Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nelaimės
2014-12-19 00:46

Avariją sukėlęs jaunuolis su 16-mete keleive atsidūrė ligoninėje

26

Sudaužyti du automobiliai, o avarijos kaltininkas su nepilnamete drauge – ligoninėje. Taip ketvirtadienio vakarą baigėsi, įtariama, neblaivaus jaunuolio pasivažinėjimas naktinio Vilniaus gatvėmis. Šiek tiek po 21 val. 30 min. Vilniaus policijai buvo pranešta, kad Liepkalnio g.-Žirnių g.-Minsko pl. sankryžoje įvyko avarija, yra nukentėjusių, avarijos kaltininkas bando pabėgti. Į įvykio vietą iš karto nuskubėjo keli policijos patrulių ekipažai, greitosios pagalbos medikai, buvo iškviesti ugniagesiai. Paaiškėjo, kad sankryžoje į stovinčio automobilio „Nissan“ galą įsirėžė automobilis „Honda Accord“.


2014-12-18 22:34

Vilniuje sudužo pažeme skridęs „Audi A6“, „pilotas“ paspruko

13|35

„Oj, koks kvapas! Toks jausmas, kad viskas čia mašinos viduje išpilta“, - vos tik įkišęs nosį ką tik avariją patyrusio automobilio „Audi A6“ saloną tarė policininkas. Ir jis buvo teisus. Automobiliui ketvirtadienio vakarą Vilniuje įsirėžus į stulpą dalis viskio butelių sudužo, tačiau liko ir keli sveiki. Beveik neabejojama, kad automobilio vairuotojas galėjo būti neblaivus. Tačiau jis iš avarijos vietos paspruko netrukus po to, kai automobilis „Audi A6“ įsirėžė į stulpą, apsisuko ir sustojo užtverdamas vieną judraus Savanorių pr. eismo juostą.


2014-12-18 21:52

Mielas naktinis pasivažinėjimas su 16-mete baigėsi ligoninėje

4|26| 

Sudaužyti du automobiliai, o avarijos kaltininkas su nepilnamete drauge – ligoninėje. Taip ketvirtadienio vakarą baigėsi, įtariama, neblaivaus jaunuolio pasivažinėjimas naktinio Vilniaus gatvėmis. Šiek tiek po 21 val. 30 min. Vilniaus policijai buvo pranešta, kad Liepkalnio g.-Žirnių g.-Minsko pl. sankryžoje įvyko avarija, yra nukentėjusių, avarijos kaltininkas bando pabėgti. Į įvykio vietą iš karto nuskubėjo keli policijos patrulių ekipažai, greitosios pagalbos medikai, buvo iškviesti ugniagesiai.


2014-12-18 18:32

Buvusio Vilniaus mėsos kombinato apleistame pastate kilo gaisras

Gausios ugniagesių pajėgos ketvirtadienio vakarą išskubėjo gesinti gaisro, kilusio buvusio Vilniaus mėsos kombinato apleistame pastate.


2014-12-18 16:26

Klaipėdoje iš degančio buto ugniagesiai išgelbėjo tris vyrus

1|5

Trys vyrai nukentėjo ir buvo išvežti į ligoninę ketvirtadienį Klaipėdoje kilus gaisrui bendrabučio tipo daugiabutyje. Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras ketvirtadienį apie 15 val. 48 min. gautas pranešimas apie tai, kad Klaipėdoje, Rambyno g. 16, uždūminta daugiabučio namo laiptinė. Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija perduota Klaipėdos greitajai medicinos pagalbai.


2014-12-18 16:12

Nukritęs iš kelių metrų aukščių Trakų r. žuvo jaunas vyras

2

Trakų rajono policija pradėjo ikiteisminį tyrimą ir aiškinasi aplinkybes nelaimės, per kurią žuvo jaunas vyras.


2014-12-18 11:13

Kelmės r. per mokyklinio autobuso avariją nukentėjo nepilnametė

Kelmės rajone trečiadienį į avariją pateko mokyklinis autobusas. Per incidentą nukentėjo nepilnametė.


2014-12-18 10:37

Panevėžio rajone automobilis partrenkė girtą dviratininką

Panevėžio medikai gydo vyrą, kurį girtą važiuojantį dviračiu partrenkė ir sužalojo blaivaus vairuotojo automobilis.


2014-12-18 10:31

Avarija Rokiškyje: nukentėjo žmogus, apgadinti trys automobiliai

Vienas žmogus buvo sužalotas trečiadienį Rokiškyje susidūrus trims automobiliams.


2014-12-18 10:29

Neatidaus vairuotojo mašina Vilniuje rėžėsi į medžius

3|5

Nors žmonės ir nenukentėjo, ketvirtadienį į avariją patekusio automobilio „Peugeot“ vairuotojas patyrė nemažų nuostolių. Per vėlai pastebėjęs prieš jį stabdančią mašiną, vyriškis pasuko vairą į šoną ir rėžėsi į medžius. Incidentas apie 9 val. 53 min. įvyko Geležinio Vilko g., netoli prekybos centro „Ozas“ važiuojant miesto centro link. Policijai paskambinęs vyras teigė, kad priekyje važiavęs automobilis staiga stabdė, todėl jis, supratęs, kad nebespės sustabdyti savo „Peugeot“ bei, norėdamas išvengti susidūrimo, pasuko vairą į šoną ir nuvažiavęs nuo kelio rėžėsi į medį.


Populiariausi per 24 val.