Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-07-26 19:43

Vieniems Briuselyje reikia armijos, kitiems - vos kelių padėjėjų

Vieni Lietuvos europarlamentarų žada panaudoti visas lėšas, kurios gaunamos iš europarlamento biudžeto - iki 73 tūkst. litų per mėnesį, padėjėjų darbui apmokėti, kiti teigia išsivers su keliais pagalbininkais, šeštadienį pranešė LNK Žinios.


2014-07-26 18:46

Kauniečiai neįprastai pažymėjo pavojingą duobę

1

Vytauto prospektu keliaujantys kauniečiai turi atidžiai žiūrėti po kojomis. Ne vienoje šaligatvio vietoje žioji duobės. Vieną jų neapsikentusi ir pagaminusi dėžę pažymėjo patriotiškai nusiteikusi kaunietė, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Laikinoji sostinė“. Ties Vytauto prospekte esančia tapetų parduotuve iš šaligatvio duobės kyšo rausvu popieriumi apklijuota dėžė su užrašu „Atsargiai“.


2014-07-26 15:56

Jūros šventės dalyvius žavi fontanų šokis

34

Šokančių fontanų šou - vienas ryškiausių Jūros šventės akcentų. Fontanai Jono kalnelyje šoka pagal specialų, iš gražiausių lietuviškų jūrinių ir meilės melodijų sukurtą garso takelį. Muziką lydi kvapą gniaužiantys šviesų, lazerių, vaizdo projekcijų ant vandens efektai. Šokančių fontanų programa publikai rodoma penktadienį ir šeštadienį naktiniu laiku – 22.30, 23.30, 0.30 ir 1.15 val.


2014-07-26 15:52

Kiek kosmonautų galima vadinti lietuviais?

19|10

Legendiniam lietuvių pilotui ir kosmonautui Rimantui Antanui Stankevičiui šiandien būtų suėję 70 metų. Pasiekti dar didesnių aukštumų aviacijoje jam sutrukdė tragiška nelaimė 1990-ųjų rugsėjį.


2014-07-26 11:27

Prie bažnyčios rastų kaulų mįslę išsprendė antropologai

6

Ukmergės rajono Švč.Trejybės bažnyčios šventoriuje prieš mėnesį aptiktos XV–XVI amžiais gyvenusių žmonių kapavietės radinius ištyrę antropologai sužlugdė viltis, kad čia buvo palaidoti 1435 metais vykusio Pabaisko mūšio dalyviai, rašo „Lietuvos rytas“. „Bažnyčios šventoriuje buvo palaidota tradicinė kaimo bendruomenė: vyrai, moterys ir vaikai. Ištyrus jų kaulus nepastebėta jokių muštinių, pjautinių ar šautinių sužalojimų. Kad tai nėra mūšio dalyviai, įrodo ir palaidotų vyrų amžius – jie yra 40–50 metų, o kariai būna gerokai jaunesni“, – sakė Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto doktorantė ir Medicinos fakulteto vyresnioji specialistė, antropologė Justina Kozakaitė.


2014-07-26 11:05

Vyriausybė mąsto, kaip kovoti su Rusijos propaganda

186

Premjeras Algirdas Butkevičius neatmeta galimybės, kad siekiant kovoti su propaganda ateityje gali būti svarstomas klausimas dėl tam tikrų Rusijos atlikėjų įtraukimo į nepageidaujamų sąrašą, kaip padarė kaimyninė Latvija.


2014-07-26 09:34

Ekstremali situacija - visoje Lietuvoje. Kas dabar bus?

175|

Pirmadienį turėtų paaiškėti, ar dėl kiaulių maro gali būti paskelbta ekstremali situacija visoje Lietuvos teritorijoje. Saugos specialistai pripažįsta neprisimenantys, kada paskutinį kartą ypatinga situacija buvo taikoma visai šaliai. Šiuo metu ekstremali situacija dėl kiaulių maro galioja septyniose Lietuvos savivaldybėse: Ignalinoje, Trakuose, Varėnoje, Druskininkuose, Lazdijuose, Šalčininkuose ir Alytaus rajone.


2014-07-25 20:15

Portalas ekspertai.eu tapo Rusijos ruporu?

289

Prieštaringai vertinamas portalas ekspertai.eu, ko gero, jau galėtų pasikeisti adresą į ekspertai.ru. Šią redakciją paliko dalis kūrėjų, kuriems vis dažniau ėmė kilti įtarimų dėl portalo skelbiamos esą prorusiškos informacijos.


2014-07-25 18:18

Seime remontuoja Loretos Graužinienės kabinetą

67|12

Ar sunkmetis, ar pakilimas, kiekvieną vasarą ištuštėjusiuose Seimo rūmuose tautos išrinktuosius pakeičia statybininkai. Jie darbuojasi ir šiomis dienomis. Šiemet Seimo narių ir statybininkų darbymetis sutapo. Keliolika kabinetų pirmuosiuose rūmuose jau buvo tušti ir parengti remontui dar vykstant pavasario sesijai, rašo „Lietuvos rytas“. Darbus kiek pristabdė šių rūmų Kovo 11-osios salėje vykusios prezidentės Dalios Grybauskaitės inauguracijos iškilmės, bet dabar šios patalpos jau virto tikra statybų aikštele.


2014-07-25 18:17

Minos ir sviediniai trukdo tiesti elektros kabelį į Švediją

13|8

Artilerijos sviediniai, minosvaidžio minos, skeveldrinės granatos – tai tik dalis pavojingų sprogmenų, kurie stabdė elektros kabelio tiesimo iš Lietuvos į Švediją darbus. Vykdant projekto sausumos statybas Lietuvoje buvo aptikta sprogmenų. Juos nukenksmino Lietuvos kariuomenės išminuotojai. Tačiau ekspertai spėjo, kad darbų vietoje jų gali būti dar daugiau.