Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Man rūpi
2014-11-21 09:58

Raumenys, pigi karvės grandinė – nevažiuokite su tokiu!

57|2| 

Kaip ir visa Lietuva, taip ir aš esu labai sukrėsta jaunos, gražios merginos beprasmiškos ir žiaurios mirties. Internetas mirga nuo istorijų „o man buvo“, psichologai patarinėja, ką turėtumėme išskaityti iš žudikų maniakų akių ar profilių... Bet, kaip žinia, tie išsilavinę patarėjai dažniausiai šito keliavimo būdo nėra net išbandę...


2014-11-21 09:58

Mergina – apie siaubą, kurį patyrė įsėdusi į nepažįstamojo BMW

240|2|

Mane, kaip ir visus kitus, sukrėtė Justinos Šikšniūtės nužudymo istorija. Nusprendžiau ir aš papasakoti, kaip, sėdusi į nepažįstamo vaikino automobilį, drebėjau iš baimės, kas man gali atsitikti. Laimė, viskas baigėsi gerai. Todėl noriu perspėti visas merginas, kad jos labai pagalvotų, pas ką sėda į automobilį...


2014-11-20 13:40

Vaikai žiauriai pasielgė su pažaisti norėjusiu šuniuku

21|2

Pastaruoju metu visam internete mirga tekstai apie kažkokį nebrendylą ir jo nieko vertą tekstą apie vaikų galvų daužimą į sieną. Bet šį kartą noriu pakalbėti apie vaikus kito įvykio fone.


2014-11-19 21:27

Vaikiną sukrėtė kelionė į Klaipėdą niūraus tylenio automobiliu

74

Klaipėdos Universitete studijavusios merginos žūtis, kuomet ši sėdo į nepažįstamo vaikino automobilį ir buvo nužudyta, privertė mane prisiminti nemalonią kelionę iš Šilutės į Klaipėdą.


2014-11-19 11:11

Personalo asai pakraupę: ką jūs galvojat, siųsdami tokius CV?

320

Personalo srityje, o tiksliau šalia jos, dirbu ne taip jau seniai, tad pati asmeniškai pasidalinti gausia patirtimi negaliu (todėl stipriai neišsiplėsiu). Na, bet kurioziškų situacijų tiek gyvenimo aprašymuose, tiek kandidatų priėmime jau spėjau pastebėti ne vieną ir nusprendžiau, kad pats metas pasidalinti jomis su plačiuoju pasauliu. Gal jūs patys ko nors išmoksite, o gal nustebsite, kad taip žmonės apskritai daro.


2014-11-19 11:11

Moterį persekioja bjaurios kaimynių paskalos dėl jos veido

80|2

Vaikystę pamenu kaip pro miglą. Tik vos vos. Senų bobų kalbas kieme, kad neva aš tokia gimiau, nes mama laukdamasi girta nukrito nuo laiptų. Bet jei prisimenu žodžius, ištartus prieš daug metų, matyt, skaudėjo. Ir dabar skauda. Turbūt turiu būti dėkinga tėvams, kad iš to jie niekada neišpūtė didelio burbulo, bent jau man matant, ir užaugau normaliu žmogumi – taip, šiek tiek nepasitikinčiu savimi, bet turbūt tiek, kiek daugelis iš mūsų. Bet grįžkime prie vaikystės. Antras smūgis buvo suduotas mokykloje, kai per pertrauką valgykloje vyresni vaikai žiūrėjo į mane kaip į kokį gyvulį su trimis kojomis zoologijos sode ir juokėsi.


2014-11-18 11:03

Piktiems straipsnių komentatoriams: o ką esat pasiekę patys?

9|2

Lietuvoje yra išties daug problemų: emigracija, didelė socialinė atskirtis, atlyginimai – vieni mažiausių Europos Sąjungoje, nedarbas ir t.t. Nenuostabu, jog dauguma gyventojų skendi neviltyje. Nematydami geresnio gyvenimo prošvaisčių, žmonės tampa agresyvesni. Todėl susikaupusias emocijas reikia kur nors išlieti.


2014-11-18 09:58

Po futbolo komentatoriaus žodžių sirgaliui trūko kantrybė

167|2

Šeštadienio vakaras. Futbolo šventė. Futbolo šventė visoje Europoje, vyksta Europos čempionato atranka. Tiesioginė transliacija iš Šveicarijos, 17 000 žiūrovų talpinančio sausakimšo modernaus stadiono su natūralia, preciziškai prižiūrėta veja.


2014-11-17 14:38

Moteris parašė jautrų ir atvirą laišką mirusiam vyrui

73|2

Mes buvome jauni. Mylėjome vienas kitą, kai blėso palengva žavesys ir energija, kai aplink akis tau ir man atsirado raukšlių tinklas - nuo rūpesčių, nuo skubėjimo, streso. Kai sirgdavome, kai vaikai sirgdavo ir tada mylėjom vienas kitą. Mylėjau, kai nutrūktgalviškai metęs viską lėkdavai skraidyti ir negalvojai apie pavojus.


2014-11-17 12:07

Nerūkantis vyras sugalvojo, kaip iš kavinių išgrūsti rūkorius

55

Ar teko jums šiltą dieną, o gal pavakarę sėdėti atviroje, ar tik simboliškai atviroje kavinėje ir žiūrėti bei užuosti, kaip tabako dūmų kamuoliai praskrieja nuo gretimo staliuko tiesiai jums ir galbūt jūsų vaikams ar pašnekovui į veidą? Jeigu jūs nerūkantis žmogus, suprantate apie ką kalbu. Jei rūkantis, tada tuoj suprasite.


Populiariausi per 24 val.