Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-05-03 09:27

Purvu apipiltas Vydas Gedvilas netyli

37

Seimo vicepirmininkas Vydas Gedvilas kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, kad būtų pradėtas tyrimas dėl paslaptingų pažymų, užkirtusių jam kelią į švietimo ir mokslo ministro postą. V.Gedvilas siekia, kad prokurorai imtųsi tyrimo net pagal kelis Baudžiamojo kodekso straipsnius, tokius kaip neteisėtas informacijos apie privatų asmenį rinkimas kriminalinės žvalgybos būdu, riboto naudojimo informacijos atskleidimas, šmeižtas.


2016-05-03 09:05

Pasieniečiai neįsileido dar vieno motociklininko iš Rusijos

1

Druskininkų pasieniečiai neleido į Lietuvą įvažiuoti motociklą vairavusiam Rusijos piliečiui, kuris negalėjo pateisinti atvykimo į Šengeno erdvę tikslo ir neturėjo sąlygas pateisinančių dokumentų. Prieš tai šio motociklininko neįsileido ir Lenkijos pareigūnai.


2016-05-03 08:53

Koks bus Valdo Adamkaus bibliotekos-muziejaus vaidmuo?

Lietuvos stojimo į Europos Sąjungą 12-ųjų metinių išvakarėse Kaune, istoriniame Lietuvos užsienio reikalų ministerijos pastate, atidaryta prezidento Valdo Adamkaus biblioteka-muziejus. Ką veiks ši įstaiga?


2016-05-03 08:30

Prezidentė Dalia Grybauskaitė vyksta į Jordaniją

4

Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį išvyksta į Jordaniją, kur dalyvaus konferencijoje „Moterys politikoje: spartesnė pažanga“.


2016-05-03 08:27

STT nori bepiločio orlaivio

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) planuoja įsigyti bepilotį orlaivį.


2016-05-03 08:23

NATO svarsto rotacinių sausumos pajėgų Baltijos šalyse idėją

NATO aljansas svarsto rotacinių sausumos pajėgų Baltijos šalyse ir galbūt Lenkijoje idėją, toliau nerimaudamas dėl Rusijos karinio aktyvumo, pirmadienį pranešė JAV gynybos sekretorius Ashas Carteris.


2016-05-03 08:20

5 būdai užsidirbti daugiau

1

Nepradėsiu jums pasakoti, kaip sumažinti krevečių ar kalafiorų kainas. Šią temą jau voliojo visi, kas netingėjo. Netgi premjeras, ir tas sunkiai atsilaikė prieš pagundą įsteigti naują darbo grupę ir įtempęs visas valios pastangas apsiribojo pasitarimu.


2016-05-03 08:19

Kyšių pasaulis – itin intymus

2

Žinoma, esu davęs kyšį. Prieš keliolika metų pasisekė nusitraukti Achilo sausgyslę. Kai buvau rengiamas operacijai, palatos kaimynas užtikrintai informavo: chirurgui – du šimtai litų, anestezijos specialistui – 50. Kai esi pažeidžiamas, kai kas nors tavo kūne (o tai reiškia – apskritai būtyje) negerai, nebegalvoji apie moralę, taupumą, demokratiją, net apie dailias krūtis nebegalvoji – svarbiausia gyventi.


2016-05-03 07:17

Teisės aktai – negerk ir paleistuvauk tik kartais

7

Negerk ir nepaleistuvauk (tik kartais) – su tokiais teisės aktais susiduria Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro puslapį anglų kalba aplankę žmonės.


2016-05-03 06:01

Dėl pelningų postų Vilniuje – užkulisinė kova

16|3

Sostinės meras Remigijus Šimašius, daugiau kaip prieš metus tapęs sostinės vadovu, tvirtai pažadėjo, kad jis nutrauks nerašytą taisyklę į savivaldybės administracijos ir municipalinių įmonių vadovų ir valdybos pirmininkų pareigas skirti rinkimus laimėjusių partijų atstovus. Šį pažadą merui ir jo komandai vykdyti sekasi sunkiai. Iš tiesų žengtas pirmasis ryžtingas žingsnis, kai administracijos direktore buvo išrinkta nepartinė finansininkė Alma Vaitkunskienė. Bet pastaruoju metu „išpolitizuoti“ pelningas savivaldybės įmones tampa vis sudėtingiau. Skaidrumas skaidrumu, o savi marškiniai vis tiek arčiau kūno: tai matyti, stebint miesto komunalinį ūkį valdančios įmonės „Grinda“ ir strategiškai svarbios „Vilniaus vystymo kompanijos“ vadovų kaitą.


Populiariausi per 24 val.