Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-04 16:32

Įpykęs V. Matijošaitis rėžė konservatoriams

275|13

Didžiausio kauniečių palankumo pirmajame mero rinkimų ture sulaukęs visuomeninio judėjimo „Vieningas Kaunas“ įkūrėjas, verslininkas Visvaldas Matijošaitis atsikirto konservatoriams, įžvelgusiems pavojų miestui, kuriame bando įsitvirtinti oligarchai ir neva kyla grėsmė demokratijai.


2015-03-04 16:27

Į darbą grįžo Kauno ligonių kasų vadovas V.Šiaudikis

2

Trečiadienį į pareigas grįžo Kauno teritorinės ligonių kasos (TLK) direktorius Virgilijus Šiaudikis, jis baudžiamosios bylos nagrinėjimo metu buvo laikinai nušalintas nuo direktoriaus pareigų.


2015-03-04 15:39

Migracijos valdyboje – įtartinų ryšių grandinės

18|5

Per Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) operaciją sulaikytas būrys kyšininkavimu įtariamų valdininkų vienas po kito grįžo į Migracijos departamentą. Apie tai praėjusią savaitę skelbta šiame rašinyje. Šiandien – temos tęsinys. Kaip migracijos reikalai tvarkomi Migracijos valdyboje, nuo kurios ir prasideda visi rūpesčiai dėl leidimų? Kokie asmenys varsto jos duris? Kokie giminystės ryšiai juos sieja? Pažvelkime, kaip migracijos reikalai tvarkomi Migracijos valdyboje, nuo kurios ir prasideda visi rūpesčiai dėl leidimų, kokie netikėti asmenys varsto jos duris, kokie giminystės ryšiai juos sieja.


2015-03-04 15:27

Prezidentė skambina pavojaus varpais: „Esame fronto linijoje“

331|

Baltijos šalims yra iškilusi reali grėsmė, ir jos turi ruoštis karinio konflikto metu savarankiškai atsilaikyti bent tris paras, kol į pagalbą atvyktų NATO sąjungininkai, trečiadienį pareiškė Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tai ji sakė Kaune, užsienio žurnalistų paklausta apie šauktinių grąžinimą.


2015-03-04 14:39

Prezidentė D.Grybauskaitė: „Lietuvą privalome ginti patys“

73|3|

Kaune viešėdama šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė tikino, jog šaukimo į kariuomenė jaunuoliams bijoti nereikėtų. Pasak valstybės vadovės, prioritetas bus teikiamas savanoriams, tiek vaikinams, tiek ir merginoms. Atsakydama į oponentų argumentus, D.Grybauskaitė pareiškė, kad šalį pirmiausia turime ginti patys, o tik po to kreiptis pagalbos į NATO partnerius.


2015-03-04 14:05

Kas po rinkimų valdys jūsų miestą? (Tarybų sudėtys)

17|

Lietuvos gyventojai pirmą kartą tiesiogiai rinko miesto savivaldą. Kai kurie politikos naujokai išstūmė senbuvius, tačiau rinkimai dar nesibaigė. Nemažai miestų, kurių meras paaiškės po antrojo rinkimų turo, kuris įvyks kovo 15-ąją. Lrytas.lt savo skaitytojams pateikia savivaldybių tarybų sudėčių sąrašą. Štai kas valdys jūsų miestą ateinančius ketverius metus.


2015-03-04 14:02

Savo noru į kariuomenę atėję jaunuoliai gaus lengvatų

32|

Vyriausybė trečiadienį pritarė Krašto apsaugos ministerijos parengtam įstatymo projektui, kuriuo grąžinama privalomoji karinė tarnyba. Po Vyriausybės posėdžio premjeras A.Butkevičius sakė, jog pirmiausiai jaunuoliai bus skatinami atlikti 9 mėnesių privalomąją karo tarnybą savanoriškai. Tokiems jaunuoliams bus apmokama dalis studijų, jiems bus teikiamos lengvatos siekiant valstybės tarnybos, darbdaviai gaus subsidijas. Visiems šauktiniams karo tarnyba bus įskaičiuojama į darbo stažą.Tačiau ką daryti šauktiniams, jei jie bus paėmę paskolų, Vyriausybė dar nežino. Skaičiuojama, kad šauktinių kariuomenės atkūrimas kainuos apie 20 milijonų eurų.


2015-03-04 13:56

Pritarta ambasadorių Ukrainoje ir Čekijoje kandidatūroms

Vyriausybė posėdyje trečiadienį pritarė, kad Lietuvos ambasadoriumi Ukrainoje būtų skiriamas Užsienio reikalų ministerijos Rytų kaimynystės politikos departamento direktorius Marius Janukonis, o ambasadoriumi Čekijoje taptų diplomatas Edvilas Raudonikis.


2015-03-04 13:32

Galimybe reitinguoti politikus pasinaudojo dauguma rinkėjų

Galimybe reitinguoti politikus per savivaldybių tarybų rinkimus pasinaudojo 67,53 proc. rinkėjų, rodo Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenys.


2015-03-04 12:28

Pinigai už skandalingą puotą – tiktai miražas

291|3|

Turtingiausio Kaišiadorių verslininko Algimanto Radvilos pramogų centre puotavę garbūs teisėjai klimpsta toliau. Nors viešai dievagotasi, kad už triukšmą sukėlusias vaišes sumokėta, tik neišsaugota čekio, aiškėja, kad pinigai neįmokėti į kasą. Puotoje, kurią aprašė „Lietuvos rytas“, kartu su dešimčia teisėjų dalyvavęs Apeliacinio teismo pirmininkas Egidijus Žironas tikino, kad už vaišes sumokėjo tuometis šio teismo kancleris Juozas Akstinas. Jis tai patvirtino, bet iškart pasitraukė iš pareigų. Ar tik todėl, kad, kaip pats sakė, neišsaugojo čekio? Juk ar buvo atsiskaityta, galima išsiaiškinti patikrinus pramogų centro kasą.


Populiariausi per 24 val.