Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-11-29 22:00

Ką apie Sauliaus Skvernelio sėkmę mano jo mama?

 

Atsistatydinimo pareiškimą įteikęs Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis dalinasi mintimis apie savo karjerą. Įdomių pasakojimų apie Sauliaus Skvernelio asmenybę bei gyvenimą pateikia draugas, klasės auklėja ir mama. Laidą „24/7“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį nuo 17:30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.


2015-11-29 21:07

Laikytoji gaisre žuvusia pasirodė gyva

Kabelių kaimo pakraštyje, miško vienkiemyje, vakar jau sutemus kilusį gaisrą pastebėjo tik pro šalį keliu važiavęs žmogus ir iškvietė ugniagesius. Namas tuo metu jau buvo apimtas liepsnų. Apie 20 valandą užgesinę ugnį ugniagesiai tarp nuodėgulių, kuriasi virto pastatas, rado vieną, o netrukus ir antrą smarkiai apdegusius kūnus. Iš pradžių manyta, kad su šešiasdešimtmečiu šeimininku sudegė jo sugyventinė Stasė G. Bet netrukus paaiškėjo, kad ši moteris gyva. Ji prieš kelias valandas iki gaisro išėjo pas vaikus, gyvenančius tame pačiame kaime maždaug už kilometro, kai sugyventinis kartu su kitais svečiais išprašė ir pasiliko vienas su jaunesne moterimi – 45 metų Gražina K. iš gretimo Šklėrių kaimo. Kaime jau vidurdienį žmonės matė šią išgėrusią kompanija. O parduotuvėje dar pirko nemažai alkoholinių gėrimų ir visi nuėjo pas Gintautą V.


2015-11-29 21:06

Kunigą šiurpino parazitų apgraužti lietuviai

38|3| 

Purviname kalėjimo koridoriuje ant vieno čiužinio po kelis susirietę miega kaliniai. Kojos iki kraujo apgraužtos parazitų. Tokių baisių vaizdų, regėtų Pietų Amerikos šalyse, kunigas Edmundas Putrimas tikriausiai nepamirš niekada. Tai, ką matė 56-erių katalikų dvasininkas E.Putrimas, – ne Holivudo nuotykių filmo apie Lotynų Amerikos džiunglėse siautėjančią narkomafiją siužetas. Peru, Brazilijoje, Ekvadore ir Urugvajuje su baisia tikrove susidūrė lengvo uždarbio ieškoję arba šeimos finansines problemas greituoju būdu bandę išspręsti lietuviai.


2015-11-29 20:54

Griežtas pareigūno nuostatas pakeitė kasdienis darbas

6

Po Lietuvą sukrėtusio nusikaltimo, kai probacijos įskaitoje buvęs kražiškis 57 metų Rimantas Bekintis nužudė keturias moteris, kilo klausimų, ką veikia Probacijos tarnybos pareigūnai. Tai pamėgino išsiaiškinti vieną darbo dieną su Šiaulių apygardos probacijos tarnybos Pakruojo rajono skyriaus vyresniąja inspektore 44 metų Erika Maslauskiene ir jos kolega 43 metų Vygandu Derviniu praleidęs lrytas.lt žurnalistas. Šiandien tęsiamas pasakojimas apie šių pareigūnų darbą.


2015-11-29 17:20

Sprendimas sumažinti išmokas migrantams artins juos prie skurdo

37

Jungtinių Tautų (JT) Pabėgėlių agentūros (UNHCR) atstovai kritikuoja Lietuvos sprendimą nuo gruodžio mažinti pabėgėliams skiriamas išmokas. Jie saka, kad tai apsunkins jų integraciją ir stums migrantus į skurdą. „Sprendimas mažinti paramą pabėgėliams mums kelią susirūpinimą, kadangi einama visai priešinga kryptimi, nei buvo rekomenduojama. Sprendimas mažinti paramą kelia susirūpinimą dėl apgyvendinimo galimybių bei kitų pabėgėlių integracijos perspektyvų Lietuvoje“, – BNS sakė JT Pabėgėlių agentūros atstovė Lietuvoje Renata Kuleš.


2015-11-29 17:20

Prezidentė: „Kalbėsime, kuo galime padėti Turkijai“

57

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, kuri sekmadienį kartu su Europos Sąjungos (ES) ir Turkijos vadovais Briuselyje tartis dėl migrantų, sako, jog Turkija yra labai svarbi, nes per šalį juda didžiuliai migrantų srautai. Pasak prezidentės, Ankara yra įsipareigojusi užtikrinti griežtesnę sienų kontrolę ir ekonominių migrantų grąžinimą iš Europos Sąjungos. Savo ruožtu Briuselis žada Turkijai finansinę paramą.


2015-11-29 17:04

Lietuvos žalieji ragino efektyviau naudoti energiją

2|9

Jungtinių Tautų (JT) Klimato kaitos konferencijos Paryžiuje išvakarėse daugelyje pasaulio miestų, taip pat ir Vilniuje, vyksta žaliųjų akcijos – jų dalyviai reikalauja ryžtingų veiksmų kovojant su klimato kaita. Pasak Lietuvos žaliųjų partijos vadovo Lino Balsio, Lietuva pirmauja atsinaujinančios energetikos srityje, tačiau atsilieka pagal energijos efektyvumą ir taršą.


2015-11-29 16:41

Kauno Rotušės aikštė nušvito – įžiebta išmanioji Kalėdų eglė

41|30|

Kauno Rotušės aikštėje šeštadienio vakarą įžiebta išmanioji Kalėdų eglė. Į eglės įžiebimo šventę susirinko tūkstančiai pakiliai nusiteikusių kauniečių.


2015-11-29 15:11

Dvasininkai papasakojo apie Pietų Amerikoje kalinčius lietuvius

1| 

Prie milžiniško pasaulio narkotikų kelio iš Pietų Amerikos prisideda ir lietuviai. Jie susigundo siūlomu lengvu užmokesčiu ir sutinka rizikuoti ne tik laisve, bet ir gyvybe. Apie tai, kaip jaučiasi ir kokiomis nežmoniškomis sąlygomis gyvena į prekybos žmonėmis rankas patekę lietuviai, „Lietuvos ryto“ televizijai pasakojo dvasininkas iš Amerikos.


2015-11-29 14:12

Kaip rusų caras ant turkų sultono užšoko

35

Lietuvoje daugeliui šią savaitę rūpėjusio V.Landsbergio, kuris liko be Laisvės premijos, pėdsakų labai norint buvo galima įžvelgti net svarbiausiame tarptautiniame įvykyje – Turkijos naikintuvams numušus rusų karo lėktuvą.


Populiariausi per 24 val.