Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Autosportas
2015-11-26 12:14

Prabanga tviskantys ralio apdovanojimai džiugins ne visus

2|3

Šeštadienį, Lapkričio 28 dieną, Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) kartu su Vilniaus miesto savivaldybe bei lažybų bendrove „Orakulas“ surengs turbūt iškilmingiausią lietuviško ralio istorijoje čempionų ir prizininkų pagerbimo ceremoniją „Lietuvos Ralio Apdovanojimai „Orakulas-2015“.


2015-11-25 11:20

„Nemuno žiedo“ varžybų dalyvių slidi trasa neišgasdino

19

Sekmadienį netikėtai kelininkus užklupusi žiema lygiai taip pat netikėtai užklupo ir „NemunringWinterGames“ dalyvius. Iškritęs sniegas privertė supanikuoti kai kuriuos dalyvius, kurie skambino ir teiravosi apie sąlygas „Nemuno žiedo“ trasoje. Nors pačioje Kačerginėje su sniego paklode susidurti neteko, bet važiuojant link jos ne vienas dalyvis turėjo įveikti žiemišką kelią dar su sportinėmis „semi-slick“ padangomis.


2015-11-24 11:21

Antanui Juknevičiui – aukso vertės galimybė iš Dakaro lyderių

2|2

Bene daugiausiai kartų iš visų lietuvių sunkiausiame pasaulio ralio maratone pabuvojęs Antanas Juknevičius sulaukė elitinės Dakaro komandos dėmesio.


2015-11-23 18:41

Lietuvos motokrosininkai iš Rygos grįžo su taurėmis

12

Šeštadienį Rygos arenoje vykusiame antrajame šių metų „Arenacross Baltic Cup“ varžybų etape pergalėmis dalinosi Lietuvos ir Latvijos motokroso meistrai. Geriausiai iš lietuvių sekėsi Domantui Jazdauskui ir Ugniui Liuliui bei Mariui Adomaičiui, kurie užėmė prizines vietas MX2 ir „Vaikų (50 cm³)“ klasėse.


2015-11-23 17:04

Lenktynininkai sunerimę: kelius užvaldo pigios „bombos“

2|4

Artėjant kitų metų Lietuvos ralio čempionatui, vis labiau įsismarkauja diskusijos dėl lenktynininkų technikos parko. Šiuose debatuose ralistai pasidalijo į dvi stovyklas. Vieni siekia grąžinti į trasas intrigą vienodinant sportinių automobilių galimybes, kiti atkakliai gina savo interesus, esą pigesnių ir galingesnių bolidų nevalia lėtinti.


2015-11-23 13:22

Buvęs Benedikto Vanago šturmanas Dakare startuos su lyderiais

56

Sudėtingiausiu žmogaus ir technikos išbandymu vadinamose Dakaro ralio varžybose keturios profesionalios komandos „X-raid Team“ ir aštuonios privačios ekipos pasirinko startuoti su „Mini ALL4 Racing“ automobiliais. Toks šių automobilių populiarumas turi svarų pagrindą – pilotuojant būtent „Mini ALL4 Racing“ iškovoti keturi pastarieji Dakaro ralio čempiono titulai.


2015-11-20 12:31

LASF atstovas prakalbo apie visureigių sporto atgimimą

2

Pasak Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) „4x4“ komiteto pirmininko, šis sezonas tapo lūžio tašku, o ateinantys metai žada daug naujų iššūkių. Apie automobilių bekelės sporto šakų plėtrą, dabartinę situaciją ir ateities planus pasakojo Gediminas Grigaitis.


2015-11-19 17:40

Organizatoriai įvertino Antano Juknevičiaus komandos pasiruošimą

5

Šiais metais svajonę įgyvendinęs ir dykumų monstrą „Overdrive“ įsigijęs Antanas Juknevičius savo naujojo pirkinio iš akių nepaleido ir Prancūzijoje. Kartu su komandos delegacija vakar į Le Havro miestą Prancūzijoje atkeliavęs lietuvis šįryt jau 8 val. ryte savo naujuoju bolidu pajudėjo į organizatorių saugomą teritoriją, kurioje komanda sulaukė įvertinimo už puikų pasiruošimą. Antano automobilis antrasis iš visų 110 Dakare dalyvausiančių automobilių praėjo techninę komisiją ir gavo oficialų leidimą startuoti ralyje.


2015-11-18 11:31

B. Vanagas iš Prancūzijos: „Davė 3 minutes palikti teritoriją“

7|4| 

Dakaro raliui besiruošiantis lenktynininkas Benediktas Vanagas trečiadienio rytą turėjo dalyvauti šio renginio spaudos konferencijoje, bet prieš jai prasidedant lietuvių komanda gavo skubų įsakymą pasitraukti.


2015-11-17 18:38

Legendinis lenktynininkas negailėjo patarimų Antanui Juknevičiui

Praėjusį šeštadienį oficialiame komandos pristatymo bei automobilio išlydėtuvių renginyje Antanas Juknevičius pasilenkęs atidžiai klausė vieno žmogaus patarimų ir palinkėjimų.


Populiariausi per 24 val.