Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Man rūpi
2015-01-28 11:05

Jauna mergina papasakojo, kuo internete ją viliojo vedę vyrai

71|2

„Eksperimentas pažinčių svetainėje: moterys pasirodė visu gražumu“ – šis straipsnis buvo visiška teisybė, bet gaila, kad nebuvo paminėta ir kita pusė. Ir vyrukai pažinčių puslapiuose ne ką geresni. Papasakosiu savo istoriją. Turėjau vaikiną, mes išsiskyrėme. Labai jį mylėjau, ilgai graužiausi, nevertinau savęs.


2015-01-27 12:00

Miesto princesė ir jos pataikūnės draugę vertė miegoti duše

33|2| 

Dabar yra labai aktuali patyčių tema. Ši tema vieniems yra skaudi, kitiems galbūt nesukelia jokių jausmų. Aš esu viena iš tų, kuriems patyčios yra ne iš smagiausių temų... Dabar man yra 15 metų, mokausi devintoje klasėje.


2015-01-26 17:30

MRU informatikos studentas pašiurpo sužinojęs, kur papuolė

169|3

Prieš kelias dienas sėkmingai pabaigiau pirmąją sesiją net lengviau nei tikėjausi! Studijuoju Mykolo Romerio universiteto jungtinėje programoje su P. Korėjos Dongseo universitetu, Socialinių technologijų fakultete, Skaitmeninių technologijų institute, Informatikos ir skaitmeninio turinio specialybėje.


2015-01-26 17:30

Kaune troleibuso vairuotoja viešai žemino neįgalią merginą

139

Praėjusį penktadienį viename Kauno troleibusų išvystas reginys šokiravo „Bendraukime“ skaitytoją. Troleibusą vairavusi moteris viešai šaukė ant bilietą pirkusios neįgalios merginos. Vargšelė vairuotojos rūstybę užsitraukė ir dėl „gaišinimo“ buvo aprėkta tik dėl todėl, jog duodama pinigus pateikė ir neįgaliojo pažymėjimą bei pasakė kokia jai nustatyta neįgalumo grupė.


2015-01-25 20:37

Vyras negailestingai kirto iš klubų neišlendančiam jaunimui

214|3

Šis tekstas netaikomas savo gyvenimą mylintiems žmonėms. Taip pat intelektualams, inteligentams, menininkams. Šita rašliava orientuota daugiau į jaunesniąją kartą, neliečiant pusamžių žmonių. Bet koks sutapimas su jumis ar jūsų artimaisiais nėra atsitiktinis. Kreipiuosi į tuos, anksčiau nepaminėtuosius. Jūs turit daug norų, bet jų neįgyvendinsite. Daugiau ar mažiau, jus tenkina jūsų darbas ir, be abejo, nenorite nieko keisti. Ir niekada nekeisite, ne todėl, kad neturit į ką. O dėl to, kad pirmiausia jūs net neišdrįstumėt.


2015-01-22 20:31

Dauno sindromas – manote, jums taip nenutiks? Norėčiau įspėti

71|5

Internete vis dažniau pasirodo rašinių apie negalią ir tai gerai, bet jų tonas bei komentarai tiesiog žudo. Neužtenka to, kad neįgalių vaikų tėvai patiria visuomenės spaudimą nuo pat vaiko gimimo, po kiekvieno straipsnio apie neįgaliųjų problemas ir išgyvenimus visuomenė dar labiau sukurstoma prieš „kitokius“.


2015-01-22 19:24

Į Vilnių atvykę norvegai pasišlykštėjo tuo, ką valgo lietuviai

2685|2

Neseniai publikavote vieną straipsnį, kuriame lietuvis aiškiai išdėstė faktus apie Norvegijos ir Lietuvos kainų skirtumus ir uždarbius. Visiška tiesa. Šiuo savo laišku noriu prisidėti prie tiesos, kurią privalo žinoti visi Lietuvos žmonės.


2015-01-20 18:10

Atviras laiškas visiems Lietuvos mokytojams: „Už ką jus gerbti?“

371|2|

Praėjusią savaitę Lietuvą „sukrėtė“ paauglių ir vaikų savižudybių dėl bendraamžių patyčių skaičius(teisingai, čia būtinos kabutės – visi mato tą paauglių žiaurumą, tačiau kol tai nepaliečia asmeniškai, visiems tas pat). Negaliu likti abejinga, nes beveik prieš 10 metų išgyvenau tą patį siaubą, neviltį ir bejėgiškumą.


2015-01-19 17:22

Atvirai: mokiausi toje mokykloje, kur ir nusižudęs vaikinas

82|2|

Kaip ir dauguma Lietuvos žmonių, esu sukrėsta, kad du jauni žmonės, kuriems visas gyvenimas buvo dar prieš akis, pasitraukė iš šio gyvenimo nebeiškentę. Mokytojai ir direktoriai tikina, jog nieko nežino, mokyklose problemų dėl patyčių nėra, sako, kad niekas nieko įtartina nepastebėjo.


2015-01-19 14:38

Nuo žiaurių patyčių dešimtokę išgelbėjo direktoriaus gudrybė

401|2|

Perskaitytas straipsnis apie Šilalės rajone įvykusią tragediją dėl patyčių, nemeluosiu, nė kiek nenustebino, o tik atšviežino senas patirtis. Taip, ir aš esu iš tų iš kurių tyčiojosi klasėje. Laimei, ne mokykloje, bet tik klasėje. Ir ne taip ilgai, nors tą ilgį galėtum sąlyginai matuoti: „vos“ arba „net“ – metus. Bet tyčiojosi.


Populiariausi per 24 val.