F-1 +
2014-11-24 08:02

S. Kehm papasakojo apie M. Schumacherio sveikatą ir progresą

7

Nekalbantis, paralyžiuotas ir įkalintas neįgaliojo vežimėlyje – toks dabar legendinis „Formulės 1“ lenktynininkas Michaelis Schumacheris praėjus beveik 11 mėnesių nuo tragedijos Alpių kalnuose, kuri apvertė jo gyvenimą aukštyn kojomis.

2014-11-23 23:53

Abu Dabyje triumfavęs L. Hamiltonas - „Formulės 1” karalius

18|36|

Tik spustelėjęs greičio pedalą Lewisas Hamiltonas nepaliko vietos dvejonėms - „Mercedes“ lenktynininkas iškart atsidūrė pirmojoje pozicijoje ir pakankamai užtikrintai laviravo iki pat finišo, kur jo laukė ypatingas šampanas. 29-erių britas laimėjo ne tik Abu Dabio „Grand Prix“ lenktynes, bet ir tapo 2014 metų čempionu.

2014-11-23 18:45

Po L. Hamiltono triumfo – sveikinimai ir emocijos

1|4|

„Ačiū labai, Lewisai, kad nenuvylei britų sirgalių“, - tokius princo Harry sveikinimus išgirdo „Mercedes“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas. Sekmadienį britas laimėjo Abu Dabio „Grand Prix“ lenktynes ir tapo 2014 metų sezono „Formulės 1” čempionu.

2014-11-23 11:51

„Formulės 1“ turtai: painioje sistemoje – kalnai milijonų

3

„Formulėje 1” ratus suktis priverčia pinigai. Be jų viskas tiesiog sustoja. Tai puikus šios 1,4 milijardo eurų per metus generuojančios sporto šakos apibūdinimas. Tačiau dabar „Formulės” gerbėjai klausia – kaip tokius pinigus matančios komandos galiausiai atsiduria ties bankroto riba, kaip nutiko „Marussia“ ir „Caterham“ ekipoms?

2014-11-23 00:26

N. Rosbergas Abu Dabyje startuos iš pirmosios pozicijos

„Formulės 1“ sezonas pasiekė kulminaciją – jau šį savaitgalį paaiškės čempionato nugalėtojas. Šeštadienį vykusią kvalifikaciją laimėjo į titulą pretenduojantis „Mercedes“ pilotas Nico Rosbergas. Greičiausią ratą jis įveikė per 1:40.480 sek.

2014-11-21 17:36

L. Hamiltonas dvejose treniruotėse pranoko N. Rosbergą

5

Lewisas Hamiltonas pranoko pagrindinį konkurentą ir komandos draugą Nico Rosbergą abejose „Formulės 1” treniruotėse. Prieš paskutinį sezono ir lemiamą Abu Dabio „Grand Prix“ įtampa „Formulėje 1” didėja, tačiau panašu, kad L.Hamiltono penktadienį ji neveikė.

2014-11-21 16:06

Įtampos slegiamas L. Hamiltonas vos paspaudė ranką N. Rosbergui

10|6

Nico Rosbergas ištiesė ranką Lewisui Hamiltonui, o šis spoksojo į ją lyg ji būtų marsiečio, o ne komandos draugo. Galiausiai sportininkai pažiūrėjo vienas į kitą ir paspaudė rankas. Tačiau tradiciniame pretendentų į „Formulės 1“ čempiono titulą susitikime britui buvo sunku atlaikyti N.Rosbergo įdėmų žvilgsnį. Tuo tarpu vokietis buvo gerokai labiau atsipalaidavęs. Atlošti pečiai, išdidi laikysena, iniciatyva paduodant ranką. Jis neturi ko prarasti. Šiuo metu prieš lemiamą Abu Dabio etapą jis užima antrąją vietą ir 17 taškų atsilieka nuo brito.

2014-11-20 18:44

F. Alonso palieka „Ferrari“, jį keičia S. Vettelis

2

Keturiskart „Formulės 1” čempionas Sebastianas Vettelis susaistė save su raudona spalva. 27 metų vokietis kitą sezoną bus „Ferrari“ komandos nariu. Pastaroji paskelbė, kad atsisveikina su Fernando Alonso. 33 metų ispanas dar šį sezoną buvo paskelbęs, kad jis keis komandą.

2014-11-20 06:35

„Formulės 1“ lenktynininkas pabudo iš komos

5

Prieš pusantro mėnesio į avariją „Suzuka“ trasoje patekęs „Formulės 1“ lenktynininkas Julesas Bianchi pabudo iš komos, praneša BBC.

2014-11-19 18:45

M. Schumacheris – neįgaliojo vežimėlyje, negali kalbėti

27

Michaelio Schumacherio sveikata gerėja, tačiau „Formulės 1” legenda dar turi begalę problemų. Buvęs „Formulės 1” lenktynininkas Philippe'as Streiffas atskleidė, kad praėjusių metų gruodžio 29 dieną slidinėjęs Prancūzijoje ir sunkią galvos traumą patyręs M.Schumacheris negali kalbėti ir yra vežiojamas neįgaliojo vežimėlyje.