Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-09-16 18:00

Sasha Songas: „Sunkiausia buvo, kai neturėjau ką valgyti“

5

Yra sakoma, kad lakštingalos negali nečiulbėti. Panašiai ir dainininkas bei muzikos kūrėjas Dima Šavrovas, geriau žinomas kaip Sasha Songas. Artėjančio 31-ojo gimtadienio proga muzikantas sau padovanojo koncertų turą.


2014-09-16 17:52

Rusijos atlikėjas Josifas Kobzonas bylinėsis su Latvija

27

Rusijos valstybės Dūmos kultūros komiteto pirmininko pirmasis pavaduotojas Josifas Kobzonas pateikė ieškinį Latvijos vyriausybei Europos Žmogaus Teisių Teisme (EŽTT), reikalaudamas atlyginti žalą ir nuostolius, kuriuos jis patyrė dėl draudimo įvažiuoti į šią šalį.


2014-09-16 17:52

Į daugiausia MTV Europos apdovanojimų pretenduoja K. Perry

 

Amerikietė Katy Perry yra ryškiausia šių metų muzikos garsenybė. Tai atskleidė antradienį paskelbtas MTV Europos apdovanojimų ceremonijos pretendentų sąrašas.


2014-09-16 16:00

J. Bluntas džiaugsmą dėl vestuvių įamžino linksmoje dainoje

1

Lyrinėmis dainomis ne vienos moters širdį užkariavęs Jamesas Bluntas šiandien pasidalino nauju savo kūriniu. Daina „When I Find Love Again“ maloniai nustebins ne vieną atlikėjo gerbėją – įprastinę melancholiją čia pakeitė linksma melodija ir nuotaikingas ritmas. Džiaugsmu spinduliuojantį Jamesą Bluntą gerbėjai Vilniaus „Siemens“ arenoje galės išvysti jau spalio 6 dieną.


2014-09-16 11:57

Premjera: atlikėjas Beissoul uždainavo gimtąja ukrainiečių kalba

„Pagaliau atsitiko tai, ko labai ilgai laukiau ir norėjau“, - džiaugiasi populiarus dainininkas Beissoul. Kartu su savo kūrybos partneriu Einiumi antradienį jis pristatė dainą, įrašytą ukrainiečių kalba.


2014-09-16 09:43

G. Vaitkutė pristatė naują dainą - „Negaliu pamiršti“

6|3

Neseniai paskelbusi apie žiemą įvyksiantį debiutinio albumo „Mood“ pristatymą dainininkė Girmantė dalinasi naujausia savo daina – Vytauto Bikaus ir Gabrielės Griciūtės kūriniu „Negaliu pamiršti“. Anot atlikėjos, tai – viena liūdniausių albumo dainų, tačiau Girmantė nebijo būti apkaltinta „Lietuviška melancholija“. „Tai tik dar viena mano pusė, kuria noriu pasidalinti su klausytojais“, – teigia dainininkė ir tikina, kad dar išgirsime ir linksmesnių jos kūrinių.


2014-09-15 14:34

Kovoje su zombiais grupei „Antis“ padės Jazzu ir kitos žvaigždės

13| 

Per šių metų pabaigoje vyksiančius grandiozinius grupės „Antis“ 30-mečio koncertus Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose ant scenos pasirodys ir jaunieji Lietuvos talentai – Justė Arlauskaitė-Jazzu, Merūnas Vitulskis ir Rafailas Karpis. Šie atlikėjai padės „Ančiai“ ir jos lyderiui Algirdui Kaušpėdui kovoti su į Lietuvą atriedėjusiais zombiais.


2014-09-15 14:32

Populiarusis britų atlikėjas Edas Sheeranas koncertuos Lietuvoje

18

Lietuvos publika kitų metų pradžioje sulauks britų popžvaigždės Edo Sheerano vizito. Prieš keletą metų išgarsėjęs jaunas dainininkas, šiuo metu koncertuojantis didelėse JAV arenose, pasirodymą mūsų šalyje surengs vasario 15-ąją.


2014-09-15 10:41

Lietuvio „Ten Walls“ kūrinys – britų „topų“ dešimtuke

103

Elektroninės muzikos kūrėjas Marijus Adomaitis, prisistatantis Mario Basanovo slapyvardžiu, tapo pirmuoju Lietuvos atlikėju, įsibrovusiu į Didžiosios Britanijos populiariausių dainų dešimtuką. Sekmadienio vakarą paskelbtas per savaitę didžiausiu tiražu šioje šalyje parduotų dainų „topas“ - šeštoje jo vietoje įsitaisė lietuvio „Ten Walls“ slapyvardžiu įrašytas kūrinys „Walking With Elephants“.


2014-09-15 10:39

Prie merginų grupės „4 Roses“ prisijungė vaikinas

1|2

Prasidėjus naujam sezonui merginų grupė „4 Roses“ laiko veltui neleidžia ir sau kelia naujus iššūkius. Šis saulėtas ruduo ne išimtis – merginos pristato projektą „Wild 80’s & sax live“ bei naują komandos narį – Viktorą Woop.


Populiariausi per 24 val.