Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-08-03 07:04

Už aukštų milijonierių tvorų – grupinis seksas ir smurtas

15|3

Už lietuvio milijonieriaus ištekėjusi moteris „Lietuvos rytui“ pripažino, kad vyras ją lupa. Tiesa, ne kasdien. „Kaip matote, akys nepamuštos. Pastarąjį kartą sumušė, kai grįžome namo iš vienų plačiai nuskambėjusių vestuvių pokylio“, – atsiduso pašnekovė. O grupinis seksas su bičiulių poromis – įprasta. Nes sutuoktinis kitaip negali užsivesti. „Ir taip gyvena dalis vadinamojo Lietuvos elito“, – patikino moteris.


2015-08-02 17:48

Moteris nelaukė, kol užmuš: trenkė atgal karnizu ir tapo laisva

131|3

Atrodo, kad Lietuvoje vyrai bijo tik moters prezidentės. Europoje Lietuva garsėja kaip savo moteris mušanti ir terorizuojanti tauta. Ar įmanoma sutramdyti šią nemažėjančią smurto bangą? Lietuvą ką tik sukrėtė nauja smurto šeimoje drama – Kaune peiliu besišvaistantis vyras visą savaitę bute laikė įkalinęs žmoną ir vaiką. „Padėkite, mane muša vyras!“ – apie 30 tūkstančių tokių pagalbos šauksmų per metus atskrieja pagalbos telefonu 112.


2015-08-02 17:48

Išgyvenę akmenų griūtį: „Atrodė kaip nesibaigiantis košmaras“

38|2| 

Į Lietuvą sekmadienį sugrįžo keliautojų grupė iš Kirgizijos, kurios vienas narys žuvo per griūtį Tian Šanio kalnuose. Lėktuvas iš Stambulo su lietuvių grupe Vilniaus oro uoste nusileido 14.33 val. Kaip skelbta, gelbėtojai nukėlė Kirgizijos Tian Šanio kalnuose per griūtį žuvusios keliautojos palaikus, juos artimiausiu metu žadama pargabenti į Lietuvą.


2015-08-02 14:29

Vilniaus bažnyčioje kunigas iš Afrikos paprašė cigarečių

211|25

Kunigo Johno Baptisto Bashoboros Vilniuje šeštadienį laukė sausakimša Šventosios Dvasios bažnyčia. Visame pasaulyje garsų dvasininką, kuris pats pasakoja prikėlęs mirusįjį, minia sutiko stovėdama ir plodama. Maldos namuose Lietuvoje tai – neįprastas reiškinys.


2015-08-02 14:29

Naktinė drama lėktuve: dėl šėlusių baltarusių teko jį nutupdyti

87| 

Šeštadienio vakarą pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ orlaivis „Boeing“, grėsmingai sukdamas ratus virš Kauno, ne vienam mačiusiam šį vaizdą sukėlė baimę. Vėliau paaiškėjo, kad iš Kauno į Alikantę skridusiame lėktuve įvyko konfliktas tarp girtų Baltarusijos piliečių, todėl skubiai buvo priimtas sprendimas grįžti atgal. Rengiantis nusileidimui lėktuvo pilotai priėmė sprendimą sukdami ratus ore išnaudoti degalus.


2015-08-02 13:51

PLB pirmininkė D.Henke: „Užsienio lietuviai gali būti naudingi“

13

Tam, kad referendumas dėl dvigubos pilietybės įvyktų, Lietuvoje būtina įteisinti balsavimą internetu, taisyti „griežtus“ įstatymus dėl balsavimo rezultatų ir pasiekti parlamentinių partijų sutarimą, sako Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) pirmininkė Dalia Henke.


2015-08-02 12:38

Marijampolės globos namų vaikus pradžiugino permainos

4|10

Prieš rugsėjo 1-ąją devyniolika 10–17 metų Marijampolės vaikų globos namų „Putinas“ auklėtinių išsikraustys iš senojo pastato ir įsikurs trijose skirtingose miesto vietose: dviejuose privačiuose namuose ir vienoje iš vienuolyno patalpų.


2015-08-02 12:05

Lenktynių trasos prie Kazlų Rūdos idėja pamažu tampa realybe

8|9| 

Turto bankas artimiausiu metu turėtų paskelbti Kazlų Rūdos karinio oro uosto aukcioną. Šioje daug metų nenaudojamoje teritorijoje ketinama įrengti lenktynių trasą. Užsienio investuotojai norėtų, jog joje vyktų „Formulės 2“ varžybos. Pradinė per 260 hektarų ploto kaina – apie 700 tūkstančių eurų.


2015-08-02 11:06

Tarptautiniame galiūnų turnyre Marijampolėje žadama staigmenų

3|7

Marijampolėje kasmet vykstantis tarptautinis galiūnų turnyras skaičiuoja jau trečią dešimtį. Šis renginys marijampoliečių yra mėgstamas, – miesto stadionas būna sausakimšas žiūrovų. Šiomis dienomis turnyro organizatoriai pluša iš peties ir rugpjūčio 15-ąją marijampoliečius bei miesto svečius 21-ą kartą kviečia į galingų vyrų varžytuves.


2015-08-02 11:04

Nematyta Palanga: šmėkla virtęs miestas po didžiojo gaisro

8|8

Poilsiautojai Palangoje retai susimąsto, kaip kurortas atrodė anksčiau. Sutvarkytos ir dailios gatvės dabar atrodo savaime suprantama. Tačiau tuomet, kai Palanga dar nebuvo virtusi populiaria poilsio vieta, gyvenvietę buvo nuniokojęs baisus gaisras. Ar žinote, kaip atrodė Palangos centre esanti bažnyčia ir pagrindinė gatvė? Ir anksčiau tai buvo judri vieta, veikė nemažai krautuvių ir duonos kepyklų. Per didįjį Palangos gaisrą Vytauto gatvė buvo visiškai išdegusi.


Populiariausi per 24 val.