Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Reporteris
2014-11-21 18:52

Lietuvą penktadienį užklojo sniegas

24|53| 

Šiaurės Lietuvos gyventojai penktadienio rytą taip pat pasijuto it viduržiemy. Pakruojyje iš pat ryto žmonės braidė po sniegą, vairuotojai lėtino greitį, o miesto tvarkdariai ėmėsi sniego valymo darbų.


2014-11-21 15:47

Lietuvio keliautojo įspūdžiai iš paslaptingojo Mianmaro

9

Indijos ir Kinijos kratinys su Tailando prieskoniu. Kadaise – britų imperijos pasididžiavimas, brangakmenis pasaulio žemėlapyje. Vis dar brangakmenis, tik padengtas storu sluoksniu purvo.


2014-11-19 16:08

Lietuvis Nikaragvoje tapo neeilinės dramos dalyviu

10|16| 

Nikaragvoje atostogaujantis Mindaugas tapo neeilinio įvykio liudininku. Dienas su žmona prie Ramiojo vandenyno leidęs vyras lapkričio 14-ąją kartu su vietos gyventojais gelbėjo į krantą atplaukusį banginį. Pora pasidalijo su „Bendraukime“ vaizdo įrašu, kuriame įamžino žmonių pastangas sugrąžinti jūrų milžiną atgal į gelmes.


2014-11-19 13:18

Suvalkiečiai ir dzūkai sulaukė pirmojo sniego

8

Marijampoliečiams šis trečiadienis – šiek tiek kitokia vėlyvo rudens diena nei, pavyzdžiui, vilniečiams. „Štai taip pas mus Marijampolėje pasnigo“, - rašo Vytautas, atsiuntęs nuotrauką, kurioje matyti plonas sniego sluoksnis ant gatvių ir želdynų.


2014-11-18 16:32

Apsilankymas Lrytas.lt redakcijoje įkvėpė studentus

Norėdami susipažinti su žurnalistinio darbo subtilybėmis bei pamatyti elektroninės žiniasklaidos virtuvę iš arčiau, 2014 metų lapkričio viduryje Klaipėdos universiteto III kurso žurnalistikos studentai su prof. dr. Daiva Janavičiene išvyko į Vilniuje esančią lrytas.lt redakciją. Nepabūgę ilgo kelio žurnalistikos studentai tiesiogiai bendravo su lrytas.lt direktoriumi Ričardu Baltaduoniu, vyriausiuoju redaktoriumi Liudu Dapkumi, jo pavaduotoju Artūru Pučėta bei fotografu – žurnalistu Vidmantu Balkūnu.


2014-11-17 19:49

Whydoto SMS kompiuterį paėmusiam pareigūnui sukėlė juoko bangą

7|2|

Dėl juodo humoro dainos ir vaizdo klipo „Šėtone, prašau“ išgarsėjęs komiškų vaizdo įrašų autorius Vaidotas Grincevičius, savo gerbėjams geriau žinomas tiesiog kaip Whydotas, šiuo metu dažnai bendrauja su pareigūnnais, mat dėl minėto kūrinio jam gresia teisinė atsakomybė. Vaikinas kaltinamas neapykantos kurstymu.


2014-11-14 18:19

V. Grincevičiaus nuotrauka su prezidente plinta žaibišku greičiu

75|

Komiškų filmukų kūrėjas Vaidotas Grincevičius toliau juokiasi iš situacijos, į kurią pateko tiesiog sukūręs dainą. Penktadienį jaunas kūrėjas savo „Facebook“ profilyje pasidalino nuotrauka, kurioje jis įamžintas su prezidente Dalia Grybauskaite.


2014-11-14 17:40

Dainos apie šėtoną virusas plinta: sukurta nauja versija!

54|

Komiškų filmukų kūrėjas Vaidotas Grincevičius, už dainą „Šėtone, prašau“ užsitraukęs rimtų institucijų nemalonę, sulaukė užtarimo – jam palaikymą reiškia ne tik jo „Facebook“ profilio sekėjai, bet ir žinomi Lietuvos muzikantai.


2014-11-12 20:59

Nežabotos linksmybės airių baruose dviem lietuviams atėmė žadą

327|2

Šį straipsnį rašau reaguodamas į vienos autorės pasakojimą apie gyvenimą Vakarų Europos šalyje. Panašią patirtį neseniai turėjau ir aš Airijos Korko mieste. O istorija buvo tokia: gavę iš darbdavio atlygius savaitės gale nutarėme papramogauti – penktadienio vakarą pasisėdėti bare.


2014-11-07 16:39

Radinys virtame kiaušinyje sugadino moteriai pusryčius

4|4

Į „Bendraukime“ kreipėsi Raminta, kuriai trečiadienio rytą apetitą sugadino netikėtas radinys virtuose kiaušiniuose. „Kaip įprastai rytais, išsiviriau kiaušinius iš ką tik pirktos dėžutės ir pastebėjau keistą darinį juose. Prieš pastebėdama, keletą gabaliukų suvalgiau, kitus išmečiau. Gal suprantate, kas tai, ir ar tai nepavojinga sveikatai?“ – klausė Raminta.


Populiariausi per 24 val.