Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-30 17:09

VMI vadovo konkursą laimėjo Broniaus Bradausko sūnus

109|2| 

Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) viršininko konkursą laimėjo šiuo metu jai laikinai vadovaujantis Dainoras Bradauskas, pranešė Finansų ministerija. Konkurse pradžioje dalyvavo 12 pretendentų, o galutiniame jo etape – 5. D. Bradauskas yra Seimo nario, socialdemokrato Broniaus Bradausko sūnus.


2015-03-30 17:09

Valdininkams – privaloma pažintis su „Vičiūnų“ grupės būstine

75|2

Kauno savivaldybės tarnautojai stebisi, kodėl jiems tenka važinėti į „Vičiūnų“ grupės biurą V.Krėvės prospekte, kuriame rengiami miesto tarybos nariais išrinktų visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ atstovų susitikimai su savivaldybės padalinių, taip pat jai pavaldžių įmonių vadovais.


2015-03-30 16:35

Prezidentė D.Grybauskaitė: „VSD turi ne tik įvardyti grėsmes“

5

Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad iš naujojo Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovo reikalaus, kad ši žvalgybos institucija ne tik įvardytų Lietuvos nacionaliniam saugumui kylančias grėsmes, bet ir jas šalintų. „Naujasis Žvalgybos įstatymas numato ne tik įvardyti grėsmes, ne tik jas paviešinti, bet ir jas šalinti. To VSD darbe vis dėlto nepakanka, todėl ir visai nauji, ir papildomi reikalavimai bus keliami naujajam VSD vadovui“, – pirmadienį žurnalistams sakė valstybės vadovė, komentuodama viešai paskelbtą VSD ir karinės žvalgybos grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą.


2015-03-30 15:49

Teismas: „D. Grybauskaitė nematė, ką darė D.Ulbinaitė“

77|9|

Daivos Ulbinaitės apeliacinę bylą nagrinėjantis Vilniaus apygardos teismas pirmadienį nusprendė atmesti beveik visus valstybinį kaltinimą šioje byloje palaikančio prokuroro Ginto Ivanausko prašymus – Dalia Grybauskaitė į teismą nebus kviečiama, o D.Ulbinaitės poligrafu niekas netirs.


2015-03-30 15:44

Lietuvos žvalgybos institucijos įspėja: auga šnipinėjimo mastas

91|3| 

Lietuvos žvalgybinėms institucijoms ramybės neduoda kylanti grėsmė iš Rusijos. Jie stengiasi paprotinti gyventojus, kad šie suprastų, kad nėra viskas taip gražu, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Grėsmę kelią į nugarą alsuojantis ir vis aktyviau demonstruojamas Rusijos karinis pajėgumas. Evoliucionuoja kibernetinės grėsmės, kurias aptikti darosi vis sunkiau. Pasak žvalgybos specialistų, Lietuva turi duoti atsaką ir iš savo pusės.


2015-03-30 13:32

Klaipėdoje liberalai dirbs su Rusų aljansu

13

Klaipėdoje Liberalų sąjūdis miesto savivaldybės taryboje dirbs su Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų aljanso koalicija. Savaitės pabaigoje susitarimus tikimasi formalizuoti bendra sutartimi.


2015-03-30 13:23

Krašto apsaugos sistemoje dirbti siekė 301 nepatikimas asmuo

4

Pernai užfiksuotas 301 nepatikimas asmuo, dirbęs arba siekęs dirbti krašto apsaugos sistemoje, pirmadienį paskelbė Antrojo operatyvinių tarnybų departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos.


2015-03-30 12:48

Kęstas Komskis siūlo keisti VRK pirmininką

21| 

Seimo Pirmininko pavaduotojas „tvarkietis“ Kęstas Komskis siūlo kuo skubiau keisti Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) pirmininką Zenoną Vaigauską ir šios komisijos formavimo tvarką.


2015-03-30 12:40

Vilniaus valdančiosios koalicijos sutartis – antradienį

Išrinktasis Vilniaus miesto meras, Liberalų sąjūdžio atstovas Remigijus Šimašius patvirtino, kad partijoms galutinai sutarus dėl būsimų darbų ir kuravimo sričių sostinės savivaldybėje, penkios partijos antradienio rytą pasirašys koalicijos sutartį.


2015-03-30 12:22

Lietuvos žvalgybos ataskaita: Rusija plečia karinius pajėgumus

374| 

Išaugęs Rusijos karinis aktyvumas Baltijos regione, karinių pajėgumų ir pajėgų, gebančių kovoti su bet kokiu priešu, kūrimas, didėjantis informacinių ir kibernetinių atakų bei incidentų mastas. Apie tokias grėsmes, kylančias iš Rusijos, pirmadienį paskelbė Antrasis operatyvinių tarnybų departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos.


Populiariausi per 24 val.