Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-11-25 22:44

Specialisto praktiški patarimai: kaip sustabdyti vyrų žvėriškumą

5|2

Tarptautinę kovos su smurtu prieš moteris dieną Vyrų krizių ir informacijos centro steigėjas ir konsultantas Algirdas Meškauskas pateikia naudingus patarimus, kaip užkirsti kelią moterų talžymui. Specialisto praktikos pavyzdžiai padės ir tai šeimai, kuri smurto neregėjo ar tik dabar pradėjo kurti bendrą gyvenimą.


2015-11-25 21:49

Kalėdų eglės šalies miestuose: visus perspjauti rengiasi Kaunas

10|14| 

Lietuvos miestuose Kalėdų eglės bus įžiebiamos šį ir kitą savaitgalį. Dauguma miestų per galvą nesiverčia – panašūs ar tie patys žaislai, jau regėti papuošimo motyvai. Tik vieninteliai kauniečiai, kaip ir kasmet, šiemet žada išsiskirti savąja žaliaskare. Ji bus išmani.


2015-11-25 21:47

Smagi spalvinimo knygelė – juodai Kauno dar niekas nenudažė

Plačiau pažinti Kauną, kai jis buvo laikinoji Lietuvos sostinė, miestiečiai ir svečiai gali spalvindami knygelę „Nuspalvink Kauno tarpukarį“. Ši pramoga sudomino ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius.


2015-11-25 21:47

Šokiai Kauno mokytojus įkvėpė naujovėms

2

Neretai kalbant apie pedagogus vyrauja stereotipas, kad jie neišradingi, nervingi ir surūgę. Tačiau neseniai vykęs mokytojų šokių konkursas parodė, kad tai netiesa. Šešios Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos pedagogės kuriam laikui pamiršo instrumentus ir ėmė suktis šokių aikštelėje. Dalyvavo mokytojams skirtame šokių konkurse ir nugalėjo. Tai moteris įkvėpė naujiems projektams.


2015-11-25 21:46

Buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas senjorus vėl vaišins kava

1

Jau 15-us metus buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas senjorus gruodžio pradžioje pakvies pasivaišinti kavos ar arbatos puodeliu. Nors pasikeitė Vilniaus valdžia, savivaldybė neatsisakė prisidėti prie tradicinės akcijos.


2015-11-25 21:46

Kokia Sauliaus Skvernelio populiarumo paslaptis?

16|

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis šiuo metu ant bangos. Didvyriškai parašęs atsistatydinimo prašymą, sulaukęs milžiniško visuomenės, pareigūnų, profsąjungų ir net Seimo narių palaikymo, S. Skvernelis laukia penktadienio, kuomet įvyks pokalbis su premjeru Algirdu Butkevičiumi, nulemsiantis tolimesnę ministro ateitį.


2015-11-25 20:50

Musulmonai Vilniaus gatvėse stebino ir praeivius, ir policiją

19| 

Po teroro išpuolių Prancūzijoje musulmonai pro padidinamąjį stiklą stebimi visame pasaulyje. Vilniečių reakcijas į gatvėje sutiktus musulmonus stebėjo jais persirengę „Lietuvos ryto“ žurnalistai. Per kelias eksperimento valandas, sulaukta policijos pareigūnų vizito, eksperimento dalyvius nuolat lydėjo baimės ir pykčio kupini gyventojų žvilgsniai. Žmogaus teisių gynėjai teigia, kad dabar taip jaučiasi beveik kiekvienas musulmonas – mūsų šalyje jie priversti teisintis dėl pasirinkto tikėjimo.


2015-11-25 19:51

Ministerija ir kariuomenė nesusitarė, kokius šarvuočius įsigyti

2| 

Trečiadienį susitikusi Krašto apsaugos ministerijos (KAM) ir kariuomenės vadovybė iki galo neapsisprendė, kokias pėstininkų kovos mašinas turėtų įsigyti Lietuva.


2015-11-25 19:18

A. Sakalas: „Būčiau balsavęs už premiją V. Landsbergiui“

31|3|

Signataro, vieno socialdemokratų partijos atkūrėjų Aloyzo Sakalo niekaip neįmanoma priskirti prie jo kolegos, Aukščiausiosios Tarybos (Atkuriamojo Seimo) pirmininko Vytauto Landsbergio šalininkų. Juos siejo ir asmeninių, ir visuomeninių ryšių gijos. Pirmoji V.Landsbergio žmona Rita Kučinskaitė buvo antroji A.Sakalo žmona. Jiedu tapo ryškiais tautinio Atgimimo šaukliais, bet prasidėjus Sąjūdžio skilimui atsidūrė skirtingose politinių barikadų pusėse.


2015-11-25 19:14

Seimas užtrenkė duris vargšų maitintojams

1| 

Vargingus senolius maitinantis „Maltos ordinas“ sulaukė griežto Seimo kirčio. Maltiečiai tęsdami tradiciją, kuomet dalinant sriubą renkamos lėšos senoliams remti, ne kartą akcijas rengė valstybinėse institucijose, kuriose valstybės vadovams kartu ir pristatydavo žmonių problemas. Tačiau panorę šiemet surengti tokią akciją Seime, sulaukė pasirpeišinimo. Parlamento valdyba nutarė – sriubai ir aukų rinkimui Seime, ne vieta.


Populiariausi per 24 val.