Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Užsienio žvaigždės
2014-08-30 19:12

Miley Cyrus pareiškė, kad Elvis Presley irgi „tverkino“

Popmuzikos žvaigždė Miley Cyrus atkreipė dėmesį, kad velionio rokenrolo karaliaus Elvis Presley šokių judesiai būdavo seksualūs, tačiau jo niekas nekritikuodavo, nes jis buvo vyras.


2014-08-30 14:23

Velionio M.Jacksono sesuo LaToya parašė jam jaudinantį laišką

2

LaToya Jackson parašė jaudinamą laišką savo velioniui broliui – popmuzikos superžvaigždei Michaelui Jacksonui, kuriam penktadienį būtų sukakę 56 metai.M.Jacksonas mirė 2009 metais, o jo vyresnioji sesuo penktadienį parašė socialiniame tinkle „Twitter“ žinutę, kurioje atskleidė, kad vis dar labai sielvartauja dėl brolio netekties, ypač per jo gimtadienį.


2014-08-30 12:01

Po vestuvių A. Jolie ir B. Pittas ne medų kopinės, o dirbs

1| 

Neseniai susituokusi aktorė Angelina Jolie anksti pradėjo medaus mėnesio kelionę Maltoje – be savo naujai iškepto vyro Brado Pitto. Pora slapta susituokė Prancūzijoje praėjusį savaitgalį, dabar A.Jolie išskrido į Gocą ruoštis būsimam jųdviejų darbiniam medaus mėnesiui.


2014-08-30 11:47

Ant žurnalo viršelio - nuogos Keiros Knightley krūtys

48|3

Didžiosios Britanijos aktorė Keira Knightley peržengė savąjį „doruolės“ įvaizdį, apnuogindama krūtis vieno žurnalo organizuotai pikantiškai fotosesijai. Filmų „Karibų piratai“ (Pirates of the Caribbean) žvaigždė pozavo provokuojančioms nuotraukoms, kurios buvo paskelbtos madų žurnale „Interview“, dėvėdama tik juodas nėriniuotas pirštines ir juodas kelnes, drėgnais plaukais ir įsisegusi auskarą į bambą.


2014-08-29 20:20

Paaiškėjo daugiau detalių apie A. Jolie ir B. Pitto vestuves

4|3| 

Įtakingoji Holivudo pora Angelina Jolie ir Bradas Pittas po devynerių drauge praleistų metų pagaliau susituokė – per slaptą ceremoniją Pietų Prancūzijoje, kuri vadinama „šeimos reikalu“ ir kurioje dalyvavo visi šeši jų vaikai. Nors dvejus metus buvo karštligiškai stebima, pora sugebėjo nuo žiniasklaidos nuslėpti vienas labiausiai lauktų vestuvių pasaulyje.


2014-08-29 17:03

G. Clooney pripažintas gražiausiai senstančiu Holivudo vyru

2

George'as Clooney pripažintas gražiausiai senstančiu Holivudo vyru, mat jis nesidažo savo sparčiai žylančių plaukų. „Oušeno vienuoliktuko“ (Ocean's Eleven) 53 metų žvaigždėtapo pirmas Tinseltauno MAG - Men Ageing Gracefully, reiškiančio gražiai senstančių vyrų - sąraše, kuris buvo sudarytas remiantis Didžiosios Britanijos plaukų persodinimo centro atliktos apklausos rezultatais.


2014-08-29 13:37

Popmuzikos princesė Britney Spears ir vėl išsiskyrė su vaikinu

8

Britney Spears patvirtino pranešimus, kad jos romanas su Davidu Lucado baigėsi. Pora susitikinėjo pusantrų metų, bet dabar jų meilė oficialiai baigta. Interneto tinklaraštininkams užsiminus apie cirkuliuojančią filmuotą medžiagą, kurioje D.Lucado matyti su kita mergina, , B.Spears ketvirtadienį savo puslapyje Twitter.com parašė: „Achhhh, vienišės gyvenimas!“


2014-08-29 12:06

Miley Cyrus į MTV ceremoniją lydėjęs benamis pasidavė policijai

 

Benamis, kuris lydėjo Miley Cyrus į MTV videomuzikos apdovanojimų ceremoniją ir kurio pagal arešto orderį ieškojo Oregono policija, pasidavė ir sumokėjo užstatą. Polko apygardos pataisos įstaigų direktorius Martinas Silbernagelis sakė, kad 22 metų Jesse Heltas pasidavė ketvirtadienį, buvo užregistruotas pagal orderį dėl bandomojo laikotarpio sąlygų pažeidimo, o tada sumokėjo 2,5 tūkst. dolerių užstatą.


2014-08-29 11:59

Atlikėja Shakira patvirtino, kad laukiasi antrojo vaiko

1

Kolumbijos popmuzikos žvaigždė Shakira interviu sakė, kad laukiasi antro vaiko nuo ispanų futbolininko Gerard'o Pique. „Tiesa ta, kad taip, aš laukiuosi“, – sakė daugybe „Grammy“ apdovanota dainininkė žurnalo „Cosmopolitan“ Lotynų Amerikos versijos numeriui, kuris pasirodė ketvirtadienį.


2014-08-28 21:29

Prancūzijoje susituokė Angelina Jolie ir Bradas Pittas

43|11|

Šeštadienį Prancūzijoje susituokė garsioji Holivudo aktorių pora Angelina Jolie ir Bradas Pittas. Tai pranešė naujienų agentūros šaltinis, kuris artimai pažįsta porą. Teigiama, kad viena garsiausių pramogų pasaulio porų vestuvinius žiedus sumainė nedidelėje nuosavo „Chateau Miraval“ dvaro koplytėlėje, o A.Jolie prie altoriaus atvedė jos vyresnėliai sūnūs Maddoxas ir Paxas.


Populiariausi per 24 val.