Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Reporteris
2014-10-29 17:54

Radviliškietė pirko striukę internete ir skaudžiai nusvilo

17|2

Kartą naršydama internete susidomėjau lietuviškomis interneto svetainėmis, kurios siūlo įsigyti įvairias prekes už žemesnę kainą. Akcijos auka tapau ir aš.


2014-10-28 11:20

Vokietijoje gyvenanti emigrantė drąsiai atsiduoda savo aistroms

25|9

Liaudies išmintis byloja: „Ne auksas, o darbštumas žmogui yra didžiausias turtas“. Žmonių, kurie taip ir galvoja – vos vienetai. Tačiau šiuo posakiu besivadovaujančios asmenybės iš kitų išsiskiria dideliu darbštumu. Viena iš tokių – papuošalų ir plakatų kūrėja, fotografė, mėgėja stilistė Akvilė Varnagirienė, kuri nežino, ką reiškia nieko neveikti.


2014-10-27 13:13

„Independence“ filmavusį vyrą užvaldė nepakartojami jausmai

20|4|

„Tapau šios Lietuvai istorinės dienos liudininku, todėl noriu pasidalinti su jumis vaizdo įrašu, kurį padariau laivui „Independence“ įplaukiant į Klaipėdą pro uosto vartus“, - pirmadienį džiaugėsi Jonas Valaitis, nusprendęs pasidalinti su lrytas.lt ir „Bendraukime“ skaitytojais savo darytu vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas ilgai lauktos dujų saugyklos atvykimas į mūsų šalies uostą.


2014-10-24 17:29

Vyras apstulbo: URM paskyroje internete nevaldomi siautėja rusai

50|7

„Oficialioje Užsienio reikalų ministerijos „Twitter“ paskyroje valstybinė kalba – jau rusų?!“, – apstulbo Ramūnas, kuris, naršydamas Užsienio reikalų ministerijos (URM) svetainėje, skirtoje Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai laikotarpiui, išvydo tai, ko tikrai nesitikėjo.


2014-10-17 15:41

Rudens derlius – raudonskruostės braškės

Šiltas ruduo negaili siurprizų. Pakruojyje margaspalves kepures praeiviams kelia jurginai... Naujamiestyje pražydo alyvos. Aštuntą dešimtį įpusėjęs Zenonas Šulskis gamtoje semiasi stebuklingos spalio galios.


2014-10-14 13:09

Broliai dvyniai įvertino Niujorką – ten gyventi būtų labai sunku

29| 

„Kai pamatėme Niujorką, pirmiausia pagalvojome, kad viskas ką dabar matome - mums taip gerai pažįstami vaizdai iš filmų ir vaikystėje žaistų kompiuterinių žaidimų! – taip apie Niujorką pasakoja Tomas Šimkus, su savo broliu dvyniu Luku laimėjęs prodiuserių kompanijos „Videometra“, TV3 televizijos bei portalo lrytas.lt surengtą brolių ir seserų konkursą, skirtą TV3 serialo „Obelis nuo obels“ fanams.


2014-10-13 14:57

Tarp nukritusių lapų boluoja braškių žiedai. Ar tai – normalu?

4

Lrytas.lt skaitytojas Kęstutis Juška neatsistebi netikėtais procesais savo darže – nekreipdamos dėmesio į įpusėjusį rudenį čia pražydo braškės. „Norėčiau pasidomėti, ar normalu, kad spalio mėnesį pražydo braškės. Kai kurios jų net ir vaisius užmezgė. Pridedu jums ir keleta nuotraukų kad jas įvertintumėte“, - rašė Kęstutis Juška.


2014-10-10 17:47

Lauko tualete rado bauginančią staigmeną

2

Šis lauko tualetas – užimtas. Ir, matyt, ilgam. Bet net ir toks nepatogumas netrukdo mūsų skaitytojui Antanui pasigrožėti geliančių vabzdžių susuktu lizdu. „Darbininkių – nuostabus darbas,“ - rašė Antanas, atsiuntęs nuotrauką iš Ignalinos rajojo, Kačergiškės.


2014-10-09 06:13

Grožėkis arba mirk iš pavydo – ką moka vaikinai iš Šiaulių

2| 

„Street Workout“ – tai angliškas terminas, neturintis teisingo lietuviško atitikmens. Tai nėra mankšta, gimnastika ar akrobatika. Tai pratimų kompleksas, kuriam atlikti reikalingi visiems gerai žinomi skersiniai. Svarbiausias „Street workout“ bruožas, kad šitam sportui nereikia visiškai jokių pinigų, tu tiesiog išeini į lauką prie skersinio, lygiagrečių ar, galbūt, prie kopetėlių ir treniruojiesi.


2014-10-08 17:09

Jaunas emigrantas parodė pasauliui, ko verti užsispyrę lietuviai

8

Niekada negalvojau, kad barmenas gali padaryti karjerą. Bet, pasirodo, gali. Baruose dirbu pastaruosius 10 metų – nuo 18 metų. Pastaruosius 6 su puse metų gyvenu ir dirbu Airijoje. Gyvendamas Airijoje ir dirbdamas bare po 3 metų pajutau, kad aš sustojau ir niekas nesikeičia, tad pradėjau domėtis, kaip galėčiau vėl pradėti judėti ir išmokti kažką naujo.


Populiariausi per 24 val.