Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-11-22 10:06

Neringos Venckienės ekstradicija – tik po susipažinimo su byla

316

Nuo teisėsaugos pasprukusios Neringos Venckienės „violetinę“ veiklą tiriantys prokurorai ir tyrėjai kol kas negali atsakyti kada bus kreipiamasi į JAV dėl bėglės sugrąžinimo. „Yra atliekami tam tikri veiksmai, bet praėjo per mažai laiko, aš pats dar net nespėjau susipažinti su visa bylos medžiaga. Sujungtos keturios bylos, medžiagos tikrai yra daug, be to aš anksčiau nesu turėjęs jokių reikalų su N.Venckienės ar jos aplinkos bylomis, todėl reikia gerai įsigilinti“, - portalui lrytas.lt sakė tyrimo grupei vadovaujantis Kauno apygardos prokuroras Darius Jakutis.


2014-11-22 09:32

Pasienyje su Rusija stringa automobiliai lietuviškais numeriais

47

Rusijos pareigūnai smarkiai sulėtino automobilių su lietuviškais numeriais įvažiavimą į Kaliningrado sritį. Mašinos su Rusijos numeriais vyksta be kliūčių. Panemunės kontrolės punkte per valandą Rusijos pareigūnai į savo šalį leido įvažiuoti vidutiniškai vienam automobiliui su lietuviškais numeriais ir 2–3 vilkikams. Anksčiau per valandą čia Rusija įsileisdavo daugiau kaip 10 lengvųjų mašinų lietuviškais numeriais.


2014-11-22 08:50

Geriausi įvertinimai - ministerijos naujokui S. Skverneliui

46|6

To dar nebuvo. Faktiškai net nepradėjęs dirbti naujasis vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis įvertintas geriausiai iš visų ministerijų vadovų. Tai parodė visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ lapkričio 7–16 dienomis atlikta apklausa. Buvusį policijos generalinį komisarą S.Skvernelį palankiai įvertino net 32,8 proc. apklausos dalyvių, o nepalankiai – tik 9,7 proc.


2014-11-22 08:07

Trys eksperto patarimai, kaip Lietuvai apsiginti nuo Rusijos

179|2|

Lietuvoje viešintis vieno įtakingiausių pasaulyje leidinių – savaitraščio „The Economist“ vyresnysis redaktorius Edvardas Lukasas, ne kartą ypač aštriai pasisakęs apie Rusijos vykdomą politiką Ukrainoje bei grėsmes, su kuriomis susiduria Baltijos valstybės, įvardijo svarbiausius veiksnius, kurie turėtų būti aktualūs Lietuvai ginantis nuo Rusijos agresijos.


2014-11-22 08:07

Sostinės vicemero byloje sekliai užsirišo burnas

7

Vilniaus apygardos teismas jau baigia išnagrinėti Vilniaus vicemero Romo Adomavičiaus bylą, o teisiamas politikas iki šiol nesužinojo, kokios informacijos turėjo jį sekti nusprendę slaptieji agentai. Už kyšio paėmimą teisiamas Vilniaus vicemeras 61 metų Romas Adomavičius jau yra pasiruošęs duoti parodymus, bet prieš tai norėjo išsiaiškinti, kodėl pateko į teisėsaugos akiratį.


2014-11-21 20:07

Vilniaus centre įsikūrusioje dvynių karalystėje dvejinosi akyse

5|29

Penktadienio vakarą Vilniaus prekybos ir pramogų centre VCUP vyko unikalus renginys – dvynių konkursas „TWINS PEAK 2014”. Gausiai susirinkę žiūrovai iš nuostabos buvo praradę amą. Jiems atrodė, kad ėmė dvejintis akyse – juk aplinkui šmėžavo kelios dešimtys įvairaus amžiaus porų dvynių. Konkurso dalyviai su svečiais žaidė žaidimus –burtus, visiems buvo dalijami renginio rėmėjų prizai, ledai, saldainiai, vyko mini madų šou – mažieji modeliukai pademonstravo naujausias drabužių kolekcijas. Taip pat renginio metu susirinkusius linksmino originali muzikantų grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys”.


2014-11-21 18:31

Prezidentė paaiškino, kodėl vadina Rusiją teroristine valstybe

264|36|

Penktadienį Lietuvoje lankosi naujasis NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas. Karinio aljanso vadovas Kauno pakraštyje, Karmėlavoje įsikūrusiame Karinių oro pajėgų Oro erdvės kontrolės centre susitinka su Lietuvos prezidente Dalia Grybauskaite, mūsų šalies bei šalių partnerių kariais.


2014-11-21 18:11

Rusija D.Grybauskaitei pataria tramdyti „komjaunuolišką įkarštį“

736|

Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės retorika pranoksta labiausiai ekstremistinius Kijevo pareiškimus, jai reikėtų numaldyti „savo komjaunuolišką įkarštį“ ir „nebekompleksuoti dėl savo sovietinės praeities“, pareiškė oficialus Rusijos užsienio reikalų ministerijos (URM) atstovas. „Būtų gerai, jei Lietuvos prezidentė pašvelnintų savo „komjaunuolišką įkarštį“, nekompleksuotų dėl savo „sovietų praeities“, kuri, matyt, priverčia ją būti „šventesne už Romos popiežių“, - ketvirtadienį pareiškė oficialus Rusijos URM atstovas Aleksandras Lukaševičius.


2014-11-21 17:40

Rusijoje – siūlymas nutraukti diplomatinius santykius su Lietuva

1024|2|

Dalios Grybauskaitės pareiškimas apie tai, kad „Rusija yra teroristinė valstybė“ ne juokais supykdė kai kuriuos šios šalies politikus. Rusijos Dūmos komunistų partija pateikė pasiūlymą nutraukti diplomatinius santykius su Lietuva ir pritaikyti jai sankcijas, rašo „Ria Novosti“. Anot Rusijos žiniasklaidos, tokį pasiūlymą inicijuoja komunistų frakcijos vienas vadovų Nikolajus Kolomeicevas.


2014-11-21 14:08

Rolandas Skaisgirys nedalyvaus Vilniaus mero rinkimuose

47

„Tvarkiečių“ kandidatu į Vilniaus merus pasirinktas prodiuseris Rolandas Skaisgirys atsiėmė kandidatūrą. Partija „Tvarka ir teisingumas“ penktadienį pranešė, kad R.Skaisgirys informavo partijos vadovybę, kad nedalyvaus 2015 metų savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose.


Populiariausi per 24 val.