Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Konfliktai ir saugumas
2014-10-23 12:20

Izraelio premjeras dėl kruvinos atakos apkaltino Palestiną

6|4

Izraelio ministras pirmininkas Benyaminas Netanyahu po Jeruzalėje kūdikį pražudžiusios atakos apkaltino palestiniečių prezidentą Mahmoud Abbas išpuolių kurstymu, skelbia BBC.


2014-10-23 09:52

Antskrydžiai prieš islamistų kovotojus - dar smarkesni

2

Sirijos kariuomenė suintensyvino antskrydžius kovotojų teritorijose. Per paskutines 36 valandas surengta 200 atakų iš oro, skelbia BBC.


2014-10-23 08:17

Jeruzalėje automobilis rėžėsi į žmones, žuvo kūdikis

6|3

Jeruzalėje galimai įvykdytas „teroro aktas“ - vairuotojas automobiliu rėžėsi į pėsčiųjų grupę, praneša agentūra AFP. Izraelio gelbėjimo tarnybų duomenimis, per incidentą tramvajaus stotelėje buvo sužeisti devyni žmonės. Policininkas atidengė ugnį į nusikaltėlį, kai šis mėgino sprukti.


2014-10-22 16:27

Egipto pasienyje sužeistos dvi Izraelio sienos apsaugos karės

7

Nežinomi ginkluoti asmenys Egipto Sinajaus pusiasalyje apšaudė ir paleido prieštankinę raketą į Izraelio kariuomenės automobilį kitoje sienos pusėje, sužeisdami dvi jame buvusias kares, pranešė Izraelio kariuomenė. Incidentas įvyko Izraelio ir Egipto sienos atkarpoje, esančioje maždaug už 60 kilometrų į pietus nuo Gazos Ruožo, pranešė kariuomenės atstovas pulkininkas leitenantas Peteris Lerneris.


2014-10-22 13:45

Raketomis apšaudyta JAV ambasada Irake

JAV ambasada centrinėje Irako sostinės Bagdado dalyje apšaudyta raketomis, naujienų agentūra „Al-Mustakillah“ citavo saugumo šaltinį, kuriuo remiasi „RIA Novosti“. „Naktį iš antradienio į trečiadienį į JAV ambasadą buvo paleistos trys raketos iš Doros rajono (pietinėje Bagdado dalyje)“, - sakė šaltinis.


2014-10-22 13:25

Kobanės gynėjai desperatiškai laukia Irako kurdų balsavimo

1

Kurdų kovotojai, ginantys Sirijos pasienio miestą Kobanę, trečiadienį toliau atrėminėja džihadistų grupuotės „Islamo valstybė“ (IV) atakas, desperatiškai laukdami pagalbos, Irako kurdų parlamentui ruošiantis balsuoti dėl sprendimo pasiųsti pastiprinimų.


2014-10-22 08:54

Amerikiečių ginklų siunta pateko į pavojingų teroristų rankas

13

Viena JAV kariuomenės iš oro numesta ginklų siunta, skirta kurdų kovotojams, pateko į jų priešininkų džihadistų tankas netoli susirėmimų židiniu tapusio Sirijos miesto Kobanės, antradienį pranešė padėtį šalyje stebinti organizacija. Amerikos kariškiai negalėjo patvirtinti šio pranešimo, tačiau sakė analizuojantys internete paskelbtą vaizdo įrašą, kuriame vienas kaukėtas kovotojas matomas prie dėžių, prie kurių pritvirtintas parašiutas.


2014-10-21 16:27

Ukrainoje sproginėja ir kasetinės bombos

136

Tarptautinė nevyriausybinė žmogaus teisių organizacija „Human Rights Watch“ (HRW) tvirtina esant rimtų įrodymų, kad Ukrainos vyriausybinės pajėgos vykdė atakas Donecko regione, pasitelkdamos kasetines bombas, kurios yra uždraustos daugelyje šalių, praneša BBC. Tiesa, tą patį tikriausiai darė ir prorusiški separatistai.


2014-10-21 12:08

Talibano snaiperio kulka atšoko nuo JAV kario šalmo

19

JAV karys nufilmavo, kaip Talibano snaiperis pataikė į jo komandos nario šalmą, ir įkėlė šį vaizdelį į socialinius tinklus. Karys nebuvo sužeistas, nes kulka nepramušė šalmo, tačiau įraše jis sako, kad nuo smūgio jam dar spengia ausyse. Skelbiama, kad incidentas nufilmuotas per operaciją Helmando provincijoje 2013 metais.


2014-10-20 16:31

Turkija leis kurdams kirsti sieną ir kovoti prieš islamistus

1

Turkija leis Irako kurdų kovotojams kirsti šalies sieną su Siriją ir padėti kurdams Kobanėje kovoti su „Islamo valstybės“ (IS) džihadistais, pranešė Turkijos užsienio reikalų ministras Mevlutas Cavusoglu.


Populiariausi per 24 val.