Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-10-24 13:24

Švedija nebesivaikys rusų povandeninio laivo

139|3|

Švedijos pareigūnai nurodė atšaukiantys savaitę trukusias įtartino povandeninio laivo paieškas prie Stokholmo salų. Kariuomenės pareigūnai penktadienį nurodė davę įsakymą karinėms jūrų pajėgoms baigti to objekto paieškas, nors dalis antžeminių pajėgų dar dalyvaus šioje operacijoje. „Penktadienio rytą, 8 val. (vietos, 9 val. Lietuvos laiku), buvo baigta pagrindinė dalis jūrinėje žvalgybos operacijoje, kuris vyko Stokholmo salyne nuo praeito penktadienio“, – sakoma ginkluotųjų pajėgų pranešime.


2014-10-24 13:12

Niujorko policininkus ekstremistas atakavo kirvuku

Vyras, kuris, kaip pranešama, yra „linkęs į islamo ekstremizmą“, Niujorke ketvirtadienį puolė policijos pareigūnus su kirvuku, du policininkus sužeidė ir buvo nušautas, pranešė policija ir viena stebėjimo grupė.


2014-10-24 11:10

Kremlius pripažįsta Ukrainos rinkimus. JAV ragina balsuoti

17

Rusija pripažins Ukrainos parlamento rinkimus, įvyksiančius spalio 26 dieną, teigė Rusijos prezidento Vladimiro Putino administracijos vadovas Sergejus Ivanovas.


2014-10-24 10:44

Į skandalą dėl sekso baro įsivėlusiam ministrui - nauji įtarimai

1

Japonijos pramonės ministrui penktadienį, kitą dieną po to, kai jis pripažino, kad jo pavaldiniai leido tarnybinius pinigus sekso bare, vėl buvo daromas spaudimas – dėl jo akcijų Fukušimos atominę elektrinę, kurią jis prižiūri, eksploatuojančioje kompanijoje.


2014-10-24 10:07

Klestinčią Otavą po išpuolio sukaustė įtampa

2|2|

Nuo terorizmo neapsaugota net Kanada – viena saugiausių pasaulio valstybių. Po trečiadienio atakos, kai užpuolikas nušovė Karo memorialo sargybinį ir įsiveržė į Parlamento pastatą, sunerimę kanadiečiai prabilo: ramybę gali tekti pamiršti. Kažin ar Otava buvo mačiusi ką nors panašaus į tai, kas Kanados sostinės centre vyko trečiadienio rytmetį. Čia aidėjo šūviai, žmonės statė barikadas biuruose, o po gatves lakstė šimtai policijos pareigūnų.


2014-10-24 09:12

Kanados policija paskelbė išpuolio Otavoje vaizdo įrašą

Kanados policija paskelbė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota, kaip ginkluotas vyras trečiadienį įsiveržia į parlamentą ir pradeda šaudyti, skelbia BBC.


2014-10-24 08:02

Rusija: Jekaterinburgo oro uoste susidūrė lėktuvas ir krautuvas

5

Uralo oro linijų lėktuvas, turėjęs skristi į Maskvą, penktadienį ruošdamasis skrydžiui susidūrė su krautuvu Jekaterinburgo oro uoste. Tai žurnalistams pranešė oro uosto strateginių komunikacijų direktorius Dmitrijus Tiuchtinas.


2014-10-23 20:58

Kremlius grasina Prancūziją paduoti į teismą dėl „Mistral“ laivų

31

Rusija grasina paduoti Prancūziją į teismą, jei Paryžius nevykdys sutarties nurodymų pristatyti Maskvai du „Mistral“ tipo lėktuvnešius, praneša „RIA Novosti“. „Mes užpildysime ieškinį ir reikalausime kompensacijos, jei Prancūzija neišpildys sutarties sąlygų. Juk taip visada daroma civilizuotame pasaulyje. Prancūzija turi nuspręsti – vykdyti sutarties sąlygas, ar ne. Mes dalijamės ilga, bendra Rusijos ir Prancūzijos istorija ir nenorėtume, kad šalių santykiai būtų aukojami vardan trumpalaikės politinės tendencijos“, – tvirtino Rusijos prezidento Vladimiro Putino administracijos vadovas Sergejus Ivanovas.


2014-10-23 20:48

NATO papasakojo, kaip rusai įsiveržė į Estijos oro erdvę

268|

Rusijos karinės oro pajėgos toliau erzina NATO. Ketvirtadienį prie pat Latvijos sienų vėl pasirodė rusų žvalgybinis orlaivis Il-20. Šią savaitę tai jau ne pirmas toks incidentas. Antradienį šio tipo lėktuvas net buvo įskridęs į Estijos oro erdvę. Ketvirtadienį Latvijos kariškiai savo paskyroje tinkle „Twitter“ pranešė, kad ketvirtadienį į orą iš Zoknių pakelti NATO oro policijos misiją vykdantys kanadiečių naikintuvai CF-188 prie pat Latvijos sienų identifikavo artėjantį Rusijos karinį lėktuvą Il-20.


2014-10-23 20:04

Įtariama, kad „Boko Haram“ kovotojai vėl pagrobė 25 mergaites

Atokiame Nigerijos šiaurės rytiniame mieste per išpuolį įtariami grupuotės „Boko Haram“ kovotojai pagrobė mažiausiai 25 mergaites, pranešė įvykio liudininkai, nepaisant vykstančių derybų dėl kovotojų balandį pagrobtų daugiau nei 200 mergaičių išlaisvinimo.


Populiariausi per 24 val.