Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Reporteris
2015-07-29 10:46

Sugedę bananai pirkėją privertė susiraukti

100|4

Populiarus prekybos centras – daug nuolaidų, daug maisto ir akcijų atrakcijų. Bet kartais tos akcijos prasilenkia su sveiku protu. Arba, kaip dar galima būtų pasakyti, – jokios korporacinės atsakomybės už produktus. Lietuvoje bananų kaina neįprastai didelė (lyginant su kitomis Europos šalimis). Todėl mes, vartotojai, visai natūralu, ieškome nuolaidų viename ar kitame prekybos centre.


2015-07-29 10:30

Dubline viešėjusią menininkę nustebino šiukšlių fotografija

2|10

Žmonės keliauja tolyn, ieškodami naujų akligatvių. Ši mintis pakerėjo klaipėdietę fotografę Jeleną Von Kligmann. Psichologijos studijas baigusi mergina teigia, kad ją iš akligatvių veda fotografija, kuri padeda atskleisti savo jausmus ir geriau suprasti kitus žmones. Jai labiausiai patinka fotografuoti nesuvaidintas emocijas, o tokias rodo tik vaikai, bei apie tai, kad yra fotografuojami, nenutuokiantys suaugusieji.


2015-07-28 18:08

Kaunietis apstulbo: prie Vilniaus katedros auga grybai

29|5

Vasaros atostogų metu kartais aplankau gerus bičiulius. Šią savaitę draugai pakvietė paviešėti savo namuose Vilniuje. Pirmadienį pasitaikė puikus oras, mieste daug turistų, nuotaika puiki. Vaikštinėju, stebiu žmones, gėriuosi architektūra ir merginomis.


2015-07-28 12:48

Skautai pataria, kaip nesušalti vėsią naktį gamtoje

13

Jeigu patingėsite tinkamai įsitempti palapinę, išsikasti vietą tualeto reikalams ar pasigaminti šiltos daržovių sriubos, tuomet nesulaukę nė trečios dienos svajosite apie grįžimą namo, o vakarones prie laužo po atviru dangumi išmainysite į pabodusius vakarėlius Vilniaus gatvėje.


2015-07-27 15:20

Skautai pataria, kaip pasigaminti skanius patiekalus ant laužo

9|6

Skautai valgo daug, tačiau stengiasi maistui gaminti skirti kuo mažiau laiko. Todėl noriu jums pasiūlyti keletą lengvai, greitai ir skaniai gamtoje ant laužo paruošiamų patiekalų. Jei maistą virsite tiesiai ant ugnies, net negalvokite iš namų pasiimti savo labiausiai mėgstamos tefloninės keptuvės ar kito prabangaus puodo. Geriausiai tinka paprastas metalinis puodas, kurio būtų negaila įbrėžti maišant pagaliuku.


2015-07-24 10:06

Emigrantė Vokietijoje: „Tokių vaizdų retai kur pamatysi“

173|19

Šiuo metu esu Vakarų Vokietijoje. Neatostogauju – dirbu nedideliame kaimelyje. Nors be reikalo vadinu šią vietą kaimeliu. Ji labiau panaši į nedidelį miestelį, apsuptą nesibaigiančių miškų. Čia veikia dvi bažnyčios, yra geležinkelio stotis, keletas nedidelių prekybos centrų, du banko skyriai, mokykla, vaikų darželis, baras, degalinė ir gėlių parduotuvė.


2015-07-21 16:40

Pasaulį išmaišiusi lietuvė Nidoje rado didelį trūkumą

78|5

Kad ir kokia būtų vasara, buriuotojai iš visų jūrų ir marių stengiasi pasiekti gražiausią ir labiausiai viliojantį Lietuvos uostą – Nidą. Čia vasaros metu suplaukia ne tik Lietuvos buriavimo entuziastai, bet ir žmonės, įveikę Baltijos jūrą ir ieškantys tos „Šiaurės sacharos“.


2015-07-20 17:05

Švediškas „Passat“ Lietuvoje stebuklingai atjaunėjo

71|2

Vieną dieną nusprendėme pasiieškoti automobilio iki 2000 eurų, kurį naudotume važiuoti savaitgaliais į sodybą. Ir štai pastebėjome, kad nesvarbu, automobiliui 5 ar 15 metų, visų jų ridos – 220 tūkst. kilometrų. Tačiau vienas skelbimas ypač užkliuvo.


2015-07-18 08:43

Įspūdingą išleistuvių šou surengę tėvai drebina „Facebook“

16|2| 

Ketvirtadienį socialiniame tinkle „Facebook“ žaibiškai plinta nuotaikingas vaizdo įrašas. Šiaulių Didždvario gimnazistų tėvai išleistuvių proga savo vaikams surengė šaunų pasirodymą. Vaizdo įrašą iš vakar vykusių išleistuvių redakcijai atsiuntęs renginio organizatorius šoumenas Remigijus Žiogas pasakojo, kad šis tėvų atliktas pasirodymas jį maloniai nustebino.


2015-07-17 21:36

Absurdiška Kauno oro uosto rinkliava įsiutino vairuotoją

3|3

Įdomus ir originalus uždarbiavimo metodas sukurtas Kauno oro uosto stovėjimo aikštelėje. Iš tiesų, taip sugalvoti gali tik Kaunas, juk čia neskraido tiek lėktuvų, kiek Vilniuje, o užsidirbti juk norisi. Alternatyvų, kur kitur pastatyti automobilį Kauno oro uoste, žinoma, nėra.


Populiariausi per 24 val.