Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Reporteris
2014-09-19 14:20

Avarijos liudininkas: „Vaizdas ant galinės sėdynės buvo šiurpus“

94|8

Mums teko „dalyvauti“ antradienį Klaipėdoje įvykusioje tragiškoje nelaimėje. Tiksliau, ji įvyko gal 250 metrų prieš mūsų mašiną. Sustoję puolėme padėti mašinose esantiems žmonėms. Nuotraukoje, kuri fotografuota per langą, matosi, kaip aš išvedu autobusiuko vairuotoją iš mašinos. Jis buvo sąmoningas ir galėjo paeiti. Pasodinę žmogų, puolėme prie lengvosios mašinos. Vairuotojas buvo išlipęs ir šaukėsi pagalbos. Atbėgę ir paguldę ji ant pievos, puolėm plėšti lengvosios duris, kad padėtume sužeistiesiems gale.


2014-09-19 14:20

Kartu su vakarėlio viešnia pozavo ir jos spenelis

174|3

Pro portalo lrytas.lt skaitytojų akis nepraslysta jokios smulkmenos. „Bendraukime“ sulaukė laiško iš skaitytojos, pasivadinusios slapyvardžiu Pastabi, kuri atkreipė dėmesį į pikantišką smulkmeną, užfiksuotą per Vilniuje vykusį grietinėlės vakarėlį.


2014-09-19 14:19

Klaipėdiečiai dėkoja už padovanotą stebuklą – zebriuką

3

Apsiniaukusį rytą dauguma mūsų Klaipėdos universiteto Menų fakulteto darbuotojų skubinomės į darbą. Nuotaika nė vieno per daug nedžiugino, tačiau išlipus iš Klaipėdos viešojo transporto autobuso, visi aiktelėjome!!!


2014-09-17 16:22

Kaune užsieniečius šokiravo įvykis prie naktinio klubo

167|2

Šis savaitgalis Lietuvoje buvo neeilinis. Visa Lietuva žiūrėjo ir sirgo už savo krepšinio rinktinę – visgi vyko bronzinis finalas. Deja, ši istorija ne apie krepšinį. Aš su grupele draugų (beje, daugelis užsieniečių) rungtynes stebėjom Kaune, Laisvės alėjoje, bare. Kad ir pralošėm, visgi nuotaika buvo gera. Nutarėm pratęsimą padaryti kauniečių pamėgtame klube „Makao“.


2014-09-17 10:11

Lietuvį papiktino reklama Londone: „Lietuva – vėl Rusijoje?“

14|4

Šį plakatą pastebėjau trečiadienį Londone, „Canning Town station“ stotyje prie autobusų stotelės E, kryptis autobusu link Stratfordo. Tai tokia nuomonė susidaro, kad vėl Lietuvos Respublika tampa saulėta pakrante Rusijos Federacinėje Respublikoje su sostine Maskva. Kaip tokias klaidas išvis galima buvo padaryti?


2014-09-17 09:49

Miško lankytoją savaitgalį apstulbino šiukšlintojų kvailumas

178|5

Turbūt daugelis esame matę, skaitę ar girdėję istorijų apie kvailiausius nusikaltėlius pasaulyje ar Lietuvoje. Šiaip - visai smagus žanras. Tik šį kartą aš ne apie nusikaltėlius, bet apie pažeidėjus. Ir, deja, ne taip linksma, kai pamiškėje eidamas pamatai išverstą krūvą buitinio šlamšto. Jaunų vilniečių šeima nusprendė, kad tinkamiausia vieta nereikalingiems daiktams atsikratyti - pamiškė.


2014-09-15 16:48

Verkianti 5-metė vilnietė - grėsmė Prancūzijos iškovotai bronzai

68| 

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės pralaimėjimą Ispanijoje skaudžiai išgyveno Vilniuje gyvenanti mažoji Viktorija. Stebėdama, kaip Prancūzijos krepšininkai po pergalės prieš Lietuvą džiaugiasi bronzos medaliais, 5 metų mergaitė apsipylė ašaromis. Ji sumanė idėją, kad reikia vykti ten, „kur gyvena prancūzai“, ir atimti iš jų medalius.


2014-09-15 16:47

Įvertinkite – Kaune jau važinėja naujieji mikroautobusai

9|5

Linksmą odę naujiems Kauno „mikrams“ praėjusią savaitę atsiuntęs „Bendraukime“ skaitytojas Mantas pirmadienį pasidalijo savo džiaugsmu – laikinojoje sostinėje jau važinėja naujutėlaičiai viešojo transporto autobusiukai.


2014-09-15 16:04

Vilniuje merginą pražudęs motociklininkas pats prašėsi nelaimės

66|3| 

Maždaug apie 22 val. 30 min. į aikštelę atburzgė ir du motociklininkai. Jie iš pradžių labai pavojingai, įžūliai, negerbdami kitų lakstė po aikštelę, tada nuspaudė stabdžius, padidino apsukas ir palikę aikštelėje dūmų debesį, degančios gumos kvapą išskriejo... Po kokių 15 minučių du motociklai vėl pasirodė aikštelėje. Jie vėl šiek tiek palakstė, tada ilgokai stovėjo aikštelės kampe prie lengvojo automobilio. Motociklininkai kartas nuo karto praskriedavo per aikštelę, sukeldavo tokį dūmų kamuolį, kad nieko nesimatydavo.


2014-09-14 17:07

Vilnietis nesuprato: nuo kada 10 litų bauda lygi 2 eurams?

23|4

Į redaciją kreipėsi Gintautas, kuris praėjusią savaitę gavo 10 litų baudą už tai, kad perėjo gatvę neleistinoje vietoje Vilniaus Šeškinės mikrorajone. Baudą vyras sumokėjo, tačiau labai nustebo pamatęs, jog 10 litų bauda skliausteliuose yra prilyginta 2 eurams.


Populiariausi per 24 val.