Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2016-07-01 15:36

17-metę avarijoje pražudęs įtariamasis – vis dar nerastas

Utenos apylinkės prokuroras Mindaugas Rašinskas kreipėsi į Zarasų rajono apylinkės teismą, prašydamas už akių skirti suėmimą 24 metų Zarasų rajono gyventojui T. V. Jis įtariamas sukėlęs avariją, per kurią žuvo nepilnametė mergina ir pasišalinęs iš įvykio vietos.


2016-07-01 14:14

Šiaulių „princas“ teisme prabilo apie pareigūnų kerštą

16|4

Praeityje vienu įtakingiausių Šiaurės Lietuvos šešėlinio pasaulio šulų laikytas šiaulietis Vladas Baranauskas stojo prieš teismą. Su kontrabandinių cigarečių kroviniu įkliuvęs 58 metų Baranis kaltinamas bandymu papirkti pareigūnus. Istorija prasidėjo šių metų kovo 7-osios vakarą, kai pareigūnų ekipažas Vilniaus gatvėje sustabdė lengvąjį automobilį „Toyota Avensis Verso“. Šią mašiną vairavo V.Baranauskas. Patruliai patikrino dokumentus ir paprašė praverti mašinos bagažinę. Netrukus paaiškėjo, kad automobiliu buvo vežami kontrabandiniai rūkalai – bagažinėje buvo 1250 pakelių cigarečių „Fest“ su baltarusiškomis banderolėmis.


2016-07-01 10:58

Kaune siautėja vagys

2

Kauno apskrities VPK prižiūrimoje teritorijoje praėjusią parą siautėjo vagys. Pareigūnai sulaukė daugybės pranešimų apie pagrobtą turtą.


2016-07-01 10:35

Klaipėdoje vidury dienos mirtinai subadyta moteris

105|3|

Uostamiestyje – protu sunkiai suvokiamas išpuolis. Jūreivių gatvėje, netoli „Eglės“ turgaus, mirtinai subadyta maždaug 30 metų pardavėja. Pranešimas apie nužudymą gautas maždaug 14 valandą. Incidentas įvyko dėvėtų drabužių parduotuvėje, kuri įsikūrusi Jūreivių gatvėje. Ši vieta už turgaus gana judri – čia nuolat pilna žmonių, einančių apsipirkti.


2016-07-01 09:55

Marijampolėje vagilės vaidino elektros tinklų darbuotojas

3

Ketvirtadienį per pietus į 87 metų marijampolietės namus atėjo dvi tamsaus gymio jaunos moterys. Jos prisistatė elektros tinklų darbuotojomis. Senolė neįtarė klastos.


2016-07-01 08:36

„Regitra“ darbuotojai įregistruoti vogto automobilio nepavyko

1

Marijampolės apylinkės prokuratūros prokuroras Giedrius Šalaševičius baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą dėl marijampolietės bandymo įregistruoti vogtą automobilį, pateikiant melagingą informaciją.


2016-06-30 19:36

Sadistų gaujos nariai mėgaujasi laisve, suimtas tik jų lyderis

106|11

Kauno apygardos teismas ketvirtadienį rengia didelį atgarsį sukėlusios bylos posėdį, kurioje kaltinami ginkluotos Marijampolės krašto žudikų ir plėšikų gaujos nariai – Aurelijus Bartuška, Mantvydas Bendoraitis ir Kęstutis Bartninkas.


2016-06-30 18:59

Tytuvėnų gaisro byloje – netikėtas posūkis

5|2

Unikalų Tytuvėnų ansamblį gaisras nuniokojo ne vien dėl tuomečio vadovo 49 metų Prano Jurkaičio kaltės. Tokį sprendimą priėmė Šiaulių apygardos teismas, sugrąžinęs bylą į prokuratūrą. Apeliaciją išnagrinėjęs teismas konstatavo, jog nebuvo įsiklausyta į eksperto išvadas. Jose buvo pažymėta, kad viena gaisro priežasčių – savavališkai pakeistas ir netinkamai įrengtas dūmtraukis. Apie šiuos pakeitimus per rekonstrukciją buvo nutylėta. Prokuratūroje atliekamas kitas ikiteisminis tyrimas. Jame įtarimai dėl turto sunaikinimo dėl neatsargumo ir netinkamo pareigų atlikimo pareikšti trim asmenims – darbus atlikusios bendrovės statybos vadovui, projektuotojai ir techniniam prižiūrėtojui.


2016-06-30 17:35

Realia bausme nuteistas D.Kedžio draugas nenori už grotų

37

Aštuonerių metų laisvės atėmimo bausme nuteistas Drąsiaus Kedžio bendrininkas Raimundas Ivanauskas dar kartą bandys įrodyti, kad nepadėjo garliaviškiui rengtis žmogžudystėms ir neturi nieko bendro nei su Jono Furmanavičiaus, nei su Violetos Naruševičienės nužudymais.


2016-06-30 14:39

Už nevykusį pokštą – 6000 eurų ieškinys

8|12

Praėjusių metų pabaigoje apie tariamą sprogmenį „Akropolio“ prekybos centre nevykusiai papokštavę Šiaulių rajono gyventojai 19 metų Mantas Mendelis ir 22 metų Albinas Stugys stos prieš teismą. Jiems pareikštas ir 6000 ieškinys. Gruzdžių gyventojai papokštavo pernai gruodžio 29-osios vakarą – paskambino į Bendrąjį pagalbos centrą (BPC) ir pranešė apie užminuotą prekybos centrą. Skambintojai smaginosi – po kelių minučių BPC operatorius išgirdo dar vieną tokią pačią žinią. Praėjus pusvalandžiui, buvo gautas ir trečias pranešimas – tąkart skambinta iš netoliese esančio taksofono. Pareigūnams neprireikė didelių pastangų nustatyti, kas sukėlė ant kojų specialiąsias tarnybas. Mat apgirtę vaikinai skambino iš savo asmeninio telefono. Tiesa, prieš tai buvo išimta SIM kortelė, bet tai nepadėjo išsisukti.


Populiariausi per 24 val.