Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-05-05 22:23

G. Kirkilas: „Prieš kiekvienus rinkimus kyla kainų skandaliukas“

6|2|

Valdantieji socialdemokratai, iki šiol buvę tokie užtikrinti savo pergale rinkimuose, regis yra priversti tuo suabejoti. Ir ne dėl to, kad jiems neužtenka populiarumo procentų, o dėl to, kad partija visiškai nebesupranta, kaip elgtis viešoje erdvėje, teigia politinius procesus sekantys ekspertai.


2016-05-05 22:11

Į Ukrainą išvyko grupė KASP karinių instruktorių

3

Ketvirtadienį į mokymo misiją Ukrainoje išvyko Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) kariai.


2016-05-05 21:43

Seimas atsipeikėjo: pritarė prezidentės vetuotoms BK pataisoms

8|2| 

Seimas palaikė prezidentės Dalios Grybauskaitės siūlymą, kad parlamente priimtos baudžiamąją atsakomybę už neviešų teismo posėdžių medžiagos paskelbimą numatančios pataisos būtų laikomos nepriimtomis.


2016-05-05 21:42

Laikinosios komisijos – išsišokėlių tramdymas ar akių dūmimas?

2

Daryti bet ką, kad tik tai skambėtų garsiai – artėjant rinkimams Seimas pradeda panašėti į sukrutusį skruzdėlyną: griebiamasi ne tik seniai pamirštų darbų, bet ir įvairiais politiniais atspalviais paspalvintų iniciatyvų. Seime nuspręsta priimti siūlymą sudaryti Seimo laikinąją tyrimo komisiją dėl manipuliavimo viešojoje erdvėje žvalgybos ir kriminalinės žvalgybos bei ikiteisminio tyrimo duomenimis, galimai neteisėto poveikio teisėsaugos institucijoms, įtraukiant jas į politinę kovą. Po pateikimo siūlymui pritarė 51, prieš balsavo 34, susilaikė 5 Seimo nariai. Šį klausimą plenariniame posėdyje svarstyti numatoma gegužės 5 d.


2016-05-05 21:15

Paslaptis aiškėja – aptikti Katare dingusios šiaulietės pėdsakai

245|13

Ketvirtadienį netikėtai paaiškėjo, kad aptikti savaitę ieškotos Kataro sostinėje Dohoje be žinios dingusios šiaulietės Kristinos Domaševičiūtės pėdsakai. Nors dar nėra oficialių patvirtinimų, mergina greičiausiai yra gyva, tik įsivėlusi į nemalonumus su pareigūnais. Los Andželas, Londonas, Dubajus, Singapūras, Paryžius, Berlynas, Kataras, Jungtiniai Arabų Emyratai... Brangus šampanas, prabangūs viešbučiai, žinomi pasaulio naktiniai klubai, garsių prekių ženklų drabužiai, kosmetika ir rankinės...


2016-05-05 19:16

„Facebook“ sensacija: Katedros aikštėje šokantis V.Landsbergis

27| 

Ketvirtadienio popietę Katedros aikštėje kojas pakilnojęs profesorius Vytautas Landsbergis tapo interneto sensacija. Socialiniuose tinkluose žmonės dalijasi vaizdeliu, kur V.Landsbergis smagiai šoka.


2016-05-05 18:13

Kirto Lazdijų merui A.Margeliui: savivaldybė pažeidė įstatymą

16

Iš buvosios mero Artūro Margelio įmonės „Dzūkų žinios“ kanceliarines prekes ir popierių pirkusi Lazdijų savivaldybė grubiai pažeidė Viešųjų pirkimų įstatymą, konstatavo Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT). 


2016-05-05 17:57

Palaidas Rolando Pakso šuo sukandžiojo kaimynę

2| 

Rolandui Paksui – nauji nemalonumai. Partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininko šuo apkandžiojo moterį. Šuniuką netoli Pakso namų vedžiojusią vilnietę užpuolė Paksų vokiečių aviganis ir kelis kartus suleido iltis į ranką. Vilkšunį be antsnukio ir be pavadėlio vedžiojo Pakso žmona. Apkandžiotai moteriai prireikė medikų pagalbos. Vilnietė teigė, kad politiko šuo palaidas laksto ne pirmą kartą ir net tuomet, kai šalia yra vaikų. Laima Paksienė kaltę pripažino, o Paksą domėjimasis incidentu gerokai suerzino. Pasak viešosios tvarkos specialistų, Paksui gresia bauda ir net šuns konfiskacija.


2016-05-05 17:39

Partijos pradėjo žvaigždžių medžioklės sezoną

100|7

„Iš geidžiamiausio jaunikio tapo geidžiamiausiu visų partijų laimikiu“, – taip po garsiojo kalafioro skandalo politikos apžvalgininkai perkrikštijo televizijos laidų vedėją, atlikėją Marijoną Mikutavičių. Anot jų, bet kuri partija, papuošusi M.Mikutavičiaus pavarde savo rinkimų sąrašą, be didelių pastangų paliktų konkurentus springti kelio į rinkimų sėkmę dulkėmis.


2016-05-05 17:39

D. Grybauskaitė vyksta į Vatikaną

8

Prezidentė Dalia Grybauskaitė baigusi vizitą Jordanijoje vyks tiesiai į Vatikaną, kur dalyvaus popiežiaus Pranciškaus apdovanojimo iškilmėse, pranešė Prezidentūra.


Populiariausi per 24 val.