Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Reporteris
2014-10-17 15:41

Rudens derlius – raudonskruostės braškės

Šiltas ruduo negaili siurprizų. Pakruojyje margaspalves kepures praeiviams kelia jurginai... Naujamiestyje pražydo alyvos. Aštuntą dešimtį įpusėjęs Zenonas Šulskis gamtoje semiasi stebuklingos spalio galios.


2014-10-14 13:09

Broliai dvyniai įvertino Niujorką – ten gyventi būtų labai sunku

12|29| 

„Kai pamatėme Niujorką, pirmiausia pagalvojome, kad viskas ką dabar matome - mums taip gerai pažįstami vaizdai iš filmų ir vaikystėje žaistų kompiuterinių žaidimų! – taip apie Niujorką pasakoja Tomas Šimkus, su savo broliu dvyniu Luku laimėjęs prodiuserių kompanijos „Videometra“, TV3 televizijos bei portalo lrytas.lt surengtą brolių ir seserų konkursą, skirtą TV3 serialo „Obelis nuo obels“ fanams.


2014-10-13 14:57

Tarp nukritusių lapų boluoja braškių žiedai. Ar tai – normalu?

2|4

Lrytas.lt skaitytojas Kęstutis Juška neatsistebi netikėtais procesais savo darže – nekreipdamos dėmesio į įpusėjusį rudenį čia pražydo braškės. „Norėčiau pasidomėti, ar normalu, kad spalio mėnesį pražydo braškės. Kai kurios jų net ir vaisius užmezgė. Pridedu jums ir keleta nuotraukų kad jas įvertintumėte“, - rašė Kęstutis Juška.


2014-10-10 17:47

Lauko tualete rado bauginančią staigmeną

11|2

Šis lauko tualetas – užimtas. Ir, matyt, ilgam. Bet net ir toks nepatogumas netrukdo mūsų skaitytojui Antanui pasigrožėti geliančių vabzdžių susuktu lizdu. „Darbininkių – nuostabus darbas,“ - rašė Antanas, atsiuntęs nuotrauką iš Ignalinos rajojo, Kačergiškės.


2014-10-09 06:13

Grožėkis arba mirk iš pavydo – ką moka vaikinai iš Šiaulių

2| 

„Street Workout“ – tai angliškas terminas, neturintis teisingo lietuviško atitikmens. Tai nėra mankšta, gimnastika ar akrobatika. Tai pratimų kompleksas, kuriam atlikti reikalingi visiems gerai žinomi skersiniai. Svarbiausias „Street workout“ bruožas, kad šitam sportui nereikia visiškai jokių pinigų, tu tiesiog išeini į lauką prie skersinio, lygiagrečių ar, galbūt, prie kopetėlių ir treniruojiesi.


2014-10-08 17:09

Jaunas emigrantas parodė pasauliui, ko verti užsispyrę lietuviai

1|8

Niekada negalvojau, kad barmenas gali padaryti karjerą. Bet, pasirodo, gali. Baruose dirbu pastaruosius 10 metų – nuo 18 metų. Pastaruosius 6 su puse metų gyvenu ir dirbu Airijoje. Gyvendamas Airijoje ir dirbdamas bare po 3 metų pajutau, kad aš sustojau ir niekas nesikeičia, tad pradėjau domėtis, kaip galėčiau vėl pradėti judėti ir išmokti kažką naujo.


2014-10-07 10:28

Vilniuje nuvirtęs medis prispaudė automobilį

2

Vilniuje, Gerosios vilties gatvėje esančio vieno iš daugiabučių kieme, ant automobilio užvirto medis.


2014-10-07 10:18

Gamtos išdaiga – penkiakotis raudonikis

„Bendraukime“ skaitytojas Audrius pasidalijo nuotrauka, kurioje įamžinta tikra retenybė – penkiakotis raudonikis. „Šį raudonviršį surado mano uošvienė ponia Zita šių metų rugsėjo 6 d. grybaujant Ščiūrių kaime, Balninkų seniūnijoje, Molėtų rajono savivaldybėje“, - nurodė vyras.


2014-10-07 09:10

Motociklininkų šventė sekmadienį vertė šeimas sprukti iš parko

8

Gyvenu prie Vingio parko, todėl visus renginius vykstančius Vingio parke tenka matyti, o kartais ir dalyvauti. Sekmadienį mano pasivaikščiojimo ir sportavimo tikslą pakoregavo masinis renginys su motociklų „muzika“ ir begaline virtine triukšmingų dviračių transporto priemonių, išvažiuojančių iš Vingio parko, kuris kažkada, rodos, vadinosi poilsio zona...


2014-10-01 16:36

Nuo grybų gausybės Varėnoje raibo akys

10

Grybautojas Vytas J. pasidalijo nuotraukomis, kuriose matomos gėrybės iš grybų šventės Europos grybų sostine vadinamoje Varėnoje. „Ten ledo skulptūra, džiovinti baravykai ir 2536 natūralūs gyvi grybai, – rašė Vytas. – Būkit visi laimingi ir visada linksmi.“


Populiariausi per 24 val.