Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Reporteris
2015-08-26 11:38

Per japonų kultūros dieną akį traukė ir išskirtinės merginos

1|8| 

Penktadienį Klaipėdoje, prie miesto centre esančio „Kultūros fabriko“ susirinko gausybė Rytų kultūros gerbėjų. Čia buvo švenčiama japonų kultūros diena, kurioje klaipėdiečiai galėjo susipažinti su rytų tradicijomis, kovos menais ir išvysti įspūdingas jų demonstracijas.


2015-08-25 12:04

Štai kokio kumpio nusipirkome Kaune – dukra pakraupo

146|4

Praėjusį trečiadienį su šeima nusipirkome kumpio vienoje mėsos gaminių parduotuvėje Kaune. Penktadienį dukra sugalvojo paragauti ir pamatė iš kumpio lendančias kirmėles. Pakraupusi pakvietė mane, o aš nufotografavau ir nusprendžiau šį vaizdą paviešinti.


2015-08-24 12:50

Atsikėlęs išgirdau didelį smūgį – papasakosiu ir jums

2|9

Noriu pasidalinti įvykiu, kuris įvyko skemadienį apie 9 val. ryto Biržuose. Vos atsikėlęs išgirdau didelį smūgį. Iš karto supratau, jog tai mašinos avarija. Aišku, buvo įdomu, ir nuėjęs pamačiau 3 susidūrusias mašinas.


2015-08-21 17:11

Skautai pataria, kaip susirišti tvirtą mazgą gamtoje

3| 

Dažnai žmonių, kurie nieko nenusimano apie skautus, klausiame, kiek mazgų moka rišti skautas? „Penkiasdešimt? Šimtą? Tūkstantį? Du tūkstančius?“ – svarsto jie. Galiu jus ramiai užtikrinti, kad visą skauto gyvenimą lydi tik trys pagrindiniai mazgai, kurie pritaikomi įvairiausiose situacijose.


2015-08-19 14:53

Tragedija emigrantės šeimoje atskleidė neįtikėtiną jos talentą

103|35

„Jei ne tas begalinis skausmas, kai netikėtai žuvo sūnus, nežinau, ar kada būčiau atradusi siuvinėjimą kryželiu“, – pasakojimą pradeda įspūdingus rankdarbius kurianti Rivija Kretavičienė. Šiandien moteris gali jau kiek lengviau papasakoti apie pirmąjį savo darbą. Prieš aštuonerius metus netikėtai žuvęs sūnus ir buvo paskata imtis naujos veiklos.


2015-08-19 14:52

Vilnietis pričiupo sukčius: „nebyliai“ staiga prabilo angliškai

64|7

Norėjau informuoti, kad Vilniuje veikia rumunų grupė, kurie apsimeta esą nebyliais ir prašo aukoti pinigus kažkokiam projektui. Su keliais teko susidurti pirmadienį, prekybos „Panorama“ požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje. Iš manęs buvo prašoma pinigų, tačiau angliškai nurodžius, kad dabar skambinu policijai ir kad žinau jų šį sukčiavimą asmenys pradėjo eiti nuo manęs.


2015-08-18 17:37

Ant turgaus tualeto durų – gerai pasvarstyti skatinantis užrašas

45|3

Įsivaizduokite gyvenimišką, kasdienę situaciją. Vaikštote ramiai po mėgstamiausią turgelį ir staiga užsimanote ten, kur karaliai pėsti vaikšto. Puolate prie tualeto durų, o ten – gerai pasvarstyti ir net paskaičiuoti skatinantis užrašas. Antakalnio mikrorajono turgelyje dėmesį prikaustantį tualetą aptikusi „Bendraukime“ skaitytoja Evelina pasidalino šypsena keliančia fotografija.


2015-08-15 12:25

Jaunos lietuvės laiškas butelyje švedams tapo dideliu galvosūkiu

79|4

„Padėkite!! Dalinkitės, dalinkitės“, – toks prašymas nuskambėjo Švedijos „Facebook“ erdvėje. Čia pat – apšiurusio laiško nuotrauka, kuriame kreivos raidės dėliojasi į lietuviškus žodžius.


2015-08-14 16:29

Turi pamišusį kaimyną? Kai tau taip nutiks, policijai neskambink

41|4

Nors ir visi žinome, kad mūsų policija mažai finansuojama ir kad ten dažnai žmonės uždirba ne kalnus pinigų, tačiau praėjusios nakties įvykiai atvėrė, matyt, ne vien dėl pinigų stygiaus esančias problemas. Trumpai apie situaciją. Po darbo (tenka kartais dirbti namie prie kompiuterio iki vėlumos) naktį, 1valandą 30 minučių, išėjau į balkoną surūkyti cigaretės, o kaimynas atbėgo įsiutęs ir man už tai laiptinėje sudaužė elektros skaitiklį ir su visais laidais išlupo mano buto elektros saugiklius.


2015-08-14 09:54

Nepavydim: vaikinas išdavė, ką jam daro 20 cm aukštesnė mylimoji

7|2

Puoselėti sėkmingus ir darnius santykius poroms – nemenkas iššūkis. Susipykę partneriai kartais vienas kitą moko ne tik karčiais žodžiais. Socialiniame tinkle „Facebook“ žaibiškai plinta vaikino prašymas padėti pažaboti jo draugės negražų elgesį.


Populiariausi per 24 val.