Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-07-07 21:23

J. C. Junckeris sulaukė kritikos, kad EP naudojasi mobiliuoju

2

Pačiame Graikijos krizės įkarštyje Europos Komisijos pirmininkas Jeanas-Claude'as Junckeris sulaukė kritikos, kad per debatus Europos Parlamente nuolat maigo savo mobilųjį telefoną. Kraštutinių dešiniųjų atstovė Europarlamente Krisztina Morvai neslėpė savo nepasitenkinimo, kadJ.C. Junckeris visą dėmesį būna sutelkęs į telefoną, užuot sprendęs neturtingų šalių problemas. Europos Komisijos vadovas vengrės kritiką pavadino „kvailomis kalbomis“. „Aš dirbau ir SMS žinutėmis bendravau su Graikijos ministru pirmininku“, – sakė jis.


2015-07-07 20:56

Popiežius ragina lotynų amerikiečius suvienyti pasaulį

Popiežius Pranciškus paragino visus, gyvenančius Lotynų Amerikoje, lygiai tokia pačia energija kaip prieš du šimtmečius kovota už nepriklausomybę nuo Ispanijos, dabar skleisti tikėjimą ir sutelkti savo idealus karų ir individualizmo draskomame pasaulyje.


2015-07-07 17:01

Homoseksualaus jaunuolio ašaros sujaudino amerikiečius

59

„Esu homoseksualus ir bijau, kokia bus mano ateitis“, – taip fotografui pareiškė vienas niujorkietis paauglys. Vaikino prisipažinimas sulaukė milžiniško susidomėjimo ir JAV įžymybių palaikymo. Socialiniame tinkle „Facebook“ yra įkurta paskyra „The Humans of New York“. Joje dedamos fotografo Brandono Stantono gatvėje sutiktų niujorkiečių nuotraukos su jų frazėmis ar papasakotomis istorijomis.


2015-07-07 17:00

Graikų finansų ministras į posėdį atvyko be naujų pasiūlymų

2| 

Naujasis Graikijos finansų ministras Euclidas Tsakalotosas diskusijoms tarp Graikijos ir jos kreditorių iš 19 šalių euro zonos nepateikė raštiškų pasiūlymų kaip pelnyti finansinę paramą, sakė trys apie šias diskusijas gerai informuoti asmenys.


2015-07-07 14:53

Britai paminėjo Londono sprogdinimų metines

3

Didžioji Britanija antradienį mini mirtininkų sprogdintojų atakų Londone 10-ąsias metines, o Haid parke buvo padėti vainikai, pagerbiant 52 tų išpuolių aukas.


2015-07-07 14:17

Šiaurės Korėjoje pavogtus įrodymus vyras atgabeno į Europą

3

Šiaurės Korėjos režimas piliečiais naudojasi kaip įrankiais. Būtent tai nori įrodyti iš šios šalies pabėgęs mokslininkas – įrodymus apie biologinio ginklo bandymus su žmonėmis vyras atsivežė į Europą. Jungtinės Tautos (JT) jau seniai įtaria, kad Kim Jong-uno vadovaujamoje Šiaurės Korėjoje vyksta biologinio ginklo bandymai su žmonėmis. Tačiau iki šiol nebuvo surinkta pakankamai įrodymų šiems įtarimams pagrįsti.


2015-07-06 20:01

Po Europą nuliūdinusio Graikijos sprendimo prabilo ir V. Putinas

391|3|

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pirmadienį sakė Graikijos premjerui Alexiui Tsiprui palaikantis graikų pastangas įveikti „sunkumus“, su kuriais jie susiduria ištarę tvirtą „Ne“ skolintojų pateiktoms finansinio gelbėjimo sąlygoms, pranešė Kremlius. „Putinas išsakė palaikymą Graikijos liaudžiai, siekiančiai įveikti šaliai iškilusius sunkumus“, – sakoma Kremliaus pranešime.


2015-07-06 17:33

Graikijos dabar laukia trys keliai. Kuriuo pasuks šalis?

257|11|

Daugiau kaip 60 proc. graikų sekmadienį pasipriešino euro zonos pasiūlymams, kuriais už naujas griežtesnes taupymo reformas šaliai būtų suteiktas naujas pagalbos paketas. Kas dabar laukia Graikijos? Premjeras Alexis Tsipras tikino, kad „ne“ stovyklos pergalė referendume nėra balsas prieš Bendriją, tačiau Europos lyderiai jau anksčiau įspėjo, kad toks sprendimas reikštų norą palikti valiutos zoną. Dabar ES ateitis yra abejonėse. Graikija galėtų palikti eurą, kas sugriautų jos pačios ekonomiką ir turėtų ilgalaikių pasekmių Europai ir pasaulinėms rinkoms. Arba europiečiai galėtų pasiduoti ir paklusti graikų reikalavimams.


2015-07-06 17:32

Europa įvertino Graikijos sprendimą, prie bankomatų – eilės

429|5|

Europos lyderiai pirmadienį ėmėsi skubiai ieškoti atsako į Graikijos rinkėjų tvirtai ištartą „Ne“ griežto taupymo priemonėms per lemtingą referendumą, dėl kurio šalis gali pasitraukti iš euro zonos. Vos išaušus pirmadieniui Graikijoje prie bankomatų nusidriekė eilės žmonių, kurie nori išsiimti grynųjų. Vokietijos kanclerė Angela Merkel susitiks Paryžiuje su Prancūzijos prezidentu Francois Hollande'u po to, kai Graikija sekmadienį triuškinama persvara atmetė tarptautinių kreditorių reikalavimą griežtai taupyti mainais į finansinę pagalbą.


2015-07-06 17:15

Graikai taupymui tarė „ne“, finansų ministras traukiasi

1213|33|

Graikijos žmonės įtikinama 61,31 proc. persvara per sekmadienį vykusį istorinį referendumą tvirtai atmetė naujas griežto taupymo priemones, kurių iš šalies reikalauja ES ir TVF kreditoriai. Tuo tarpu, šalies inansų ministras Yanis Varoufakis savo „Twitter“ paskyroje paskelbė apie pasitraukimą. „Minister no more“, – tokie žodžiai buvo parašyti Y.Varoufakio socialinio tinklo paskyroje. „Taip“ reformoms, kurių mainais į finansinę pagalbą nori šalies kreditoriai, tarė 38,69 Graikijos piliečiai.


Populiariausi per 24 val.