Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Reporteris
2015-05-24 18:46

Ukrainietė – apie klaikią kasdienybę šalia sužvėrėjusių karių

85|5| 

Nedideliame Rytų Ukrainos mieste gyvenusiai Olenai Stepaniuk dar prieš porą metų atrodė, kad Rusija – lyg ramybės oazė, įsikūrusi pašonėje. Tik įtraukta į karo verpetą moteris suprato, kokie naivūs jie buvo ir kaip Rusijos propaganda sužalojo žmonių protą. „Nuo pat pradžių reikėjo skambinti pavojaus varpais ir ginti žmones nuo išgalvotos informacijos. Tačiau mes juokėmės ir nesupratome, kaip tai rimta“, – apgailestavo O.Stepaniuk.


2015-05-24 17:55

Keistas gerbėjos elgesys perpildė M. Levickio kantrybės taurę

44|2| 

Kaip žinomam vaikinui bendrauti su įkyriomis gerbėjomis? Būti pakančiam bet kokia kaina ar pasielgti radikaliau, kad pagaliau gautum ramybę? Į tokią situaciją pateko garsus muzikantas Martynas Levickis, atakuojamas atkaklios gerbėjos naktinių skambučių ir keistų pasiūlymų.


2015-05-24 17:46

Rusijos gerbėjai parodė, ką galvoja apie 2 vietą

170|4

Po skaudaus Rusijos atlikėjos pralaimėjimo „Eurovizijoje“ liūdėjo daugybė dainos „A Million Voices“ gerbėjų visoje Europoje. Lrytas.lt skaitytojai pasidalino savo nuotraukomis, kuriose matyti, ką jie veikia „Eurovizijos“ finalo naktį, kai Rusijos atstovė Polina Gagarina iškovojo antrąją vietą konkurse.


2015-05-22 17:12

Vilniaus apartamentuose apsistoję svečiai neteko žado

101|17

Prieš daugiau nei mėnesį sulaukiau garbingų svečių iš Ispanijos. Planavome kartu švęsti Velykas, tad svečių apgyvendinimu ir maloniu priėmimu rūpinausi iš anksto. „Booking.com“ platybėse suradau patogius privačius apartamentus pačioje Vilniaus širdyje – Gedimino prospekte. Vieta išrinkta, rezervuota, rezervacija patvirtinta – ramu.


2015-05-22 11:42

Emigrantė paviešėjo Lietuvos kaime – grįžo sukrėsta

213|11

Neseniai grįžau į Lietuvą ir aplankiau draugę, gyvenančią nedideliame Lietuvos miestelyje. Pabendravusios ir pasivaišinusios nutarėme pasivaikščioti po miestelio apylinkes. Po kurio laiko laimingos ir kupinos įspūdžių patraukėme link namų. Kadangi buvome gana pavargusios, nusprendėme šiek tiek sutrumpinti kelią ir pasukome pačiu trumpiausiu keliu.


2015-05-18 16:09

Vyriškį įpykdė reklama su Vincu Kudirka

42|2

Kaip jaustumėtės, jei nusileidę viename iš Londono oro uostų išvystumėte britiškos kompanijos reklamą, kurioje būtų vaizduojama, tarkim, anglė moteris, valanti grindis Lietuvos trispalve? Arba karališkosios šeimos atstovė, kuri su pirštinėmis iki alkūnių sėklina Vyties žirgą?


2015-05-15 18:07

Kelių gaidelius pažaboti siūlo specialiais ženklais

23|2

Kelių chuliganai, arba kelių gaideliai, yra daugybę problemų šalies keliuose keliantys individai. Jie ne tik pavojingai vairuoja, bet ir taisykles sugeba pažeisti stovėdami kad ir prie parduotuvės aikštelės.


2015-05-15 18:04

Nuomota mašina Lietuvoje važinėjęs emigrantas pasigedo pinigų

205|5

Atskridau į Vilnių vidury dienos, apie 12 valandą. Automobilių nuomos biuras įsikūręs visai šalia oro uosto esančiame viešbutyje. Užpildžiau dokumentus, iš kreditinės kortelės rezervuota 600 eurų – jei automobilis būtų apgadintas. Internetu buvau susimokėjęs už pigiausios – ekonominės klasės automobilį, tačiau keista, kad vos atvykus konsultantai man pasiūlė už papildomą mokestį pasiaukštinti klasę. Atsisakiau, nes ne komforto man reikėjo, o tiesiog ratų.


2015-05-15 17:20

Prekybos centre pirkta vištiena užgniaužė kvapą

166|4

Antradienį Žirmūnuose, prekybos centre „Rimi“, pasiėmiau įpakuotą viščiuką. Viščiukui buvo taikoma akcija, bet galiojimo laikas buvo nurodytas iki trečiadienio. Stovėdama eilėje prie kasos užuodžiau keistą kvapą, tačiau nekreipiau dėmesio. Kadangi pirkau daug prekių, o šalia dar buvo ir kitų pirkėjų, tiesiog nekreipiau daug dėmesio į nemalonų kvapą.


2015-05-15 10:11

Naujas „Facebook“ hitas: merginos eilėraštis apie kariuomenę

31

Trečiadienį Krašto apsaugos ministerijai paskelbus šaukimo į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą sąrašus, socialiniai tinklai lūžta nuo emocingų komentarų. Socialiniuose tinkluose savo nuomonę reiškia tiek būsimieji Lietuvos kariuomenės nariai, tiek šauktinių merginos ir kiti artimieji.


Populiariausi per 24 val.