Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Reporteris
2014-08-27 17:34

Dešimtmetis šiaulietis metė iššūkį prezidentei D. Grybauskaitei

36|2| 

„Sveiki. Mano vardas Juozas Herkus Vaznaitis. Esu iš Šiaulių, man 10 metų. Priimu tėčio „Ice Bucket Challenge“ iššūkį ir perduodu mūsų gerbiamai Lietuvos prezidentei Daliai Grybauskaitei. Kviečiu aukoti“, - tokius žodžius ištarusiam dešimtmečiui šiauliečiui ant suoliuko pasilypėjusi mama išvertė ant galvos kibirą vandens.


2014-08-27 17:34

Emigrantai nepaiso draudimų ir šluoja grybus iš Anglijos parkų

85|4

Lrytas.lt skaitytoja Rasa pasidalino įspūdingo grybo nuotrauka. Beveik kilogramą sveriantį milžiną ji rado parke, esančiame Greivsendo mieste, Kento grafystėje. „Grybavau parke, kur kabo lentelė „Grybus skinti draudžiama“. Pas juos yra žaliosios zonos, kur negalima nei grybauti, nei uogauti. Kol kas grybų nelabai yra, bet man pasisekė – su sese radom tokią apleistą vietelę, kur prisirinkom nemažai. Anglai negrybauja, man atrodo, emigrantai surenka viską“, - rašė Rasa.


2014-08-27 12:55

Šiauliuose vestuvininkus šokiravo bažnyčios tvarkytojos elgesys

323|2| 

Jaunavedžiams vestuvės - vienas svarbiausių gyvenimo įvykių. O bažnyčios patarnautojai - tik eilinė sunkaus darbo diena. Skaitytojas Žilvinas Skrebė iš Šiaulių pasidalino su lrytas.lt skaitytojais filmuotu vaizdu, kuriame matyti, kaip Šiaulių Šv. Jurgio bažnyčios tarnautoja skambant Mendelsono maršui nusprendė sudrausminti jaunuosius Alisą ir Deivį bei jiems taką žiedlapiais barstančias mažas mergaites.


2014-08-27 10:46

Kaunietis važiavo pirkti atpigintų dešrų, bet pasijuto apgautas

87|2

Štai įrodymas kaip „IKI“ parduotuvė apgaudinėja savo klientus. Nuotrauka padaryta sekmadienį „IKI“ parduotuvėje Kaune. Reklaminiame laikraštukyje skelbiama, kad šį savaitgalį visoms virtoms dešroms ir dešrelėms taikoma net 30 proc. nuolaida.


2014-08-26 12:22

Baltijos kelią atgaivino ir Airijos lietuviai, latviai bei estai

10

„Bunda jau Baltija, bunda jau Baltija, Lietuva, Latvija, Estija!“, – rugpjūčio 23 dieną šios bendros istorinės trijų Baltijos šalių laisvės dainos žodžiai skambėjo Airijoje, pačiame Dublino centre – Temple Bar rajone.


2014-08-22 12:10

Atnaujinus kelių žymėjimą Žirmūnuose pažeidėjais tampa visi

5| 

Atnaujinus Žirmūnų gatvės dalį Vilniuje buvo naujai sužymėtos eismo juostos, tačiau vairuotojai palieka savo automobilius stovėti anksčiau įprastose vietose, tuo tarpu kiti priversti pažeidinėti kelių eismo taisykles, kirsdami ištisinę skiriamąją juostą ir sudarydami avarinę situaciją išvažiuojant į priešpriešinę eismo juostą.


2014-08-22 12:10

Pensininko žmona širdo, bet jis vis tiek įgyvendino savo svajonę

117|10

Sakoma, kad gyvenime reikia įgyvendinti savo svajones. Nesvarbu, koks būtų amžius. Viskas yra įmanoma, kai to nori, esi tam pasiryžęs. Apkeliauti Lietuvą įmanoma ir vienam. Svarbiausia, reikia turėti noro ir labai gerą dviratį, kurio nereikėtų kelyje remontuoti.


2014-08-20 14:51

Man 66 metai, bet to dar nemačiau

11|5

„Bendraukime“ skaitytojas Kazys Vasilavičius pasidalino nuotraukomis, kuriose užfiksavo rugpjūčio viduryje besiskleidžiančius obels žiedus. „Obelis auga Kaišiadoryse, J.Basanavičiaus gatvėje. Obelis dar jauna, gal 10 metų.


2014-08-14 18:43

Kodėl Vilniaus ugniagesiai gelbėtojai ravi žolę?

37|3

Štai kokį vaizdą teko matyti – specialiosios tarnybos ravi žolę. Ar žmogus su uniforma neturėtų dirbti savo tiesioginio darbo, o ne ravėt žolę? Manau, juokingai iš šalies atrodo, kai pareigūnai kapstosi tarp trinkelių. O, manau, ir patiems nėra malonu tai daryti. Juo labiau, kad uniformuoti yra. Ar tai neturėtų daryti aplinkos tvarkytojai ar panašiai? Kaip atrodytu jei policijos pareigūnai su uniforma šluotų gatves?


2014-08-07 15:24

Ši Panevėžio statybininkų išmonė jus prajuokins

 

„Vakar mane sužavėjo darnus statybininkų brigados darbas prie Panevėžyje, Klaipėdos g. renovuojamo dvylikaukščio. Tad nesusilaikiau nenufilmavęs“, - rašo Saulius Zaura, atsiuntęs „Bendraukime“ vaizdo įrašą, kuriame matyti legendinius Šuriko nuotykius primenanti operacija.


Populiariausi per 24 val.