Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-01-30 23:26

Klaipėdos merui patarimas – nevilioti rinkėjų trimito garsais

22|7

Klaipėdos rotušėje įvairių politinių partijų ir visuomeninių judėjimų lyderiai pasirašė sutarimą dėl garbingo ir sąžiningo dalyvavimo miesto mero ir savivaldybės tarybos rinkimuose Tiesa, uostamiesčio meras liberalas Vytautas Grubliauskas, vėl pretenduojantis užimti šį postą, bendrosios deklaracijos nepasirašė. Varžovai jį paprasčiausiai ignoravo – nepakvietė į sueigą.


2015-01-30 21:30

Sovietmečio parodija siutina baltarusius ir šiurpina vakariečius

149|3

Į Lietuvą atvykę turistai mielai džiaugiasi sovietmečio egzotika. Apsilankymas Genocido aukų muziejuje, buvusio KGB kalėjimo patalpose, sukelia slegiančių minčių, o iš kitų sovietmetį menančių vietų tikimasi efektingų pramogų. Į Nemenčinės miškuose esantį bunkerį lankytojai atvyksta šventiškai nusiteikę, o kartais – ir gerokai įkaušę. O kaipgi kitaip, juk Sovietų Sąjungoje degtinę gėrė stiklinėmis... Bet ši šventinė nuotaika gerokai pasikeičia, kai ima aiškėti, koks iš tiesų gyvenimas buvo sovietmečiu.


2015-01-30 21:21

Politikas per „Facebook“ visus pasiuntė kakoti

217|4

Darbo partijos Šilutės skyriaus pirmininko Sauliaus Stankevičiaus žinutė socialiniame tinkle „Facebook“, švelniai tariant, turėjo atimti žadą jo draugams ir partijos bičiuliams. Trečiadienį politikas šventė savo gimtadienį, o naktį pasirodęs įrašas jo paskyroje „Facebook“ buvo persmelktas nuoskaudos. S.Stankevičiaus profilyje atsiradusiame įraše draugai buvo pasiųsti šikti, o Darbo partijos Šilutės skyriaus darbuotojai išvadinti kiaulėmis.


2015-01-30 20:31

Socialdemokratų koziris rinkimuose – kandidatų „klonai“

 

Valdemaras Tomaševskis savivaldos rinkimuose kandidatuoja socialdemokratų sąraše. Europos parlamento nario bendravardis ir vos viena raide besiskiriančia pavarde politikas siekia tapti Šalčininkų rajono tarybos nariu. Politologai sako, kad tai senas rinkimų triukas, šįsyk padėsiantis nugvelbti balsų iš Lenkų rinkimų akcijos gerbėjų. O štai Vilniuje rinkėjai, kurie balsuos už Juozą Oleką, iš tiesų balsus atiduos ne krašto apsaugos ministrui, o jo sūnui, taip pat Juozui.


2015-01-30 19:11

V. Matijošaičio politinė reklama – šalia velionės atvaizdo

74|7

Kauniečius apstulbino ant Saulėtekio prekybos centro pakabinta kandidato į Kauno merus Visvaldo Matijošaičio ir jo komandos politinė reklama. Šalia verslininko, Kauno miesto tarybos nario agitacinio plakato – ir 2013 metais tragiškai žuvusios jo žmonos, Irenos Matijošaitienės labdaros fondo stendas, su I.Matijošaitienės nuotrauka. „Tai labai nedora, veržtis į valdžią, naudojantis kauniečių meile I.Matijošaitienei. Nesuprantu, kaip galima išnaudoti mirusį žmogų, nors ir artimą, tokiems tikslams“, – sakė iš prekybos centro išėjusi kaunietė Vanda Bieliauskienė.


2015-01-30 16:29

Kauno paminklinei Prisikėlimo bažnyčiai – bazilikos statusas

5

Kauniečiai sulaukė gerų žinių. Vatikanas Kauno paminklinei Kristaus Prisikėlimo bažnyčiai suteikė bazilikos statusą. Šią informaciją penktadienį oficialiai patvirtino Kauno arkivyskupijos kurijos atstovas spaudai Darius Chmieliauskas.


2015-01-30 15:50

Teismas pagausino liberalų gretas rinkimuose

2

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) penktadienį patenkino Didžiosios Britanijos piliečio Marko Adamo Haroldo ir Astos Burbienės skundus dėl Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimo neregistruoti jų kaip Liberalų sąjūdžio kandidatų rinkimuose.


2015-01-30 15:07

Nacionaliniame vėžio institute – sumaištis, atsivėrė smegduobė

10|22| 

Penktadienį Nacionaliniame vėžio institute – sumaištis. Ryte į ligoninę atvykę darbuotojai ir pacientai buvo nemaloniai nustebinti. Pastatas – apgaubtas tamsos, operacijos, gydymo procedūros ir konsultacijos buvo sustabdytos. Instituto kieme atsivėrė smegduobė.


2015-01-30 14:47

Tarp kovosiančių į Seimą Žirmūnuose – Ž. Plytnikas ir R. Cytacka

14

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) penktadienį paskelbė kandidatus į savivaldybių tarybas bei merus, taip pat – laisvą Seimo nario mandatą.


2015-01-30 14:20

Išbraukius netinkamus kandidatus, griuvo ir šeši sąrašai

1

Rinkimų komisijoms išbraukus netinkamus kandidatus savivaldybių tarybų rinkimuose, griuvo ir šeši minimalus kandidatų skaičiaus nebeturintys rinkimų sąrašai.


Populiariausi per 24 val.