Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-07-27 22:35

Būsimi studentai: pasirašę sutartis šoko iš laimės

4|35

Vilties ir laimės kupini žvilgsniai bei šypsenos iki ausų – tokiais veidais būsimieji pirmakursiai lakstė universitetų koridoriais studijų sutarčių pasirašymo dienomis.


2016-07-27 22:12

Tulpiakiemis: vieno kaimo ar visos šalies drama?

37|5

Tulpiakiemio kaime antradienį blyksėjo mėlyni švyturėliai, o apsaugos darbuotojai skvarbiais žvilgsniais varstė nušiurusių namų eiles. Kur yra tas Tulpiakiemis? Ir kuo jis nusipelnė aukščiausios valdžios ir žinomų žmonių dėmesio? Ukmergės rajone įsikūrusi kaimą dėmesiu pagerbė prezidentė Dalia Grybauskaitė. Ir ne todėl, kad jame būtų prikūlę itin daug grūdų ar nukasę rekordinį bulvių derlių. Veikiau priešingai – tam tikra prasme tai yra baisiausia šalies vieta. Aukšta viešnia mėlynu kostiumu susitiko su bendruomene, apžiūrėjo neseniai atidarytą vaikų dienos centrą, šnektelėjo su priklausomybių kamuojamomis mamytėmis.


2016-07-27 22:12

Palangos darželyje palikta trimetė dvi paras nerūpėjo motinai

20|8

Palangos miesto savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojams vasara – įtempto darbo ir nerimo laikotarpis. Dažnas poilsiautojas atsipalaidavimą randa alkoholyje, o jo padauginę pamiršta savo pareigas ir vaikus.


2016-07-27 21:31

Globėjos bausmė: už suvalgytas uogas vaikus sodino į dilgėles

2| 

Tėvų paliktus vaikus globojanti moteris mažamečius sodino į dilgėles. Tokios bausmės vaikai esą nusipelnė už tai, kad valgė neprinokusias uogas ir į šulinį mėtė akmenėlius. Yla iš maišo išlindo, kai apie pavyzdinėje šeimynoje galimai skriaudžiamus mažamečius informacija pasiekė policiją. Ji pradėjo ikiteisminį tyrimą. Globėja gailisi dėl savo veiksmų ir vaiko teisių sergėtojus užtikrino taip nebebausianti mažamečių.


2016-07-27 19:17

Sovietinis paminklas nuo žaibo išgelbėjo bažnyčią ir namą

8

Rokiškio rajone esančiame Obelių miestelyje pirmadienį žaibas trenkė į paminklą, skirtą tarybiniams kariams, žuvusiems Antrajame pasauliniame kare. Nuo smūgio nuskilo betoninio kario ranka, laikiusi vėliavą. Žaibo nuskeltos dalys – ranka ir vėliavos dalis sutrupėjo ir nukrito ant žemės. O metalinis strypas, sutvirtinęs vėliavą, liko apsilydęs nuo stiprios žaibo iškrovos.


2016-07-27 18:58

Du berniukai tapo didvyriais: išgelbėjo keturmetę

3| 

Maždaug ketverių metų mergaitę išgelbėjo šalia buvę vienuolikos ir dvylikos metų berniukai. Pamatę nuo lieptelio šokusią ir neišnirusią nepažįstamą mergaitę paaugliai tuoj pat sumojo ją gelbėti. Žygdarbiu savo poelgio berniukai nelaiko ir net sako – traukti skęstantįjį iš vandens – ne pirmas kartas. Stovyklos, kurios metu ir įvyko incidentas, vadovai sako, išgelbėję berniukai – labiausiai išdykę, bet jų aktyvumas pasiteisino.


2016-07-27 18:28

Reidas paplūdimyje: pareigūnai vos spėjo rašyti protokolus

144|18| 

Orai šyla, į Palangą plūsta poilsiautojai. Policijos pareigūnai su kolegomis nusprendė patikrinti, kaip pajūrio paplūdimyje laikomasi nustatytos tvarkos. Rezultatai nustebino: tvarkdariai vos spėjo fiksuoti vieną pažeidėją po kito.


2016-07-27 17:44

Teismas išnagrinėjo Kazachstano piliečio ekstradicijos bylą

Lietuvos apeliacinis teismas trečiadienį uždarame posėdyje išnagrinėjo prokurorų skundą dėl sprendimo neišduoti Lietuvoje prieglobstį gavusio Kazachstano piliečio Syrymo Šalabajevo, kurį Kazachstanas ir Ukraina nori teisti dėl finansinių nusikaltimų. 


2016-07-27 17:13

W raidė — viešoje vietoje! Kur žiūri kalbininkai?

20|6

Vilniuje atidengtas gatvės pavadinimas anglų kalba: „Washington sq.“ Tai – JAV deklaracijos, pasmerkusios Sovietų Sąjungos įvykdytą Baltijos šalių okupaciją, 76-ųjų metinių proga.


2016-07-27 15:57

V. Mazuronį išsyk perkandęs P. Gražulis mirks alkoholyje

87| 

Seimo narys Petras Gražulis šmaikštavo, jog stipriųjų gėrimų atsargomis apsirūpinsiąs keleriems metams, nes entuziastingai kirto lažybų, kad buvęs jo partijos kolega Valentinas Mazuronis neatsisakys šiltos kėdės Europos Parlamente.


Populiariausi per 24 val.