Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-06-27 13:55

Kaunietė pavargo įrodinėti savo sūnaus negalią

111|4

Kaunietės Rasos Mastauskienės sūnus Arnas Mastauskas (23 m.) nuo kūdikystės nejuda, nevalgo, nesituština, neprotauja. Jo būklė niekada nepasikeis. Prieš penkmetį teismas pripažino jį neveiksniu, motiną paskyrė globėja. Tačiau dėl veiksnumo nustatymo reformos šeimai vėl teks įrodinėti Arno būklę. Moteris tai vadino pasityčiojimu. Reformos šalininkai sako, kad neveiksnumo persvarstymu siekiama grąžinti neįgaliesiems jų teises ir keisti požiūrį į juos.


2016-06-27 13:51

Paskelbti pirmieji brandos egzaminų rezultatai

5

Pirmadienį ryte paskelbti pirmieji valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinojo užsienio kalbų – anglų, prancūzų, rusų ir vokiečių kalbų rezultatus.


2016-06-27 13:39

Darbo kodekso kritiką Prie Vyriausybės gožė šalininkų balsai

26|41

Policijos „Stop“ juosta aptverta Vyriausybė, būrys pareigūnų ir pikti protestuotojai – tokį vaizdą matė pirmadienį sostinės centru keliaujantys žmonės. Prie Vyriausybės susirinkę profsąjungų atstovai, jaunimas ir kiti vilniečiai toliau diskutavo apie naująjį Darbo kodeksą. Šįkart susirinko ir tie, kurie jį palaiko.


2016-06-27 12:51

Paminėtos šeštosios A. M. Brazausko mirties metinės

21|2

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius pirmadienį apsilankė Antakalnio kapinėse ir padėjo gėlių prie Prezidento Algirdo Mykolo Brazausko kapo.


2016-06-27 12:49

Šaulio dienos proga V.Adamkus taps garbės šauliu

4

Pirmadienį minint Šaulio dieną kadenciją baigusiam prezidentui Valdui Adamkui bus suteiktas garbės šaulio vardas.


2016-06-27 12:28

Stipriausiu ugniagesiu tapo gelbėtojas iš Lietuvos

1|9

Penki stipriausi mūsų šalies ugniagesiai gelbėtojai iš Vilniaus (Laurynas Urbonavičius, Mindaugas Valaitis), Klaipėdos (Jurgis Rumiancevas), Šiaulių (Andrius Ašmontas), Alytaus (Andrius Vitkevičius) apskričių priešgaisrinių gelbėjimo valdybų ir vienintelė moteris – Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesė gelbėtoja Irmantė Baranauskaitė birželio 23–25 dienomis Torunėje (Lenkijos Respublika) varžėsi su stipriausiais ugniagesiais gelbėtojais iš 15 šalių.


2016-06-27 10:59

Išmokti korėjiečių kalbą nuo šiol gali visi

1|15

Korėjos kultūrą lietuviams pristatantis Mykolo Romerio universiteto Karaliaus Sedžiongo institutas jau antrus metus padeda šios šalies kalbą ir kultūrą pažinti ne tik studentams, bet ir visiems ja besidomintiems. Dar 2012 metais prasidėjusi universiteto draugystė su Dongseo universitetu inicijavo pirmojo Baltijos šalyse Karaliaus Sedžiongo instituto steigimą, kurio sėkminga veikla tik patvirtina didžiulį lietuvių susidomėjimą Korėja.


2016-06-27 10:40

Vyriausybė gyventojų prašo patarti, kaip stabdyti emigraciją

148

Vyriausybės kanceliarija kviečia gyventojus atsakyti į klausimus apie emigraciją, teikti pasiūlymus, kaip stabdyti išvykimą ir susigrąžinti emigrantus.


2016-06-27 10:30

Rusai pabėgo iš Palangos, neapsikentę rusiškos muzikos

111|5

Karštąjį savaitgalį Palangoje buvo girdėti daugiau rusiškai kalbančių poilsiautojų nei pernai ir užpernai. Nors paplitusi nuomonė, kad dėl ekonominių sankcijų rusai nuskurdo ir Lietuvos pajūris jiems tapo pernelyg brangus kurortas, šį savaitgalį J.Basanavičiaus gatvėje rusiška muzika griaudėjo iš kai kurių kavinių, rusų kalba liejosi laisvai. Jaunoji padavėjų karta, nemokanti rusiškai, su daugeliu klientų kalbėjosi gestų kalba. Tačiau sakyti, jog į Palangą atvyksta tokie patys rusai, kaip prieš dešimt metų ir dar seniau, būtų neteisinga. Jie nebe tokie švaistūnai, kaip jų pirmtakai, nors įsilinksminę dar plačiai atveria pinigines. Mažiau nuoširdūs, reiklesni – kaip pastebėjo Palangoje dirbantys verslininkai: Lietuvoje ilsėtis pamėgo rusakalbiai ne tiek iš Rusijos, kiek iš Baltarusijos, Ukrainos, Latvijos.


2016-06-27 09:27

Padavėjos smūgis klientei nustebino net Palangos policiją

78

Po šeštadienį įvykusio konflikto Palangoje, kai kiosko „Liuks+“ padavėja, įtariama, mažo vaiko akivaizdoje sumušė prie staliuko sėdinčią lankytoją, konflikto dalyviai atsiribojo tylos siena, o policija pradėjo tyrimą.


Populiariausi per 24 val.