Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-06 22:16

Advokatas: „V. Antonovas pabėgo bijodamas dėl savo gyvybės“

11| 

Buvęs žlugusio „Snoro“ banko savininkas Vladimiras Antonovas išvyko iš Didžiosios Britanijos, nes bijojo dėl savo gyvybės, pirmadienį pareiškė jo advokatas. „Patvirtinu, kad ponas Antonovas pabėgo nuo jurisdikcjos bijodamas dėl savo gyvybės“, – naujienų agentūrai AFP teigė advokatas Karenas Todneras.


2015-07-06 22:14

Gerai paieškojęs Palangoje gali atrasti net stalaktitų

1|6

Žibintuvėlio šviesos pluošte puikiai matėsi ore kybančios mažos smiltys. Jos lindo į akis ir nosį, o su kiekvienu įkvėpimu įkyriai jautėsi gerklėje. Galva svaigo nuo dusinančio karščio. Nepatogu buvo ne tik tai. Susirietus po kadaise garsiu Palangos baseinu „Linas“, batai klimpo smėlyje. Šioje ankštoje vietoje, kur nugara rėmėsi į lubas, formavosi įdomus reiškinys. Pro rūsio lubas lėtai sunkėsi vanduo su kalkėmis. Per daug metę druska ir kalkės sulipdė ilgus, baltus varveklius, kurie ir patraukė dėmesį.


2015-07-06 22:05

Tūkstančiai lietuvių visame pasaulyje giedojo „Tautišką giesmę“

142|85|

Lietuviai visame pasaulyje pirmadienio vakarą būrėsi bene ryškiausiai mūsų tautos tradicijai – Valstybės dienos vakarą visiems kartu giedoti „Tautišką giesmę“. Iniciatyvos organizatoriai fiksavo bent pusę tūkstančio taškų Lietuvoje ir arti 100 vietų pasaulyje, kuriose garsiai skambėjo Lietuvos himnas. Gausiausia giedotojų sulaukė vasaros sostinė Palanga, kur vyksta pagrindinis šių metų „Tautiškos giesmės aplink pasaulį“ šventinis renginys.


2015-07-06 22:05

Lietuvos himną kauniečiai giedojo su operos artistais

65

Valstybės dieną kauniečiai rinkosi į keturioliktąjį tarptautinį festivalį „Operetė Kauno pilyje“, kur 21 val. prie Kauno pilies kartu su garsiausiais šalies operos solistais ir muzikantais tradiciškai giedojo Lietuvos himną.


2015-07-06 21:40

„Tautiškos giesmės“ giedojimas Kudirkos aikšteje

1|42

Lietuviai visame pasaulyje pirmadienio vakarą būrėsi bene ryškiausiai mūsų tautos tradicijai – Valstybės dienos vakarą visiems kartu giedoti „Tautišką giesmę“. Fotoalbumas – iš Kudirkos aikštės Vilniuje.


2015-07-06 20:13

Raudondvaryje iškilmingai paminėta Valstybės diena

1|54

Kauno rajono žmonės Valstybės dieną tradiciškai mini gražiame ir istoriškai Lietuvai svarbiame Raudondvario dvare. Šventėje „Lietuva Raudondvario dvare 2015“ vyksta koncertai, pristatomi lietuviški tautiniai kostiumai, atidaryta senovinių knygų ir antspaudų paroda, apdovanoti Kauno rajonui nusipelnę šviesuoliai.


2015-07-06 19:38

Šiauliuose prasidėjo folkloro festivalis „Saulės žiedas“

41

Sekmadienį vakare Šiauliuose prasidėjo šešias dienas truksiantis VI tarptautinis folkloro konkursas-festivalis „Saulės žiedas“. Šiemet „Saulės žiede“ pasirodys kolektyvai iš Lietuvos ir 11 užsienio šalių – Australijos, Azerbaidžano, Ispanijos, Kosta Rikos, Latvijos, Lenkijos, Rumunijos, Rusijos, Šri Lankos, Turkijos, Vengrijos. Šis kas antrus metus Šiauliuose rengiamas festivalis dalyvių skaičiumi yra didžiausias iš visų šiemet Lietuvoje vyksiančių folkloro festivalių. Per šešias festivalio dienas žiūrovams pasirodys per 500 atlikėjų iš Lietuvos, o taip pat apie 300 užsieniečių.


2015-07-06 16:17

Naktinės Palangos linksmybės – su erotika ir konfliktais

20|31|

Paskutinę savaitgalio naktį Palangoje į pagrindinę miesto gatvę linksmintis išėjo daugybė žmonių. Policija paskutinei nakčiai sutelkė daug pėsčiųjų pareigūnų pajėgų. Jie iki šešių valandų ryto vaikščiojo pagrindine J.Basanavičiaus gatve ir stebėjo kaip laiką leidžia atvykę poilsiautojai. O poilsiautojai, kaip visada – įvairūs. Paskutinę ilgojo savaitgalio naktį akivaizdžiau daugiau buvo jaunų žmonių, o ne šeimų su vaikais.


2015-07-06 16:17

P. Gražulis pasinaudojo tuo, ką V. Galvonas jam sakė prieš žūtį

115|3|

Keli Seimo nariai, prisidengdami praėjusią savaitę žuvusiu pilotu Vytautu Galvonu, sukurpė planą, kaip atkeršyti Kauno merui Visvaldui Matijošaičiui. Pastarasis šią grupelę parlamentarų išvadino miesto priešais ir tikino žinąs užsakovus. Keli Seimo nariai, prisidengdami piloto Vytauto Galvono žūtimi, sukurpė planą, kaip atkeršyti Kauno merui Visvaldui Matijošaičiui. Pastarasis šią grupelę parlamentarų išvadino miesto priešais ir tikino žinąs užsakovus. Siūlymą atimti iš Kauno savivaldybės Aleksoto rajone esantį istorinį S.Dariaus ir S.Girėno aerodromą parlamente pateikė Seimo narys, partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovas Petras Gražulis.


2015-07-06 14:24

Virš Vilniaus – aštuonių naikintuvų parodomasis skrydis

10| 

Pirmadienį Vilniuje, Simono Daukanto aikštėje, minint Valstybės dieną prezidentė Dalia Grybauskaitė paragino žmones iš naujo atrasti Lietuvą, o čia vykusią vėliavų pakėlimo ceremoniją lydėjo ne tik tradicinės patrankų salvės, bet ir aštuonių naikintuvų skrydis.


Populiariausi per 24 val.