Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-08-22 23:00

Festivalis „Mėnuo Juodaragis“ jau nardina į muziką ir sapnus

1|4

Penktadienį prasidėjęs festivalis „Mėnuo Juodaragis“ nesutalpino visų norinčių į jį patekti. Visi bilietai į ypatingą renginį išgraibstyti, iki jo pradžios likus porai mėnesių. Alternatyvią muziką, foklorą ir pagonišką estetiką vienijantis festivalis rengiamas jau septynioliktą sykį, tačiau šįkart jis - kiek neįprastas.


2014-08-22 20:09

M. Jankavičius brangiame miuzikle vaidins Žygimantą Augustą

15| 

Vaidmenis teatre ir kine pamėgusiam dainininkui Mantui Jankavičiui – dar vienas iššūkis. Gruodį Lietuvos arenose bus pristatytas naujas miuziklas „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“, kuriame šis dainininkas ir jo kolegė Karina Krysko-Skambinė atliks pagrindinius vaidmenis


2014-08-22 17:23

Skirstosi viena įdomiausių Europos grupių „The Knife“

Elektroninės muzikos dueto iš Švedijos „The Knife“ karjera baigsis šiais metais. Grupės atstovas patvirtino, kad šį rudenį vyksiantys grupės pasirodymai Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Islandijoje ir Vokietijoje bus paskutiniai


2014-08-22 11:45

Grupė „PapRika“ Vudžio hitą sudainavo labai neįprastai

Grupės „PapRika” merginos, ruošdamos debiutinę koncertinę programą, randa laiko ir pajuokauti. Dueto narės Kristina ir Indrė perdainavo bene populiariausią atlikėjo Vudžio hitą „Pabėgai” - ir padarė tai gedulingai.


2014-08-22 11:10

„Lyapis Trubetskoy“ šeštadienį atsisveikins su Lietuvos publika

Karjeros viršūnę pasiekusi kultinė baltarusių grupė „Lyapis Trubetskoy“ šiandien Maskvoje pradeda keturių koncertų atsisveikinimo gastroles „Happy End Tour“. Jau rytoj, šeštadienį, grupė atvyksta koncertuoti į Vilnių, kur menų fabriko „Loftas“ kieme atsisveikins su lietuvių ir tradiciškai Vilniuje gausiai susirenkančia baltarusių publika.


2014-08-22 08:55

Atlikėja Ruslana Katedros aikštėje kvies palaikyti Ukrainą

115

Sekmadienį Ukraina minės Nepriklausomybės dieną. Viena populiariausių šios šalies atlikėjų Ruslana švęsti pradės dar vėlų šeštadienio vakarą - ir tai darys Vilniaus centre. 2004-aisiais „Euroviziją“ laimėjusi ugninga ukrainietė šiais laikais geriau žinoma kaip pilietinė aktyvistė, aktyviai dalyvavusi Maidano įvykiuose ir palaikanti europietišką šalies kursą.


2014-08-21 19:52

Oficialu: Shakiros hitas „Loca“ yra plagiatas

4

Kolumbijos popmuzikos žvaigždės Shakiros hitas „Loca“ yra vieno Dominikos muzikanto 1998 metais parašytos dainos plagiatas, trečiadienį išaiškino JAV teisėjas. 40 puslapių teismo išvadose teisėjas Alvinas Hellersteinas nurodė, kad ši daina yra kompozitoriaus Ramono Ariaso Vasquezo, dar žinomo kaip Arias, kūrinio kopija.


2014-08-21 17:26

Albumo apžvalga. „Neteisėtai padaryti“ „Skandalas“

1

Rokas Petrauskas ir Šarūnas Gedvilas - dainuojantys mimai, kelią pradėję skintis prieš metus ir jau spėję nemažai nuveikti. Jie dažnai lyginami su dainuojančių aktorių trijule „Liūdni slibinai“. Sprendžiant pagal šį debiutinį albumą, visai be reikalo.


2014-08-21 15:11

L. Mondeikaitė ir Stano pristatė erotišką klipo anonsą

13

Liepa Mondeikaitė ir Stanislavas Stavickis-Stano – populiarūs, gabūs ir nestokojantys darbų. Be to – geri bičiuliai. Buvo tik laiko klausimas, kada šie du atlikėjai kartu įrašys dainą. Kūrinio „Negali būti“ klipas klausytojų ausis ir akis pasieks jau kitą savaitę.


2014-08-21 14:46

Lietuvos ir užsienio reperiai naujame klipe suvienijo jėgas

4

Alternatyviosios Lietuvos muzikos scenos atstovams žvelgiant į Vakarus pasigirsta vis daugiau tarptautinį mastą įgaunančio šurmulio. Prieš penkerius metus susibūrusio repo, džiazo, fanko ir soulo muziką kuriančio dueto „Dee & Kamy“ narys Tautmilas Čeida-Kamy ką tik užbaigė dvejus metus užmirštame kompiuterio aplanke „dulkėjusį“ singlą. Jei ne paprastas atsitiktinumas, kūrinys „Up High“, kuriam prieš kelias dienas buvo pabaigtas montuoti ir vaizdo klipas, visai nebūtų išvydęs dienos šviesos.


Populiariausi per 24 val.