Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-10-02 15:21

Beatos Tiškevič-Hasanovos karjeroje - netikėtas posūkis

Beatos Tiškevič-Hasanovos gerbėjai galės ilgiau mėgautis aktorės ir laidų vedėjos talentu. Nuo šio sekmadienio ją bus galima matyti ne tik per televiziją, bet ir girdėti per radiją. Kiekvieną sekmadienio vakarą pasibaigus laidai „Mėnulio fazė“, kurią Beata veda su Andriumi Rožicku, aktorė „persikels“ į LRT radijo laidą „Paraštės“, kur jos partneris bus laidos autorius Richardas Jonaitis.


2014-10-02 14:32

Konditeris A. Gadžijevas meta iššūkį močiučių receptams

Šokolado meistras Ali Gadžijevas ir konditerė Jekaterina Buldakova šį penktadienį TV8 laidoje „Gardu gardu“ rodys, kad iš populiariųjų rudens gėrybių galima pasigaminti stulbinančių desertų. Tokių, kurie gali nukonkuruoti tradicinį obuolių pyragą ir įprastas uogienes.


2014-10-02 13:40

„Lietuvos talentuose“ prireikė medikų pagalbos

„Lietuva nėra tik krepšinio ir dainininkų šalis! Kiekvienoje „Lietuvos talentai“ laidoje į dienos šviesą ištraukiame pačių netikėčiausių lietuviškų talentų. – Dalyvių kūrybiškumu džiaugiasi šou teisėjas ir prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas. – Ar jums teko regėti merginą, kuri smuiku atliktų hiphopo stiliaus muziką?“


2014-10-02 12:50

V. Budraitytė: „Gyvenimas nesusituokus – moters vergija“

1| 

Ketvirtadienį TV3 laidos „Ginčas be taisyklių“ studijoje žinomi Lietuvos vyrai ir moterys itin karštai diskutuos apie tai, ar porai būtina santuoka. Laidoje susitiks dainininkė Daina Bilevičiūtė, politikas Naglis Puteikis su žmona Nika, dainininkas Juozas Butnorius, būrėja Vaiva Budraitytė, psichologas Gediminas Navaitis, dainininkė Ingrida Kazlauskaitė.


2014-10-02 12:34

V. Musvydaitė pakviesta žaisti moterų žolės riedulio komandoje

1|2

Filmuodamasi TV3 laidoje „Sportuok su mumis“, skirtoje žolės rieduliui, jos vedėja Vlada Musvydaitė sulaukė staigmenos. Iš šalies žaidimą stebėjęs Lietuvos žolės riedulio federacijos prezidentas Leonardas Čaikauskas pakvietė žurnalistę prisijungti prie komandos.


2014-10-02 12:01

A. Jagelavičiūtė: „Nėščiųjų klaida – noras atrodyti seksualiai“

41|3

Žinoma stilistė ir kulinarinės knygos autorė Agnė Jagelavičiūtė, pati šiuo metu besilaukianti pirmagimio, visoms nėščiosioms gana kategoriškai pataria nesirinkti ir netgi vengti seksualių drabužių.


2014-10-02 11:06

Filmuodamas laidą Alfas Ivanauskas sunaudojo 50 kg obuolių

2| 

Kulinaras Alfas Ivanauskas šeštadienį 10.00 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją pristatys savo naują laidą „VMG kulinarinis žurnalas“, kuri bus tarsi geriausiu pasaulio kulinariniu žurnalu pripažinto leidinio video variantas.


2014-10-02 10:44

I. Kazlauskaitė kerštaudavo ją viliojusiems vedusiems vyrams

Ketvirtadienio vakarą TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ virs aistros ne tik tarp laidos vedėjų Kristupo Krivicko ir Rūtos Ščiogolevaitės, bet ir tarp studijos svečių.


2014-10-02 10:38

Romas Zamolskis save lygino su Josifu Stalinu ir Adolfu Hitleriu

4

Ketvirtadienį 21.00 val. pirmojoje kriminalinės dokumentikos „Nusikaltimas ir bausmė“ laidoje jos kūrėjai leisis į neseniai Rusijoje sulaikyto ieškomiausio Lietuvos nusikaltėlio Romo Zamolskio kriminalinę praeitį. Lietuvą šokiravęs itin žiauriais nužudymais R.Zamolskis pirmuosius nusikaltimus įvykdė vos šešiolikos, o su juo bendravę pareigūnai sako, kad jiems kelia abejonių Rokiškio psichiatrijos ligoninės medikų išvados apie šio žmogaus psichinę negalią.


2014-10-02 10:10

TV išpildė siuvėjos svajonę susitikti su J. Statkevičiumi

1|6

Akis į akį su savo dievuku dizaineriu Juozu Statkevičiumi susitikusi Vaidutė iš Vilkaviškio ne tik išpildė ilgus metus puoselėtą troškimą, bet ir patyrė jausmų audrą – nuo beribio džiaugsmo iki nuostabos.


Populiariausi per 24 val.