Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-15 22:00

Prabangios jachtos pirkėjai įklampino broliukus latvius

4

Klaipėdoje registruota verslo įmonė, siekdama išvengti pridėtinės vertės mokesčių, ne tik pati atsidūrė teisėsaugos akiratyje, bet dar įklampino į bėdą ir savo verslo partnerius Latvijoje - jiems dabar gresia atsakomybė už nedeklaruotas pajamas.


2014-09-15 20:28

EP vėl nagrinės Viktoras Uspaskicho neliečiamybės klausimą

24

Lietuvos valdžios institucijų prašymas panaikinti Darbo partijos įkūrėjo Viktoro Uspaskicho neliečiamybę perduotas nagrinėti Europos Parlamento (EP) Teisės reikalų komitetui. Kaip pranešė Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, apie tokį iš Lietuvos institucijų gautą prašymą EP narius informavo parlamento pirmininkas Martinas Schulzas, pirmadienį Strasbūre pradėdamas EP plenarinę sesiją.


2014-09-15 18:28

Į vandenį nuleistas Lietuvos meistrų pastatytas mokslinis laivas

24|17| 

Pirmadienį į vandenį nuleistas Klaipėdoje, bendrovėje Vakarų Baltijos laivų statykloje, pastatytas mokslinių tyrimų laivas „Mintis“. Lapkričio pabaigoje jis bus perduotas Klaipėdos universitetui.


2014-09-15 17:12

Telšiškiams nerimą pasėjo dvi valandas trukę šaudymai

5|4

Sekmadienį telšiškius išgąsdino šūvių salvės. Susirūpinę žmonės skambino bendruoju pagalbos telefonu 112 klausdami, kas vyksta mieste. Telšių policijos budėtojas turėjo gyventojus raminti, kad joks karas neprasidėjo, o vyksta krašto apsaugos savanorių mokymai.   Sutrikdė savaitgalio ramybę


2014-09-15 17:09

Vilniuje vyks NATO karinio komiteto konferencija

16

Rugsėjo 19-20 dienomis Vilniuje vyks aukščiausiosios karinės NATO institucijos - Karinio komiteto, kurį sudaro kariuomenių vadai, - susitikimas. Renginio šeimininkas - Lietuvos ginkluotųjų pajėgų vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas. Tai bus pirmas NATO kariuomenių vadų susirinkimas po NATO viršūnių susitikimo Velse. Vilniuje NATO karinis komitetas susirinks antrą kartą, pirmą kartą Lietuvos sostinėje NATO šalių kariuomenių vadai posėdžiavo 2004 m. rugsėjį.


2014-09-15 16:18

Premjeras įvertino „darbiečių“ pasiūlymą

3

Socialdemokratų partijos lyderis, premjeras Algirdas Butkevičius teigia neturįs informacijos, kad „darbiečiai“ jiems atitekusį energetikos ministro postą norėtų perduoti socialdemokratams. Jis taip pat tvirtina neturintis žinių, jog Kęstučio Daukšio kandidatūra į ministrus netiko prezidentei.


2014-09-15 15:24

Į garbingas pareigas kylantiems užsieniečiams – skirtingas rėtis

12|4

Už Lietuvos garbės konsulo darbą atlyginimas nemokamas, tačiau šios prestižinės pareigos gali atverti daug durų. Todėl jų geidžiančius kitų valstybių piliečius tikrina saugumiečiai. Tiktai ar visuomet užsienio reikalų ministras paiso jų patarimų? Jų yra visame pasaulyje – nuo šiltos Australijos iki atšiaurios Aliaskos. Iš 187 Lietuvos garbės konsulų dauguma – verslininkai, rašo „Lietuvos rytas“. Jų reputacija turi būti be priekaištų, o sąskaita banke netuščia. Garbės konsulas turi išgalėti ne tik rengti priėmimus, bet ir padėti į bėdą patekusiems Lietuvos piliečiams.


2014-09-15 15:18

Prezidentė vyks į Jungtinių Tautų renginius Niujorke

25

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė šią savaitę vyks į Niujorką dalyvauti Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje.


2014-09-15 15:16

G. Nausėda savęs politikoje kol kas nemato

11

Didžiausio Lietuvoje SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda teigia kol kas nematantis savęs politikoje, todėl nepasinaudos konservatorių pasiūlyta galimybe varžytis dėl Vilniaus mero posto. Ekonomistas teigė teoriškai save matantis daugiau nacionalinės politikos lygmenyje.


2014-09-15 14:56

Lietuva negali sau leisti turėti tiek prokurorų

20|

Lietuvoje prokurorų yra per daug, o vykstant prokuratūros sistemos reformai prokurorai turi daugiau dėmesio skirti kvalifikacijos kėlimui, pareiškė prezidentė Dalia Grybauskaitė po susitikimo su prokurorų profesinės sąjungos atsotvais.


Populiariausi per 24 val.