Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Man rūpi
2015-04-26 20:23

Norėčiau, kad Henriką Daktarą kalėjime gerai pamokytų

210|3

Emocinės ir dvasinės ramybės neduoda šių metų balandžio 14 dieną tiesiogiai rodyta LNK televizijos laida „Yra kaip yra“. TV laidos siužetas ir nuspėjamas tikslas, mane, neabejoju ir daugelį kitų žiūrovų, švelniai tariant, nustebino. Laidoje, už žmogžudystes, kankinimus, reketą, šantažą, grasinimus ir kitas piktybiškas veiklas iki gyvos galvos nuteisto kalėti Henriko Daktaro žmona Ramutė ir motina Jadvyga Daktarienės, akivaizdžiai siekė vieno – nutapyti Henriko, švento kankinio šviesų paveikslą, ir ne tik.


2015-04-24 16:20

Žodis apie įtakingą dėdę – pareigūnų elgesys pakito akimirksniu

90|2

Ilgai atidėliojau šį atvirą ir ne tik man svarbų pokalbį su dviem policijos generaliniais komisarais. Apie Kelių policijos pareigūnų darbą. Ne, ne apie tą paradinį, plačiai reklamuojamą, vertą ir pagyrimo, ir apdovanojimo, o tokį, su kokiu teko man pačiam, jau ne vieną dešimtmetį sėdinčiam už lengvojo automobilio vairo, ne kartą susidurti. Papasakosiu keletą istorijų.


2015-04-23 13:04

Kodėl noriu apsaugoti jus nuo to, kas jūsų net nedomina?

15

Dažnai susimąstau – baigiu penktuosius studijų metus, prikaupiau nemažai žinių, patirties, pažinčių. Ir viskas siejasi su aplinkosauga. Ką aš sau galvojau?! Šių minčių vedina, kreipiuosi į tuos, kurių ateitimi rūpindamasi, tęsiu šią kelionę – jus.


2015-04-23 12:13

Arkadijau Vinokurai, atsargiau su žodžiu „talibas“

7

Būtent toks klausimas kyla perskaičius Arkadijaus Vinokuro tekstą apie Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininko rinkimus. Iš pirmo žvilgsnio autorius kalba apie kiekvienai partijai svarbius dalykus (lyderių kaitą, atsinaujinimo būtinybę), o taip pat ir brandžiai politinei sistemai reikalingas stiprias įvairių ideologijų partijas.


2015-04-23 11:33

Moksleivis kovojo su skausmu, kol baisi liga nepaguldė į lovą

17|3

Tai nutiko 2013 metų vėlų rudenį. Parėjęs iš mokyklos sūnus Lukas pasiskundė, kad skauda pilvą. Nieko neįtardami nusprendėme, kad tai greičiausiai bus nuo mokyklos maisto. Todėl nieko ir nedarėm. Tačiau skausmai užeidavo spazmais.


2015-04-17 12:53

Atrodė, tai tik šlapimo pūslės uždegimas. Tačiau tiesa pribloškė

38|2

Mūsų dukters liga prasidėjo prieš 2012-ųjų Kalėdas. Kad kažkas negerai, pastebėjome gruodžio 26-ąją – ji pradėjo dažnai eiti į tualetą. Ir kuo toliau, tuo dažniau. Nuvažiavome į ligoninę. Padarė tyrimus, nustatė šlapimo pūslės uždegimą, išrašė vaistu ir išleido namo. Po 3 dienų vėl grįžome į priimamąjį, vėl padare tyrimus, pasakė, kad viskas gerai, išrašė vaistų nuo spazmų ir tiek. Bet problema neišsisprendė.


2015-04-16 14:52

Mūsų visuomenėje liko labai mažai tikrų jaunų vyrų!

20|2

Jau kelis mėnesius netyla kalbos apie šauktinių ėmimą į kariuomenę. Girdėti įvairių diskusijų – vieni tai smerkia, kiti gi palaiko. Didžiuojuosi man įskiepytomis patriotiškumo, tautiškumo ir meilės savo šaliai vertybėmis. Aš esu už šauktinių ėmimą į kariuomenę ir drąsiai pareiškiu, kad vyrai turi būti vyriški ir drąsiai priimti jiems skirtus iššūkius.


2015-04-16 12:59

Tau gėda dėl plojimų lėktuve? Man irgi gėda. Pasakysiu dėl ko

388|2

Kai perskaičiau Pauliaus straipsnį apie „prasčiokus“, kurie ploja lėktuvui nusileidus, ir kad tai neva žemas lygis, mane apėmė pyktis. Ir ne tik Pauliui, bet ir visiems kitiems taip mąstantiems žmonėms. Man būna gėda ir bloga skrandyje skaityti bei girdėti šitokį lietuvių nepasitenkinimą viskuo.


2015-04-16 11:15

Mes, emigrantai, turim įdomių problemų. Noriu, kad žinotų visi

329|2

Pragyvenus daugiau negu 15 metų toli nuo Tėvynės, atsirado keliolika įdomių problemų. Viena problema ta, kad pradeda užsimiršti gimtoji kalba, angliški žodžiai keičia lietuviškus ir lietuviški žodžiai pradeda skambėti su akcentu. Grįžęs į Lietuvą aplankyti artimųjų, dažnai pasijaučiu kaip koks besimaivaintis užsienietis – lyg ir savas, bet tuo pat metu jau ir ne.


2015-04-15 14:57

Psichiatrijos baubas arba mokykla rūke

1

Viešai nagrinėjama buvusio KTU gimnazijos direktoriaus byla atskleidžia iškreiptą mokyklose paplitusią garbės sampratą, o kartu ir bejėgiškumą, nežinojimą, ką daryti, „aptikus“ paauglius vartojant psichoaktyviąsias medžiagas.


Populiariausi per 24 val.