Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-11-24 14:15

Petro Porošenka: „Lietuva Ukrainai tieks ginkluotės elementų“

146

Lietuva ir Ukraina sutarė bendradarbiauti karinėje-techninėje srityje. Šis bendradarbiavimas apims ir ginkluotės elementų tiekimą, pirmadienį Kijeve po susitikimo su Lietuvos vadove Dalia Grybauskaite pranešė Ukrainos prezidentas Petro Porošenko. „Mes susitarėme dėl karinio-techninio bendradarbiavimo, o konkrečiai - dėl konkrečių ginkluotės elementų tiekimo Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms. Manau, kad tai konkretus paramos parodymas“, – sakė P.Porošenka per bendrą spaudos konferenciją su D.Grybauskaite Kijeve.


2014-11-24 14:09

Vladimiras Putinas papasakojo apie savo sveikatą

112

Prieš kurį laiką pasaulio žiniasklaida ėmė spėlioti, kokia liga gali kamuoti Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną. Esą tik, pavyzdžiui, kasos vėžys paaiškintų sunkiai nuspėjamą jo elgesį. Tačiau pats V.Putinas, valstybinei naujienų agentūrai TASS pirmąkart viešai pakomentavęs kalbas apie jo sveikatą, tikino, kad jam viskas gerai.


2014-11-24 14:00

Rusai santykius su JAV vadina blogais ir nesitiki jų pagerėjimo

3

Dauguma Rusijos gyventojų šalies santykius su JAV vadina blogais ir nesitiki jų pagerėjimo, rodo nuomonės tyrimo instituto FOM atlikta apklausa, kurios rezultatus skelbia laikraštis „Kommersant“.


2014-11-24 12:59

Bangladešo buvęs valdančiosios partijos lyderis pasiųstas myriop

Buvusiam Bangladešo valdančiosios partijos lyderiui Mobarakui Hossainui pirmadienį karo nusikaltimų tribunolas skyrė mirties bausmę už žiaurius nusikaltimus per Bangladešo nepriklausomybės nuo Pakistano karą, skelbia „Reuters“.


2014-11-24 12:24

Rusijos URM kaltina Latvijos politikus dviveidiškumu

5

Spektaklis, surengtas Latvijoje, kurio metu iš Rygos buvo išsiųstas Rusijos politologas Konstantinas Simonovas, dar kartą įrodo Latvijos politikų, laikančių savo šalį demokratišką, kurioje kiekvienas laisvai gali reikšti mintis, dviveidiškumą. Tai pirmadienį pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovas Aleksandras Lukaševičius.


2014-11-24 11:46

Suomijos prezidentas dėl NATO nenori bloginti santykių su Rusija

16

Suomijos prisijungimas prie NATO akivaizdžiai pakenktų šalies santykiams su Rusija, interviu amerikiečių dienraščiui „Washington Post“ sakė Suomijos prezidentas Sauli Niinisto.


2014-11-24 09:53

Pas astronautus atskrido ir ikrų

8|3

Rusijos erdvėlaivis „Sojuz“, tarp kurio įgulos narių buvo pirmoji į kosmosą pakilusi Italijos astronautė, saugiai susijungė su Tarptautine kosmine stotimi (TKS), pranešė JAV Nacionalinė aeronautikos ir kosmoso administracija (NASA). Į TKS kartu su itale atskrido ir beveik kilogramas ikrų.


2014-11-24 09:00

Izraelis perspėja Prancūziją nedaryti „didžiulės klaidos“

22

Izraelio premjeras Benjaminas Netanyahu sekmadienį perspėjo Prancūziją, kad jos parlamentas padarytų „didžiulę klaidą“, jeigu pripažintų Palestinos valstybę per balsavimą gruodžio 2 dieną.


2014-11-24 08:53

Australijoje kūdikis penkias dienas išgyveno pakelės griovyje

7|

Australijoje pirmadienį bandymu nužudyti buvo apkaltinta motina, kurios naujagimis Sidnėjuje buvo rastas verkiantis pakelės griovio dugne, kur, kaip mano policija, jis išgyveno penkias dienas.


2014-11-24 08:06

JAV policija nušovė žaislinį pistoletą laikiusį 12-metį

89|

Klivlando mieste policija nušovė 12-metį afroamerikietį, kuris turėjo žaislinį pistoletą žaidimų aikštelėje, sekmadienį pranešė pareigūnai ir žiniasklaida. Šis incidentas Ohajuje įvyko tuo metu, kai Jungtinėse Valstijose rasinė įtampa yra smarkiai padidėjusi, laukiant didžiosios žiuri sprendimo, ar vienam baltaodžiui policininkui turi būti pateikti kaltinimai dėl kito rugpjūtį įvykusio incidento, kai vienas neginkluotas juodaodis paauglys buvo nušautas Sent Luiso priemiestyje Fergusone Misūrio valstijoje.


Populiariausi per 24 val.