Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Reporteris
2014-07-24 09:02

Studentų miestelyje Kaune – jauno briedžio drama

1|2

Atrodo, kad pastaruoju metu miestiečiai briedžius miestuose pamato dažniau nei kaimo gyventojai miške. Taip atsitiko ir šiltą antradienio, liepos 22-osios, popietę – Kauno rajone esančio Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) teritorijoje.


2014-07-24 08:58

Kaktusai pateikė staigmeną mylinčiai klaipėdiečių porai

1|10

„Šiandien. Visi aštuoni – tą patį rytą. Mes jų neprižiūrim. Jie patys susitaria, kada žydėti“, - džiaugėsi klaipėdietis Mindaugas, atsiuntęs „Bendraukime“ trečiadienio rytą vazone pražydusių kaktusų nuotrauką. Vienu metu išsiskleidė net 65 žiedai. „Anksčiau jie irgi žydėdavo. Gana gausiai, bet skirtingu metu. Ir tikrai ne taip kaip šįkart“, - įspūdžiais dalijosi portalo lrytas.lt skaitytojas.


2014-07-23 18:49

Vilniaus chuliganai mėgdžioja prorusiškus Ukrainos teroristus

144|2

Lietuvoje įkurta Vilniaus liaudies respublika. Tokį absurdą skelbia užrašas sostinės Justiniškių rajone. Chuliganų terlionėse keiksnojama Europa, NATO ir skelbiama, kad Vilnius nėra Lietuva – esą jau įkurta Vilniaus liaudies respublika. Akivaizdu, kad tai aliuzija į prorusiškų „respublikų“ kūrimą Rytų Ukrainoje.


2014-07-23 15:21

Paaiškėjo, kodėl savaitgalį automobilis įvažiavo į Trakų pilį

12|9| 

Jūsų interneto portalo skiltyje „Bendraukime“ pastebėjau skaitytojo atsiųstą vaizdo klipą, kuriame jis nufilmavo į Trakų pilį įvažiuojantį automobilį ir pareiškė savo nusistebėjimą tokiomis eismo naujienomis. Noriu nuraminti tiek jį, tiek puolusius komentuoti šią naujieną, kad tiltas iš Trakų krantinės į Pilies salą tikrai nėra atidarytas automobilių eismui.


2014-07-23 10:19

Ant Gedimino pilies kalno – V. Putiną niekinantis užrašas

236|2

„Provokacija“, - taip senyvo amžiaus moteris sureagavo ant pilies kalno pamačiusi nepadorų užrašą. Pirmadienio vakarą ant Gedimino kalno Vilniuje buvo pakabintas Rusijos lyderį Vladimirą Putiną pašiepiantis užrašas. Tiesa, močiutę čia pat paauklėjo bent keletas vilniečių – žiūrėdami į užrašą jie pabrėžė, kad jis skelbia tiesą. Tokį pokalbį girdėjo lrytas.lt žurnalistas. Užrašas ant Gedimino kalno parašytas rusų kalba.


2014-07-21 13:50

Kuršių Nerijoje besimaudžiusi panelė į krantą išviliojo ruoniuką

7|2

Užvakar, šeštadienį apie 14 val Smiltynėje šis mielas padarėlis išlipo paskui besimaudžiusią merginą į krantą ir keliolika minučių pozavo poilsiautojams. Greičiausiai išsigandęs subėgusių vaikų klegesio ir bandymų jį paglostyti, kažką niurnėdamas nulapsėjo prie vandens ir, atsisveikinimui pamojęs uodega, dingo bangose.


2014-07-20 17:47

Girtas vairuotojas alų maukė net padaręs avariją

46|4| 

Šeštadienio vakarą, apie 20 val. 30 min., kelyje Simnas-Krosna, ties Alytaus ir Lazdijų rajonų riba, įvyko avarija, kurios kaltininkas buvo girtas vairuotojas. Automobilis „Mazda“, kurį vairavo pastebimai neblaivus pilietis, užvažiavo ant žvyruoto kelkraščio ir tapo nevaldomas, tada metėsi į priešpriešinę eismo juostą, kliudė krovininį automobilį ir nulėkęs nuo kelio apvirto.


2014-07-18 16:06

Nidoje su poilsiautojais maudėsi briedis

35|3

Karštą trečiadienį poilsiautojai Nidoje nustebo, kai iš pušyno į jūrą išsimaudyti ir atsigaivinti atrisnojo briedis. Miško žvėris visai nebijojo žmonių ir įbrido į vandenį. Jis gėrė jūros vandenį ir dairėsi į žado netekusius žmones.


2014-07-18 16:05

Žūties prie Baltojo tilto liudininkė numano, kodėl įvyko nelaimė

49|5|

Nežinau ar kuo nors padėsiu, bet galbūt. Taigi pasidalinsiu savo mintimis ir tuo ką mačiau savo akimis. Liepos 17 dieną prie Baltojo tilto vyko vaikų sveikatingumo renginys – krepšinio turnyras „Kai sportas suvienija mus!“ Aš irgi dalyvavau, atvežiau savo grupės vaikus į renginį. O po jo, kai ką tik gavome paskutinį apdovanojimą, ką tik ant scenos paspaudę ranką „žmogeliukui“ su pomidoro kostiumu ir ką tik su juo padarę nuotrauką, nulipę nuo scenos stovėjome gal apie 40 metrų nuo laipiojimo sienos, dėl kurios vos kelių minučių turėjo įvykti baisi nelaimė.


2014-07-17 11:59

Londone lietuvis nufilmavo neeilinę avariją

2| 

Liepos 9-ąją pietvakarių Londone greitosios pagalbos automobilis įvažiavo į draudimo kompanijos patalpas. Laimei,sunkiai nukentėjusiųjų nebuvo: atsipirkta tik įbrėžimais, mėlynėmis ir išgąsčiu. Nelaimę užfiksavo „Bendraukime“ skaitytojas, grįžtantis namo po sunkios darbo dienos.