Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Reporteris
2015-07-07 13:35

Parodė nakties laimikį, kurio svoris – kaip 6 metų vaiko

32|2

Tai bent žvejai yra lietuviai! Neseniai stebėjomės lietuvių sužvejotais šamais Kaune ir Pranzūcijoje, o šįkart sulaukėme laimikio nuotraukos iš Druskininkų.


2015-07-07 13:35

Išsikepė prekybos centre pirktų šašlykų ir pasibjaurėjo

225|9

Paprastai šašlykams mėsą perku ir marinuoju pati, bet šį savaitgalį skubėjau ir pasirinkau rizikingą variantą – nusipirkti kepimui ant iešmų paruoštos mėsos prekybos centre. Galvojau – na, jau tikrai baigėsi laikai, kai vietoj sprandinės galėjai nusipirkti šašlyką iš mentės. Bus ir švieži, nes prieš ilgąjį savaitgalį juos tikriausiai parduoda tonomis.


2015-07-07 13:27

Nuotakos staigmena prie altoriaus visiems atėmė žadą

 

„Esu dalyvavęs daugybėje vestuvių, tačiau niekada nebuvau patyręs ko nors panašaus. Švelniai tariant, netekau žado“, – pasakojo vestuvių operatorius Tomas Aminovas, į „Bendraukime“ atsiuntęs išskirtinį jungtuvių video. Trečią sezoną vestuvių operatoriumi dirbantis vyras pasakojo, kad Kurtuvėnų bažnyčioje filmavo šiauliečių vestuves ir išgirdo fantastišką giesmę.


2015-07-05 12:23

Fiksuokime: kuriame mieste karštis pasieks rekordą?

18|25

Sinoptikai skelbia, kad šis liepos savaitgalis gali būti pats karščiausias mūsų šalyje šiais metais. O kuriame Lietuvos krašte tenka ištverti didžiausius karščius? Pažiūrėkite į termometrą ir jei vaizdas privertė išsižioti, čiupkite fotoaparatą. Siųskite termometro nuotraukas, kuriose matyti, kiek įkaito oras adresu news@lrytas.lt arba bendraukime@lrytas.lt. Nepamirškite parašyti, kuriame mieste daryta nuotrauka.


2015-07-03 15:04

Ruošiatės į gamtą? Išmokite užsikurti laužą su vienu degtuku

6|6

Stovyklavietė niekada nebus tokia jauki, jei joje nebus laužo. Skautai, atvykę į stovyklavimo vietą, pirmiausiai pasistato palapinę, tada gerą pusvalandį iš miško tempia sausas malkas ir tik tuomet kuria laužą, kuris reiškia šilumą, šviesą, sambūrio vietą, o svarbiausia – karštą srėbalą ar šviežios kavos puodelį.


2015-07-02 19:14

Picerijos darbuotoja pažino čigonę, kuri būrė ir kraustė rankinę

1|5

„Mes atpažinome tas čigones ir iškvietėme policiją. Pareigūnai moteris paleido, nes nebuvo už ką jų sulaikyti. Tačiau užsirašė jų asmens duomenis. Merginai, kurią šios čigonės galimai apvogė, tai gali būti gera žinia“, – paskambinusi į „Lietuvos ryto“ redakcijos Kauno biurą kalbėjo Savanorių prospekte esančios picerijos „Arena Pizza“ darbuotoja.


2015-07-02 17:25

Važinėju dviračiu ten, kur žuvo vaikinas. Noriu šį tą pridurti

135|7|

Noriu dar šiek tiek pakomentuoti kraupų įvykį Vilniuje, kai jaunas dviratininkas nukrito nuo laiptų ir užsimušė. Tenka dažnai važinėti dviračiu toje vietoje ir galiu pasakyti tik tiek, kad anksčiau ar veliau tai turėjo atsitikti.


2015-07-02 15:20

Emigrantės vestuvės Lietuvoje: eurai, pyktis ir kirmėlės mėsoje

333|12

Šventė vyko birželio 26 dieną „Santa Barbara“ viloje Molėtų rajone, Graužės kaime. Šventė buvo graži, bet po šventės teko susimokėti gerokai daugiau pinigų, nei buvo sutarta. Savininkai mūsų neprašė mokėti iš anksto, sakė, kad atsiskaitysime šeštadienį.


2015-07-02 15:18

Kaunietis pašiurpo – kodėl darželinukai žaidžia prie statybų?

2| 

„Statybose veiksmas vyksta, o auklėtojos neprižiūri vaikų, kad šie nesusižeistų. Ir svarbiausia, kad šiuo metu darželis likęs be tvoros“, – tikino „Bendraukime“ skaitytojas Marius, atsiuntęs vaizdo įrašą, kuriame nufilmavo prie Kauno Šančių darželio-lopšelio vykstančius darbus.


2015-07-01 16:26

Šio klaipėdiečio darbas galėtų būti baisiausių darbų 10-uke

38|13

Net tamsiausiame tunelyje galima įžvelgti šviesą. Tuo įsitikino ir Klaipėdos priklausomybės ligų centro direktorius Liudas Andrikis. Nors kasdien susiduria su šimtais žlugusių likimų, o kartais ir itin pavojingomis situacijomis, meniškos prigimties klaipėdietis tikina, kad svarbiausia – ryžtingai žvelgti į ateitį ir siekti savo tikslų.


Populiariausi per 24 val.