Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-06-28 19:33

Vaikų atostogos: ir džiaugsmas, ir galvos skausmas

38

Pasibaigus mokslo metams, tėvų galvos skausmas – be priežiūros likę vaikai. Vyresniems globos reikia kiek mažiau, o štai pradinukų užimtumas vasarą – rimta problema. Neretai šiltąjį metų laiką jie leidžia pas senelius, kartais dalį laiko praleidžia su tėvais per jų atostas, tačiau ką daryti tiems, kurie senelių neturi, o tėvai visą vasarą atostogauti negali.


2016-06-28 19:32

Šiaulių sporto gimnazijai – nauja arena

Šiaulių jaunieji sportininkai sulaukė geros žinios – netrukus greta Sporto gimnazijos užvirs statybos. Per dvejus metus čia iškils nauja universali arena. Universalios salės statyba kainuos beveik 2,85 mln. eurų. Didžioji dalis – 2,1 mln. eurų – skirta iš valstybės investicijų programos. Likusią dalį pridės Šiaulių miesto savivaldybė. Naujasis statinys turi iškilti iki 2018 m. liepos. Taip įsipareigojo antradienį sutartį su Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju Martynu Šiurkumi pasirašęs generalinio rangovo įmonės „Infes“ direktorius Arvydas Morkevičius. „Iki rudens vyks projektavimo darbai, o po to gavę statybos leidimą pradėsime darbus. Šiemet tikimės sumontuoti pamatus“, – sakė A.Morkevičius.


2016-06-28 19:30

Ištyrė ar lietuviai raštingi: rezultatai stebina

3

Antradienį švietimo ir mokslo ministerijoje surengtas Suaugusiųjų įgūdžių tyrimo Lietuvoje pristatymas. Tarptautiniame tyrime iš viso dalyvavo 33 šalys. Lietuva dalyvavo pirmą kartą. Iš visos šalies buvo atrinkti apie 5 tūkst. lietuvių, kurių gebėjimus analizuojant ir buvo atliktas tyrimas. Jį atliko Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO).


2016-06-28 18:20

Prezidentė: „Brexit“ klausimų negalime aptarinėti „rateliuose“

Prezidentė Dalia Grybauskaitė neigiamai vertina Europos Sąjungos (ES) šalių bandymus grupuotis sprendžiant Jungtinės Karalystės pasitraukimo iš Bendrijos klausimus ir teigia, kad ES šiuo metu turi demonstruoti vienybę.


2016-06-28 17:55

1100 eurų jau atiteko kūrėjams. Ką daryti, kad laimėtum ir tu?

2|

Ilgasis Joninių savaitgalis jau baigėsi, tačiau šventėms praėjus portale lrytas.lt dovanos niekur nedingsta! Projektas „Videobumas“ tęsiasi jau trečią mėnesį ir per 11 savaičių savo ištikimiausiems skaitytojams padovanojo jau 1100 eurų.


2016-06-28 16:18

Kunigas A.Narbekovas: Bažnyčia gina žmogaus gyvybę

5|3

Lietuvos katalikų bažnyčios atstovas sako, kad Seimo antradienis priimtas konservatyvus Pagalbinio apvaisinimo įstatymas, ribojantis embrionų skaičių, užkirto kelią „didžiausioms moralines problemas keliančioms blogybėms“.


2016-06-28 16:02

V.Gapšio neliečiamybės klausimas atidėtas rudeniui

2

Seimas antradienį sudarė komisiją, kuri turės Seimui teikti siūlymą dėl Darbo partijos frakcijos atstovo darbiečio“ Vytauto Gapšio neliečiamybės panaikinimo. Jį prokurorai įtaria paėmus kyšį.


2016-06-28 16:01

Premjeras atleido visuomeninę konsultantę be jos žinios

9

Premjeras Algirdas Butkevičius atsisakė visuomeninės konsultantės profesinių sąjungų veiklos klausimais Loretos Soščekienės paslaugų. Apie tai L.Soščekienė sužinojo iš BNS.


2016-06-28 15:34

Su mafija sietas veikėjas patyrė fiasko byloje prieš žurnalistą

Daugiau nei dvejus metus besisukusi žurnalisto Dailiaus Dargio ir jo knygų apie mafiją herojaus 50 metų Regimanto Kairio teismų karuselė baigėsi autoriaus pergale. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) atmetė su mafija sieto R.Kairio, pravarde Klišius, skundą ir paliko galioti žemesnės instancijos, Kauno apylinkės teismo išteisinamąjį nuosprendį. Teisėjai konstatavo, jog žurnalistas nesiekė apšmeižti R.Kairio.


2016-06-28 14:48

Tyrimas atskleidė, ko Lietuvoje labiausiai baiminamasi

3

Visuomenė socialinių grėsmių baiminasi labiau, nei karinių, pastarąsias labiau linkusi akcentuoti Lietuvos žiniasklaida, rodo Kauno technologijos universiteto (KTU) atstovų atliktas tyrimas.


Populiariausi per 24 val.