Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-02 09:23

B. Bradauskas greičiausiai bus keičiamas

3| 

Premjeras Algirdas Butkevičius tikisi, kad su parlamentaru Broniumi Bradausku, kurio sūnus tapo Valstybinės mokesčių inspekcijos vadovu, sutars dėl pasitraukimo iš Seimo Finansų ir biudžeto komiteto pirmininko pareigų. „Aš manau, kad mes šitą klausimą svarstysime frakcijoje jau antradienį ir tikrai nenorėčiau, kad būtų tam tikrų ginčų, diskusijų politiniame lygyje. (...) Aš manau, kad B.Bradauskas yra patyręs politikas ir tikrai, tikiuosi, sutarsim, kad biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pareigas užims kitas žmogus ir, manau, šita įtampa nepersikels į Valstybinę mokesčių inspekciją, nes tikrai šitoj srity nereikia tos įtampos“, – Žinių radijui ketvirtadienį sakė A.Butkevičius.


2015-04-02 07:29

Pirmieji savanoriai: apie karą, baimę ir gėdą dėl aplinkinių

284|5|

Per pirmąją registracijos dieną norą atlikti privalomąją karo tarnybą pareiškė 32 kandidatai. Keturių kalbintų jaunuolių drąsa, humaniškumas ir tikėjimas liejosi per kraštus. Tarsi tai būtų filmo kadrai apie Antrojo pasaulinio karo didvyrį Louisą Zamperini. Visi pašnekovai lyg susitarę tvirtino, kad jie apie karinę tarnybą svajojo nuo vaikystės. Vienas žaisdavo karą Lietuvos partizanų bunkeriuose, kitas klausydavosi karių, grįžusių iš tarptautinių misijų Afganistane ar kituose kraštuose, pasakojimų.


2015-04-02 06:35

Be akinių premjerui A. Butkevičiui – smagiau

21

Kodėl premjeras Algirdas Butkevičius pastaruoju metu nenešioja akinių, kurie, regis, buvo tapę jo įvaizdžio dalimi? Pasirodo, gydytojų dėka po regėjimo korekcijos politikas gali visiškai apsieiti be šio atributo. „Kai susipažinau su savo vyru – o tai buvo prieš 37 metus, kai abu buvome devyniolikmečiai studentai – jis nenešiojo akinių ir regėjimu nesiskundė. Nestiprius akinius nešioti pradėjo jau būdamas Seimo nariu 1998 metais.


2015-04-02 06:26

Vilnietei pabodo įrodinėti – jokio namo ji neparduoda

10

Informacinių technologijų srityje dirbanti vilnietė Eglė maždaug metus atsiliepinėjo į telefono skambučius žmonių, norinčių pirkti namą Jonavos rajone. Dar labiau moteris nustebo, kai paskambinęs Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnas pranešė apie apiplėštą jos namą, esantį Stašėnų kaime.


2015-04-01 20:14

Rektorius A. Žukauskas garsins Vilniaus universitetą

45|49

Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje trečiadienį iškilmingai inauguruotas naujasis rektorius profesorius 58 metų Artūras Žukauskas. Jis tapo 85-uoju VU rektoriumi. A.Žukauskas prisiekė universitetui ir pasižadėjo bendruomenės nariams rūpintis universiteto klestėjimu, ginti jo autonomiją bei akademinę laisvę, garsinti universiteto vardą Lietuvoje ir pasaulyje.


2015-04-01 19:25

Vienos dienos mobilizacijos pratyboms – 1 tūkst. rezervo karių

6

Šią savaitę Lietuvos kariuomenė tikrins kaip veikia mobilizavimo sistema ir pašauks 1 tūkst. rezervo karių, pranešė Krašto apsaugos ministerija.


2015-04-01 19:24

Balandžio 1-ąją lrytas.lt skaitytojai dėkojo už dovanotą šypseną

15

Trečiadienį Kauno savivaldybės ir Lietuvos monetų kalyklos telefonai turėjo būti įkaitę taip, kaip kaitino mintis apie neregėto pramogų komplekso kūrimą Kaune. Ar Laikinojoje sostinėje tikrai bus įkurtas seksualinių pramogų viešbutis, o euro rinkinių monetos auksinės?


2015-04-01 19:22

Siūloma įvesti lengvatinį transporto bilietą pradinukams

10

Vilniaus savivaldybė svarsto įvesti lengvatinį bilietą pradinių klasių moksleiviams, jis galiotų metus ir galėtų kainuoti 10 eurų.


2015-04-01 18:28

Dainos Bosas dukros istorijoje – naujos ir skandalingos detalės

401|2

Istorijoje, kai verslininkė Daina Bosas suabejojo, ar jos dukterį skiepijusi medikė nesigriebė apgaulės, paaiškėjo dar viena įtarimų kelianti detalė. Pasirodo, uostamiesčio skiepų centro, kuriame D.Bosas dukteriai buvo atliktos procedūros, veikla sustabdyta. Tokį sprendimą priėmė Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba. Kovo 6 dieną buvo paskelbta, kad dėl neplaninės asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybės kontrolės metu nustatytų šiurkščių teisės aktų reikalavimų pažeidimų uždarosios akcinės bendrovės Imunoprofilaktikos tarnybos veikla sustabdoma iki gegužės 20 dienos.


2015-04-01 17:32

Palanga puošiama įspūdingo dydžio margučiais

10|4

Palangoje vis labiau juntama artėjančių šv. Velykų nuotaika – trečiadienį po pietų J. Basanavičiaus gatvėje pradėta rengti Margučių alėja. Jau tapo tradicija, jog kasmet, artėjant vienai iš gražiausių pavasario švenčių, palangiškių ir kurorto svečių pamėgta J. Basanavičiaus gatvė padabinama įspūdingo dydžio margučiais.


Populiariausi per 24 val.