Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Reporteris
2014-08-29 17:51

Prapjovė pomidorą, o jame kažkas raitosi

25|2| 

Į „Bendraukime“ kreipėsi skaitytoja Jolanta, kuri, parsinešusi iš šiltnamio pomidorą jo viduje išvydo besiraitančius daigus. „Sveiki, norėjau pasidalinti keistais atradimais pomidore. Šis pomidoras augo šiltnamyje. Daigai buvo pirkti turguje. Pomidoro viduje kažkas dygsta! Valgyti nedrįsome. Įdomu, ar yra daugiau žmonių, užauginusių panašius pomidorus? Ačiū“, - rašė skaitytoja.


2014-08-29 17:50

Pamaldžią moterį šokiravo vaizdo įrašas su bažnyčia ir orgija

148|10|

Net rankos nutirpo, kai internete išvydau šį vaizdo įrašą. Iki šiol negaliu patikėti, kad tai gali būti tiesa – nuviltos merginos ar moters kerštas vyrui. Sumontuotas filmukas, iš kurio galima spręsti, kad pagrindinis personažas - dvigubą gyvenimą kuriantis dvasininkas.


2014-08-29 17:50

Policija Kauno „Akropolyje“ diktuoja naujas stovėjimo taisykles?

31|2

Šią nuotrauką vakar (08.28) padariau Kauno „Akropolio“ parkavimo aikštelėje, apie 10 val. ryte. Tuo metu II aukšto aikštelė ties šia vieta (ji netoli įėjimo durų į „Akropolį“) jau buvo pilna automobilių.


2014-08-29 15:52

Dvi merginos bandė apgauti kontrolierių, o dabar brangiai mokės

3

Norėdami kuo ilgiau naudotis studentams priklausančiomis paslaugomis, jaunimas linkęs imtis ir neteisėtų būdų – padirbti studento pažymėjimą, kuris identifikuoja studento tapatybę bei statusą. Pastarosiomis dienos Vilniaus viešojo transporto kontrolieriai sulaikė net dvi merginas, kurios naudojosi padirbtais tarptautiniais ISIC studento pažymėjimais.


2014-08-27 17:34

Dešimtmetis šiaulietis metė iššūkį prezidentei D. Grybauskaitei

36|2| 

„Sveiki. Mano vardas Juozas Herkus Vaznaitis. Esu iš Šiaulių, man 10 metų. Priimu tėčio „Ice Bucket Challenge“ iššūkį ir perduodu mūsų gerbiamai Lietuvos prezidentei Daliai Grybauskaitei. Kviečiu aukoti“, - tokius žodžius ištarusiam dešimtmečiui šiauliečiui ant suoliuko pasilypėjusi mama išvertė ant galvos kibirą vandens.


2014-08-27 17:34

Emigrantai nepaiso draudimų ir šluoja grybus iš Anglijos parkų

88|4

Lrytas.lt skaitytoja Rasa pasidalino įspūdingo grybo nuotrauka. Beveik kilogramą sveriantį milžiną ji rado parke, esančiame Greivsendo mieste, Kento grafystėje. „Grybavau parke, kur kabo lentelė „Grybus skinti draudžiama“. Pas juos yra žaliosios zonos, kur negalima nei grybauti, nei uogauti. Kol kas grybų nelabai yra, bet man pasisekė – su sese radom tokią apleistą vietelę, kur prisirinkom nemažai. Anglai negrybauja, man atrodo, emigrantai surenka viską“, - rašė Rasa.


2014-08-27 12:55

Šiauliuose vestuvininkus šokiravo bažnyčios tvarkytojos elgesys

333|2| 

Jaunavedžiams vestuvės - vienas svarbiausių gyvenimo įvykių. O bažnyčios patarnautojai - tik eilinė sunkaus darbo diena. Skaitytojas Žilvinas Skrebė iš Šiaulių pasidalino su lrytas.lt skaitytojais filmuotu vaizdu, kuriame matyti, kaip Šiaulių Šv. Jurgio bažnyčios tarnautoja skambant Mendelsono maršui nusprendė sudrausminti jaunuosius Alisą ir Deivį bei jiems taką žiedlapiais barstančias mažas mergaites.


2014-08-27 10:46

Kaunietis važiavo pirkti atpigintų dešrų, bet pasijuto apgautas

88|2

Štai įrodymas kaip „IKI“ parduotuvė apgaudinėja savo klientus. Nuotrauka padaryta sekmadienį „IKI“ parduotuvėje Kaune. Reklaminiame laikraštukyje skelbiama, kad šį savaitgalį visoms virtoms dešroms ir dešrelėms taikoma net 30 proc. nuolaida.


2014-08-26 12:22

Baltijos kelią atgaivino ir Airijos lietuviai, latviai bei estai

10

„Bunda jau Baltija, bunda jau Baltija, Lietuva, Latvija, Estija!“, – rugpjūčio 23 dieną šios bendros istorinės trijų Baltijos šalių laisvės dainos žodžiai skambėjo Airijoje, pačiame Dublino centre – Temple Bar rajone.


2014-08-22 12:10

Atnaujinus kelių žymėjimą Žirmūnuose pažeidėjais tampa visi

5| 

Atnaujinus Žirmūnų gatvės dalį Vilniuje buvo naujai sužymėtos eismo juostos, tačiau vairuotojai palieka savo automobilius stovėti anksčiau įprastose vietose, tuo tarpu kiti priversti pažeidinėti kelių eismo taisykles, kirsdami ištisinę skiriamąją juostą ir sudarydami avarinę situaciją išvažiuojant į priešpriešinę eismo juostą.


Populiariausi per 24 val.