Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2015-04-26 22:00

Kauniečiai keturias dienas ir naktis šėlo džiazo ritmu

50

Pavasaris, atgaiva ir džiazas kauniečiams tapo neatsiejami. Dvidešimt penktą kartą Kaune surengtas tarptautinis džiazo festivalis „Kaunas Jazz 2015“ pabudino miestą ir privertė jį keturias dienas bei naktis pulsuoti džiazo ritmu. Festivalis sudomino daugybę žinomų žmonių. Nemaža jų dalis apsilankė kone visuose koncertuose.


2015-04-26 20:32

„Lietuvos ponia 2014“ Beta Rumšienė lovoje karaliauja viena

66|5

Konkurso „Lietuvos ponia 2014“ nugalėtoja kaunietė verslininkė Beta Rumšienė (43 m.) žino, kad miegas – svarbiausias grožio, kūrybinių minčių ir geros nuotaikos šaltinis. Tiesa, savo lovoje šiuo metu ji karaliauja viena.


2015-04-26 20:22

Dublino bare Rolandas Mackevičius išbandė barmeno amatą

9

Šeštadienį Dubline, naktiniame klube „Passion“ Rolandas Mackevicius dirbo barmenu. Rolandas pilstė gėrimus, maišė kokteiliukus ir žaviai šypsojosi merginoms, panorusioms su juo įsiamžinti asmenukėse. Airijoje populiarus lietuvių didžėjus Zee Ziggy jau ne pirmą kartą pasikvietė Rolandą linksminti vietos lietuvių.


2015-04-26 17:55

Iš viešosios erdvės dingusi A. Mačiulis laiką leidžia su vaikais

25|2

Iki šiol nuolatiniai elito vakarėlių svečiai verslininkai Romualdas ir Alesia Mačiuliai po Naujųjų metų dingo lyg į vandenį – pernai vestuves atšokusi pora pasinėrė į šeiminį gyvenimą. Sekmadienio popietę Alesia ir Romualdas praleido kartu su vaikais Richardu ir Victoria vaikštinėdami po saulės nušviestą Vilnių.


2015-04-26 16:00

Šeštadienio nakties linksmybės Klaipėdoje

23

Šeštadienio vakarą klaipėdiečius pasitiko gerų emocijų naktis „Port Night Club by BarBar'a“ šokių aikštelėje.


2015-04-26 13:04

Klubinės muzikos ir smuiko virtuozo duetas nepaliko abejingų

2|35

Naktinis klubas „Mojo Lounge Šiauliai“ pristatė vakarėlių ciklą „Symphony“. Tai nepamirštamos harmonijos naktys, kurių metu šiuolaikiškos muzikos ritmai subtiliai susilieja su gyvai skambančiais instrumentais ir sukuria iki šiol negirdėtą nakties simfoniją. Seksuali saksofono partija, nenuspėjamos gitaros improvizacijos, jautrios smuiko melodijos, aistringi būgnų taktai ir ne tik. Nakties simfoniją kūrė „ML Entertainment“ didžėjų komanda ir Tadas Dešukas – talentingas smuikininkas, improvizatorius, nuolatinis Lietuvos džiazo festivalių dalyvis. Per savo muzikinį gyvenimą grojęs daugelyje Lietuvos, Vokietijos, Vengrijos, Belgijos, Lenkijos, Švedijos, Ispanijos, Portugalijos klubų.


2015-04-26 12:45

Į klubą netilpo visi norintys išlydėti V. Baumilą į „Euroviziją“

27

Šeštadienį Vilniuje esanti Vokiečių gatvė net valandą skendėjo tamsoje. Dingusi elektra atsirado tik prieš vidurnaktį, bet tai nesutrukdė Vaidui Baumilai surengti gyvą pasirodymą naktiniame klube „Mojo Lounge Vilnius“. „Eurovizijai“ besirengiantis merginų numylėtinis surengė įspūdingą pasirodymą. Vakaro metu skambėjo gerai žinomos ir dar niekur negirdėtos atlikėjo dainos. Vaidas 2005 m. išgarsėjo muzikiniame realybės šou „Dangus“. 2007-ųjų pradžioje Vaido gerbėjai sulaukė vaizdo klipo „Music Is My Soul“, kuris vadinamas vienu brangiausių šalies istorijoje. Šiais metais atlikėjas kartu su Monika Linkyte atstovaus Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse.


2015-04-26 11:04

Kauno naktiniame klube – šokiruojantis šou

3|11

Kultinis vakarėlis „Driule & The Gang“, šeštadienio naktį vykęs klube „Nox“, susilaukė didelio Kauno klubinėtojų dėmesio. Ko gero geriausi Lietuvos šokėjai ir šou kostiumų dizaineriai pristatė dar vieną šokiruojantį pasirodymą.


2015-04-26 10:15

Scenos karalienės Irenos Starošaitės išvaizdos pokyčiai

150|36

Dainininkę Ireną Starošaitę drąsiai galima vadinti viena iš lietuviškos muzikos scenos karalienių. Savo charizma, balsu ir ryškiais apdarais ji geba greitai užvaldyti publiką. Kaip pasikeitė šios ryškios asmenybės išvaizda per 15 metų?


2015-04-26 09:12

Gintarė Gurevičiūtė neliko abejinga akcijai „Darom“

79|9

Šeštadienį Lietuvoje praūžusią aplinkos švarinimo akciją „Darom“ užbaigė masiniai piknikai gamtoje. Sostinėje Vilniuje į iškylą gausiai susirinkę akcijos savanoriai ir aktyvistai, tarp kurių – televizijos projektų dalyvė Gintarė Gurevičiūtė ir astrologė Vaiva Budraitytė, aptarė akcijos rezultatus, dalinosi įspūdžiais, vaišinosi lauko kepsniais ir taip atidarė lauko kepsnių sezoną.


Populiariausi per 24 val.