Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-08-02 13:05

Po skandalo pasitraukė Australijos parlamento pirmininkė

2

Australijos parlamento pirmininkė Bronwyn Bishop sekmadienį paskelbė atsistatydinanti, kilus visuomenės pasipiktinimui dėl jos kelionių mokesčių mokėtojų sąskaita, o premjeras Tony Abbottas pareiškė, kad bus atliktas tyrimas dėl politikų išlaidų kompensavimo.


2015-08-02 12:40

Mamma Mia! Karštos žinių vedėjos kelnaitės įaudrino Italiją

3| 

Italijos žiniasklaidą apskriejo netikėtas vaizdelis iš vakaro žinių laidos. Už permatomo stalo sėdinti žinių vedėja turbūt pamiršo, kad laidos pabaigoje kamera pakyla į viršų, o tuomet pasimatė seksualus jos apatinis trikotažas. Trumpa suknia žinias vedusi moteris neabejotinai turėjo įaudrinti vakaro žinias stebėjusius vyrus, o žinių vedėjos reitingai šoktels kelis kartus.


2015-08-02 11:40

Spėjama, kad rasta dar viena dingusio lėktuvo nuolauža

4|16

Prie Reunjono salos, kur šią savaitę buvo išplauta orlaivio detalė, išplaukė dar viena lėktuvo nuolauža. Pirminiais duomenimis, tai gali būti lėktuvo durys. Daiktų, kurie gali būti susiję su Malaizijos lėktuvu „Boeing 777“, dingusiu 2014 metais, Reunjono saloje buvo pastebėta jau prieš tris mėnesius. Tai šeštadienį pranešė laikraštis „The Telegraph“, remdamasis vietos gyventojų pasakojimais.


2015-08-02 10:16

Suomijoje per neonacių eitynes prasiveržė smurtas

Suomijos policija šeštadienį sulaikė apie 30 žmonių, prasiveržus smurtui per vienas neonacių eitynes šalies vidurio rajone, pranešė pareigūnai. Suomijos pasipriešinimo judėjimo, kuris yra nacionalsocialistų grupė, nedidelės protesto eitynės iš pradžių buvo gana ramios, bet vėliau kai kurie dalyviai pradėjo puldinėti praeivius ir trikdyti policijos darbą, sakoma policijos pranešime.


2015-08-01 16:18

Japonijos imperatoriškieji rūmai paskelbė istorinį garso įrašą

13

Japonijos imperatoriškieji rūmai paskelbė visuomenei garso įrašą, kuriame Japonijos imperatorius Hirohito paskelbė apie šalies kapituliaciją Antrajame pasauliniame kare, praneša „ Associated Press“.


2015-08-01 15:02

Jemeno premjeras grįžo į Adeną iš tremties Saudo Arabijoje

Jemeno ministras pirmininkas Khaledas Bahah šeštadienį lėktuvu atvyko į Adeno uostą šalies pietuose iš tremties Saudo Arabijoje, kai vyriausybinės pajėgos išvarė šiitų sukilėlius iš miesto, pranešė oro uosto pareigūnai.


2015-08-01 14:58

Laimės kūdikis: iš 17-o aukšto iškritęs vyras liko gyvas

 

Čilėje gyvena tikras laimės kūdikis. 23-ejų metų Sebastianas Reyesas iškrito iš 17-iktame aukšte esančio balkono ir liko gyvas. Jaunas vyras prarado pusiausvyrą būdamas savo buto balkone, persivertė per turėklą ir krito apie 40 metrų. Sunku patikėti, tačiau vyras nukentėjo nesmarkiai – susilaužė tik šlaunikaulį ir dubens kaulą.


2015-08-01 12:32

Paslaptingoji lėktuvo sparno dalis atgabenta į Prancūziją

2|3| 

„Boeing 777“ nuolauža, kurią Indijos vandenynas išmetė į vienos salos krantą, anksti šeštadienį buvo atvežta į Prancūziją analizei, Malaizijos pareigūnams pasakius, kad tai tikriausiai neabejotinai yra reisu MH370 skridusio ir dingusio lėktuvo dalis.


2015-08-01 11:48

Per gėjų paradą Izraelyje užpuolikas švaistėsi peiliu

6

Izraelio problema – ne tik Gazos Ruožą valdantys ir nuolat žydų valstybei grasinantys „Hamas“ teroristai. Vis didesnį galvos skausmą kelia ir ultraortodoksai – vienas jų užpuolė gėjų parado dalyvius. Apie išpuolį pranešta Jeruzalės centre, kur ketvirtadienio vakarą vyko triukšmingas gėjų paradas. Per kasmetes eitynes Jeruzalėje sutelkiama šimtai policininkų – miestas yra itin konservatyvus, o paradą smerkia ir gausiai čia gyvenantys palestiniečiai, ir žydų ultraortodoksai, rašo „Lietuvos rytas“.


2015-08-01 10:22

Anglijoje sudužo lėktuvas, žuvo O. bin Ladeno šeimos moterys

24|

Buvusio teroristų tinklo „Al Qaeda“ lyderio Osamos bin Ladeno šeimos nariai, manoma, žuvo sprogus privačiam lėktuvui Blekbušo oro uoste, netoli dviejų Anglijos grafysčių, Hampšyro ir Surėjaus, sienos. Katastrofa įvyko penktadienį vakare, pranešama britų laikraščio „The Daily Mail“ tinklalapyje.


Populiariausi per 24 val.