Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-08-01 16:48

Festivalyje „Granatos Live“ laukiama 10 tūkstančių žiūrovų

2

Dar patogesnis publikai, su ryškiomis užsienio ir Lietuvos žvaigždėmis ir erdve, kurios gali pavydėti visi konkurentai. Toks šį savaitgalį tūkstančius žmonių pasitiks muzikos festivalis „Granatos Live“. Prieš metus Rumšiškių liaudies buities muziejaus pievose debiutavęs festivalis priviliojo apie 7 tūkstančius žiūrovų. Šįmet jų bus daugiau – programoje spindi britų žvaigždės „Bastille“ ir Johnas Newmanas, žmogus-orkestras iš Australijos Dub FX, kelios dešimtys žinomų atlikėjų iš Lietuvos.


2014-08-01 12:08

L. Kravitzas pristatė provokuojančią dainą apie seksą

JAV dainininkas Lenny Kravitzas į muzikos pasaulį grįžo su trenksmu, šią savaitę pristatęs jau antrąją dainą iš rugsėjį pasirodysiančio albumo „Strut“. Daina provokuojančiu pavadinimu „Sex“ iškart sulaukė ir gerbėjų, ir muzikos kritikų susidomėjimo.


2014-08-01 11:55

Spalvingai prasidėjo festivalis „Yaga Gathering 2014“

2|9

Ketvirtadienį prie Spenglos Ežero, Ežeraičio miške (Varėnos raj.) prasidėjo muzikos, menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga Gathering 2014“. Vakare prie pagrindinės festivalio scenos įvyko šios vasariškos šventės atidarymas. Visas būrys naujojo cirko artistų ir entuziastų surengė teatralizuotą ugnies bei fejerverkų šou. Kartu su pirmaisiais muzikos garsais atliktame performanse netrūko ir akrobatinių elementų.


2014-08-01 11:22

Džiazo magija – Nidos švyturio papėdėje

11

Tradicinis Nidos džiazo festivalis, smagiomis improvizacijomis neriją užliejęs jau keturioliktą kartą, šįkart vyksta netradicinėje vietoje – ant Urbo kalno, senojo švyturio papėdėje.


2014-08-01 11:22

Naujoje GeraiGerai dainoje - I. Zasimauskaitės balsas

Kuomet aplinkiniai skundžiasi produktyvumą mažinančiais karščiais, muzikos prodiuseris GeraiGerai įrodinėja, kad nuo to gali išgelbėti tik muzika. Vaikinas tiesiogine prasme užsidaręs studijoje, kurioje darbuojasi prie jau šį rudenį dienos šviesą išvysiančio naujojo albumo. Laukiantiems pristatomas naujas, dviem kalbomis įrašytas singlas – „Nuo Vakar“ („Sans Elles“).


2014-08-01 10:54

Mįslingas atlikėjas UNO intriguoja nauja daina

Jau keliais kūriniais lietuviškos muzikos klausytojus nustebinęs dainininkas UNO ir toliau neatskleidžia savo tapatybės, tačiau pristato dar vieną dainą. „Lengva ir pripildyta geros nuotaikos“, - taip šiandien internete patalpintą dainą „Kada daina nutyla“ apibūdina UNO.


2014-08-01 10:53

Varėnos rajone prasidėjo festivalis „Yaga Gathering 2014“

9

Ketvirtadienį prie Spenglos Ežero, Ežeraičio miške prasidėjo muzikos, menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga Gathering 2014“. Vakare prie pagrindinės festivalio scenos įvyko šios vasariškos šventės atidarymas. Visas būrys naujojo cirko artistų ir entuziastų surengė teatralizuotą ugnies bei fejerverkų šou. Kartu su pirmaisiais muzikos garsais atliktame performanse netrūko ir akrobatinių elementų.


2014-08-01 10:13

„Lietuvos talentų“ medžioklė tęsiasi „Galapaguose“

TV3 projekto „Lietuvos talentai“ komanda toliau šturmuoja didžiausius šalies festivalius. Naujų talentų paieškos bus tęsiamos ir šį savaitgalį Zarasus sudrebinsiančiame muzikos ir pramogų festivalyje „Galapagai“. Visus, norinčius parodyti savo talentą, projekto rengėjai kviečia rugpjūčio 1–2 dienomis atvykti į Zaraso salą.


2014-07-31 14:28

„Bastille“ lyderis nori Rumšiškėse sutikti klipe pamiltą lietuvę

10|6

Pernai – Kėdainiai, šįmet – Rumšiškės. Tokiu maršrutu Lietuvą atranda britų popžvaigždės „Bastille“, penktadienį grosiančios festivalyje „Granatos Live“. Grupės lyderis Danas Smithas (28 m.) artėjant viešnagei davė interviu žurnalui „Stilius“. Kai pernai per Lietuvos radijo stotis plyšojo didysis „Bastille“ hitas „Pompeii“, jos nariai paryčiais vaikštinėjo Kėdainių gatvėmis. Didžiulę populiarumo bangą pasikinkę muzikantai Lietuvoje tyliai nufilmavo vaizdo klipą ir išskrido – žinia apie jų viešnagę paaiškėjo tik tada, kai klipas „Things We Lost In The Fire“ pasirodė internete ir TV kanaluose.


2014-07-31 13:05

Naujus J. Šeduikytės kūrinius vieni pirmųjų išgirs kauniečiai

1| 

Ketvirtadienis – puiki diena gyvai muzikai. Tuo šventai įsitikinę ne tik Kauno senamiesčio kultūros židinio kurstytojai „Ryšių kiemelis 837“, bet ir jau trečius metus jame vasarojantys miesto melomanai. Liepos 31-ąją gyvą pasirodymą su naujai suburta grupe kiemelyje surengs Jurga Šeduikytė.