Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-02-28 13:28

Rusijos spauda B. Nemcovo žūtį apipynė neįtikimomis versijomis

245|4|

Rusijos žiniasklaida skelbia, kad tyrėjai jau kelia pirmąsias versijas, kodėl galėjo būti nužudytas vienas šalies politinės opozicijos lyderių Borisas Nemcovas. Žinoma, valstybinės žiniasklaidos rašinius reikia vertinti itin atsargiai – Kremliaus kontroliuojama spauda skelbia tai, ką nori skelbti valdžia. Antai „Izvestija“ rašo, kad B.Nemcovas galėjo tapti ir pavydo auka, o saugumiečių valdomas portalas „LifeNews“ prideda, jog jį galėjo nužudyti ukrainiečiai.


2015-02-28 13:26

V. Putino kritiko nužudymas Maskvoje – kruopščiai suplanuotas

1646|25|

Vėlyvą penktadienio vakarą Maskvoje nušautas opozicijos politikas Borisas Nemcovas. Žmogžudystė įvykdyta pačioje sostinės širdyje – prie Kremliaus, kur tą pačią dieną opozicionierius ragino žmones šį sekmadienį, kovo 1-ąją, rinktis į protestą dėl ekonominės krizės Rusijoje. Šeštadienio rytą įtariami B.Nemcovo žudikai dar nebuvo rasti. Pareigūnai baigė darbą nusikaltimo vietoje ir tęsė tyrimą nušauto politiko bute.


2015-02-28 13:17

Princas Williamas tapo samurajumi

6

Britų princas Williamas Japonijoje šeštadienį pasimatavo šios šalies feodalinių laikų aristokratijos aprangą – televizijos studijoje apsivilko samurajaus drabužius ir užsidėjo šalmą. Antras žmogus eilėje į Jungtinės Karalystės sostą dar paprašė kardo, kad įvaizdis būtų išbaigtas, ir šypsodamasis pozavo fotografams.


2015-02-28 13:09

B.Nemcovas prieš 3 savaites: „Bijau, kad V.Putinas mane nužudys“

176|14|

Borisas Nemcovas nušautas. Tokia šokiruojanti žinia vėlyvą penktadienio vakarą žaibiškai praskriejo ne tik Rusijoje, bet ir Europoje ir JAV. Buvęs Rusijos vicepremjeras, nuo 2000-ųjų vienas opozicijos lyderių krito nuo kol kas nenustatyto žudiko kulkų, kai penktadienio vakarą Maskvos centre vaikščiojo su jauna mergina.


2015-02-28 12:37

V. Landsbergis apie Rusiją: „Teroristinė ir barbarų valstybė“

95|5|

Politologo Mariaus Laurinavičiaus teigimu, vieno iš Rusijos opozicijos lyderių Boriso Nemcovo nužudymas parodo, kad Rusija yra kriminalinė valstybė, tačiau tai nebūtinai reiškia, kad su valdžios kritiku susidorota paties Kremliaus užsakymu. Anot jo, B.Nemcovas galėjo trukdyti tam tikriems asmenims, todėl su juo ir buvo susidorota.


2015-02-28 11:16

Rusijos ir Ukrainos konfliktas kryžkelėje, rusai kaltina Vakarus

8

Tarptautiniai stebėtojai sako, kad konfliktas Ukrainoje atsidūrė „kryžkelėje“, kai nauji vyriausybinių pajėgų nuostoliai sukrėtė prieš dvi savaites paskelbtas paliaubas, kurios, kaip rodėsi, pradeda įsitvirtinti.


2015-02-28 08:17

Mirė aktorius, kurį pasaulyje išgarsino daktaro Spoko vaidmuo

6|3

Aktorius Leonardas Nimoy, išgarsėjęs Spocko vaidmeniu mokslinės fantastikos filme „Žvaigždžių kelias“, penktadienį mirė savo namuose Los Andžele. Jam buvo 83-eji.


2015-02-27 21:40

Maskva žada Vašingtonui skausmingą atsakymą į sankcijas

239|

Maskva bus pasirengusi atsakyti į galimas naujas JAV sankcijas. Tai penktadienį pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministro pavaduotojas Sergejus Riabkovas. „Mes pasiliekame visus variantus, jei reikės, bus imtasi gana skausmingų kontrpriemonių. Mes toliau ruošiamės naujoms sankcijoms, bet nematome ryšio tarp Amerikos veiksmų sankcijų srityje ir to, kas vyksta tikrovėje, aplinkiniame pasaulyje. Tai – dvi nesusisiekiančios sferos“, – teigė S. Riabkovas.


2015-02-27 18:53

V. Putinas savo administracijos darbuotojams mažina atlyginimus

103

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas penktadienį pranešė savo administracijos darbuotojams planuojantis mažinti atlyginimus 10 proc. Toks sprendimas priimtas po siūlymo apkarpyti 10 proc. parlamentarų algas ir ministerijų išlaidas, taip pat milijardus JAV dolerių pasiskolinti iš nepaprastosioms padėtims skirto fondo. Apie tai praneša BBC.


2015-02-27 17:56

JAV: Misūrio valstijoje nušauti aštuoni žmonės

17

Misūrio valstijoje nušauti aštuoni žmonės. Tai penktadienį pranešė „USA Today“. Pasak Teksaso apygardos šerifo Jameso Sigmano, nužudytųjų lavonai buvo rasti keturiuose namuose Tairono miestelio rajone. Aukų vardai ir amžius neskelbiami.


Populiariausi per 24 val.