Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Man rūpi
2014-08-29 15:25

Kraupus vaizdas girtuoklių landynėje praeivei atėmė žadą

90|2

Gyvenu viename sename Vilniaus rajone. Jis toks senas, kad daug vietinių gyventojų vis dar pila savo šlapimą į gatvę, nes nėra miesto kanalizacijos. Užtat yra šviesolaidinis internetas. Bet šįkart ne apie tai. Norėjau papasakoti, ką pamačiau vieną vakarą vesdamasi savo vaiką iš darželio. Nors mes lyg ir žinome, kad taip būna, bet kraupus vaizdas man iki šiol stovi akyse.


2014-08-28 09:06

Baltijos kelyje stovėjęs baikeris iki šiol virpa nuo prisiminimų

19|10

Baltijos kelias ir šiandien sukelia virpuliuką širdyje. Tai ne įvykis buvo, o visos tautos sielos išėjimas į laisvę, pirmasis tyro oro gurkšnis. Kažką panašaus patyriau 1988 m. akcijoje prie Visagino atominės elektrinės, „Trečiam blokui ne“.


2014-08-25 20:05

Rusijoje gimusi mergina vargo ir liejo ašaras, kad taptų lietuve

130|3

Mano gimimo liudijime parašyta – gimiau Rusijoje. Mokyklos užbaigimo atestate, kad mokyklą baigiau Baltarusijoje. O pase, eilutėje tautybė pažymėta - lietuvė. Kaip netikėta. Lietuvė, kurios gimtoji kalba - rusų.


2014-08-24 21:38

Čia aš, Regina, o mano tėtis jau kala lietuviškus eurus

38|3

Mūsų šeima gyveno Karoliniškėse, netoli televizijos bokšto. Tą dieną žinojome, kad daugeliui gamyklų, įmonių padalintas kelias nuo Vilniaus atkarpomis. Mamos darbe, įmonėje „Dovana“ buvo suorganizuoti keli autobusai kelionei. Pirmuoju iš jų ir išvažiavome. Mums buvo paskirta būti apie 40-ąjį kilometrą, prie Maišiagalos. Atvažiavome vieni iš pirmųjų.


2014-08-23 11:43

Maskvos kontroliuojamoje įstaigoje liepsnojo lietuvybės židinys

11|14

Nuo pat Sąjūdžio pradžios stengiausi aktyviai dalyvauti jo renginiuose. Žinoma, visur su manimi buvo ir fotoaparatas. 1989 m. rugpjūtį darbavausi Vilniaus Elektrografijos mokslinio tyrimo institute (MTI), dalyvavau ir jame įsikūrusiame folkloriniame ansamblyje „Sadauja“.


2014-08-22 16:46

Nepaisiau gandų apie Marijampolės ligoninę, kol nenusvilau pati

82|2

Teko ne kartą girdėti, kad žmonės yra nepatenkinti Marijampolės daktarais. Jei tiksliau, Palangos gatvėje yra ligoninė, kurios patalpose įrengta konsultacinė poliklinika. Čia dirba kardiologai, neurologai ir kiti specialistai, kurie turi teisę, jei žmogus turi siuntimą iš šeimos gydytojo ir yra apdraustas sveikatos draudimu, nemokamai konsultuoti, gydyti, atlikti tyrimus. Jei ligonio buklė yra sunki ir daktaras abejoja dėl savo spendimų, privalo nusiųsti ligonį pas kitos srities specialistą arba duoti siuntimą į Kauną ar Vilnių. Daugelį metų galvojau, kad žmonės kalba neteisingai, kol nenusivyliau pati.


2014-08-22 15:06

Bejausmis žudikas visam laikui sužalojo jaunos šeimos gyvenimą

36|5|

Geriu kavą ir jaučiu, kaip dreba mano rankos... Nors reikėtų džiaugtis, kad pagaliau tas nusikaltėlis (Romas Zamolskis–Red.) sulaikytas, jaučiu, kaip visa virpu, o džiugesys persipina su ašaromis ir kartėliu...


2014-08-22 15:05

Lietuvis patriotas iš sovietinių skiedalų juokėsi jau mokykloje

76|9

Patriotiškumo jausmas užgimė dar jaunystėje. Gal tam įtakos turėjo, kad tėvukai, seneliai (abiejų tėvų tėvai) praėjo „įdomius“ ir sunkius Sibiro kelius tremtyje. Gal turėjo įtakos supratimas, kad ne toks jau fainas ir teisingas tas sovietinis-tarybinis gyvenimas. Dar būdamas mokinys mačiau, kad yra ir sovietinė nomenklatūra su valdiškais automobiliais, vilomis ir kitomis privilegijomis. Yra ir blatas, suteikiantis vieniems galimybę turėti, kitiems pavydėti


2014-08-20 20:05

Vilnietės grasinimas bankui: duokit bent sumuštinių arba išeisiu

75|2

Jau visai greitai Lietuva bus galutinai sueuropietinta: mažus miestelius pasieks greito maisto tinklai, miškus pakeis daugiabučiai, visų miestų senamiesčiai bus supatrauklinti iki turistinių standartų ir galų gale turėsime vieningą valiutą – eurą.


2014-08-18 22:16

Karklėje šėlęs kaunietis: „Nuotaiką gadino ne tik blogas oras“

57|3|

Po šių trijų festivalio dienų nusprendžiau netylėti ir išsakyti visas mintis apie šių metų „Karklė 2014“ renginį. Nesu nei žurnalistas, nei koks rašytojas, tad tikiuosi skaitysite turinį, o ne ieškosite stiliaus ar gramatinių klaidų. Po užpernai ir pernai surengtų festivalių „Karklė 2012“ ir „Karklė 2013“ šiemet jau iš anksto buvau suplanavęs, kur švęsiu Žolines. Pirmas nusivylimas buvo tada, kai organizatoriai paskelbė, kad dėl tam tikrų priežasčių mes neišvysime Charli XCX.


Populiariausi per 24 val.