Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-12-21 12:23

J.Radzevičius klūpojo prieš savo aukos artimuosius

305|3

Girtas žmogų suvažinėjęs ir netrukus prieš teismą stosiantis televizijos laidų vedėjas Jonas Radzevičius tikisi turėti užtarėjų. Tai - žuvusiojo aukos artimieji. Ar jie iš tiesų atleido avarijos kaltininkui? Norėdamas išgirsti atsakymą iš pirmų lūpų „Lietuvos rytas“ pasibeldė į Stanislovo Korolevičiaus sesers Zofijos Korolevič-Jucevič namų duris. „Visada troškau patekti į „Teleloto“ televizijos studiją, kad iš arti pamatyčiau žaidimo vedėją Joną Radzevičių – jis man labai patiko. O susipažinome tragiškomis aplinkybėmis.


2014-12-21 09:59

Lietuva ir Lenkija kartu kovos su nusikaltimais pasienyje

9

Lietuva ir Lenkija numato sustiprinti pasienio tarnybų bendradarbiavimo centrą policijos ir muitinės pajėgomis. „Mes su kolegomis Lenkijos pasieniečiais tam centre dirbame jau seniai, jau nuo 2006 metų, bet iškilo būtinybė, reikia ir daugiau teisėsaugos institucijų - ir policijos, ir muitinės, tai šitie visi derinimo veikamai tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės vyksta. Gal šiek tiek ir ilgiau užtruko, bet dabar jau į pabaigą - kad ten dirbtų visos tos žinybos“, - BNS sakė Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadas generolas Vainius Butinas.


2014-12-21 09:50

Belgija uždaro 18 diplomatinių atstovybių

13

Belgija, taupydama lėšas, uždaro ambasadą Vilniuje ir dar 17 diplomatinių atstovybių ir konsulinių įstaigų. Belgijos ambasada penktadienį pranešė, kad uždarius ambasadą Belgijos diplomatinius ir konsulinius klausimus Lietuvoje perims ambasada Varšuvoje. Taip pat bus uždaromos ambasados ir kitose Baltijos valstybėse - ambasados Taline funkcijas perims Helsinkis, Latvijos - Stokholmas.


2014-12-21 09:43

Parlamentarams nepasisekė - jų neišleidžia į Taivaną

11

Nenorėdama supykdyti Kinijos, Seimo valdyba atšaukė prieš kelias dienas duotą leidimą trims parlamentarams vykti į Taivaną. Parlamento vadovybė tokį sprendimą priėmė po premjero Algirdo Butkevičiaus susitikimo su Kinijos premjeru savaitės pradžioje Serbijoje.


2014-12-21 08:40

J.Radzevičius: „Jei ne šeimos palaikymas, būčiau išprotėjęs“

527|11|

Televizijos laidų vedėjas Jonas Radzevičius Kalėdų laukia sunkia širdimi. Penkių vaikų tėvą slegia kaltė dėl vilniečio, kurį partrenkė automobiliu, žūties. Kaltininkas atleidimo prašė klūpodamas. Ekrano žvaigždė pirmą kartą prabilo po tragiškos avarijos, kuri skaudžiai paženklino ne tiktai jo, bet ir kitos šeimos gyvenimą. Teismo laukiantis 38 metų J.Radzevičius davė išskirtinį interviu „Lietuvos rytui“.


2014-12-20 22:20

Norvegijos oro uoste - ilgos laukimo valandos lietuviams

42|7

Norvegijoje dirbantys keli šimtai lietuvių, šeštadienį planavusių grįžti į Lietuvą šventėms, netikėtai ir ilgam įstrigo Stavangerio oro uoste.


2014-12-20 21:26

Iš keksų šiauliečiai sudėliojo sveikinimą

2

Šiaulių profesinio rengimo centro (ŠPRC) kolektyvas originaliai pasveikino šiauliečius artėjančių švenčių proga. Konditerininkai iškepė pustrečio tūkstančio keksiukų ir juos sudėjo į kompoziciją.


2014-12-20 20:11

Gabiausi Kauno rajono mokiniai už triūsą gavo stipendijas

5|6

Kauno rajono savivaldybėje penktadienį buvo pagerbti 10 moksleivių, kurie išsiskyrė savo talentu ir aktyvumu. Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas kiekvienam mokiniui skyrė vienkartines 300 litų dydžio stipendijas.


2014-12-20 18:14

Prakartėlėje netoli Kauno rotušės šieną rupšnoja avytė Sigutė

23|15

Savaitgalį naujais gyvais įnamiais praturtėjo tradiciškai prieš gražiausias metų šventes Kauno senamiestyje, Rotušės aikštėje, pastatoma prakartėlė. Mediniame namelyje avytė Sigutė gyvena su ėriuku, kuriam mažieji kauniečiai turės išrinkti ar sugalvoti vardą.


2014-12-20 16:34

LSDP išsikėlė tikslus mero rinkimuose ir pagerbė V.P.Andriukaitį

47

Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) kitą pavasarį pirmą kartą vyksiančius tiesioginius mero rinkimus planuoja laimėti 20-yje savivaldybių, o savivaldos rinkimuose, nepaisant mažėjančio gyventojų skaičiaus, tikisi išlaikyti stabilų rinkėjų balsų skaičių. Taip pareiškė LSDP pirmininkas, premjeras Algirdas Butkevičius.


Populiariausi per 24 val.