Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2014-09-02 18:31

Kas jūs, pone Tomaševski?

3

Kad Valdemaras Tomaševskis yra Rusijos veikiamas Lietuvos politikas, įtarimų buvo ir anksčiau. Tačiau tik šiemet šie įtarimai galutinai pasitvirtino, jam ne kartą pareiškus besąlyginę paramą Rusijos agresijai Ukrainoje, visiškai sutampant jo ir Rusijos prezidento Vladimiro Putino įvykių Ukrainoje vertinimams.


2014-09-02 15:16

Juokai baigėsi, pamatysime tikrąjį rinktinės veidą

Pasaulio čempionatas skamba išdidžiai, o realybė tokia: grupių turnyre apstu rungtynių, kai nesuklysi iš anksto įvertinęs jėgų santykį. To nebūna tiek pat rinktinių – 24 – apimančiame Europos čempionate. Skirtinguose pasaulio kraštuose krepšinio lygis skirtingas. Tai ir įrodė Lietuvos rinktinė per pirmąsias dvejas rungtynes Ispanijoje.


2014-09-02 12:32

Grąžinkime „Keturis komunarus“ į Kauną

39

Nesibaigianti diskusija, būti ar ne Vilniaus Žaliojo tilto „puošmenoms“, nebus konstruktyvi tol, kol nematysime viso šių skulptūrų istorinio, politinio, kultūrinio, kultinio ir socialinio konteksto. Apie meninę skulptūrų vertę laikas baigti kalbėti. Tokių ar panašių posovietinėje teritorijoje tūkstančiai, nes buvo gaminami veik konvejeriniu būdu.


2014-09-02 11:47

Apdovanojimai dengia aferas

4

Italijos užsienio reikalų ministrė F.Mogherini tapo ES užsienio politikos vadove nepaisant Lietuvos prieštaravimų ir net nediplomatiškų prezidentės D.Grybauskaitės pareiškimų, kad mūsų šaliai būtų nepriimtina, jei šį postą užimtų ši esą promaskvietiška politikė.


2014-09-02 10:31

Manęs nuogo nepamatysit

8

Jei internete pasirodytų mano nuogo nuotraukos, išsyk patvirtinčiau, kad jos yra suklastotos. Kodėl? Nes aš nesifotografuoju nuogas. Pasaulinio garso įžymybės, kažkodėl, tai daro. O nuotraukoms išlindus į viešumą – stebisi, piktinasi, net šlykštisi „žiūrovais“. Ei, žmonės, atsibuskit – jūs patys kalti!


2014-09-02 10:22

Kalbos apie šarvuočių rinkos tyrimą skamba keistai

18|

Beveik prieš dvi savaites viešai suabejojau, ar planuojamas brangiausias Lietuvos kariuomenės istorijoje pirkinys – kovinės pėstininkų mašinos nesibaigs rimtu tarptautiniu skandalu. Remdamasis iš šaltinių gautais dokumentais, teigiau, kad užsienio gamintojams išsiuntinėtose užklausose šarvuotoms pėstininkų kovinėms mašinoms keliami per žemi balistinės apsaugos reikalavimai, o tai sukels pavojų mūsų šalies kariams ir sumažins mašinų vertę šalies gynybai.


2014-09-02 07:01

Išgelbės tik Amerika. Kaip visada

124

Laikai tokie, kad nežinai, ar liūdėti, ar džiaugtis.


2014-09-01 14:35

Kiek dar tąsysimės su balvonais?

124

Lietuvoje, ypač Vilniuje, bręsta dar vienas aistrų burbulas, susijęs su Žaliojo tilto skulptūromis. Šis reikalas dar kartą puikiai iliustruoja mūsų kultūros biurokratijos visišką neįgalumą ir politikų nesugebėjimą greitai, protingai ir civilizuotai išspręsti visiškai paprastą problemą – ką ir kalbėti apie sudėtingesnes.


2014-09-01 12:30

Vladimiras Putinas tikrai sugrąžins Europai tikrąsias vertybes

72

Aš tikiu Putinu, kai jis sako, kad siekia Europai sugrąžinti tikrąsias vertybes. Netgi sakyčiau, kad jis bando sugrąžinti pagrindinę europietišką vertybę. Ar kada pagalvojote, kuo iš tikrųjų Europa skiriasi nuo kitų žemynų? Ką nuveikėme tokio, kad pasaulis iki šiol žagsėtų?


2014-09-01 10:07

Atsarginis variantas: Žečpospolita II

42

Kalbu net ne apie planą B, kurį pravartu būtų turėti stojus išbandymų metui, bet apie planą Z, t. y. paskutinę iš galimybių. Čia pabandykime bent užsiminti, kol kas pernelyg neišsiplėtojant, apie labiausiai kraštutinę galimybę, atsiveriančią žiūrint iš postkatastrofistinės perspektyvos.


Populiariausi per 24 val.