Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-28 18:10

„Naktiniai vilkai“ veržėsi į Lietuvą, bet pasieniečiai neįleido

272|7|

Antradienį pasieniečiai neleido į Lietuvą iš Baltarusijos ir Rusijos įvažiuoti dviem motociklininkams, Rusijos piliečiams. Išvakarėse į šalį buvo neįleisti šeši tokie keliautojai. Nors jie turėjo vizas, tačiau negalėjo pateikti kitų privalomų dokumentų, be kurių patekimas į Šengeno erdvę yra negalimas.


2015-04-28 18:08

Mūšyje dėl D.Pavalkio nuaidėjo ir rektoriaus balsas

3

Kauno technologijos universiteto (KTU) rektorius Petras Baršauskas keistu ir nesuvokiamu vadina Darbo partijos sprendimą atšaukti deleguotą Švietimo ir mokslo ministrą Dainių Pavalkį jį pakeičiant Vydu Gedvilu. Pasak P.Baršausko, ministro keitimas likus metams iki rinkimų gali turėti ypač neigiamų pasekmių Lietuvos aukštajam mokslui.


2015-04-28 17:46

Saudo Arabijoje atidarytas Lietuvos garbės konsulatas

1|2

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius antradienį antrame pagal dydį Saudo Arabijos mieste Džidoje atidarė Lietuvos garbės konsulatą, kuriam vadovaus verslininkas Mahfouzas Marei bin Mahfouzas.


2015-04-28 16:56

Iš žemės drebėjimo nuniokoto Nepalo grįžo lietuviai

27|20|

Antradienio popietę savo kojomis pajutę Lietuvos žemę, dešimt keliautojų galėjo lengviau atsikvėpti. Iš Nepalo grįžo lietuviai, kurie ten buvo daugybę žmonių gyvybę nusinešusio žemės drebėjimo metu. Iš pradžių, grupė lietuvių iš Nepalo sostinės Katmandu pasiekė Turkiją. Iš Stambulo jie atskrido į Lietuvą. Laimingus ir sveikus lietuvius oro uoste pasitiko nemažas būrys žurnalistų ir keliautojų draugai.


2015-04-28 15:54

Japonijos džiazo žvaigždė K.Borjeson uždainavo lietuviškai

1|2

Lietuvos ambasada Tokijuje šeštadienį surengė žinomos japonų džiazo pianistės ir dainininkės Keiko Borjeson koncertą ir Lietuvos pristatymą.


2015-04-28 15:39

M. Majauskas stebisi: kodėl R. Šimašius dar nenuvertė kalnų?

54|2

Po savivaldos ir tiesioginių mero rinkimų suburtoje Vilniaus savivaldybės valdančiojoje koalicijoje – pirmas įtrūkis. Atrodo, kad gali pašlyti iš pažiūros artimiausių sąjungininkų, liberalų ir konservatorių, santykiai Vilniaus miesto taryboje. Antradienį konservatorius, šios partijos frakcijos seniūnas sostinės savivaldybėje, buvęs kandidatas į mero postą Mykolas Majauskas kritiškai įvertino pirmuosius naujosios Vilniaus valdžios, taigi ir mero liberalo Remigijaus Šimašiaus žingsnius.


2015-04-28 14:28

NATO naikintuvai lydėjo į Karaliaučių skridusį orlaivį

2| 

Šiauliuose dislokuoti NATO oro policijos naikintuvai antradienį kilo lydėti į Karaliaučių skridusio karinio transporto orlaivio.


2015-04-28 13:44

Kauniečiai sunerimo: nerandama, kas žaloja medžius

11|17

Nemuno pakrantėje ties Mažeikių gatve naktimis vyksta keisti dalykai – paslaptingi pjovėjai įpjauna storų medžių kamienus. Policijos pareigūnai nesuvokia, kokia prasmė imtis tokios veiklos. Tyrėjai spėjo, kad pirmasis gluosnis buvo pažeistas naktį į ketvirtadienį. Upės pakrante nutiestu dviračių taku važiavęs kaunietis pranešė Šančių seniūnijos darbuotojams, kad negali pravažiuoti, nes užvirtęs medis.


2015-04-28 13:43

Vaiką pagrobusi mama: „Norvegai prašymams buvo kurti“

68|

Norvegija neseniai paskelbė ne tik slapta į Lietuvą parvežto mažamečio, bet ir jo motinos tarptautinę paiešką. Ir tai tik vienas atvejų, kai į Norvegijos vaiko teisėmis besirūpinančių institucijų akiratį patenka emigrantų iš Lietuvos šeimos. Kol Lietuvos politikai tik gūžčioja pečiais tikindami, kad ras teisinių būdų apginti Lietuvos piliečius, panašias problemas sprendžiantys čekai ragina apskųsti Norvegiją Europos žmogaus teisių teismui.


2015-04-28 13:43

Sraigtasparniai priversti leistis kone automobiliams ant stogų

6|5

Kai į Santariškių klinikas Vilniuje atgabenama donoro širdis, sraigtasparniai leidžiasi transporto žiede paralyžiuodami eismą. Kai organai atskraidinami į Kauno klinikas, sraigtasparniai nutupia socializacijos centro stadione. Iki šiol nė viena gydymo įstaiga Lietuvoje neturi padorios sraigtasparnių nusileidimo aikštelės. O valdžiai – prašom, yra.


Populiariausi per 24 val.