Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-09-17 12:59

Ant aktorių pokšto kabliuko – net 20 Lietuvos įžymybių

11

Kažkas per vidurį tarp tikro aktorių kastingo ir „slaptos kameros“ humoristinių laidų. Toks yra naujo sezono TV3 šou „Aš – kino žvaigždė“, trečiadienį linksmai pristatytas pačioje Vilniaus širdyje – Katedros aikštėje. Žinomi Lietuvos žmonės – dainininkai, laidų vedėjai, sportininkai – prieš pusmetį gavo kvietimą į aktorių atranką naujam kino filmui.


2014-09-17 10:30

Dž. Siaurusaičio pokyčiai eteryje: iš Kosto virto Kupstu

1

Naujajame TV3 sezone aktorių Džiugą Siaurusaitį žiūrovai išvydo ne įprastu romantiško mechaniko Kostios iš „Moterys meluoja geriau“ amplua, o lakstančio klinikos koridoriais, išsiblaškiusio rezidento Kupsto kailyje. Aktorius tapo pirmojo lietuviško komiško medicinos serialo „Rezidentai“ herojumi.


2014-09-17 10:20

LRT televizija transliuos visą parą

Nuo ateinančio pirmadienio, rugsėjo 22-osios, LRT televizija transliuos nepertraukiamu režimu. „Nuo šiol pagrindiniu savo TV kanalu transliuosime 24 val. per parą 7 dienas per savaitę, kaip ir dera visuomeniniam transliuotojui, kuris turi būti matomas ir girdimas bet kuriuo metu“, – sako LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius.


2014-09-16 22:08

Interneto sensacijų kovose - ir provokacijos, ir pokštai

28|10| 

Viešai išsinuoginusi Agness Landau (moterimi apsisprendęs tapti Raulis Mammadli), Kauno centre ant merginos sėdmenų piešiantis Domantas Belevičius, sostinės gatvėse aplinkinius šokiruojantis Martynas Slavinskas, daugelio pažįstamas auksinio jaunimo atstovas Igor Shishkin ir kiti tarp jaunimo populiariausi internautai pradeda įtemptą kovą dėl žiūrovų balsų naujame lrytas.lt projekte „Blogometras“.


2014-09-16 17:33

Donatas Katkus tikėjosi įkūnyti dramblį, bet virto liūtu

2|6

Paramos projektas „Pirk dramblį“, skirtas padėti Kauno zoologijos sodui, sulaukė dar vieno garsaus visuomenės veikėjo palaikymo. „Aš ir tu – mes vieno kraujo“ – legendinė herojaus Mauglio frazė šįkart žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovams eteryje skamba iš žymaus Lietuvos dirigento, muzikologo ir pedagogo Donato Katkaus lūpų.


2014-09-16 16:39

Aktorius ir modelis Žilvinas Tratas - vėl ekrane

2|5

Išskirtinės išvaizdos aktorius ir modelis Žilvinas Tratas išeina iš Vilniaus geležinkelio stoties. Jo tiesiog neįmanoma nepastebėti – praeiviai net stabteli, palydi žvilgsniais. Staiga sustoja automobilis, prie vairo – aktorė Jolanta Dapkūnaitė. Vyras sėda į mašiną, išsiilgusi moteris jį apsikabina. Nežinia, kokio romano istoriją čia būtų galima sugalvoti, jei ne aplink porą zujanti TV3 kultinio lietuviško serialo „Pasmerkti 3“ filmavimo technika.


2014-09-16 15:11

Intelektuali kova dėl kelionės aplink pasaulį

3

Kokia yra ilgiausia vien tik Lietuvos teritorijoje tekanti upė? Atsakymas į šį klausimą padovanojo pergalę vienam TV žaidimo „Auksinis protas” dalyviui, kuris išsikovojo galimybę siekti svajonių prizo – kelionės aplink pasaulį.


2014-09-16 14:52

Vaiva Budraitytė: moteris muša ir garsūs vyrai

2|4

„Smurto prieš moteris mastai Lietuvoje yra siaubingi – ne tik kaimo girtuokliai muša žmonas, bet ir garsūs vyrai, einantys atsakingas pareigas. Aš, kaip būrėja, kuriai it rūmų klounui leidžiama kalbėti viską, teigiu, jog man kelia įtarimą beveik visos garsių moterų žūtys ne sava mirtimi“, - įsitikinusi žinoma būrėja Vaiva Budraitytė.


2014-09-16 14:32

Liutauras Salasevičius tapo „Mis Lietuva 2014“ komisijos nariu

1|3

Artėjant didžiajam grožio konkurso „Mis Lietuva 2014“ finalui, kurį jau šį sekmadienį, rugsėjo 21 d., 19.00 val. tiesiogiai transliuos „Lietuvos ryto“ televizija, paaiškėjo paslaptingas komisijos narys. Juo tapo žinomas šalies dizaineris Liutauras Salasevičius – jis ne tik papuoš finalininkes, bet ir padės komisijos pirmininkui Benui Gudeliui išrinkti gražiausią lietuvaitę.


2014-09-16 13:23

„Electronic I“ vokalisto ištvermė nustebino patyrusius karius

12|5| 

Grupės „Electronic I“ vokalistas Paulius Sinkevičius dalyvavo specialiose karinėse pratybose, kur nustebino ne tik savanorius karius, bet ir seržantus. Dainininkui teko neeilinė užduotis – įveikti kliūčių ruožą, kuris skirtas egzaminuoti pratybas baigusius karius. Vos P. Sinkevičiui pradėjus įveikinėti pirmąsias kliūtis, visas dėmesys buvo skirtas būtent jam.


Populiariausi per 24 val.