Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-27 13:49

J. Neverovičius prabilo apie tai, kodėl jam iškasė duobę

268|2|

Ministro posto netekęs Jaroslavas Neverovičius ramiai dairosi mokyklinių prekių savo vaikams, o politinių viceministrų skyrimą vadina absurdu, kainuojančiu valstybei šimtus milijonų litų. Visada bandęs išlikti diplomatiškas lenkų mažumos deleguotas J.Neverovičius šiandien rėžia – energetikoje kuriamas monopolis, kuriame veiks išskirtinės ir iš aukščiau palaimintos advokatų kontoros, konsultantų kompanijos. „Man tai nepriimtina“, – vakar „Lietuvos rytui“ sakė J.Neverovičius. Iš ministro kėdės išverstas jis ilgai tylėjo, kol ryžosi atvirai prabilti apie nepavydėtiną situaciją, į kurią pateko ne savo valia.


2014-08-27 11:59

V. Tomaševskis nori J. Neverovičių padaryti Vilniaus meru

26

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) vadovas Valdemaras Tomaševskis sako, kad jam kol kas nepavyksta įtikinti atstatydinto energetikos ministro Jaroslavo Neverovičiaus dalyvauti Vilniaus mero rinkimuose. „Aš manau, kad tai - vienas iš variantų . Mes vakar apie tai kalbėjome su J.Neverovičiumi - jis gana skeptiškai žiūri, sako, kad nemato savęs politikoje, kad planuoja dirbti Europos struktūrose. Bet tai - vienas iš variantų, manau, kad gana realu. Mes nuolat kalbame, manau, kad viskas bus gerai“, - BNS trečiadienį sakė V.Tomaševskis.


2014-08-27 11:45

Britų kariai kūdikių namams padovanojo edukacinę pavėsinę

8|21

Šią vasarą iš Lietuvos karinių oro pajėgų Aviacijos bazės vykdomą NATO oro policijos misiją sustiprinę Jungtinės Karalystės kontingento kariai paliko pėdsaką ne tik budėjimo žiniaraščiuose, bet ir likimo nuskriaustų vaikų širdyse. Ne kartą pas Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikių namų augintinius lankę kariai mažylius džiugino ne tik savo dėmesiu bei dovanomis – laisvalaikį kariai skyrė kūdikių namų teritorijoje esančios pavėsinės sutvarkymui.


2014-08-27 11:33

Alytuje sulaikyti advokatas bei prokuroras, atliktos kratos

4

Įtariant prekyba poveikiu, papirkimu ir kyšininkavimu, vakar po pietų ir šiandien ryte Alytuje buvo sulaikyti trys asmenys, tarp kurių – ir Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros prokuroras Edgaras Burzdžius bei Alytaus mieste dirbantis advokatas.


2014-08-27 11:27

Į Lietuvą neįleistas A. Diukovas skundžiasi teismui

58| 

Į Lietuvą neįleistas Rusijos pilietis Aleksandras Diukovas per teismus bando panaikinti sprendimus, kuriais yra paskelbtas nepageidaujamu asmeniu - Vilniaus apygardos administracinis teismas antradienį gavo A.Diukovo skundą, kuriuo jis prašo panaikinti Lietuvos pasieniečių sprendimą neįleisti jį šalį ir panaikinti įrašą Vidaus reikalų ministerijos nacionaliniame registre.


2014-08-27 10:06

V. Tomaševskio taktika: pats muša ir pats šaukia

38|2|

Išsiskyrė valdančiųjų ir jiems priklausiusios Lietuvos lenkų rinkimų akcijos keliai – konfliktą pats išprovokavęs jos lyderis Valdemaras Tomaševskis vakar trenkė durimis. Negana to, buvusius politinius partnerius jis apkaltino negarbingu elgesiu, rašo „Lietuvos rytas“. Nors iš valdančiosios koalicijos pasitraukusios Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) vedlys V.Tomaševskis skyrybas pasiūlė baigti civilizuotai ir buvusius partnerius pakvietė į restoraną, prieš tai jiems nepagailėjo piktų žodžių. Iš pradžių skirtingose posėdžių salėse prasidėję valdančiųjų pasitarimai dėl LLRA ateities baigėsi, kaip ir buvo prognozuojama, – V.Tomaševskis pareiškė, kad jo vadovaujama partija traukiasi į opoziciją.


2014-08-27 08:06

Vyriausybė apsivalė, V. Tomaševskio partija - už borto

221|37|

Antradienio vakarą valdančioji koalicija susirinko į Seimą svarbiam posėdžiui. Jos metu buvo sprendžiamas Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) likimas Vyriausybėje. Per posėdį nuspręsta, jog LLRA traukiasi iš Vyriausybės. Tai išėjęs iš posėdžio pasakė ne Ministras pirmininkas, o pats LLRA lyderis Valdemaras Tomaševskis.


2014-08-27 07:45

Premjeras Valdemaro Tomaševskio nebenorėjo matyti akyse

41|

Antradienio vakarą po svarbaus posėdžio Seime paaiškėjo, kad Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) lyderis Valdemaras Tomaševskis kartu su partija traukiasi iš koalicijos. Tai nebuvo stulbinanti žinia, nes valdantieji jau kurį laiką kalbėjo apie tai, kad LLRA turėtų palikti valdančiųjų gretas.


2014-08-26 23:48

J. Neverovičius prabilo apie tai, kas ir kodėl jam iškasė duobę

50|

Lietuvos lenkų rinkimų akcija pasitraukė iš valdančiosios koalicijos, o energetikos ministro posto netekęs Jaroslavas Neverovičius ramiai dairosi mokyklinių prekių savo vaikams.


2014-08-26 21:21

Prezidentė ragina kovoti su Rusijos ir populizmo grėsmėmis

298|59|

Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį paragino Vyriausybę didinti išlaidas gynybai Rusijos grėsmės akivaizdoje ir suvaldyti finansinį populizmą artėjant savivaldos rinkimams. Su Ministrų kabinetu susitikusi šalies vadovė prioritetais įvardijo karinio pajėgumo stiprinimą, energetinį savarankiškumą, finansinę drausmę, pasirengimą euro įvedimui, socialinių klausimų klausimų sprendimą, paramą verslui dėl Rusijos sankcijų ir didesnį dėmesį tautinėms mažumoms.


Populiariausi per 24 val.