Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-07-24 08:41

Skandalingasis veikėjas S. Rachinšteinas tvirtai įsikibo į stogą

11|2

Be leidimų pastatytas statinys greičiau nugrius pats, nei pažeidėjus privers jį nugriauti statybas prižiūrinčių tarnybų darbuotojai. Niekas neskuba net ir tuomet, jei pastatas kyla ant parduotuvių stogo ir kelia grėsmę žmonių saugumui. Kiek laiko užtrunka Vilniuje nugriauti nelegaliai pastatytą pastatą? Mažiausiai keletą metų, rašo „Lietuvos rytas“. Tačiau to galima ir nesulaukti, jei statinys priklauso daugybę statybos ir nekilnojamojo turto bendrovių pristeigusiam šešėliniam milijonieriui Sergejui Rachinšteinui.


2014-07-24 08:41

Atkakli lietuvė pramušė rusakalbių paauglių abejingumo šarvą

89|3

Baltijos šalių vyriausybės jau nuo kovo tariasi dėl televizijos kanalo rusų kalba kūrimo. Jis turėtų būti atsvara Rusijos televizijoms, transliuojančioms Baltijos valstybes žeminančią propagandą. Šalies prezidentė per pirmąją savo antrosios kadencijos spaudos konferenciją taip pat pareiškė, kad į Lietuvos informacinį saugumą kreips itin daug dėmesio. Tačiau rusiškos Vilniaus centro vidurinės mokyklos paaugliams visa tai mažai rūpi. Kaip ir kitomis kalbomis kalbantiems bendraamžiams, jiems iš pirmo žvilgsnio rūpi tik išmanieji telefonai.


2014-07-24 08:23

Lietuvos žemės „gynėjas“ lenkiasi Kremliui ir keikia B. Obamą

55|3| 

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas turėtų ploti katučių. Vienu didžiausiu Lietuvos patriotu save laikantis Nepriklausomybės akto signataras Rolandas Paulauskas, nesėkmingai bandęs tapti šalies prezidentu, apie situaciją Ukrainoje prakalbo Rusijos prezidento žodžiais.


2014-07-24 08:09

Generolas leitenantas Arvydas Pocius: „Laisvė kainuoja“

12

„Aš džiaugiuosi, kad jūs išmokote dirbti „šoną by šoną“ (šis lietuviškai skambantis teiginys dari kalba reiškia „petys petin“) su mūsų „aitvarais“, - tokiais žodžiais Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Arvydas Pocius birželio mėnesį pasveikino Afganistano Islamo Respublikos Zabulo provincijos nacionalinės greitojo reagavimo kuopos karius, kurie po penkerių metų bendro darbo su Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų (SOP) eskadronu „Aitvaras“ perėmė atsakomybę už saugumą minėtoje provincijoje.


2014-07-24 07:46

Ligoninės vadovas nuo atleidimo dangstosi nedarbingumo lapeliu

1|2

Antakalnio klinikinė ligoninė ir Vilniaus miesto psichikos sveikatos centras dirbs kartu. Taip nutarė jų steigėja – Vilniaus miesto taryba. Koks likimas laukia sujungtų ligoninių vadovų – Henriko Ulevičiaus ir Martyno Marcinkevičiaus? Pasak Vilniaus miesto savivaldybės Socialinių reikalų ir sveikatos departamento direktoriaus Gintaro Žandaravičiaus, jiems bus įteikti atleidimo lapeliai.


2014-07-24 06:54

Tėvo pagalbos šauksmas: „Sūnus mane nužudys!“

110

Klaipėdietis baiminasi, kad gali būti nužudytas psichikos liga sergančio sūnaus, kuris jau buvo pakėlęs prieš jį ranką. Gydytis ligoninėje ligonis nesutinka, o jo sutikimas tokiu atveju būtinas. „Mano sūnui – 35 metai. Jis – nesveikos psichikos. Tai didžiulė mano bėda, nes gyvename kartu. Pirmąsyk jis susirgo prieš keturiolika metų. Tuomet mėnesį gulėjo ligoninėje. Po to šešerius metus viskas buvo gerai.


2014-07-23 20:24

V. Mačiuliui nerimą kelia rusų radijo populiarumas Kaune

86

Lietuviškiausiu šalies miestu vadinamame Kaune nemažą klausytojų auditoriją surenka radijo stotis „Russkoje radio“. Jos klauso net 5,6 procentų visos kauniečių auditorijos, o ši procentinė dalis ženkliai lenkia vietos radijo stočių populiarumo reitingus.


2014-07-23 17:46

Kariai galės treniruotis kovoti šiuolaikinio mūšio sąlygomis

2|7

Lietuvos kariuomenės Pabradės poligone įsibėgėja mūšio mieste karių treniruotėms reikalingos infrastruktūros statybos. Tiesiami būsimojo karinio miestelio keliai, auga pastatų sienos, įrengiamas teritorijos apšvietimas, vykdomi kiti darbai.


2014-07-23 17:10

Mobilaus telefono užrašai - 13

1|31

Fotografo Ramūno Danisevičiaus mobilaus telefono užrašai.


2014-07-23 17:06

Dusintas diplomatas R. Juška davė grąžos valdžiai

142|3

Lietuvos užsienio politika, nepaisant šūkių ir mojavimų vėliavomis, apimta erozijos, o Užsienio reikalų ministerija apmirusi. Tokią diagnozę tėškė buvęs ambasadorius Renatas Juška. Patyręs diplomatas, kurio karjera sudegė maždaug prieš metus ambasadoriaujant Vengrijoje, kai įsiliepsnojo į internetą nutekėjusių privačių pokalbių skandalas, ką tik trenkė ir Užsienio reikalų ministerijos (URM) durimis.