Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-02-01 08:45

„Šok su manimi“ auksinė pora – M.Kavaliauskas ir R.Gramauskaitė

50|119

Šeštadienį paskutinį kartą ant parketo susigrūmė TV3 projekto „Šok su manimi“ dalyviai. Po įtemptos, kelias valandas trukusios kovos paaiškėjo auksinė parketo pora – dainininkas Martynas Kavaliauskas ir Renata Gramauskaitė. Antrąją vietą pelnė – šuolininkas Ignas Barkauskas ir Jomantė Dapkevičiūtė , o trečiąją – „TV pagalbos“ gelbėtoja Sandra Žutautienė ir Ernestas Monginas.


2015-01-31 20:03

M.Stasiulis tyčiojosi iš „Šuolyje“ dalyvaujančios D.Bilevičiūtės

136

Šeštadienio vakarą įvyko TV3 šokių projekto „Šok su manimi“ superfinalas. Jau kitą savaitę vietoje jo jau bus rodomas analogų pasaulyje neturintis šou „Šuolis“. Šeštadienį „Šuolį“ pristatė vienas jo dalyvių, reperis Sezzy.


2015-01-31 14:35

R. Morkevičius: „Labai sunku, kai aplinkui visi tave smerkia“

100

Lietuvos kikboksininkas, daugkartinis Tailando bokso ir bušido turnyrų nugalėtojas, savo kategorijos pasaulio čempionas Remigijus Morkevičius atvirai pasakojo apie tai, koks gyvenimas buvo tada, kai įvyko protu nesuvokiama nelaimė – jis koja spyrė merginai į veidą.


2015-01-31 10:55

Pirmojoje „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ laidoje – vilniečių triumfas

„Mes važiuosime į žaidimą „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs.“ dalyvauti ir laimėti!“, – drąsiai skandavo Vilniaus „Ryto“ gimnazijos penktokai besiruošdami estafetėms. Užtikrintai žengę į žaidimą, jie jau gali džiaugtis pirmąja pergale. Dramatiškoje kovoje įveikę varžovus iš Kauno bei Lukšių, vilniečiai keliauja į pusfinalį!


2015-01-30 22:06

I. Barkauskas prieš „Šok su manimi“ superfinalą ieško ramybės

2|4

Šuolininkas į vandenį, Jaunimo centre treneriu dirbantis Lietuvos rinktinės šuolių į vandenį kapitonas, 7 kartus absoliutus Lietuvos čempionas, tarptautinių varžybų prizininkas Ignas Barkauskas prasitarė, kad pastarąsias kelias savaites tiek laiko skyrė TV3 šokių projektui „Šok su manimi“, kad išsimušė iš griežto, profesionaliems sportininkams būdingo dienos režimo ir treniruotes.


2015-01-30 21:14

Ž. Pečiulis: „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ buvo užvaldę Lietuvą“

4|11|

Sausio pabaigoje į TV eterį po dešimtmečių pertraukos grįžtanti laida „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ kelia linksmus prisiminimus ir Žygintui Pečiuliui (59 m.). Žurnalistikos instituto profesorius nepamiršo, kad būtent šioje laidoje prieš maždaug 35 metus žengė pirmuosius karjeros žingsnius, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-01-30 15:08

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė: „Mane girdi net kaimynai“

 

„Mis Lietuva 2002“, futbolininko žmona, modelis. Tiek skirtingų titulų visuomenė šiandien priskiriama Vaidai Grikšaitei-Česnauskienei, bet kartais ji – tiesiog mama. Viešumoje dažnai matoma moteris teigė, kad vaikų auginimas reikalauja daug kantrybės.


2015-01-30 14:46

Varžosi vyrai: kuris komandos vedlys jaunatviškiausias?

3

Pirmasis tarpusavyje kovojančių miestų pogrupis LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ išsiskiria savo vyriškumu. Čia savo komandas į priekį veda net trys žavūs ir skirtingoms amžiaus grupėms atstovaujantys vyrai: Vilniaus kapitonas Jogaila Morkūnas, Klaipėdos kapitonas Giedrius Savickas ir Plungės vėliavnešys Mantas Stonkus.


2015-01-30 12:40

„Šok su manimi“ finale paaiškės, kas keliauja į Los Andželą

2

Net ir artėjant TV3 projektui „Šok su manimi“ į pabaigą, televizijos žiūrovai ir toliau nestokoja teigiamų emocijų bei intrigos. Projekto rengėjai bei rėmėjai tiesioginiame eteryje apdovanos ne tik projekto nugalėtojus, bet ir ištikimiausius jo žiūrovus.


2015-01-30 12:25

„Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė delfinų dėka išmoko plaukti

1|4

„Šeštadienį pas delfinus nersiu beveik tiesiai nuo „M.A.M.A“ apdovanojimų scenos – gyvenimo tempas dabar iš tiesų yra beprotiškai greitas“, – toks savaitgalis laukia į sceną grįžtančios grupės „Man-go“ lyderės Rimos Petrauskytės-Malašičevės.


Populiariausi per 24 val.