Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-05-26 11:06

Sveikas ar ciniškas protas?

3

Sveiku protu neretai yra tituluojamas ciniškas nusiteikimas, atsirandantis iš aukštybių besižvalgant į apačioje besikuičiančius žmogeliukus, tokiu būdu neva randant atskaitos tašką` tikros dalykų padėties, pagrįstos neperžengiamais skirtumais tarp žmonių, vertinimui, o tai savo ruožtu reiškia, kad, būnant nuosekliu, pilietinės visuomenės iniciatyvas pakeisti nusistovėjusią blogą dalykų padėtį, įtraukiant žmonių mases į demokratinius procesus, reikėtų vadinti nesveiko proto arba nesveikos valios pasireiškimu.


2016-05-26 10:59

Pabėgėlių priėmimui visiškai nepritaria apie 46 proc. gyventojų

6

Pabėgėlių priėmimui visiškai nepritaria apie 46 proc. Lietuvos gyventojų, rodo trečiadienį pristatyta visuomenės nuomonės apklausa.


2016-05-26 10:52

VRK naikins europarlamentaro G. Landsbergio mandatą

2

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) ketvirtadienį naikins konservatoriaus europarlamentaro Gabrieliaus Landsbergio mandatą.


2016-05-26 09:51

Pasieniečių sraigtasparnis vėl išskrenda į Lesbo salą

4

Penktadienį į tarptautinę misiją Viduržemio jūros regione išskrenda pasieniečių sraigtasparnis „Eurocopter 135“. Ten organizuojamoje prieš nelegalią migraciją nukreiptoje operacijoje „Poseidon Sea 2016 – Rapid Intervention“ du mėnesius dalyvaus Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai.


2016-05-26 08:32

Sveikatos apsaugos ministras: „Buvo laikas, kai rūkiau“

2

Rudenį prekybos centruose jau matysime cigarečių pakelius, kurių didžiąją dalį užims vaizdai su sergančių asmenų organais. Po keturių metų nebeliks mėtomis, skoniais ir kvapais traukančių cigarečių.


2016-05-26 08:07

Nudžiūvęs medis bažnyčios kieme atgimė kitaip

2|2

Kaune, Vilniaus gatvėje, gana apleistame bažnyčios kieme, iškilo netrukus sužydėsianti medžio skulptūra. Tai – pirmas žingsnis siekiant atgaivinti unikalią senamiesčio vietą ir pritaikyti ją visuomenės reikmėms.


2016-05-26 08:00

Lietuviai neabejingi pabėgėliams: siūlo darbą, maisto, drabužių

6|2| 

Ne visi lietuviai pabėgėlių kvotomis džiaugiasi: didelė dalis lietuvių pabėgėlių priėmimą vertina skeptiškai, tačiau vis dažniau atsiranda žmonių, kurie nori prieglobsčio prašantiems migrantams ištiesti pagalbos ranką.


2016-05-26 07:59

Prabilo ligoninėje mirusio kario tėvas: įtaria medikų klaidas

43|5| 

Praėjus savaitei po Rukloje tarnavusio 21 metų kario Martyno Jurkaus mirties pirmą kartą atvirai prabilo šauktinio artimieji. Šilutiškis Kęstutis Jurkus mano, kad medikai ne viską padarė, kad būtų išsaugota jo vaiko gyvybė. Jie net nesugebėjo tėvams pranešti apie sparčiai blogėjančią vienturčio sūnaus būklę.


2016-05-26 07:55

Kalbininkai ištyrė, kaip Lietuvoje atsirado Skverneliai

21|3

Prieš tris ar keturis šimtus metų lakstė kresnas berniokėlis Dzūkijos pamiškėmis, pajodžarga, amžinai tabaluojančia skvernais sena sermėga be sagų. Mažažemių dzūkelių šeimoje augo, pinigų sagoms neužteko. Užtat kaimynai jį ir praminė Skverniu, o jo vaikus vėliau imta pravardžiuoti tiesiog Skverneliais. Senovės šaipokai nė nenujautė, kad juokaudami jie davė pavardę vyrui, kurio ainis tolimoje ateityje taps reitingų numylėtiniu Lietuvoje. Iš tiesų buvęs vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis turi seną, tikrai lietuvišką ir pagal geografinę kilmę su Dzūkija ir Suvalkija sietiną pavardę. Pasak kalbininkų, pavardė Skvernelis veikiausiai kilo iš bendrinio žodžio „skvernas“, reiškiančio priekyje susegamo viršutinio drabužio apatinį kampą (žambą), mažybinės formos.


2016-05-26 07:49

Drąsią šalį išgarsins vyrų bučiniai

11

Galima sugadinti tonas popieriaus rašant nuobodžius veikalus apie šalies įvaizdį. Galima išleisti milijonus eurų iš biudžeto mokant įvaizdžio ekspertams iš Lietuvos ir užsienio. Ir pagaminti valdiškų namų stalčiams ką nors tokio fundamentalaus kaip vizija „Lietuva 2030“. Nupiešti dar vieną šalies logotipą, sugalvoti šūkį „Lietuva – drąsi šalis“.


Populiariausi per 24 val.