Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-02-10 06:49

Valdininkai taip pat nori valgyti

Žemės ūkio viceministrą V.Martusevičių iš kėdės išvertė pupelių ir mėsos konservai. Anksčiau Žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros vadovė A.Miliuvienė buvo priversta trauktis dėl miltų.


2016-02-10 06:39

Premjeras nervinasi: darosi nebejuokinga

68|2|

Po atostogų Karibuose, kurias sugadino įvairūs skandalai Lietuvoje, į darbą sugrįžęs premjeras Algirdas Butkevičius vakar atsisveikino su sveikatos apsaugos ministre Rimante Šalaševičiūte, tačiau Vyriausybei jokios grėsmės nemato, rašo „Lietuvos rytas“. Apie A.Butkevičiaus vadovaujamą Vyriausybę gaubiančius korupcijos šešėlius prakalbusi šalies vadovė Dalia Grybauskaitė trečiadienio rytą laukė premjero, kad rimtai pasikalbėtų.


2016-02-09 22:15

Atsistatydinanti R. Šalaševičiūtė prisiminė pažadą A. Brazauskui

18|3|

Premjero spaudos konferencijos metu Vyriausybės koridoriuje sutikta atsistatydinanti sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė atrodė liūdna, kalbėdama su spauda moteris pastebimai nervinosi. „Palikau savo prašymą, kuriame nurodžiau, kad palieku šį postą vykdydama partijos politinę valią“, – sakė R.Šalaševičiūtė. Paklausta, ką į tai atsakė premjeras, teigė: „Premjeras man nieko neatsakė. Jau užpraeitą penktadienį sakiau, kad tokia partijos politinė valia, ir taip nurodžiau prašyme. Yra premjeras ir prezidentė. Kai jie nuspręs, jūs pirmi sužinosite, nes šiandien apie mano atvykimo laiką žurnalistai žinojo anksčiau nei aš“, – ironijos neslėpė ministrė.


2016-02-09 22:08

Gripo auka Kaune: klinikose mirė slaugytoja

40|2| 

Kaune mirė 56 metų medikė – įtariama, kad moterį pakirto gripas. Ji dirbo vienoje šio miesto gydymo įstaigų. Tai – pirmoji gripo auka šią žiemą Kauno regione. Medikės širdis sustojo sekmadienį Kauno klinikose.


2016-02-09 22:00

A. Butkevičius: „Planas mane nuversti parengtas jau seniai“

65

Po dviejų savaičių atostogų į darbą grįžęs premjeras A. Butkevičius suskubo malšinti valdančiąją koaliciją sudrebinusių skandalų. Premjero teigimu, politinės kovos prieš artėjančius Seimo rinkimus šįkart prasidėjo labai anksti, o planas nuversti jį iš posto – parengtas jau seniai. Apie visa tai laidoje „Dėmesio centre“ ministrą pirmininką kalbina žurnalistas Edmundas Jakilaitis.


2016-02-09 21:09

Teisme – pensininkės ir „Sodros“ ginčas dėl pensijos dydžio

15

Vilniaus apygardos administracinis teismas atnaujino iš esmės administracinės bylos pagal pensininkės O. R. skundą Valstybinei socialinio draudimo fondo valdybos Užsienio išmokų tarnybai nagrinėjimą ir įpareigojo pareiškėją pateikti teismui dokumentus, pagrindžiančius jos turtinę padėtį.


2016-02-09 19:46

L. Bielinis „Verčia iš koto tą, kuris kažką daro ne taip“

2

Regis, sveikatos apsaugos ministrės Rimantės Šalaševičiūtės dienos ministerijoje suskaičiuotos. Po atostogų grįžęs premjeras Algirdas Butkevičius šiandien pareiškė, jog tenkins ministrės atsistatydinimo pareiškimą, mat Vyriausybei taiko labai aukštus standartus.


2016-02-09 18:59

Algirdas Butkevičius: „Tokių atostogų nelinkėčiau niekam“

114|15| 

Po šiltų atostogų po Karibų saule – įtemptas darbo maratonas Lietuvoje. Premjeras Algirdas Butkevičius antradienį surengė spaudos konferenciją, kurioje aptarė politines aktualijas ir atsakė į žurnalistų klausimus dėl pastaruoju metu šalį purtančių politinių skandalų.


2016-02-09 18:59

Nesustabdė R. Malinausko narystės partijoje

20

Specialiuoju liudytoju su Vijūnėlės dvaro statybomis susijusioje byloje apklaustas Druskininkų meras Ričardas Malinauskas toliau lieka socialdemokratų partijos nariu. Partijos valdyba nusprendė nestabdyti jo narystės.


2016-02-09 18:31

Širvintų merė Ž. Pinskuvienė atleido poliklinikos vadovę

38

Širvintų merė Živilė Pinskuvienė atleido iš pareigų Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centro vadovę Nijolę Dimšienę ir į jos vietą skyrė partietę Liudmilą Braškienę, praneša krastozinios.lt.


Populiariausi per 24 val.