nėra, sako penktadienį Liuksemburge neformaliame ES užsienio reikalų ministrų susitikime dalyvaujantis Lietuvos ministras Linas Linkevičius.


Populiariausi per 24 val.