Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-10-21 22:53

Į Lietuvą neįleistas rusų propagandistas Vilnių plūdo Varšuvoje

15|2| 

Prieš du mėnesius Vilniaus oro uoste sulaikytas ir atgal į Maskvą išsiųstas pseudoistorikas, Kremliaus propagandistas Aleksandras Diukovas Lietuvą nesėkmingai bandė plūsti Varšuvoje. Tačiau Varšuvos gyventojai kvietimą išklausyti A.Diukovo pranešimą apie ruošiamą knygą, neva demaskuosiančią lietuvių represijas prieš lenkus Antro pasaulinio karo metu, boikotavo.


2014-10-21 20:53

Italijos policija atskleidė 1,7 mlrd. eurų sukčiavimo atvejį

Italijos policija antradienį atskleidė sukčiavimo atvejį, kurio metu iš šalies mokesčių mokėtojų buvo išvilioti 1,7 mlrd. eurų. Apie tai praneša naujienų agentūra BBC.


2014-10-21 20:17

Ispanų slaugytoja visiškai pasveiko nuo Ebolos viruso

1| 

Ispanų slaugytoja, tapusi pirmu asmeniu, užsikrėtusiu Ebolos virusu už Afrikos ribų, visiškai pasveiko nuo šios mirtinos ligos, pasak gydytojų, rodo galutiniai tyrimų rezultatai.


2014-10-21 19:23

Švedija prakalbo apie karinių pajėgų panaudojimą

32| 

Švedijos ginkluotųjų pajėgų vadas antradienį perspėjo, kad gali panaudoti karines pajėgas, kad priverstų iškilti į vandens paviršių įtariamą rusų povandeninį laivą, kurį jūrų pajėgos medžioja nuo savaitgalio.


2014-10-21 17:18

A.Lukašenka siūlo aptverti spygliuota tvora ir ukrainiečius

50|5

„Alkoholiko ir veltėdžio ekonominėmis priemonėmis nepriversi dirbti. Va, jei uždarysime juos už spygliuotos vielos – privalės atidirbti ir gaus davinį. Nedirbs – nieko negaus“, – pirmadienį Baltarusijos prezidento tarybos posėdyje, skirtame migracijos ir užimtumo problemoms, pareiškė prezidentas Aliaksandras Lukašenka.


2014-10-21 16:56

Ties Latvija dvi dienas skraidė rusų žvalgybinis lėktuvas

57|10

NATO oro policijos misiją atliekantys NATO pilotai prie Latvijos krantų virš Baltijos jūros pirmadienį ir antradienį užfiksavo rusų kariškių žvalgybinį orlaivį. Kaip savo paskyroje „Twitter“ pranešė Latvijos kariškiai, NATO oro policijos misijos naikintuvas virš Baltijos jūros, neutralioje teritorijoje, bet visai greta Latvijos oro erdvės, indentifikavo artėjantį žvalgybinį Rusijos karo orlaivį Il-20.


2014-10-21 16:52

Prancūzai rado būdą, kaip greitai diagnozuoti Ebolą

Naujas prancūzų mokslininkų sukurtas prietaisas, iš išvaizdos panašus į buitinį nėštumo nustatymo testą, leidžia gydytojams per 15 minučių nustatyti, ar pacientas nėra užsikrėtęs Ebolos virusu, antradienį pranešė prietaiso kūrėjai.


2014-10-21 16:48

Laivo paieškose paskendusi Švedija mokosi iš klaidų

27|

Jei kada plauksite Švedijos pakrante ir pamatysite šios šalies pakrantės sargybos laivą, gali būti, kad iš dažno švedo išgirsite juokelį: „Štai, plaukia Švedijos laivynas“. Šis pokštas atspindi ironišką požiūrį į tai, kad per daug savimi pasitikintys švedai itin sumažino savo karines jūrų pajėgas. Švedijos laivynas tikrai turi daugiau nei vieną laivą, tačiau padėtis nuo 1981-ųjų, kai švedai turėjo tvarkytis su jų teritoriniuose vandenyse užstrigusiu sovietų laivu, gerokai pasunkėjo. Ypač didelių sunkumų šiandienos paieškose sukelia tai, kad švedai dar 2008 metais atsisakė sraigtasparnių, galinčių sekti tokius laivus.


2014-10-21 16:42

A. Lukašenka patikino: „Problemų santykiuose su Rusija nėra!“

3

Susitikime su Rusijos premjeru Dmitrijumi Medvedevu, Baltarusijos lyderis Aliaksandras Lukašenka patikino, kad dvišaliai santykiai ir Eurazijos sąjungos projektas vyksta puikiai, skelbia charter97.org. Baltarusijos lyderis pripažino, kad pastaruoju metu dažnai sulaukia klausimų dėl dvišalių santykių ir bendrų projektų ateities. „Aš galiu drąsiai pasakyti, kad jei Eurazijos sąjunga su Rusija pasieks tokį santykių lygį, kokį turime mes baltarusiai, tada nekils jokių bėdų išlaikant dvi struktūras.


2014-10-21 16:10

Paskelbta bausmė draugę nužudžiusiam Oscarui Pistoriui

41|7

Pietų Afrikos Respublikos (PAR) parolimpinio sporto žvaigždė Oscaras Pistorius antradienį išgirdo, kokią bausmę jam skyrė teismas už draugės Reevos Steenkamp nužudymą. Ilgai argumentus dėsčiusi teisėja Thokozile Masipa paskelbė, kad O.Pistorius už grotų praleis 5 metus. O.Pistoriui taip pat buvo skirta trejų metų lygtinė laisvės atėmimo bausmė dėl kito, su ginklais susijusio kaltinimo.


Populiariausi per 24 val.