Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-08-25 17:50

Vakarienėje su medžiokle: ministrė, direktorius ir verslininkas

23|3| 

Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė ir Veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius kartu su Latvijos ministru ir mėsos perdirbimo įmonės „Biovela“ vadovu liepos pabaigoje dalyvavo bendroje vakarienėje su medžiokle. Kritikai teigia, kad šis susitikimas kelia klausimų dėl skaidrumo.


2016-08-25 17:42

K. Lančinskas: „Mes labai greitai išlepome ir tapome tingūs“

2

Buvęs Vilniaus apskrities policijos viršininkas Kęstutis Lančinskas jau daugiau nei pusmetį vadovauja ES patariamajai misijai Ukrainoje. Kaip sekasi lietuviui padėti ukrainiečiams? 49-erių K.Lančinskas pasikalbėti pakvietė į ES misijos biurą, esantį Kijevo centre. Patekti čia nėra paprasta – apsauga tikrina visus asmeninius lankytojų daiktus, o kiekvieno kabineto duryse įtaisytos elektroninių užraktų sistemos.


2016-08-25 17:35

Ketinate aplankyti Trijų Kryžių kalną? Būkite atsargūs

30|11|

Vilnietis Gintaras iki šiol nesmagiai jaučiasi prieš giminaitį, iš Kauno į sostinę atvykusį praėjusį sekmadienį ir panūdusį pasigrožėti Vilniaus senamiesčio vaizdu, užlipus į Bekešo ir Trijų Kryžių kalną. „Iškyla baigėsi įpusėjus Bekešo kalną. Pusbrolis neatsargiai įkišo koją į sutrūnijusių laiptų skylę ir susižalojo. Išsisuko koją. Giminaitį teko nešti į apačią ant kupros. Laiptai į kalną sulūžę daugelyje vietų, gėda prieš turistus, kurių čia gausiai laipioja“, – piktinosi skaitytojas. „Iškyla baigėsi įpusėjus Bekešo kalną. Pusbrolis neatsargiai įkišo koją į sutrūnijusių laiptų skylę ir susižalojo. Išsisuko koją. Giminaitį teko nešti į apačią ant kupros. Laiptai į kalną sulūžę daugelyje vietų, gėda prieš turistus, kurių čia gausiai laipioja“, – piktinosi Gintaras. Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcijos rezervato tvarkymo skyriaus viršininkas Stanislovas Patkauskas pripažino – padėtis Kalnų parke apverktina.


2016-08-25 17:34

Kauno rajone – maloni žinia: auga moksleivių skaičius

Kauno rajono mokyklų slenkstį šiemet peržengs 9,5 tūkst. moksleivių. Net 1011 iš jų – pirmokai. Tai gerokai daugiau, nei praėjusiais mokslo metais.


2016-08-25 17:15

JAV pasislėpusiai N. Venckienei vis dar vaidenasi pedofilai

116

Pedofilijos istoriją sukūrusi, per žmonių kraują ir ašaras į Seimą patekusi, bet netrukus iš Lietuvos sprukusi Neringa Venckienė jos šmeižtu patikėjusius žmones toliau gąsdina pedofilais ir kviečia balsuoti už patvoryje sukurtą „Drąsos kelio“ partiją.


2016-08-25 16:56

V. Adamkus tapo Šiaulių garbės piliečiu

7|6

Ketvirtadienį į posėdį susirinkę Šiaulių miesto tarybos nariai vienbalsiai pritarė, kad Šiaulių garbės piliečio vardas būtų suteiktas kadenciją baigusiam prezidentui Valdui Adamkui.


2016-08-25 16:56

Šiaulių kūdikių namams – JAV ambasados ir karių dovana

19

Ketvirtadienį Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikių namuose tvyrojo šventinė nuotaika – pasidžiaugti kūdikių namų teritorija aptverta nauja tvora susirinko šį projektą įgyvendinę JAV ambasados Lietuvoje atstovai, JAV bei Lietuvos kariškiai.


2016-08-25 16:41

Svarbiausius Lietuvos objektus saugo nepatenkinti pareigūnai

 

Klaipėdos dujų terminalą saugantys pareigūnai pareiškė, kad šis Lietuvai svarbus objektas anaiptol nėra saugus. Nes pareigūnai esą už dyką dirba viršvalandžius, jiems neleidžiama dalyvauti pratybose. Maža to, dar reikia kęsti vadų patyčias. Tarnybos vadas ir Vidaus reikalų ministras sako, kad pareigūnai nori prisiteisti pinigų, todėl ir prisigalvoja nebūtų dalykų. Tačiau pripažįstama, kad nėra normalu, kai saugoti valstybei svarbius objektus skiriami tarnyba nepatenkinti pareigūnai. Tarnybos vadas neslepia – kad nelabai yra iš ko rinktis.


2016-08-25 16:36

D.Grybauskaitė paprašė JAV karius dislokuoti arčiau mūsų sienos

6|4

Lenkijos sprendimas dislokuoti Jungtinių Valstijų (JAV) karius rytinėje šalies dalyje užtikrintų, kad karinio konflikto atveju Baltijos šalys nebus izoliuotos nuo NATO paramos, teigė Prezidentė Dalia Grybauskaitė per susitikimą su Lenkijos Prezidentu Andrzejumi Duda Kroatijoje. 


2016-08-25 16:29

Ar Briuselis uždraus naudoti šaukštus?

5

Kaip Lietuvoje kartais vyksta diskusija? Ogi gana paprastai – pradžioj pateikiamas sutirštintas problemos paveikslas, po to viskas sukarikatūrinama iki absurdo, ir tuomet jau iš pačių sukurtos karikatūros tyčiojamasi ir su ja diskutuojama.


Populiariausi per 24 val.