Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Man rūpi
2015-05-23 15:00

Atsakas „Eurovizijos“ žiūrovui: „Atsigauk ir nedaryk mums gėdos“

45|2

Šią savaitę Lietuvą (kaip ir visą Europą) užvaldė Eurovizija. Nesu išimtis ir aš, nors tai ir nėra mano labiausiai laukiama metų laida, nors manęs nežavi nei dainos, nei pompastika, net visuomenės pamišimas dėl šio konkurso, tačiau užmečiau akį ir aš – juk reikia žinoti, kas dedasi pasaulyje.


2015-05-19 17:39

Lietuvai nereikalingi sugrįžtantys emigrantai. Pasakysiu, kodėl

365|2

Šimtai tūkstančių išvykusių iš Lietuvos yra emigrantai, tačiau dalis jų grįžta namo – imigruoja į Lietuvą. Jie tarsi imigrantai, kurie nebenorėjo būti amžinaisiais emigrantais. Tačiau ar kas nors Lietuvoje jų laukia, be artimųjų? Pasigirsta nuomonių, kad kai kurie vietos verslininkai ir vadovai ne itin palankiai žiūri į grįžtančius namo tėvynainius.


2015-05-19 10:53

Sunkiai susirgęs septyniolikmetis parašė jautrų laišką

47|4

Susirgus onkologine liga, kaip visi žino, pasaulis apsiverčia aukštyn kojomis. Tiksliau, tas pasaulis susitraukia, pasidaro nebeįdomus gyventi. Kai gyveni laisvai ir nežinai, kas laukia, darosi įdomu, o kai gyveni ir sergi – nuolat spėlioji, kaip bus.


2015-05-14 14:57

Vilnietis pasisakė, kodėl jam nepatinka sostinės senamiestis

15|2

Gera žinia vilniečiams – pagaliau pajudės iš vietos nedovanotinai ilgai užtrukęs miesto centre esančios „mirusios“ teritorijos prikėlimas naujam gyvenimui. Turiu galvoje „Hanner“ projektą, buvusio „Žalgirio“ stadiono 8 hektarų teritorijoje.


2015-05-14 09:55

Ką kalba šauktinių merginos? Pašniukštinėjęs „Facebook“, nustebo

136|2

„Kodėl aš turiu eiti, jeigu valstybė man nieko gero nedaro?“, „Ar turiu ginti šalį, kurios nemyliu?“, „Manęs iš namų neištempsite jėga. Aš turiu savo teises.“ Tokiais ar panašiais žodžiais svaidėsi vaikinai prieš kelis mėnesius, kai buvo pranešta apie šauktinių grąžinimą. Nuo pirmadienio jie kviečiami. Kokios reakcijos sulauksime šįkart?


2015-05-08 15:18

Patirtis onkologijos skyriuje: kas nematė, gali tik įsivaizduoti

2

Jūsų vaikas serga vėžiu. Ar mes esame pasirengę, nusiteikę tai išgirsti ir gyventi su tokia žinia? O tau, kuri(s) skaitai šį tekstą, jei turi vaikų, tikimybė išgirsti šią diagnozę nei maža, nei didelė: 50 ir 50 – arba sirgsi, arba ne. Aš išgirdau.


2015-05-08 15:12

Turgaus daržovių pardavėja išsidavė, kokiais nuodais jas laisto

Perskaičiau „Bendraukime“ rubrikoje skundą apie tai, kaip prekybos centruose mėtomos ir voliojamos daržovės patenka ant prekystalių. Baisu, bet tokias nusipirkus dar galima nuplauti ir valgyti. Užtat žinau, kad turguje salotas ar ridikėlius nuo šiol pirksiu tik iš pažįstamų pardavėjų.


2015-05-08 15:12

Kario duoną pasirinkusį vaikiną kamuoja vidinė kova

2

Balandžio 17 dieną Utenos Karo prievolės ir komplektavimo poskyryje parašiau prašymą būti pašauktas. Šiuo metu esu devyniolikmetis – prisiekęs šaulys, Vytauto Didžiojo Universiteto Politikos mokslų pirmo kurso studentas.


2015-05-04 14:00

Emigrantas įsitikino – Lietuvoje yra įmonė, kur gali gauti darbą

Apie Lietuvoje laukiamus iš užsienio norinčius grįžti dirbti specialistus kalbame daug ir ne vienerius metus, tačiau ši problema ir toliau išlieka aktuali. Geriausias pavyzdys – lietuvio iš Jungtinės Karalystės istorija „Gudrus emigrantas atliko eksperimentą su Lietuvos darbdaviais“. Ji pasirodė rubrikoje „Bendraukime“, todėl ir aš nutariau pasidalinti savo patirtimi, kuri puikiai įrodo, kad būna ir kitaip.


2015-05-02 08:52

Paauglės metai ligoninėje: „Norėjosi, kad tai būtų tik košmaras“

3

2014 metais man diagnozavo leukemiją. Prieš tai jaučiausi blogai, būdavo silpna, norėdavosi miegoti, pakilusi temperatūra, mėlynės ant kojų ir rankų. Nesupratau, kas vyksta, kodėl tiek mėlynių? Tuo metu buvau sanatorijoje, ir į tai niekas rimtai nežiūrėjo, o kraujo tyrimai buvo geri.


Populiariausi per 24 val.