Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-08-28 12:25

Lietuva Indonezijai siūlo mėsos, mainais nori bevizio režimo

7|2

Į Indoneziją jau porą metų teka lietuviško pieno upės, tikimasi, kad netrukus pavyks sutarti ir dėl mėsos eksporto.Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius šiuo metu lankosi tolimojoje Indonezijoje. Šioje šalyje ministras per savo kandenciją lankosi jau antrąjį kartą, o vizito tikslas – praskinti kelią Lietuvos verslininkams į šią rinką.


2015-08-28 12:11

S. Skvernelis: „Pasienyje vyksta realus ginkluotas karas“

22|2

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis ragina be tyrimo neskubėti smerkti pasieniečio pareigūno, kuris persekiodamas įtariamus kontrabandininkus nušovė 18 metų jaunuolį. Įvykio vietą pasienyje penktadienį lankantis ministras pabrėžė, kad pasienyje praktiškai vyksta „realus ginkluotas karas“, o pareigūnas sprendimą turėjo priimti žaibiškai.


2015-08-28 11:59

Vietoj liūdnai pagarsėjusios įmonės – modernus policijos biuras

13|44

Kauno policijos gėdos simboliu ilgus metus buvęs apleistas Santakos policijos komisariato pastatas jau liko tik slogiuose kauniečių prisiminimuose. Iš aptriušusių patalpų senamiestyje policininkai ką tik persikėlė į Vilijampolę, Raudondvario plentą. Pareigūnai įsikūrė naujame pastate, tai vienas moderniausių policijos komisariatas šalyje.


2015-08-28 11:46

Šiaulių senjorams – nemokamos kelionės

Šiaulių taryba nutarė palengvinti senjorų dalią – 75 metų ir vyresniems žmonėms kelionės maršrutiniais autobusais bus nemokamos. Naujoji tvarka įsigalios nuo spalio 1-osios. Senjorams tereikės pasirūpinti pasiimti elektroninį bilietą, kuris jis bus išduodamas nemokamai. Iki šiol jie galėjo naudotis 50-80 proc. nuolaida. „Tai – tarsi padėka žmonėms, kurie statė, kūrė šį miestą, – sakė Šiaulių meras Artūras Visockas. – Mieste vyksta įvairių nemokamų renginių, bet kai kuriems žmonėms jie buvo nepasiekiami – ne visi turi pinigų užmokėti už kelionę“.


2015-08-28 11:45

Vilniečiai rauko nosis: mieste tvyro bjauri smarvė

39|3

Penktadienio rytą dažnas vilnietis nubudo skųsdamasis graužiama gerkle. Plačiau pravėrus langus ar išėjus į lauką, nosį rietė nemalonus, troškus į degėsių panašus kvapas. „Vilniuje – smogas. Ar paskutinį vasaros savaitgalį galima vykti į gamtą?“ – kilo klausimas ne vienam.


2015-08-28 11:42

Ūkininkai Briuselyje ruošią protesto akciją

Rugsėjo 7 dieną Briuselyje vykstančiame proteste kartu su keliais tūkstančiais visos Europos Sąjungos (ES) ūkininkų dalyvaus ir 50 atstovų iš Lietuvos.


2015-08-28 11:22

L. Linkevičius Indonezijoje pristatė Lietuvos ekonomiką

6

Indonezijoje pristatytas Lietuvos ekonomikos potencialas Pirmojo oficialaus Lietuvos užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus vizito Indonezijoje metu Indonezijos prekybos ir pramonės rūmuose surengtas Indonezijos ir Lietuvos verslo forumas. Renginio metu Indonezijos verslo atstovams Lietuvos pareigūnai bei verslo atstovai pristatė ekonominių santykių plėtros galimybes.


2015-08-28 10:49

Apsnūdusį Vilniaus senamiestį žadino ugniagesių sirenos

13| 

Penktadienio rytą Vilniaus senamiestį perskrodė šaižus sirenų klyksmas. Į siaurą Universiteto gatvelę prezidentūros pašonėje vienas po kito lėkė ugniagesių automobiliai, policijos patruliai ir greitosios pagalbos medikai. Gausios pajėgos ant kojų buvo sukeltos dėl Vilniaus universiteto bibliotekoje vykusių ugniagesių pratybų.


2015-08-28 10:28

S. Skvernelis aptars mirtimi pasibaigusią operaciją

2

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis penktadienį vyksta į Lazdijus, kur su Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnais aptars 18-mečio jaunuolio žūtimi pasibaigusią operaciją.


2015-08-28 10:20

Mirtinas pasieniečio šūvis į nugarą kelia ginčų bangas

505|3| 

Per kontrabandininkų gaudynes jaunuolį nušovę pasieniečiai vakar visą dieną bandė nustatyti jo tapatybę ir surasti artimuosius. Kartu važiavę vyrai tylėjo net sužinoję, kad jų draugas – nebegyvas. Šūviais pasibaigusios gaudynės netoli sienos su Baltarusija prasidėjo ketvirtadienį paryčiais.


Populiariausi per 24 val.