Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-11-26 21:43

Vytautas Landsbergis: „Gaila, kad gydytojai mane ištraukė“

141|22|

Po Seimo sprendimo neskirti Vytautui Landsbergiui Laisvės premijos visuomenėje kilo pasipiktinimas. Rašomos peticijos, nešiojamos tautinės juostelės bei pasmerktas Seimas – visa ši reakcija maloniai nustebino profesorių V. Landsbergį. O apie Seimą Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas gali pasakyti tik vieną – išsikraustė iš proto.


2015-11-26 20:01

Alkoholio palaužtos poros gyvenimas pasikeitė neatpažįstamai

1|3

Po Lietuvą sukrėtusio nusikaltimo, kai už nužudymą bei kitus nusikaltimus jau teistas, probacijos pareigūnų žinioje buvęs kražiškis 57 metų Rimantas Bekintis nužudė keturias moteris, Probacijos tarnyba sulaukė daug neigiamų atsiliepimų. Kas yra ta laisvėje paliktų ar pirma laiko iš įkalinimo išleistų nuteistųjų bei laisvės apribojimu, viešaisiais darbais nubaustų asmenų priežiūrą vykdanti Probacijos tarnyba, kokie žmonės ir kaip joje dirba, kokius įgaliojimus ir galimybes jie turi? Į visus šiuos klausimus atsakymų ieškojo vieną darbo dieną su Šiaulių apygardos probacijos tarnybos Pakruojo rajono skyriaus vyresniąja inspektore 44 metų Erika Maslauskiene ir jos kolega 43 metų Vygandu Derviniu praleidęs lrytas.lt žurnalistas.


2015-11-26 20:01

V. Uspaskichas ketina palikti Darbo partiją ir aktyvią politiką

48|2| 

Europarlamentaras Darbo partijos garbės pirmininkas Viktoras Uspaskichas pareiškė, kad ketina trauktis iš aktyvios politinės veiklos. Jis sakė, kad politinę veiklą ketina baigti „labai greitai“, netrukus baigs „vieną rimtą projektą“ ir nori eiti „visai į kitą sritį“.


2015-11-26 18:22

Seimas nesutiko riboti tiesiogiai išrinktų merų kadencijų

Ketvirtadienį parlamentarai nesutiko nustatyti, kad tiesiogiai išrinkti merai pareigas galėtų eiti ne daugiau kaip dvi ar tris kadencijas iš eilės.


2015-11-26 18:09

D. Teišerskytės planas – pirkti savo knygas iš valdiškos kišenės

3| 

Poezijos knygą neseniai išleidusi parlamentarė Dalia Teišerskytė sumąstė išpirkti jos egzempliorius ir knygas dovanoti bibliotekoms prieš Kalėdas. Tačiau pirkti savo kūrinį ji ketino ne iš asmeninių, o iš parlamentinių lėšų. Tokiems Teišerskytės planams kelią užkirto Seimo etikos komisija, priminusi, kad pirkti savo knygų iš valdiškos kišenės parlamentarams negalima. Teišerskytės ketinimai nustebino kolegas, mat ji pati daug metų dirbo etikos komisijoje ir už savų knygų pirkimą yra nubaudusi buvusį parlamentarą Saulių Stomą.


2015-11-26 16:44

Lietuvių kalbos mokytoja apie irakiečius: pažanga akivaizdi

5| 

Kol laukiame atvykstančių Graikiją ir Italiją užplūdusių migrantų, Lietuvoje pabėgėlių integracija jau pradėta. Vasarą „Carito“ į šalį atgabentų irakiečių vaikai lanko vieną sostinės mokyklų, kurioje mokosi kartu su lietuvių vaikais. Irakiečiai vaikai kol kas nedrąsūs, į klasių bendruomenes kol kas įsilieja sunkiai ir dėl kalbos barjero, tačiau mokytojos tvirtina, kad tai kone idealūs moksleiviai, o integracijos pažanga – akivaizdi.


2015-11-26 16:42

Liepkalnį sostinėje nuklojo sniego pusnys

1|34| 

Vilniaus Liepkalnį nuklojo storas sniego sluoksnis. Liepkalnio slidinėjimo trasoje nuo trečiadienio įjungtos dirbtinio sniego patrankos. Ketvirtadienio dieną slidinėjimo trasa jau buvo padengta sniegu – patrankos veikė per naktį ir tokiu režimu veiks artimiausias dienas. Tačiau slidinėjimo sezonas dar nebus atidarytas.


2015-11-26 15:54

Siekia, kad EK leistų Lietuvai spręsti dėl laikrodžių sukimo

11

Parlamentas ketvirtadienį pasiūlė Vyriausybei žengti žingsnius pakeičiant Europos Sąjungos (ES) direktyvą dėl laiko ir leidžiant Lietuvai nuspręsti pačiai, kokiu laiku gyventi.


2015-11-26 15:43

Kaip gyvensime be Viktoro Uspaskicho?

5

Gal jau kartą esu kažkur užsiminęs apie kadaise triumfalinę Viktoro Uspaskicho sėkmę Lietuvos politikos pasaulyje, vertindamas šį neįtikėtiną fenomeną Michailo Bachtino karnavalo teorijos literatūrologijoje ir gyvenimo karnavalizacijos sampratos sociologinio aprašo kategorijomis.


2015-11-26 14:50

Panevėžys įamžins D. Banionio atminimą

Panevėžys įamžins legendinio aktoriaus, miesto garbės piliečio Donato Banionio (1924-2014) atminimą. Tam ketvirtadienį pritarė Panevėžio miesto savivaldybės taryba.


Populiariausi per 24 val.