Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-01-26 18:00

Lenkija ragina ES griežtinti sankcijas Rusijai

Lenkijos prezidentas Bronislawas Komorowskis pirmadienį paragino Europos Sąjungą (ES) apsvarstyti griežtesnių sankcijų pritaikymą Rusijai dėl karo veiksmų eskalavimo Ukrainoje, skelbia „Reuters“.


2015-01-26 18:00

Ispanijoje sudužo graikų naikintuvas F-16, yra žuvusių

Ispanijos karinėje bazėje pirmadienį po pietų sudužo graikų naikintuvas F-16. Jam sudužus įvyko sprogimas ir kilo gaisras. Du žmonės žuvo, daug sužeistų. Kaip pranešė portalas elpais.com, incidentas įvyko Llanos de Albacete karinėje bazėje pietryčių Ispanijoje. Naikintuvas krito tiesiai priešais kitų orlaivių stovėjimo aikšteles ir iš karto apsigaubė liepsnomis.


2015-01-26 17:55

Graikijoje triumfavusios partijos lyderis meta iššūkį A.Merkel

180|5

Graikijos parlamento rinkimus laimėjus kairiųjų pažiūrų partijai „Syriza“, jos lyderis Alexis Tsipras žada suformuoti stabilią vyriausybę, kuri padėtų šaliai atsigauti, informuoja „Reuters“. A.Tsipras anksčiau žadėjo, kad Graikija liks euro zonoje, dabar, jo teigimu, tai bus aptarta su ES, Europos centriniu banku ir TVF.


2015-01-26 17:29

Mirė garsus graikų dainininkas D. Roussos

48|2| 

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį mirė garsus graikų dainininkas Demis Roussos. Jam buvo 68 metai. Apie dainininko mirtį pranešė jo duktė Emily, 2009-aisiais sukūrusi filmą apie garsiojo tėvo gyvenimą. Pastaruoju metu jis gyveno tiek Graikijoje, tiek Prancūzijoje, kur turėjo namą šalia Paryžiaus esančiame Neji mieste.


2015-01-26 17:14

Krymo televizijos stotyje – rusų reidas

2|2

Rusijos saugumo pajėgos pirmadienį surengė reidą nepriklausomos Krymo televizijos ATR stotyje, konfiskuodamos įrangą ir tvirtindamos, kad ieškojo archyvinės filmuotos medžiagos, kurioje užfiksuotas praėjusiais metais vykęs antirusiškas mitingas, informuoja AP.


2015-01-26 16:39

Alexis Tsipras prisaikdintas Graikijos premjeru

2|3

Graikijos parlamento rinkimus laimėjusios kairiųjų partijos „Syriza“ lyderis 40 metų Alexis Tsipras pirmadienį buvo prisaikdintas šalies premjeru ir tapo jauniausiu šalies vyriausybės vadovu per 150 metų. Prisaikdinimo ceremonija prasidėjo pirmadienį 14 val. Grinvičo (16 val. Lietuvos) laiku, pranešė prezidentūra.


2015-01-26 15:53

Prancūzijos radikalas J.M. Le Penas sužeistas per gaisrą

4

Pirmadienį savo namuose buvo sužeistas Prancūzijos kraštutinių dešiniųjų partijos ilgametis lyderis Jeanas Marie Le Penas. Teigiama, kad jis nukentėjo per gaisrą, kurio priežastis kol kas nėra patvirtinta, skelbia naujienų agentūra AFP. Incidentas kilo Ruei Malmezono mieste, kur gyvena buvęs „Nacionalinio fronto“ lyderis. 86 metų politikas gaisro metu buvo sužeistas – jam apdegė veidas. Anot vieno šaltinio gaisras kilo kamine. J.M. Le Penas buvo evakuotas ir nugabentas į ligoninę, jo gyvybei pavojaus esą nėra. J.M.Le Penas yra populiariausios Prancūzijos politikės ir „Nacionalinio fronto“ lyderės Marine Le Pen tėvas. „Nacionalinio fronto“ atstovai negalėjo patvirtinti gaiso priežasties, nors socialiniuose tinkluose ir pasirodė žinutė, kad J.M.Le penui buvo šauta į veidą, o jo namas padegtas.


2015-01-26 15:44

Rusija toliau kaltina Ukrainą ir ragina Vakarus neremti Kijevo

44|3| 

Rusija pirmadienį apkaltino Kijevą dėl smurto suintensyvėjimo pietryčių Ukrainoje ir paragino Vakarus nerodyti savo palaikymo tokiais veiksmais kaip naujos sankcijos Maskvai.


2015-01-26 15:44

Varšuvoje per sprogimą name sužeisti bent penki žmonės

Lenkijos sostinės centre pirmadienį driokstelėjus sprogimui gyvenamajame pastate buvo sužeisti bent penki žmonės, pranešė policija ir ugniagesiai. Sprogimas smarkiai apgadino pastatą ir pro šalį važiavusį viešojo susisiekimo autobusą, o viena iš sužeistųjų buvo to autobuso keleivė, pranešė naujienų televizija TVN24, cituodama įvykio vietoje dirbančių pareigūnų informacija.


2015-01-26 15:40

Aprimus sąmyšiui į vyskupus įšventinta pirmoji moteris

1|6

Anglijos Bažnyčia pirmadienį įšventino pirmą moterį vyskupę – šis įvykis vainikavo ilgametes modernių pažiūrų Bažnyčios atstovų pastangas įveikti senų tradicijų puoselėtojų pasipriešinimą.


Populiariausi per 24 val.