Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-30 21:11

Nutekinta egzamino užduotis ugnį užkūrė ir pareigūnams

2|2

Pirmadienį abiturientų ar anksčiau baigusių bendrojo lavinimo mokyklas jaunuolių laukia rimtas išmėginimas – lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas. Prieš kiekvieną brandos egzaminą nerimas kamuoja ne tik jį laikysiantį jaunimą. Dažniau širdis plaka ir policijos pareigūnams – tiems, kurie prižiūri, kad nebūtų parduotos nutekintos egzaminų užduotys. Pareigūnai įspėja, kad iš egzaminų užduočių panorusiems pasipelnyti sukčiams gresia net areštas.


2015-05-30 19:43

Valentinas Mazuronis: „Santykiai su R. Paksu – labai geri“

27| 

Pirmas naujojo Darbo partijos pirmininko Valentino Mazuronio darbas – suburti komandą. „Šiandien ir rinkimų rezultatai, ir rinkimų eiga parodė, kad Darbo partija jau laimėjo. Žmonės nori dirbti kartu, nori dirbti bendroje komandoje“, – sakė 61 metų europarlamentaras. Ji tiki, kad suburta komanda mokės klausyti rinkėjų ir susigrąžins populiarumą.


2015-05-30 19:42

Kremliaus sąraše atsidūrę Lietuvos politikai – tuo patenkinti

124|2|

Tai – itin vertingas pagyrimo raštas, kurį verta pasidėti po stiklu pačioje matomiausioje vietoje. Taip Rusijos juodąjį sąrašą, kuriuo ji atsikirto Europai, vertina tame sąraše atsidūrę Lietuvos politikai. Kartu jie pripažįsta, kad šis sąrašas atrodo ir formalus, ir skubotas. Šiomis dienomis paaiškėjo, kad Rusija, atsakydama į Europos Sąjungos (ES) veiksmus jos atžvilgiu – sankcijas ir sąrašus tų Rusijos piliečių, kuriems draudžiama atvykti į ES, sudarė savo sąrašą, kuriame 89 pavardės. Tarp šių asmenų, kuriems užsivėrė Rusijos platybės, – 7 lietuviai.


2015-05-30 18:56

V. Uspaskichas norėtų praryti „Tvarką ir teisingumą“

23|

Per suvažiavimą Kėdainiuose Viktoras Uspaskichas vanojo partijos narius, kurie dirba Seime. Kolegos jam pasirodė pernelyg pasyvūs ir pasiduodantys vėjams iš kitų partijų. „Aš principingai visą laiką atkreipsiu dėmesį į tokius „pravalus“, kurie vyksta Seime. Jeigu vyksta toks esminis klausimas dėl esminių mūsų Darbo partijos programinių nuostatų, vienintelė priežastis nedalyvauti yra mirtis. Jeigu guli ligoninėje mirties palatoje nenumiręs, tada turi būti atvežtas ir balsuoti. Nėra kitų priežasčių nebalsuoti, nedalyvauti, komandiruotės, visa kita turi būti atšaukta“, – aiškino V.Uspaskichas.


2015-05-30 18:56

Valentinas Mazuronis tapo Darbo partijos pirmininku

211|26| 

Darbo partijos nariai balsavo taip, kaip ragino Viktoras Uspaskichas, – už Valentiną Mazuronį. Šeštadienį paaiškėjo, kad Europos Parlamento narys stos prie savivaldos rinkimuose gana prastai pasirodžiusios, įvairių skandalų lydimos Darbo partijos vairo. Per slaptą balsavimą už 61 metų V.Mazuronį balsavo 613 narių, o už jo varžovą Artūrą Paulauską – 264 partijos suvažiavimo delegatų. Per slaptą balsavimą už V.Mazuronį balsavo 613 narių, o už jo varžovą Artūrą Paulauską – 264 partijos suvažiavimo delegatai.


2015-05-30 16:11

Kauniečius papiktino nepagarba seniesiems kapams

8

Kauniečius stebina nepagarba buvusioms kapinėms – Ramybės parke žiojėja atsivėrusi duobė ir jos niekas nesiima tvarkyti. Seniūnijos atstovai tikino apie tai nežinoję ir pažadėjo įgriuvą bent jau aptverti. Įgriuva Ramybės parke atsivėrusi netoli Kovotojų už Lietuvos laisvę Motinai skirto paminklo. Duobėje matyti kažkokio statinio mūriniai ir plytų pamatai. Styro ir išsikišusios metalo armatūros galai.


2015-05-30 15:01

Per Maldos pusryčius Klaipėdoje – apie dovaną būti kartu

4|15

Šeštadienį Klaipėdoje ketvirtą kartą surengti Maldos pusryčiai. Šįkart jų tema „Dovana būti kartu“. Į viešbučio „Europa City Aurora“ konferencijų salę prie baltomis staltiesėmis padengtų stalų susirinko skirtingų konfesijų, politinių partijų, verslo atstovai, įvairių socialinių sluoksnių miesto bendruomenės nariai ir svečiai. Jie kartu meldėsi ir kalbėjo šiais moderniųjų technologijų laikais labai svarbiomis buvimo kartu temomis.


2015-05-30 14:14

Šilutėje atgyja beveik prieš 300 metų statytas dvaras

5|23

Šeštadienį Šilutėje oficialiai atidarytas 1721 metais pastatytas ir neseniai atnaujintas dvaras ir pagerbiamas vienas jo valdytojų Hugo Scheu. Nugyventas valstybinis dvaras bei jo valdyti 1460 ha beveik pusantro šimto metų ėjo iš rankų į rankas, kol Lėbartų (Klaipėdos r.) dvarininkas Hugo Scheu jį 1889 metais nusipirko už 540 tūkst. markių.


2015-05-30 12:09

Trys Seimo nariai siūlo mokėti rentas menininkams

67

Trys konservatoriai Vytautas Juozapaitis, Valentinas Stundys ir Arvydas Vidžiūnas siūlo mokėti rentams mokslo, švietimo, kultūros, meno darbuotojams ir kūrėjams.


2015-05-30 11:20

Į maldos namus Vilniuje verta pasiimti apsauginį šalmą

10

Specialistų žodžiai, kad Šv.Kotrynos bažnyčia restauruota netinkamai, pasitvirtino. Apsilankymas joje vilniečiams vos nevirto nelaime – po kojomis ištiško didžiulis tinko gabalas, atitrūkęs nuo fasado virš durų. „Kas būtų nutikę, jei jis būtų pataikęs į galvą, baisu ir pagalvoti“, – svarstė vilnietis Jonas V., kurio žmona su drauge tą vakarą ėjo į koncertą bažnyčioje.


Populiariausi per 24 val.