Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-01-29 23:21

Ginkluotas vyras Olandijoje įsiveržė į TV kanalo redakciją

15|7|

Olandijos nacionalinis transliuotojas buvo priverstas nutraukti vakaro programą, kai į studiją įsiveržė ginkluotas užpuolikas, praneša dailymail.co.uk.


2015-01-29 22:05

ES pratęsė esamas sankcijas Rusijai, nustebino Graikija

177|15| 

Briuselyje ketvirtadienį – neeilinis Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų tarybos posėdis, kuriame buvo tariamasi dėl naujų sankcijų Ukrainą skaldančiai Rusijai. Po užsienio reikalų ministrų pasitarimo ES diplomatijos vadovė Federica Mogherini surengė specialią spaudos konferenciją, tačiau joje nepasakė beveik nieko, kas supykdytų Rusiją. Užsienio reikalų ministrai dar pusei metų, iki rugsėjo, pratęsė vizų ir sąskaitų apribojimus V.Putino aplinkai ir už agresiją Ukrainai atsakingiems pareigūnams. Taip pat bus plečiamas į Europos erdvę neįleidžiamų asmenų „juodasis sąrašas“. „Mes parodėme, kad ES yra pasirengusi imtis tolimesnių priemonių, jei padėtis Ukrainoje nepagerės“, – sakė F.Mogherini. Vasario 12 dieną ES užsienio reikalų ministrai surengs viršūnių susitikimą aptarti tolimesnes priemones.


2015-01-29 22:05

Rusija perspėja, kad Vakarų parama Kijevui atves iki katastrofos

214| 

Rusijos atstovas Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijoje (ESBO) Andrejus Kelinas ketvirtadienį paragino Jungtines Valstijas ir Europą nutraukti paramą Ukrainos „karo partijai“ ir perspėjo apie gresiančią „katastrofą“, pranešė naujienų agentūra „Interfax“.


2015-01-29 21:40

Dujas gabenęs sunkvežimis Meksikoje rėžėsi į gimdymo namus

1|3| 

Meksikos sostinėje Meksike dujų pervežimo sunkvežimiui įsirėžus į gimdymo namus sužeisti žuvo mažiausiai 7 žmonės, iš jų – 4 vaikai. Dar 54 žmonės sužeisti, 22 iš sužeistųjų – vaikai. Meksiko meras Miguelis Angelis Macera pranešė, kad daug žmonių yra užstrigę griuvėsiuose, o pastato stogas bet kada gali griūti.


2015-01-29 20:02

Rusija spjovė ir į dalyvavimą Europos Tarybos Asamblėjoje

172

Europos Tarybos Parlamentinė Asamblėja (ETPA) trečiadienio vakarą pratęsė Rusijos balsavimo teisių suspendavimą iki balandžio mėnesio, o Rusijos delegacija į šį žingsnį reagavo pareikšdama, kad iki metų pabaigos pasitraukia iš šio parlamentinio forumo. Sprendimas pratęsti sankcijas Rusijai buvo priimtas 160 balsų prieš 42, dar 11 delegatų per balsavimą susilaikė.


2015-01-29 19:08

Japono įkaito žmona maldauja išgelbėti jos vyrą

2

Japonų žurnalisto Kenji Goto žmona, kurios vyrui „Islamo valstybės“ džihadistai grasina įvykdyti egzekuciją, ketvirtadienį nutraukė tylą, likus kelioms valandoms iki jo gyvybę išgelbėti galinčio įkaitės paleidimo termino pabaigos.


2015-01-29 19:06

Mirė Šaltojo karo laikų šnipas, teikęs informaciją sovietams

4|3

Stigas Berglingas, vienas garsiausių Šaltojo karo šnipų, aštuntajame dešimtmetyje pardavęs slaptą informaciją Sovietų Sąjungai, mirė būdamas 77 metų, ketvirtadienį pranešė Švedijos žiniasklaida. Dirbdamas Švedijos saugumo tarnyboje, S.Berglingas pavogė ypatingai slaptus gynybos dokumentus ir perdavė juos sovietų karinės žvalgybos agentui Beirute.


2015-01-29 19:01

A.Lukašenkos rekordas – 7 val. ir 7 min. spaudos konferencija

4|6

Baltarusijos prezidento Aliaksandro Lukašenkos spaudos konferencija Nepriklausomybės rūmuose Minske ketvirtadienį pasirodė esanti rekordinė – ji truko 7 valandas ir 7 minutes.


2015-01-29 17:41

B. Obama eina į konfrontaciją su respublikonais

3

JAV prezidentas Barackas Obama eina į konfrontaciją su respublikonais. Baltieji rūmai siekia, kad būtų panaikintas 2013-aisiais įvestas bendrasis išlaidų limitas ir vėl daugiau lėšų skiriama kariuomenei, infrastruktūrai, taip pat tyrimams ir plėtrai, praneša agentūros AP ir „Reuters“. Kad 2016-ųjų biudžete, kuris prasidės šių metų spalio 1-ąją, atsirastų papildomų lėšų, norima pakelti mokesčius turtuoliams. Naują biudžeto projektą B.Obama ketvirtadienį susitikime Fildalefijoje pristatys savo Demokratų partijos deputatams.


2015-01-29 16:04

Režisieriaus M.Scorseses filmavimo aikštelėje žuvo žmogus

4

Vienas žmogus žuvo ir dar du buvo sužeisti ketvirtadienį įgriuvus daliai namo filmavimo aikštelėje Taibėjuje, kur Holivudo režisierius Martinas Scorsese stato naujausią savo filmą „Tyla“ (Silence), patvirtino pareigūnai. Ant trijų taivaniečių statybininkų, kurie ruošiantis filmavimui tvirtino seno iš plytų ir medžio statyto namo konstrukcijas Kinijos kultūros ir kino centre, užgriuvo lubos, pranešė Taibėjaus ugniagesių departamentas.


Populiariausi per 24 val.