Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-06-26 20:08

Keltuose į Smiltynę – pėsčiųjų rekordai, reikia papildomų reisų

8|10

Visą ilgąjį savaitgalį keltai per Kuršių marias plaukioja pilnutėliai – jau užfiksuoti šiemetiniai keleivių perplukdymo rekordai.


2016-06-26 20:08

Padavėjos smūgis klientei nustebino net Palangos policiją

63

Po šeštadienį įvykusio konflikto Palangoje, kai kiosko „Liuks+“ padavėja, įtariama, mažo vaiko akivaizdoje sumušė prie staliuko sėdinčią lankytoją, konflikto dalyviai atsiribojo tylos siena, o policija pradėjo tyrimą.


2016-06-26 18:58

Šv. Petro ir Povilo atlaidai Svėdasų bažnyčioje

40

Svėdasų (Anykščių r.) parapijos bažnyčioje vyko Šv. Petro ir Povilo atlaidai. Šv. Mišias aukojo Marijos radijo direktorius kun. Povilas Narijauskas. Dalyvavo ir šv.giesmes giedojo operos solistai Rasa Jazukonytė ir Devidas Steponkus.


2016-06-26 17:25

Klaipėdos burlaivis „Brabander“ išplaukė į žygį aplink Islandiją

4

Klaipėdos universiteto mokomasis burlaivis „Brabander“ leidosi į didžiausią savo kelionę – per du su puse mėnesio jis nuplauks maždaug penkis tūkstančius jūrmylių.


2016-06-26 13:40

Garsiausiai kauniečių šeimai – skausmingi rūpesčiai dėl turto

221|6

Kas vyksta buvusiame Vytauto ir Laimutės Kedžių ir Neringos Venckienės bastione, kuriame jie neteisėtai laikė Laimutės Stankūnaitės dukterį? Teismui pratęsus Kedžių namo areštą, pasigirdo kalbų, kad parduodamas ir jų buvusio žento sklypas. Praėjusią savaitę Kauno apylinkės teismas iki 2016 metų rudens pratęsė nuosavybės teisių apribojimą Teleičių kaime, Klonio gatvėje, esančiam 257 kvadratinių metrų ploto dviejų aukštų namui, priklausančiam Kedžiams. Jie kaltinami anūkės tvirkinimu – L.Stankūnaitė yra pateikusi 579 tūkst. eurų civilinį ieškinį dėl neturtinės žalos atlyginimo, todėl iki teismo sprendimo nuspręsta neleisti jiems parduoti ar perleisti savo turto.


2016-06-26 11:29

To dar nebuvo: padavėja Palangoje smogė klientei

252|2

Šeštadienį vidurdienio kiosko „ Lux“ padavėja mažo vaiko akivaizdoje sumušė prie staliuko sėdinčią lankytoją. Palangos policijos komisariato pareigūnai patvirtino, kad kiosko darbuotoja lankytojai trenkė delnu per veidą. Konfliktas kilo dėl vafliuko.


2016-06-26 11:27

Naktinė Palanga: ilgakojės blondinės ir šokiai gatvėje

11|30

Ne tik blondinių – visokio plauko įvairiausiais drabužiais apsitempusių merginų šeštadienio naktį pasipylė į neoficialų madų šou Palangos J.Basanavičiaus gatvėje. Prasidėjo naujas „basanavkės“ šaligatvio šlifavimo sezonas – kaip ir kasmet. Atrodytų, nieko naujo, bet šiokių tokių pokyčių, pasivaikščiojus J.Basanavičiaus gatve klaikiai karštą, tvankią naktį iš šeštadienio į sekmadienį, buvo galima pastebėti. Pavyzdžiui, pernai panašiu metu Palangoje retai kur galėjai girdėti rusišką šneką. Šiemet jos – jau apsčiai. Gatvės pradžioje saksofonininkui užgrojus svaigią melodiją, viena vidutinio amžiaus pora pasileido šokti – iškart suprasi, kad rusai. Šokti gatvės viduryje lietuviai dažniausiai išdrįsta tik išgėrę tiek svaigalų, kad jau nebepašoka.


2016-06-26 11:18

Primityvi politika – kaip religija

7

Politika kaip ir verslas, turi nuolat plėstis, užvaldyti naujas teritorijas. Ji negali būti skirta tik šalininkams. Partijos siekia patraukti daugiau balsuotojų, perimti juos iš kitų. Norint didinti įtaką ir elektoratą, reikia patikti svetimiems.


2016-06-26 10:28

Vilniečiai susikibo dėl kryžiaus po daugiabučio langais

27|3

Prieš Jonines Jonažolių kaimu pasivadinusioje ben- druomenėje tapo karšta: vieni nori nubudę ryte pro langą matyti kryžių, kiti – ne. Mat jį statyti entuziastai sugalvojo neįprastoje vietoje – prie daugiabučių esančioje sporto aikštelėje Bukčiuose. „Kam kryžius tokioje vietoje, kur žmonės sportuoja, liejasi aistros, kartais ir vienas kitas riebesnis žodis nuskamba?“ – klausė Jonažolių gatvės gyventojai, nenorintys, kad parke prie jų daugiabučių iškiltų kryžius.


2016-06-26 10:26

Kaune akį rėžia kultūros centro prieigos – niekas nesitvarko

2

Kauniečiai stebisi, kad miesto centre, priešais kultūros centrą „Tautos namai“, plyti apleistas žemės plotas su paminkliniu akmeniu. Gyventojai gėlių pasodintų patys, tačiau jų iniciatyvų niekam nereikia.


Populiariausi per 24 val.