Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-18 16:11

Iš pareigų atleistas Kauno vicemeras „tvarkietis“ V. Vasilenko

Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdyje iš pareigų ketvirtadienį atleistas „Tvarkos ir teisingumo“ partijos deleguotas vicemeras Vytautas Vasilenko, kuris buvo tarp interpeliacijos merui konservatoriui Andriui Kupčinskui iniciatorių.


2014-09-18 16:00

Pabradės poligone baigėsi pratybos „Ugninis griausmas 2014“

17

Ketvirtadienį Generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje baigėsi tarptautinės artilerijos ir minosvaidžių padalinių pratybos „Ugninis griausmas 2014". Dvi savaites trukusiose pratybose buvo siekiama kelti Sausumos pajėgų artilerijos ir minosvaidžių padalinių kovinio rengimo lygį, treniruojant padalinius teikti netiesioginę ugnies paramą pėstininkų padaliniams.


2014-09-18 15:50

Apie pilietinį karą prabilęs Klaipėdos politikas nėrė į krūmus

89|2|

Ar Klaipėdos politikas Viačeslavas Titovas jau ruošia ginklus pilietiniam karui? Po jo pasisakymo „Lietuvos ryto“ televizijoje, esą uostamiestyje gali kilti neramumai kaip ir Ukrainoje, portalas lrytas.lt pasidomėjo, kiek realūs tokie politiko gąsdinimai. „Jokio karo nebus. Dabar XXI amžius. Lietuvoje gyvena normalūs žmonės“, - paklaustas, ar eitų į mūšį už rusų kalbą Klaipėdoje, atsakė Lietuvos rusų sąjungos pirmininkas Sergejus Dmitrijevas. Dėl pasisakymo išgarsėjęs Klaipėdos savivaldybės tarybos narys priklauso Lietuvos rusų sąjungai.


2014-09-18 15:27

Vilniuje gydomas Ukrainos karys papasakojo apie baisumus

472|21

Jis buvo du kartus kontuzytas, veržiantis iš Ilovaisko katilo sunkiai sužeistas, pateko rusams į nelaisvę, atiduotas Raudonojo Kryžiaus darbuotojams, pervežtas į Dniepropetrovsko ligoninę ir dabar jau kelias dienas gydomas Lietuvoje. Iš jo kairės pėdos liko tik mėsos ir kaulų košė, gydytojai dar tariasi, kokią dalį jos teks amputuoti. Nepaisant to, Sergejus Šapošnikas sako, kad jam pasisekė, nes liko gyvas, turi abi rankas ir sveikas akis: „Dar gyvensiu.“


2014-09-18 15:27

Seimas atmetė prezidentės siūlytą R. K. Urbaičio kandidatūrą

10

parlamentarai ketvirtadienį balsavo prieš buvusio Konstitucinio Teismo (KT) pirmininko Romualdo Kęstučio Urbaičio skyrimą Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) nariu. Už tai, kad R.K.Urbaitis būtų skiriamas į šias pareigas, slaptame balsavime pasisakė 21 parlamentaras, 67 buvo prieš, 13 susilaikė, du biuleteniai rasti sugadinti.


2014-09-18 14:25

Seimas susirūpino krašto apsauga

2

Seimas ketvirtadienį po pateikimo pritarė įstatymų pataisų paketui, kad karo padėties atveju Lietuvos ginkluotosioms pajėgoms būtų priskiriami Viešojo saugumo tarnybos (VST) ir Vadovybės apsaugos departamento (VAD) pareigūnai.


2014-09-18 14:15

Komisija spręs dėl Seimo nario D. Ulicko teisinės neliečiamybės

3

Seimas sudarė laikinąją tyrimo komisija, kuri spręs, ar patenkinti generalinio prokuroro Dariaus Valio prašymą ir panaikinti į eismo įvykį patekusio Seimo nario Dariaus Ulicko teisinę neliečiamybę. Už tokį nutarimą ketvirtadienį balsavo 84 Seimo nariai, prieš buvo 4, susilaikė 16 parlamentarų.


2014-09-18 14:14

Istorinis vizitas: į Lietuvą atvyksta Ch. Sugiharos sūnus

7|4

Lietuvos žydų bendruomenės ir festivalio „NowJapan 2014” organizatorių kvietimu ketvirtadienį į Lietuvą atvyksta Nobuki Sugihara - vienintelis gyvas japonų diplomato Chiune Sugiharos palikuonis. Tai pirmasis N.Sugiharos oficialus vizitas Lietuvoje.


2014-09-18 13:23

Archeologinių vertybių Vilniuje ieško ekskavatoriai

8|4

Užupio respublika ūžia – bendruomenė pasipiktinusi, kad Vilniaus senamiesčio širdyje, Polocko g. 7A, vyksta parengiamieji statybos darbai be leidimų, o Statybų inspekcija į tai žiūri pro pirštus. Paaiškėjo, jog formaliai šioje Užupio vietoje tik atliekami archeologiniai kasinėjimai, nors nekilnojamojo turto portale buvo skelbiama apie parduodamus butus prabangiuose kotedžuose adresu Polocko g. 7A. Šį sklypą, registro duomenimis, nuomoja Arūno Savukyno vadovaujama firma „Baltic Vaccine". Žinomas asmuo tokia pavarde - verslininkas, buvęs gražuolės Giedrės Rusytės vyras.


2014-09-18 12:26

Šaulių vadas tikina, kad Lietuva nekartotų 1940-ųjų klaidos

38

Lietuvos šaulių sąjungos (LŠS) vadas atsargos pulkininkas leitenantas Liudas Gumbinas sako, kad agresijos atveju Lietuva nebekartotų 1940 metų klaidos ir priešintųsi. Po susitikimo su prezidente Dalia Grybauskaite, sukarintos organizacijos vadas sukritikavo neseniai skelbtą apklausą, kurioje didelė dalis gyventojų teigė, kad prieš Rusiją Lietuva atsilaikytų tik kelias dienas.


Populiariausi per 24 val.