Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-09-16 10:14

ES sieks atimti iš Rusijos pasaulio futbolo čempionatą?

3

Vokietijos leidinio „Bild“ šaltinių teigimu, Europos Sąjunga (ES) galbūt planuoja dar griežtesnes sankcijas Rusijai ir Kremliaus remiamiems separatistams Rytų Ukrainoje. Slaptame Bendrijos užsienio reikalų ministrų susitikime neva kalbėta apie galimybę atimti iš Rusijos teisę rengti 2018 metų pasaulio futbolo čempionatą.


2014-09-16 09:36

B. Obama siųs kariškius kovoti su Ebolos protrūkiu Afrikoje

JAV prezidentas Barackas Obama antradienį sieks „pakeisti įvykių kryptį“ dėl Ebolos viruso protrūkio, duodamas įsakymą 3 tūkst. Amerikos kariškių vykti į Vakarų Afriką ir pradėdamas didelę sveikatos apsaugos darbuotojų rengimo bei higienos programą. B.Obama nuvyks į Ligų kontrolės ir prevencijos centrus (CDCP) Atlantoje, susitikti su JAV sveikatos apsaugos vadovais ir padaryti minėto pranešimo.


2014-09-16 09:15

Ukraina ratifikuos ES asociacijos sutartį

Kijevas antradienį ratifikuos asociacijos sutartį su Europos Sąjunga ir pasiūlys ribotą savivaldą kai kuriems prorusiškų separatistų kontroliuojamiems rajonams šalies rytuose, Ukrainai stengiantis užversti kruviniausią savo posovietinės istorijos puslapį.


2014-09-15 20:10

Austrija pasiųs dešimt bepiločių paliauboms Ukrainoje stebėti

8

Austrija yra pasiruošusi suteikti Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) specialiajai stebėjimo misijai Ukrainoje dešimt radijo bangomis valdomų lėktuvų siekiant kontroliuoti padėtį šalies rytuose. Tai teigė Austrijos užsienio reikalų ministras Sebastianas Kurzas, kuriuo remiasi „RIA Novosti“.


2014-09-15 20:06

Maskva reikalauja bausti per Latvijos televiziją

10

Latvijoje Rusijos ambasada Latvijos užsienio reikalų ministerijai pateikė notą, kurioje reikalaujama patraukti atsakomybėn per Latvijos televizijos kanalą LTV rodyto vieno siužeto užsakovus ir gamintojus. Šiuo siužetu atskleidžiamos Rusijos pastangos verbuoti samdinius kovoms Ukrainoje.


2014-09-15 15:30

Tailando paplūdimyje rasti dviejų išniekintų britų kūnai

Pietų Tailando paplūdimyje rasti negyvi du Didžiosios Britanijos piliečiai, remdamasi vietos policija skelbia BBC. Policijos manymu, išprievartauta moteris ir vyras Koh Tao salos paplūdimyje netoli namelių, kuriuose buvo apsistoję, buvo užpulti ir nužudyti sekmadienio naktį. Aukos, kurių kūnai su sunkiais sužalojimais rasti pirmadienio rytą, yra 23-ejų moteris iš Norfolko ir 24-erių vyriškis iš Džersio. Manoma, kad aukos buvo užpultos kauptuku, kuris aptiktas netoli incidento vietos.


2014-09-15 14:49

Kas bus vietoj pernai sugriuvusio Rygos prekybos centro?

14|27|

Latvijos sostinės Priedainės gatvės praeiviai į sugriuvusio „Maxima“ prekybos centro griaučius žvilgčioja nenoriai. Pernai lapkritį tragiškai sugriuvusio prekybos centro griuvėsiai vis dar niūriai stūkso Zolitudės rajono centre. Betono šonkaulių dengiama ertmė, kurioje po krentančiu stogu lapkritį žuvo net 54 žmonės, iššluota. Nuo tragedijos praėjus devyniems mėnesiams, vidury griuvėsių mįslingai testovi viena juoda biuro kėdė, kartais aplankoma varnų.


2014-09-15 14:37

Škotus palaikanti dizainerė V.Westwood rėžė: „Nekenčiu Anglijos“

11|5

Žymi britų dizainerė Vivienne Westwood pasinaudojo savo madų šou tam, kad paskatintų žmones balsuoti už Škotijos nepriklausomybę. Podiumu žingsniavo ne tik jos kurtais rūbais, bet ir ženkleliais su žodžiu „Taip“, pasidabinę modeliai, o ant kiekvieno žiūrovo kėdės dizainerė buvo palikusi lankstinuką, kuriame ji išdėstė savo pažiūras, pasakoja „Daily Mail“.


2014-09-15 14:19

Vokietija: „apie ginkluotę Ukrainai nieko nežinome“

12

Vokietijos vyriausybė nežino apie jokią šalį, kuri tiektų ginklus Ukrainos vyriausybei, pirmadienį sakė kanclerės Angelos Merkel atstovas, kai jo buvo paklausta apie ukrainiečių gynybos ministro pastabas, kad kai kurios NATO valstybės siunčia ginklus.


2014-09-15 12:37

Vakarų strategija: „gerus“ sukilėlius rems, „blogus“ baus

15

Paryžiuje pirmadienį prasidėjo tarptautinė konferencija skirta aptarti veiksmus prieš Sirijoje ir Irake siautėjančią teroristinę grupuotę "Islamo valstybė". 40 šalių, tarp jų 10-ies arabų valstybių užsienio reikalų ministrai renkasi siekdami sutarti dėl painios ir prieštaringai vertinamos strategijos. Jos esmė - parama nuosaikiems Sirijos sukilėliams bei Irako kurdams ir negailestingi smūgiai "Islamo valstybei", praneša BBC.


Populiariausi per 24 val.