Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2014-09-23 16:15

Tėvo sužalotas kūdikis užuovėjos ieškos močiutės namuose

8| 

Medikų išgelbėtą savo dviejų mėnesių kūdikį iš ligoninės septyniolikametė parsivežė į motinos, tapusios jo globėja, namus netoli Alytaus, kur gyveno ir iki nelaimės. Iš mirties nagų išplėšę Alytaus rajone 26 metų tėvo Giedriaus M. sunkiai sužalotą kūdikį, kuriam rugsėjo 6 dieną suėjo du mėnesiai, beveik po trijų savaičių Kauno vaikų klinikos medikai išleido su motina namo, bet ir toliau nuolat rūpinsis jo būkle.


2014-09-23 15:56

Jauna moteris pasmaugusi naujagimę, kūną išmetė į konteinerį

4

Klaipėdos apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl naujagimio nužudymo. Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras bylą su kaltinamuoju aktu antradienį perdavė nagrinėti Klaipėdos apygardos teismui.


2014-09-23 15:50

Įtariamasis septyniolikamečio žudikas pasidavė policijai

3

Septyniolikamečio nužudymą tiriantiems Šiaulių kriminalistams nereikėjo ilgai vargti ieškant įtariamojo – jis pats nusprendė ateiti į komisariatą ir pirmadienio vakarą pasidavė. Kuršėnų gyventojui 24 metų A.J. Pareikšti įtarimai dėl nužudymo, jis uždarytas į areštinę. Trečiadienį jis bus vedamas į teismą dėl kardomosios priemonės paskyrimo. Negyvo septyniolikamečio kūnas buvo rastas sekmadienio naktį apie 2 val. Kuršėnuose, vieno Liepų alėjoje esančio namo kieme.


2014-09-23 15:12

STT susidomėjo kai kuriais Visagino savivaldybės darbuotojais

2

Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi Visagino savivaldybėje.


2014-09-23 13:21

Gamtos sergėtojai paleido brakonierius?

3|4

Rugsėjo pradžioje iš darbo už pažeidimus atleistas Kauno aplinkosaugininkas Arvydas Grybauskas neliko skolingas kolegoms. Jis atskleidė nešvarią savo bendradarbių iš laikinosios sostinės virtuvę – pateikė nuotraukas, kuriose užfiksuoti reido metu sučiupti brakonieriai. Tačiau pastarųjų niekas nenubaudė.


2014-09-23 12:13

Sukčiai iš Rusijos vogdavo pinigus iš Lietuvos piliečių sąskaitų

Rusijos piliečių suburta nusikalstama grupuotė įžūliai tuštino Lietuvos gyventojų bankų sąskaitas.


2014-09-23 11:54

Mažametes niekinęs iškrypėlis teisme pasirodyti neišdrįso

15|3

Šešeri metai už grotų. Tokią bausmę teismas skyrė Kelmės rajono gyventojui 51 metų Virginijui Žolpiui, kuris buvo pripažintas kaltu dėl mažamečių sesučių tvirkinimo, seksualinio prievartavimo ir fizinio skausmo sukėlimo. Net aštuonerius metus iškrypėlišką aistrą tenkinęs V.Žolpis bylą išnagrinėjusiame Šiaulių apygardos teisme antradienį pasirodyti neišdrįso. Todėl teisėjo Gražvydo Poškaus skaitomą nuosprendį išklausė tik valstybės gynėjas ir nukentėjusiųjų atstovė.


2014-09-23 11:35

Kauno rajone aptikti Danijoje vogti traktoriai

4

Kauno rajone policijos pareigūnai rado du naujus, Danijoje pavogtus traktorius - ekskavatorius „JCB 4CX“. Jų vertė rinkoje siekia net 600 tūkst. litų. Šiuo metu nustatinėjami patalpų, kuriose laikyti vogti traktoriai savininkai, tiriami įvykio vietoje rasti įkalčiai.


2014-09-23 11:20

Šiaulių pareigūnai šienavo kanapių auginimo laboratorijas

13|4

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai rugsėjo 17-18 dienomis surengė kanapių pjūtį net trijuose Lietuvos rajonuose. Policija iš viso konfiskavo apie 12 kg kanapių ir jų dalių. Kaip rašoma Šiaulių apskrities VPK pranešime, gavę kriminalinės žvalgybos informacijos apie 37 metų šiauliečio N.P. nusikalstamą veiką, pareigūnai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, turint tikslą jas realizuoti, pradėjo ikiteisminį tyrimą ir rugsėjo 17 d. surengė operaciją šiam asmeniu sulaikyti. Jis buvo sulaikytas Radviliškio r., Butėnų kaime, prie D.Š. gyvenamojo namo.


2014-09-23 10:25

Kauno teismas atvertė dar vieną bylą dėl partizanų vado nužudymo

4

Kauno apygardos teismas antradienį atvertė dar vieną bylą dėl partizanų vado Adolfo Ramanausko–Vanago nužudymo. Buvęs sovietinių represinių struktūrų pareigūnas Stanislovas Drėlingas šioje byloje kaltinamas 1956 metų spalį dalyvavęs slaptoje operacijoje, sulaikant lietuvių ginkluoto pasipriešinimo sovietų okupacinei valdžiai judėjimo vieną iš vadų ir jo žmoną Birutę Mažeikaitę – Vandą.


Populiariausi per 24 val.