Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-03-29 17:41

Netikėta žinia: A.Lubitzo buvusi mergina laukiasi jo vaiko

168|7| 

Pranešama, kad lėktuvą su 150 žmonių į kalno šlaitą Prancūzijos Alpėse nukreipęs „Germanwings“ pilotas Andreas Lubitzas dar neseniai planavo pasipiršti savo ilgametei merginai. Bet ji, pirmąkart įvardyta kaip mokytoja Kathrin Goldbach, pati nutraukė santykius – stebėdama sunkiai paaiškinamą ir neprognozuojamą A.Lubitzo elgesį, moteris pradėjo baimintis dėl savo saugumo, skelbia „Daily Mail“.


2015-03-29 16:58

Diplomatai: pasiektas preliminarus susitarimas su Iranu

1|8

Derybose dėl prieštaringai vertinamos Irano branduolinės programos pasiektas preliminarus susitarimais pagrindiniais klausimais. Tai pranešė Vakarų diplomatai Šveicarijos Lozanos mieste, kur vyksta pokalbiai, informuoja agentūra AFP.


2015-03-29 14:34

Tūkstančių tikinčiųjų rankose Vatikane – alyvmedžio šakeles

1|20

). Popiežius Pranciškus dalyvavimu Verbų sekmadienio procesijoje Šv.Petro aikštėje pradėjo Didžiosios savaitės, kurios kulminacija bus Viešpaties prisikėlimo iškilmė Velykos, renginius.


2015-03-29 14:30

Popiežius Verbų sekmadienį pagerbė šiandienos kankinius

1|20| 

Popiežius Pranciškus dalyvavimu Verbų sekmadienio procesijoje Šv.Petro aikštėje pradėjo Didžiosios savaitės, kurios kulminacija bus Viešpaties prisikėlimo iškilmė Velykos, renginius. Pranciškus, kuris anksčiau šį mėnesį pradėjo trečius savo popiežiavimo metus, vadovavo spalvingai procesijai, kuria paminima diena, kai, kaip sakoma Biblijoje, Jeruzalės žmonės sveikino Jėzų, atvykstantį kelios dienos prieš savo nukryžiavimą.


2015-03-29 12:00

Po kraupaus įvykio – esminis keleivių klausimas

114|5|

Daugiau negu prieš šimtmetį, aviacijos aušroje, lėktuvai buvo pati nesaugiausia transporto priemonė, tarsi žaidimas su mirtimi. Dabar viskas yra atvirkščiai – keliauti lėktuvais saugiau nei automobiliu. Tad kodėl vis klausiama: ar saugu skristi? Nenuostabu, kad panašių klausimų padaugėja po kraupių lėktuvų katastrofų. Tokių kaip šią savaitę Europą sukrėtusi bendrovės „Germanwings“ lėktuvo „Airbus A320“ nelaimė Prancūzijos Alpėse, nusinešusi pusantro šimto žmonių gyvybę. Tai turėjo būti niekuo neišsiskiriantis reisas, kokių per dieną Europos erdvėje būna apie 33 tūkstančius. Kelionė pigių skrydžių bendrovės orlaiviu iš Barselonos į Diuseldorfą – regis, nieko ypatinga.


2015-03-29 12:00

Paviešinti paskutiniai „Germanwings“ kapitono žodžiai

66|4| 

Keleivinio lėktuvo, kuris, kaip mano tyrėjai, tyčia buvo sudaužytas Prancūzijos Alpėse, kapitonas antrajam pilotui šaukė „atidaryti prakeiktas duris“, kai desperatiškai bandė grįžti į užrakintą pilotų kabiną, sekmadienį rašo vokiečių laikraštis „Bild“.


2015-03-29 11:39

Nuo tako nuvažiavus „Air Canada“ lėktuvui sužeisti 25 žmonės

4|3

Naujojoje Škotijoje esančio Halifakso Stanfieldo tarptautiniame oro uoste anksti sekmadienį nuo tūpimo tako nuvažiavus „Air Canada“ lėktuvui, buvo nesunkiai sužeisti mažiausiai 25 žmonės, jie buvo nugabenti į ligoninę, pranešė pareigūnai.


2015-03-29 11:22

Piloto A. Lubitzo mergina: „Jis žadėjo apie save priminti“

153| 

Prancūzijos Alpėse sudužusio „Germanwings“ lėktuvo pilotas Andreas Lubitzas planavo įspūdingą žingsnį, kuris visus priverstų jį atsiminti, teigė jo buvusi mergina. Vokietį, kuris antradienį savavališkai užsidarė piloto kabinoje ir sudaužė „Airbus A320“ lėktuvą, kuriuo, be jo, skrido dar 149 žmonės, ji apibūdino kaip „tamsų“ ir mokantį dangstyti savo paslaptis.


2015-03-29 10:23

Uzbekistanas balsuoja rinkimuose, kuriuos vėl laimės I.Karimovas

3

Buvusiame sovietiniame Uzbekistane sekmadienį prasidėjo balsavimas rinkimuose, per kuriuos beveik neabejotinai bus perrinktas dabartinis šalį tvirta ranka valdantis 77 metų prezidentas Islamas Karimovas.


2015-03-29 08:46

Veidų ekspertas šokiruotas: reikėjo tik pažvelgti į piloto veidą

644|5|

Juodosios dėžės iš Alpėse sudužusio „Germanwings“ lėktuvo bylojo, kad antrasis pilotas Andreas Lubitzas orlaivį sąmoningai nukreipė žemyn į uolas. Veidotyros specialistas Armandas Kažerskas tikino, kad šio piloto veidas – tarsi atversta knyga, iš kurios buvo galima perskaityti viską. Koks tai buvo žmogus? Ką sako jo veido bruožai? Ir ką buvo galima nuspėti?


Populiariausi per 24 val.