Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2015-10-06 07:11

Ieškau P. Intymių nesiūlyti

9

Visose pasaulio pasakose herojui iškeliami neįveikiami uždaviniai. Antai Brazilijos indėnų pasakojimuose reikia iš sakajibaus sėklos užauginti sakajibų (neklauskit, kas tai yra, tačiau būtent taip vadinasi šių pasakų rinkinys). Rusų pasakoje (taip, žinau, turi tokią ir suomiai, ir estai, ir net broliai Grimmai) reikia surasti žemuogių viduržiemį.


2015-10-06 07:08

Skausmo kamasutros poza

15

Viena kamasutros temų – kaip sueities metu rasti pozą, kuri teiktų malonumą tokiam nuobodžiam reiškiniui kaip lytiniai santykiai. Surakintas skausmo ir naktį kaip ventiliatorius sukdamasis lovoje supratau, kad užsiimu tam tikra skausmo kamasutra – ieškau pozos, kuri suteiktų malonumą ir neskaudėtų. Kas patyrė skausmą, tas žino, kad malonumas skausmui nurimus nė kiek ne menkesnis už sekso teikiamas pramogas.


2015-10-05 15:49

Pradinukų mokytoja: vyrai, žygdarbis jūsų laukia!

35

Kodėl mokyklose nėra vyrų? Nes ten reikia dirbti. Administratoriai nesiskaito – direktoriui nereikia per dieną bendrauti su 25 mokiniais, keliolika jų močiučių, pretenzijas beriančių mamų, kurios žino viską, bei bosais tėčiais. Svarbiais, bet neturinčiais laiko. „Mano diena prasideda taip, – pasakoja pradinukų mokytoja. – Pusę šešių ryto skambina atsakinga mamytė ir klausia, ar neateičiau jos vaiko pasitikti iki sankryžos, nes šįryt ji važiuoja į komandiruotę. Ji prašo, kad vaiką nuo sankryžos pasiimčiau septintą, o pamokos prasidės tik po valandos. Kai sutinku, žvaliai čiauška: „Mokytoja, rytoj irgi, nes vyras negali vėliau atvežti“.


2015-10-05 11:54

Dievas laimingų nemyli

20

Politikai visada turi tikslą. Sprendžia ką nors dėl naudos. Valstybei ar rinkėjams, sau asmeniškai ar visiems po truputį. Vis spirga, kad ta nauda būtų realizuota. Ar bent tikisi palankaus rezultato.


2015-10-05 07:42

Rusijos gyventojai turėtų kentėti kartu su V. Putinu

166

Kuo toliau, tuo labiau galvoju apie tai, ar tikrai verta nuo ekonominių ir kitokių sunkumų saugoti paprastus Rusijos gyventojus?


2015-10-04 16:01

Nedžentelmeniška poringė apie džentelmenus

19

Kai buvau dar labai jaunas, maždaug 14 metų pasipūtęs jaunuolis, vienų kaimiškų vestuvių metu labai linksmai bendravau su žymiai vyresne kvatokle mergina, kaip magnetas traukusia ne tik viliokės išvaizda, bet ir geru, linksmu charakteriui.


2015-10-04 14:49

TV projektų peštynėse blėsta meilė muzikai

23

Praėjusį savaitgalį naują sezoną pradėjusių „X Faktoriaus“ (TV3) ir „Lietuvos balso“ (LNK) net nebūtina žiūrėti. Kyla įtarimas, kad kur kas linksmiau pasiimti spragėsių ir iškart lįsti į feisbuką. Tik reikia žinoti, kurias paskyras stebėti.


2015-10-04 14:38

Biudžetas vėl bus panašus į paklodę, tampomą į visas puses

11

Šią savaitę Vyriausybėje palaimintas pirminis valstybės biudžeto projektas, kurio labiausiai į akis krintantys bruožai – daugiau negu pusės milijardo eurų deficitas, smarkiai augantis finansavimas gynybai, vidaus reikalų sistemai, papildomos išlaidos dėl neapmokestinamojo minimumo, minimalios mėnesio algos (MMA), augančių įmokų į pensijų kaupimo fondus.


2015-10-04 13:51

Lietuva ir pabėgėliai

84

Pastaruoju metu skiriama daug dėmesio pabėgėlių ir emigrantų problemoms visoje Europoje. Lietuva – ne išimtis. Kokių tik nuomonių neišsakyta ir pareiškimų nepadaryta... Dėl kai kurių jų tikrai gėda. Ir tai dar vienas didelis akmuo į mūsų švietimo sistemos daržą. Gaila, bet, kaip dažniausiai būna Lietuvoje, skambios kalbos nevirsta aiškia veiksmų strategija. Lietuvos valdžia neturi jokios strategijos, kaip veikti globaliame pasaulyje ir ypač iškilus tokiems iššūkiams.


2015-10-04 13:44

Kaip galioja tai, ko nėra?

13

V.Putinas neseniai pasakytoje Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje savo kalboje leido suprasti, kad esą dėl visų bėdų Artimuosiuose Rytuose, ypač išskiriant teroristinės organizacijos „Islamo valstybė“ brutalius veiksmus ir kruvinus žygius, kalčiausios yra JAV, nes, prisidėjusios prie tironiškų režimų nuvertimo, tokiu būdu neva paskatino čia galios vakuumo atsiradimą, iš kurio savo ruožtu iškyla didžiausi blogio pavidalai.


Populiariausi per 24 val.