Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-05-05 16:59

A.Butkevičius dėl kylančių kainų siūlo kreiptis į Lietuvos banką

6

Prekybos centruose didėjant kai kurių produktų kainoms, premjeras Algirdas Butkevičius siūlo kreiptis į Lietuvos banką, kuris atsakingas už kainų stabilumą. Centrinio banko valdybos narys Raimundas Kuodis sako, kad atskirų prekių kainų bankas nereguliuoja – jis rūpinasi, kad infliacija nebūtų pernelyg didelė. 


2016-05-05 16:59

Seimas atsipeikėjo: pritarė prezidentės vetuotoms BK pataisoms

4|2| 

Seimas palaikė prezidentės Dalios Grybauskaitės siūlymą, kad parlamente priimtos baudžiamąją atsakomybę už neviešų teismo posėdžių medžiagos paskelbimą numatančios pataisos būtų laikomos nepriimtomis.


2016-05-05 16:38

Premjeras neturi informacijos apie incidentą Astravo AE

Iš vizito Norvegijoje grįžęs premjeras Algirdas Butkevičius teigia neturįs informacijos apie galimą incidentą Astravo atominėje elektrinėje (AE).


2016-05-05 16:36

Ryte gyventojai galės mėgautis papildoma ramybės valanda

1

Seimas linkęs pratęsti ramybės laiką, naujai reglamentuodamas triukšmo rodiklius dienos, nakties ir vakaro metu.


2016-05-05 16:22

Pagerbiant Holokausto aukas – kritika valdžiai

31

Pagerbdami Holokausto aukas Lietuvos žydų bendruomenės atstovai ketvirtadienį supeikė migracijos pareigūnų sprendimus nebesuteikti pilietybės tarpukariu iš šalies išvykusiems Lietuvos žydams litvakams ir jų palikuonims.


2016-05-05 16:19

Po avarijos Astravo AE – Lietuvos nota Baltarusijai

22|4

Ketvirtadienį Užsienio reikalų ministerija dėl avarijos Astravo jėgainėje pasikvietė Baltarusijos ambasadorių ir jam įteikė notą, kurioje pareikalavo pateikti paaiškinimus dėl galimai įvykusio incidento.


2016-05-05 16:15

Kirto Lazdijų merui A.Margeliui: savivaldybė pažeidė įstatymą

8

Iš buvosios mero Artūro Margelio įmonės „Dzūkų žinios“ kanceliarines prekes ir popierių pirkusi Lazdijų savivaldybė grubiai pažeidė Viešųjų pirkimų įstatymą, konstatavo Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT). 


2016-05-05 15:43

D. Grybauskaitė vyksta į Vatikaną

Prezidentė Dalia Grybauskaitė baigusi vizitą Jordanijoje vyks tiesiai į Vatikaną, kur dalyvaus popiežiaus Pranciškaus apdovanojimo iškilmėse, pranešė Prezidentūra.


2016-05-05 15:00

Paslaptis aiškėja – aptikti Katare dingusios šiaulietės pėdsakai

106|29

Ketvirtadienį netikėtai paaiškėjo, kad aptikti savaitę ieškotos Kataro sostinėje Dohoje be žinios dingusios šiaulietės Kristinos Domaševičiūtės pėdsakai. Nors dar nėra oficialių patvirtinimų, mergina greičiausiai yra gyva, tik įsivėlusi į nemalonumus su pareigūnais. Los Andželas, Londonas, Dubajus, Singapūras, Paryžius, Berlynas, Kataras, Jungtiniai Arabų Emyratai... Brangus šampanas, prabangūs viešbučiai, žinomi pasaulio naktiniai klubai, garsių prekių ženklų drabužiai, kosmetika ir rankinės...


2016-05-05 14:49

Šiaulių darželinukams – sveikas maistas

4

Daugumoje Šiaulių miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikai valgys sveikesnį maistą. Jau sudarytas mėnesio valgiaraštis, kurį kuriant prisidėjo ir virėjai, ir dietologai, ir visuomenės sveikatos specialistai. Keisti esamą tvarką nuspręsta prieš metus, kai kilo skandalas dėl kosminėmis kainomis perkamų maisto produktų. Triukšmas kilo, paaiškėjus, jog kai kurie būtini produktai perkami brangiau nei parduotuvėse. Ikimokyklinio ugdymo įstaigoms buvo pasiūlyta perduoti viešųjų pirkimo konkursų organizavimą perduoti Šiaulių miesto savivaldybės specialistams, konsultuotis prieš sudarant sutartis arba prisiimti visišką atsakomybę.


Populiariausi per 24 val.