Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-11-29 15:34

Lietuvos žalieji ragino efektyviau naudoti energiją

9

Jungtinių Tautų (JT) Klimato kaitos konferencijos Paryžiuje išvakarėse daugelyje pasaulio miestų, taip pat ir Vilniuje, vyksta žaliųjų akcijos – jų dalyviai reikalauja ryžtingų veiksmų kovojant su klimato kaita. Pasak Lietuvos žaliųjų partijos vadovo Lino Balsio, Lietuva pirmauja atsinaujinančios energetikos srityje, tačiau atsilieka pagal energijos efektyvumą ir taršą.


2015-11-29 15:11

Dvasininkai papasakojo apie Pietų Amerikoje kalinčius lietuvius

 

Prie milžiniško pasaulio narkotikų kelio iš Pietų Amerikos prisideda ir lietuviai. Jie susigundo siūlomu lengvu užmokesčiu ir sutinka rizikuoti ne tik laisve, bet ir gyvybe. Apie tai, kaip jaučiasi ir kokiomis nežmoniškomis sąlygomis gyvena į prekybos žmonėmis rankas patekę lietuviai, „Lietuvos ryto“ televizijai pasakojo dvasininkas iš Amerikos.


2015-11-29 14:12

Kaip rusų caras ant turkų sultono užšoko

5

Lietuvoje daugeliui šią savaitę rūpėjusio V.Landsbergio, kuris liko be Laisvės premijos, pėdsakų labai norint buvo galima įžvelgti net svarbiausiame tarptautiniame įvykyje – Turkijos naikintuvams numušus rusų karo lėktuvą.


2015-11-29 13:02

Prezidentė: „Kalbėsime, kuo galime padėti Turkijai“

6

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, kuri sekmadienį kartu su Europos Sąjungos (ES) ir Turkijos vadovais Briuselyje tartis dėl migrantų, sako, jog Turkija yra labai svarbi, nes per šalį juda didžiuliai migrantų srautai. Pasak prezidentės, Ankara yra įsipareigojusi užtikrinti griežtesnę sienų kontrolę ir ekonominių migrantų grąžinimą iš Europos Sąjungos. Savo ruožtu Briuselis žada Turkijai finansinę paramą.


2015-11-29 11:04

Sprendimas sumažinti išmokas migrantams artins juos prie skurdo

5

Jungtinių Tautų (JT) Pabėgėlių agentūros (UNHCR) atstovai kritikuoja Lietuvos sprendimą nuo gruodžio mažinti pabėgėliams skiriamas išmokas. Jie saka, kad tai apsunkins jų integraciją ir stums migrantus į skurdą. „Sprendimas mažinti paramą pabėgėliams mums kelią susirūpinimą, kadangi einama visai priešinga kryptimi, nei buvo rekomenduojama. Sprendimas mažinti paramą kelia susirūpinimą dėl apgyvendinimo galimybių bei kitų pabėgėlių integracijos perspektyvų Lietuvoje“, – BNS sakė JT Pabėgėlių agentūros atstovė Lietuvoje Renata Kuleš.


2015-11-29 10:58

Ar Lietuvos laukia karinė intervencija?

14| 

Ar po informacinių atakų Lietuvos laukia karinė intervencija? Žudynes išgyvenę ukrainiečiai atskleidė, kodėl verčiau kovoti nei tapti pabėgėliais Europos Sąjungoje.


2015-11-29 09:00

Kauno Rotušės aikštė nušvito – įžiebta išmanioji Kalėdų eglė

40|30|

Kauno Rotušės aikštėje šeštadienio vakarą įžiebta išmanioji Kalėdų eglė. Į eglės įžiebimo šventę susirinko tūkstančiai pakiliai nusiteikusių kauniečių.


2015-11-29 07:00

Kada pabaisa gali virsti gražuole?

6

Griūkit, pavyduoliai, iš pykčio aukštielninki jau dabar – Kauno eglė šiemet vėl gražiausia! Netikite? O mes tikime ir net žinome, kad taip tikrai yra.


2015-11-28 18:56

Kaunas ruošiasi eglutės įžiebimui – ypač daug dėmesio saugumui

5|27|

Šeštadienio vakarą Kauno Rotušėje vyksiančioje Kalėdų eglutės įžiebimo šventėje laukiame tūkstančių kauniečių. Jie raginami į šventę atvykti viešuoju transportu. Kauniečiams patariama į šventę atvykti šiek tiek anksčiau.


2015-11-28 18:20

Įžūli lietuvių afera: pirkėjai likdavo ir be buto, ir be pinigų

 

Dešimtys klaipėdiečių lieja ašaras. Jie įtaria įkliuvę į gerai apgalvotos suktybės pinkles. Klaipėdiečių pora žmones viliojo butu senamiestyje. Smuikininkė sumokėjusi nemenką avansą už butą, sužinojo, kad jis areštuotas ir jo nusipirkti tikrai negalės. Buvęs policijos pareigūnas sumokėjo klaipėdiečių skolas, kad areštuotą butą galėtų nusipirkti. Tačiau ir vienas, ir kitas prarado per 80 tūkst. eurų ir liko be nieko. Žmonės neturi nei butų, nei pinigų, o juos suvilioję Andrius ir Jolanta Bilinskiai skelbiasi bankrutuojantys.


Populiariausi per 24 val.