Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-30 16:32

Kitais metais Afganistane liks apie 100 Lietuvos karių

3

Antradienį Kabule Afganistano Prezidento ir NATO atstovai pasirašė susitarimą dėl NATO pajėgų statuso Afganistane, kuriuo sudaromas teisinis pagrindas nuo 2015 metų sausio 1 dienos pradėti naują NATO mokymo misiją „Tvirta parama” ( angl. „Resolute Suport“ ).


2014-09-30 16:05

Diplomatas A.Vinčiūnas gali tapti V.Andriukaičio kabineto vadovu

Patvirtinus Vytenį Andriukaitį sveikatos eurokomisaru, jo kabineto vadovu lapkričio 1 dieną taptų Lietuvos ambasadoriaus Europos Sąjungoje (ES) pavaduotojas Arūnas Vinčiūnas.


2014-09-30 16:00

„Maisto banko“ surinktos gėrybės – į kiaulių lovius

19|2

Prieš gražiausias metų šventes tūkstančiai susivienija padėti tiems, kurių stalai toli gražu nuo maisto nelūžta. Vienas geradarių jau daugelį metų yra labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“. Tačiau ar jo surenkamos gėrybės atitenka tiems, kam labiausiai reikia? Bendradarbiaudamas su socialinėmis ne pelno organizacijomis bei įstaigomis jis siekia užtikrinti, kad maisto paketai pasiektų ties skurdo riba gyvenančius žmones.


2014-09-30 15:30

Po skandalo teisme – grasinimai žurnalistei

93|4|

Nagrinėjant bylą iš teismo dingsta svarbus įrodymas. Dingimo niekas netiria, o kopiją turinčiai liudytojai pagrasinama jos neduoti teismui, antraip bus blogai. Tai – ne scena iš kokio nors Holivudo nuotykių filmo. Visa tai vyksta Lietuvoje. Šios skandalingos istorijos centre – žurnalistės išsaugotas pokalbių su dviem vieno straipsnio herojėmis įrašas. Prieš trejetą metų „Lietuvos ryto“ žurnalistė Jurgita Noreikienė paskelbė straipsnį apie dviejų kaimynių, gyvenančių Vilniuje, konfliktą.


2014-09-30 15:08

Vyriausybėje – šeši milijonieriai, turtingiausias – Š. Birutis

24|3

Socialdemokratų lyderio Algirdo Butkevičiaus vadovaujamoje Vyriausybėje šešių ministrų šeimos turto vertė viršija milijoną litų, o daugiausia turto yra sukaupusi Darbo partijos deleguoto kultūros ministro Šarūno Biručio šeima.


2014-09-30 14:01

Juodi dažai nepaslėpė įžeidimo Grybauskaitei

64|11

Vilniaus miesto komunalinės tarnybos, gavusios pranešimą apie miesto centre atsiradusį prezidentę įžeidžiantį užrašą, pademonstravo stulbinamą operatyvumą. Nepraėjus nė valandai po to, kai užrašas buvo pastebėtas, jis jau buvo užpurkštas. Antradienį apie 12 val. 54 min. J.Tumo-Vaižganto g. važiavę policijos patruliai atkreipė dėmesį į Lukiškių a. pakraštyje stovinčią aplūžusią organinio stiklo konstrukciją, kurioje, matyt, turėtų būti kas nors eksponuojama. Policijos patruliai net nuo gatvės važiuojamosios dalies galėjo perskaityti ant organinio stiklo mėlynais dažais užpurkštą užrašą: „Grybauskaitė nusikaltėlė“.


2014-09-30 13:38

Prezidentės Dalios Grybauskaitės turtai per metus išaugo

162

Prezidentės Dalios Grybauskaitės turtas per metus paaugo 100 tūkst. litų. Valstybės vadovės turto vertė šiuo metu siekia 2 mln. 450 tūkst. 973 litų, rodo Valstybinės mokesčių inspekcijos paskelbta metinė turto deklaracija.


2014-09-30 13:26

Baltijos šalių padangėje treniruojasi NATO karinės oro pajėgos

6

Rugsėjo 30–spalio 1 dienomis Baltijos šalių oro erdvėje vyksta Baltijos regiono karinių oro pajėgų treniruotė, kurią jau devynioliktą kartą organizuoja NATO Vyriausioji oro pajėgų vadavietė Ramšteine, Vokietijoje. Šiose Estijoje vyksiančiose treniruotėse Baltijos šalių karinės oro pajėgos dalyvauja kartu su NATO sąjungininkais ir partneriais – Kanados, Portugalijos, Vokietijos, Nyderlandų, Švedijos ir Suomijos karinėmis oro pajėgomis.


2014-09-30 12:43

D. Valys delsia atsakyti dėl K. Jucevičiaus

2| 

Darius Valys nekomentuoja situacijos dėl galbūt atliekamo tyrimo Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) direktoriaus Kęstučio Jucevičiaus atžvilgiu ir žada, jog informacija bus pateikta artimiausiu metu.


2014-09-30 12:29

Iš V. Jankausko pasityčioję policininkai sukurpė ilgą istoriją

295|2

Policijos patyčias Vilniuje patyręs palangiškis verslininkas Vaidotas Jankauskas, kaip dabar paaiškėjo, net nepažeidė Kelių eismo taisyklių, dėl kurių buvo užsipultas, o pareigūnai griebėsi klastočių. Pažintis Vilniuje su bendrovės „Du broliai“ savininku palangiškiu V.Jankausku vienam policininkui gali baigtis teismu ir milžinišku civiliniu ieškiniu. Administracinio teisės pažeidimo bylą išnagrinėję Palangos policijos pareigūnai nustatė: V.Jankauskas nepažeidė Kelių eismo taisyklių, o protokolą surašęs vyresnysis patrulis Jonas Glinevičius suklastojo dokumentą dėl tariamo pažeidimo.


Populiariausi per 24 val.