Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Man rūpi
2015-03-31 16:54

Mūsų darbe – nauja mada. Kas juokėsi, dabar patys taip daro

7|2

Kai tik pradeda kvepėti pavasariu, parkus ir sporto klubus užplūsta padailinti kūną ir pastiprinti sveikatą užsibrėžę veikėjai. Aišku, ir aš tarp jų. Ir kaip jau tapo įprasta, kiekvienais metais užduodu sau tą patį klausimą – kodėl nedariau to visus metus?


2015-03-31 14:34

Juokiausi iš mėlynių ant savo kūno. Tada dar nežinojau, kas tai

18|2

Ir vėl kelintą dieną iš eilės grįžtu po futbolo treniruotės pavargęs. Pats neatkreipiu dėmesio į tai, kad nuovargis didesnis nei visada. Sesė dar po mano treniruotės kviečia pasivažinėti dviračiais, bet aš vis dažniau atsisakau ir pasirenku žaisti kompiuterinius žaidimus. Visada buvau pats aktyviausias šeimos narys, todėl artimieji nesupranta, kodėl renkuosi poilsį.


2015-03-31 10:43

Atsargos majoras: noriu, kad atmintume, kas dabar svarbiausia

169|3

Mieli broliai lenkai, mes šimtus metų ėjome bendru istorijos keliu. Kartu apgynėme mūsų valstybes nuo kalavijuočių-kryžiuočių grobuoniškų žygių. Rusiją, o galbūt ir Europą nuo mongolų-totorių antplūdžio. Kartu apsigynėm ir nuo daugelio kitų priešų.


2015-03-29 08:32

Eksperimentas su savimi: „Baisu, kas sklido iš mano burnos“

28|2

Visą gyvenimą gyvenau Lietuvoje. Esu lietuvė (nors mano pasas liudija, kad esu lenkė, aš vis tiek save laikau lietuve iš didžiosios „L“) ir tuo be galo didžiuojuosi. Ir, žinoma, labai myliu Lietuvą. Žinote tą jausmą, kai įsimyli ir nori visiems parodyti savo tobulą mylimąjį? Būtent taip aš myliu Lietuvą – noriu ją parodyti ir apie ją papasakoti visiems.


2015-03-27 15:35

Vertingi patarimai daug dirbantiems – kaip išmokti pailsėti

2|2

Sveikas, Vaidai, kai perskaičiau Tavo laišką, man kilo noras atsiliepti į jį. Rašau viešai, nes manau, kad tai gali padėti ir kitiems. Sutinku nemažai jaunų žmonių, kurie yra pavargę nuo gyvenimo tempo ir sau keliamų reikalavimų. Pataisyk mane, jei klystu, bet iš tavo laiško man pasirodė, kad labai pavargai, jauti didelį norą pailsėti ir truputį bijai leisti sau mėgautis tuo, ką jau gyvenime pasiekei.


2015-03-27 11:39

Sunkiai sergantiems vaikams prie ligoninės surengtas šou

3|14

Ketvirtadienio vakare Santariškių vaikų ligoninės kieme dangų raižė liepsnos ir ugnies triukai. Netikėta atrakcija mažiesiems ligoniukams surengta pirmą kartą ligoninės istorijoje. Ugnies šou ligoninei dovanojo projektas „Gėrio menas“, kurio iniciatoriai teigia, jog simboliška atrakcija norėjo suteikti įkvėpimo ligoninėje gulintiems vaikams, jų tėvams ir medikams.


2015-03-26 16:57

Sunki liga prasidėjo taip nekaltai ir akimirksniu pakeitė viską

30

Liepos ligos istorija prasidėjo 2012 metų rugsėjo mėnesį. Vasara buvusi labai karšta. Be gausaus prakaitavimo, kitų šalutinių ligos požymių nepastebėjome, lankė darželį, buvo guvi ir energinga mergaitė, gal šiek tiek sumažėjęs apetitas. Rugsėjo mėnesį pradėjo kilti temperatūra lydima kosulio, tai kartojosi keletą kartų, pradėjo blykšti visa oda. Nusprendėme daryti kraujo tyrimus.


2015-03-26 06:55

Specialistas: „Žinau, kodėl stringa registravimas į darželius“

43|3

Trumpai paaiškinsiu, kodėl stringa registravimo į Vilniaus miesto darželius sistema. Problemos esmė – programuotojų nemokšiškumas, o tiksliau – trumparegiškumas. Nusprendė vyrai panaudoti penkiolikos metų senumo naujieną – asinchronines užklausas.


2015-03-20 13:45

Mirties dvelksmą pajutusi paauglė papasakojo apie patirtą kančią

3|2

Aš sergu žandikaulio Ewingo sarkoma. Prieš ligą gyvenau įprastą, gerą gyvenimą. Turėjau daug gerų draugų, lankiau mokyklą, sportavau. Labai norėjau eiti į merginų futbolo komandą, tačiau mano svajonėms nebuvo lemta išsipildyti.


2015-03-17 16:56

Liepė tėvui važiuoti ant žmonių, nes jie „turi daug gyvybių“

2

Kalbėjomės su kolegomis apie situaciją mūsų keliuose ir prisiminiau vieną įvykį, kuriuo nutariau pasidalinti ir su lrytas.lt skaitytojais. Vasarą vienoje įmonėje dirbau laisvai samdoma darbuotoja. Ir kartą su tos įmonės prodiuseriu teko važiuoti darbo reikalais. Taigi, prodiuseris vairuoja, o automobilyje dar važiuojame aš ir jo 5-6 metų sūnus.


Populiariausi per 24 val.