Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2014-10-01 20:21

Kulinarinės šventės metu visų akys krypo į A. Macijausko dukrytę

10|36

Trečiadienio vakarą per rudeniškomis sodo gėrybėmis kvepiantį vakarėlį kulinarinis loftas „Čio pČiop“ atidarė naują sezoną ir pristatė rudenišką meniu. Tarp svečių buvo galima išvysti ir jau karjerą baigusio Arvydo Macijausko žmoną Viktoriją. Moteris į šventę atvyko su vienerių metukų dukra Gabriele ant rankų.


2014-10-01 17:51

Juozas Statkevičius savo gerbėjus šokiruoja ir šou plakatu

40|5

Lapkričio 13-ąją savo naujausią kolekciją pristatysiantis dizaineris Juozas Statkevičius išplatino jo šou pristatantį plakatą. Estetika garsėjantis dizaineris šį kartą nusprendė šokiruoti. Plakate - trys apsimuturiavę žmonės, o už nugaros - baltos žvaigždutės bei ryškios spalvos. Paprastai subtiliai kviečiantis jo šou stebėti dizaineris, regis, šį kartą pasitelkė kičo meną.


2014-10-01 17:49

Prieš K. Brazauskienės sūnaus vestuves - nurodymai žiniasklaidai

92

Šį savaitgalį savo išrinktąją prie altoriaus ves Kristinos Brazauskienės sūnus Ernestas Butrimas. Verslininkas su ilgamete mylimąja Jurgita Alsyte aukso žiedus sumainys sostinėje. Pora supranta, kad svarbiausiąją dieną jie neišvengs viešumo. Tačiau jie pasirūpino, kad paparacų blykstės neblaškytų garsios poros – artėjant vestuvėms sužadėtiniai išplatino tam tikrą instrukciją žurnalistams. Vestuvių svečius ir jaunuosius leidžiama fotografuoti tik prie bažnyčios. Į šventas mišias nei fotografai, nei žurnalistai nebus įleisti.


2014-10-01 16:47

E. Santos debiutas - įtakingosios O. Winfrey televizijos kanale

38

Šešių vaikų mama, drabužių ir avalynės „Bellux Fashion“ tinklo įkūrėja Erika Santos už Atlanto tampa vis garsesnė. Netrukus reportažas apie lietuvę bus parodytas per vieną iš įtakingosios Oprah Winfrey televizijos kanalų. Erika nusifilmavo televizijos projektui „Suddenly Single“. Per jį atskleidžiamos moterų, tapusių vienišų vienomis ar kitomis aplinkybėmis, istorijos (vienos iš laidos herojų vyras žuvo aviakatastrofoje).


2014-10-01 14:29

Arūnas Valinskas pradėjo bare vesti protų mūšius

2

Ruduo sukviečia ir suburia draugėn vasaros išblaškytus draugus ir kompanijas – daugėja vakarėlių namuose, pildosi kavinės ir barai. Įvairiausiuose Lietuvos miestuose vis labiau populiarėjantys „gyvi” promūšiai į kavines pritraukia daugybę intelektinių kovų gerbėjų.


2014-10-01 14:08

Linas Adomaitis: „Žmoną pamilau iš pirmo žvilgsnio“

15

Profesionalus, nepataikaujantis masėms ir kuriantis bei dainuojantis tik tai, kas pačiam patinka. Nepaisant to, populiarus ir mylimas. Visos šios savybės byloja, kad Linas Adomaitis neabejotinai priklauso Lietuvos populiariosios muzikos elitui. Ne veltui su juo vienoje scenoje dainuoja Stasys Povilaitis, Gytis Paškevičius, Giedrė Kilčiauskienė, Donatas Montvydas ir kitos ryškiausios žvaigždės.


2014-10-01 14:03

Į dujų spąstus patekęs šokėjas Deividas Meškauskas nesutriko

6| 

„Viskas yra netikėta, viskas yra įdomu. Aš esu sužavėtas, truputį nejaukiai jaučiuosi, nes nežinau, kas bus toliau. Visas tiesiog virpu, kūnu bėgioja šiurpuliukai. Kai pamatau tuos ginklus, šalmus, noriu viską tuoj pat išmėginti“, – prieš specialas pratybas Gaižiūnų poligone sakė šokėjas Deividas Meškauskas.


2014-10-01 13:57

Žilvinas Grigaitis gimtadienį atšventė netradicinėje erdvėje

172|32

Antradienio vakarą šalies pramogų pasaulio atstovas Žilvinas Grigaitis savo bičiulius pakvietė į neeilinį vakarą. Vilniaus senamiestyje įsikūrusioje menininko Lino Cicėno galerijoje jis nusprendė kiek pavėluotai atšvęsti savo 44-ąjį gimtadienį.


2014-10-01 11:40

Turtingiausios moters Lydos Lubienės gyvenime – pokyčiai

176|6

Neatpažįstama. Taip dabar atrodo turtingiausia Lietuvos moteris, didžiausia „Achemos grupės“ akcininkė Lyda Lubienė (57 m.). Kurį laiką po vyro Bronislovo Lubio mirties ji buvo pasitraukusi iš visuomenės gyvenimo – retai rodėsi renginiuose, stengėsi nesikišti į verslo reikalus.


2014-09-30 21:04

Vietoj nusibodusių restoranų Ž. Grigaitis pasirinko meno studiją

16|37

„Gimtadienį nusprendžiau švęsti netradicinėje erdvėje, nes prabangiuose viešbučiuose ir restoranuose pabuvoti galimybę visi turi kasdien. Norėjau savo svečiams suorganizuoti kiek kitokį vakarą“, - pasako verslininkas Žilvinas Grigaitis. Savo 44-ąjį gimtadienį, tiesa pavėluotą, jis atšventė menininko Lino Cicėno studijoje Vilniaus senamiestyje. Kitas dar laukia Australijoje pas žmoną Elle.


Populiariausi per 24 val.