Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-29 18:02

Šnipinėjimu įtariamas lietuvis A.Tamošaitis turėjo vieną prašymą

3

Užsienio reikalų ministerija (URM) patvirtino Maskvoje susisiekusi su šnipinėjimu įtariamu Lietuvos piliečiu Aristidu Tamošaičiu, jis jaučiasi gerai ir nepageidauja keisti Rusijos jam paskirto valstybės advokato. A.Tamošaitį Lefortovo izoliatoriuje penktadienį aplankė Maskvoje esantis Lietuvos konsulinis pareigūnas, BNS patvirtino Užsienio reikalų ministerijos Informacijos ir ryšių departamento direktorius Giedrius Puodžiūnas.


2015-05-29 17:41

Lėktuvas „An-2“ bus iškeliamas, apžiūra nukeliama į pirmadienį

3

Baltijos jūros dugne esantis lėktuvas „An-2“ bus iškeliamas, lėktuvo apžiūros operacija dėl savaitgalį prognozuojamos audros nukeliama į pirmadienį, sako valstybės įmonės „Oro navigacija“ vadovas Algimantas Raščius. Jis BNS penktadienį patvirtino, kad šiuo metu rengiami tam reikalingi sutarties su Nyderlandų įmone „Mammoet“ pakeitimai.


2015-05-29 16:20

Sporto rūmų rekonstrukciją siūlo pripažinti valstybiniu projektu

1|3

Vilniaus koncertų ir sporto rūmų pritaikymo kongresų centrui projektą siūloma pripažinti valstybei svarbiu ekonominiu projektu. Balandžio pabaigoje tam jau iš esmės pritarusi Vyriausybė įpareigojo Finansų ministeriją atlikti visas būtinas procedūras. Finansų ministerijos parengtame nutarimo projekte siūloma pavesti Turto bankui įgyvendinti projektą, įsigyjant pastatą iš bankrutuojančios Ūkio banko investicinei grupės, o Vyriausybės įstaigoms sprendimus priimti prioritetine tvarka per trumpiausią laiką.


2015-05-29 15:36

Specialiųjų operacijų pajėgų pratybos baigėsi įspūdingai

5|7

Penktadienį baigėsi didžiausios šiais metais Baltijos regione vykusios tarptautinės Specialiųjų operacijų pajėgų pratybos „Liepsnojantis kalavijas 2015“ („Flaming sword 2015“). Tris savaites trukusiuose Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų surengtuose mokymuose pagrindinis dėmesys skirtas sąjungininkų suderinamumui ir sąveikai, stiprinant ir užtikrinant Lietuvos ir Baltijos regiono saugumą.


2015-05-29 15:16

Seimo komitetas An-2 paieškos detales aiškinsis Klaipėdoje

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, atliekantis parlamentinį tyrimą dėl lėktuvo „An-2“ paieškos ir įgulos gelbėjimo, pirmadienį planuoja vykti į Klaipėdą, kur įsikūręs Jūrų koordinacinis gelbėjimo centras. Šis Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų padalinys organizavo į Baltijos jūrą nukritusio orlaivio paieškos operaciją.


2015-05-29 15:02

Prezidentė pasirašė Visuomenės informavimo įstatymo pataisas

9

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Seimo priimtas Visuomenės informavimo įstatymo pataisas, kuriomis siekiama griežčiau kovoti su dezinformacija ir karo propagandos kurstymu.


2015-05-29 13:13

Lakūnas J. Kairys Seimo nariams pasakojo, kaip išlipti iš An-2

25

Lakūnas, akrobatinio skraidymo meistras Jurgis Kairys sako, kad, atsitikus lėktuvo katastrofai, gelbėjimuisi svarbiausios yra pirmosios minutės, nors tokios, kaip lėktuvo An-2, konstrukcijos orlaiviui nukritus į vandenį išsigelbėti, jo vertinimu, tikrai yra sudėtinga.


2015-05-29 13:02

Vilniaus vicemeras piešia naują registracijos į darželius tvarką

1

Kitąmet į sostinės darželius registruojami vaikai, išskyrus kai kurias išimtis, atsidurs jau dabar vietos laukiančiųjų eilės gale, be to, atsisakoma ketinimų teikti pirmenybę Vilniuje dirbančių tėvų vaikams.


2015-05-29 12:13

Pirmadienį abiturientų laukia rimtas išbandymas

3

2015 metų birželio 1 dieną vyks privalomas lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminas. Kaip seksis laikantiems egzaminą šiemet? Juk pernai lietuvių kalbos ir literatūros egzamino rezultatai nedžiugino.


2015-05-29 12:05

P. Vaitiekūnas: „Neleiskime V. Putinui įgyvendinti svajonių“

43| 

Antrajame sesijos posėdyje pranešimą skaitęs Ukrainoje rezidavęs Lietuvos ambasadorius Petras Vaitiekūnas pasakojo, kad pats lankėsi karo krečiamuose Ukrainos rajonuose ir savo akimis matė, kas ten vyksta. „Rusijos karas Ukrainoje tęsiasi, tęsiasi provokacijos ir įžūlus Rusijos melas, kas vyksta Ukrainoje, tęsiasi. Sankcijos Rusijai turi būti stiprinamos ir gaila, kad tarptautinės organizacijos bejėgės“, – kalbėjo P.Vaitiekūnas ir pridūrė, kad akivaizdus atsakymas, kodėl Rusija taip aktyviai naudojasi veto teise, kuomet kalbama apie jų veiksmų išplėtimą.


Populiariausi per 24 val.