Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2016-06-30 17:20

„Bliuzo naktų“ žvaigždė E. Thomas susidomėjo „Baltuoju Kiru“

Ypač pozityvios nuotaikos festivalio „Bliuzo naktys“ miestelis jau kyla. Visą savaitgalį jame linksminsis tūkstančiai festivaliautojų. Ta proga „bliuzų“ savanoriai nufilmavo trumpą bendros nuotaikos klipą. Tai pamatęs amerikietis bliuzmenas Earlas Thomas labai susidomėjo muzikiniu takeliu, kurį atlieka „Baltasis Kiras“.


2016-06-30 15:56

„Antis“ atsisveikinimo koncerte pristatys naują dainą

Legendinė Lietuvos roko grupė „Antis“ po daugiau nei trisdešimtmetį trukusios veiklos praėjusią savaitę pranešė apie išsiskyrimą. Liepos 5 dieną atsisveikinimo koncerte Trakų pilyje grupė kartu su vakaro svečiais Donatu Montvydu ir Virgilijumi Noreika pristatys ir vienintelį kartą gyvai atliks naują kūrinį „Per amžius su Vyčiu už laisvą Tėvynę“.


2016-06-30 14:42

Lietuvoje koncertuos Gospel regio grupė „Christafari“

Šių metų rugpjūčio 13-15 dienomis į Lietuvą atvyksta garsiausia Gospel regio muzikos grupė „Christafari“. 27 metus gyvuojantis kolektyvas iš JAV jau aplankė daugiau kaip 50 valstybių, o šią vasarą, turo Europoje metu, grupė surengs įspūdingus koncertus Klaipėdoje ir Vilniuje.


2016-06-30 14:29

Festivalio „Granatos Live“ naujienos: „Pre-party“ ir didžėjai

12

Muzikos festivalis „Granatos Live“, iki kurio liko vos kiek daugiau nei mėnuo, skelbia naujienas: dar vieną geros muzikos kupiną dieną ir DJ scenos atlikėjų vardus. Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse vyksiantis festivalis savo nekantriausiai publikai vartus šiais metais atvers jau rugpjūčio 4 d., ketvirtadienį.


2016-06-30 13:56

Reperio Shamano ir Kazimiero Likšos duetas atvedė į morgą

1

Reperis Shamanas (Saulius Rutkauskas) bei pernai solinę veiklą pradėjęs buvęs roko grupės „Karma“ lyderis Kazimieras Likša pristato muzikinį klipą dainai „Neleidžia pamiršti“.


2016-06-30 13:48

„Roko naktų“ įžanginiame vakarėlyje „Testament“ užkūrė pirtį

21

Trečiadienio vakarą Vilniaus menų fabrike „Loftas“ viešėjo thrash metal pradininkai – JAV grupė „Testament“, kurios sudėtyje groja vieni geriausių pasaulio būgnininkų ir gitaristų, o indėnų kraujo turintis vokalistas sugebėjo pasibučiuoti su mirtimi ir grįžti į gyvenimą. Legendinę kompaniją pamatyti panoro įvairaus amžiaus ir plauko sunkiosios muzikos mėgėjai, tarp kurių – ir žinomi šalies veidai.


2016-06-30 09:28

„Daddy Was A Milkman“ dovanoja išskirtinį koncertą

1

„Daddy Was A Milkman“ debiutinį albumą „Daydreaming“ pristatys išskirtiniame koncerte Pernai debiutavęs ir didelio dėmesio sulaukęs „Daddy Was A Milkman“ nepaliauja džiuginti. Muzikos mylėtojų ir kritikų simpatijas itin greitai pelnęs atlikėjas savo gerbėjams padovanos išskirtinį koncertą. Jau liepos 27 d. Mokytojų kiemelyje įvyks „Daddy Was A Milkman“ debiutinio albumo „Daydreaming“ koncertas–pristatymas, kuriame skambės gerai žinomos ir dar niekur neskambėjusios dainos.


2016-06-29 18:46

Amerikiečių legendos „Testament“ atvyko į Vilniaus „Loftą“

1|9

Saulėtą trečiadienio popietę į sostinės menų fabriko „Loftas“ kiemą įsuko dviaukštis „Testament“ turo autobusas. Vokiečiai, atsakingi už techninę koncerto dalį, iškart išskubėjo apžiūrėti scenos, o amerikiečiai, atsakingi už koncerto turinį, nepraleido progos apžiūrėti buvusią gamyklos teritoriją.


2016-06-29 16:33

„Akacijų alėja 2016“: garsių atlikėjų desantas

Liepos 2 d. Kulautuvos pušų amfiteatrą užpildys dainuojamoji poezija. Čia jau šešioliktą kartą vyks ilgiausiai Lietuvoje gyvuojantis nemokamas bardų festivalis „Akacijų alėja“. Organizatoriai pasirūpino, kad festivalio lankytojus autobusas visą dieną maršrutu Kauno autobusų stotis-Kulautuva-Kauno autobusų stotis vežtų nemokamai.


2016-06-29 14:40

„Testament“ po koncerto Vilniuje užsiprašė degtinės ir šampano

3

Šiandien perpiet savo ištaigingu dviaukščiu turo autobusu į Vilnių atvyksta JAV thrash metal legendos – grupė „Testament“. Naktį menų fabrike „Loftas“ jie pasiruošę surengti karštą metalo vakarėlį, po kurio mėgausis gerai atšaldytais gėrimais.


Populiariausi per 24 val.