Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-02-08 20:41

Po skandalo pasitraukė žemės ūkio viceministras V.Martusevičius

13

Po brangių produktų skurstantiems skandalo atsistatydina žemės ūkio viceministras Vilius Martusevičius, pirmadienį pranešė Lietuvos televizijos laida „Šiandien“. 


2016-02-08 20:40

K. Trečiokas: „Aš tikrai nieko dėtas, nes nesu suinteresuotas“

1

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) vieną po kito tardo politikus, galimai susijusius su skandalinguoju Vyriausybės nutarimu ir Druskininkų Vijūnėlės dvaru. Šiandien apklaustas Druskininkų meras Ričardas Malinauskas, o penktadienį STT aplankė aplinkos ministrą Kęstutį Trečioką. Ministro pozicija aiški – jis niekuo dėtas, nieko nežinojo ir jokio spaudimo nesulaukė.


2016-02-08 20:39

Mistinis girtumas: meluoja alkotesteris ar vairuotojas?

21

Vilniečio Žilvino R. istorija nustebino net ir patyrusius vairuotojus. Kas meluoja: 1,38 promilės „įpūtęs“ vairuotojas ar policijos pareigūnų alkotesteris? „Patekau į labai keistą situaciją. Buvau sustabdytas policijos pareigūnų reido metu. Pats žinojau, kad alkoholio net neragavau. Paskutinį kartą alaus šiek tiek išgėriau vakarienės metu prieš tris dienas. Patikrinimo metu į alkoholio matuoklį „įpūčiau“ 1,38 promilės“, – pasakojo vilnietis Žilvinas R. (redakcijai vairuotojo pavardė žinoma – aut. past.).


2016-02-08 19:58

Nelygybė: Lietuva amerikiečių karius maitina geriau nei savus

1| 

Į Lietuvą atvykstantys NATO kariai poligonuose su lietuviais treniruojasi petys petin atremti galimus priešų puolimus, tačiau panašu, kad sąjungininkai laikomi gerokai pranašesniais kariais. Tiesa, nebūtinai mūšio lauke. Atėjus pietų metui, valgykloje sąjungininkai skyla į dvi dalis – užsieniečiai sėda prie vieno, gerokai gausesnio stalo, o lietuviai tenkinasi kuklesniu. Krašto apsaugos ministras tame nieko blogo nemato, nors kritikai tvirtina, kad taip krinta mūsų karių moralė.


2016-02-08 18:55

Vilniečio sėkmė: loterijoje laimėjo 307 tūkst. eurų

31

Praėjusio ketvirtadienio rytas vilniečiui buvo kitoks nei įprastai. Vietoj išvykos į baseiną ir pirtį jis išvyko kitur – į loterijos būstinę atsiimti daugiau kaip 307 tūkst. eurų, laimėtų loterijoje „Vikingų loto“.


2016-02-08 18:42

Skurdo gniuždomoje Vilkaviškio rajono šeimoje – vaikų tragedijos

47

Vienas 25 metų sūnus prieš trejus metus žiauriai nužudė kaimynę, po to bandė išžaginti jos dukrą ir atsidūrė psichiatrijos ligoninėje, o kitas, vos sulaukęs 18-os, sekmadienį pasitraukė iš gyvenimo. Tragiško likimo jaunuolių šeimą slegia ir nelaimės, ir nepritekliai. Vaduotis iš skurdo labai sunku, nes trūksta socialinių įgūdžių.


2016-02-08 17:06

Ar moksleiviams dar reikia popierinių pratybų?

2

„Technologijų amžiuje popierinės pratybos yra atgyvena“, „pratybos yra tik būdas leidykloms pasipelnyti“ arba „pratybos skirtos tik palengvinti mokytojų darbą“. Panašios mintys aplanko tėvus, kai ateina laikas atverti pinigines ir pirkti dar vieną mokinių pratybų dalį.


2016-02-08 16:35

Medikai suglumę: už ką nukirsdinta Rimantė Šalaševičiūtė?

35|3

Pašalinus iš posto sveikatos apsaugos ministrę Rimantę Šalaševičiūtę, gydytojai liausis ėmę, o pacientai davę kyšius. Į apytuštes regionų ligonines prigužės jaunų, principingų medikų, pasirengusių naktimis triūsti už minimalų atlygį, net be saldainių ar brendžio dovanų. R.Šalaševičiūtė tiesiog buvo neskaidri ir nekompetentinga, todėl nepadarė stebuklų – tuo tikima Prezidentūroje. Bet ne valdžios kabinetuose, o ligoninėse prakaituojantys medikai mano kitaip: dažna ministrų kaita parklupdys ant kojų pradėjusią stotis sveikatos apsaugos sistemą. Jau mažai abejonių, kad apie praeityje 100 litų (29 eurų) duotą kyšį prasitarusi R.Šalaševičiūtė vasario 9 dieną iš atostogų grįžusiam premjerui Algirdui Butkevičiui įteiks atsistatydinimo pareiškimą.


2016-02-08 14:32

Vilniečiai sukruto protestuoti prieš krematoriumą Olandų gatvėje

5|2

Politikė, buvusi Seimo narė Agnė Zuokienė internete registravo peticiją, raginančią užkirsti kelią kremavimo įrangos statybai Olandų gatvėje, Vilniaus laidojimo namų teritorijoje. Buvusio Vilniaus mero A.Zuoko žmona vilniečius paragino pasirašyti peticiją portale netylėk.lt. Čia Vilniaus gyventojų vardu paskelbtas kreipimasis į ministrą pirmininką Algirdą Butkevičių, Aplinkos ministrą Kęstutį Trečioką ir Vilniaus miesto merą Remigijų Šimašių. Pradėti registruoti parašai gyventojų, nepritariančių bendrovės „Ritualas“ sumanymui Olandų gatvėje, Pavilnių parko ir arti gyvenamųjų kvartalų esančioje teritorijoje deginti palaikus. Per metus manoma sudeginti apie 2 tūkst. palaikų.


2016-02-08 14:30

Ričardas Malinauskas prieš STT apklausą: „Neturiu problemų“

84|10

Druskininkų merui socialdemokratui Ričardui Malinauskui pirmadienio rytą teko ne itin maloni procedūra – Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdyboje jis atsakinėjo į tyrėjų klausimus byloje dėl galbūt darytos įtakos Vyriausybės sprendimams.


Populiariausi per 24 val.