Komentaras (iki 3000 simbolių)
Krepšinis
2014-12-21 16:57

LKL: „Prienai“ - Kauno „Žalgiris“

Sekmadienį žaidžiamos Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynės. „Prienų“ komanda savo aikštėje priima čempiono titulą ginantį Kauno „Žalgirį“. Žalgiriečiai LKL čempionate turi 14 pergalių bei vieną pralaimėjimą ir užima antrąją vietą. „Prienai“ su šešiomis pergalėmis ir dešimt pralaimėjimų – aštunti.

2014-12-21 16:42

Ispanijoje - lengva „Real“ pergalė ir „Unicaja“ nesėkmė

Ispanijos krepšinio čempionate Malagos „Unicaja“ komanda išvykoje 76:82 (19:18, 25:13, 15:19, 17:32) nusileido Saragosos CAI ekipai. Po trijų kėlinių svečiai pirmavo 59:50, tačiau ketvirtajį kėlinį pralaimėjo 32:17. „Unicaja“ ekipai Mindaugas Kuzminskas per 13 minučių pelnė 12 taškų (2/8 dvitaškiai,1/2 tritaškis, 5/5 baudos), atkovojo 4 kamuolius.

2014-12-21 14:47

Domanto Sabonio komanda pergalingai žygiuoja NCAA

NCAA čempionate dar vieną pergalę iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama „Gonzaga Bulldogs“ komanda 63:50 (28:20, 35:30) nugalėjo „Cal Poly“ krepšininkus. Nugalėtojams lietuvis per 26 minutes pelnė 4 taškus (2/5 dvitaškiai), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį, tris prarado, blokavo vieną metimą ir keturis kartus prasižengė.

2014-12-21 14:46

D. Motiejūnas ir „Rockets“ Hjustone neatsilaikė prieš „Hawks“

3|4

Antrąją nesėkmę iš eilės NBA čempionate patyrė „Houston Rockets“ (19/7) komanda. Ji savo aikštėje 97:104 (26:32, 14:20, 34:22, 23:30) nusileido „Atlanta Hawks“ (19/7) klubui. Donatas Motiejūnas „Rockets“ ekipai per 25 minutes pelnė 8 taškus (4/8 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 0/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą.

2014-12-21 14:14

NBA: R. Rondo debiutas ir dar viena „Spurs“ nesėkmė

1|14

Ketvirąjį pralaimėjimą iš eilės NBA čempionate patyrė „San Antonio Spurs“ (17/11) komanda. Ji išvykoje 93:99 (25:21, 22:21, 30:33, 16:24) nusileido „Dallas Mavericks“ (20/8) ekipai. Nugalėtojų ekipoje debiutavo šią savaitę iš „Boston Celtics“ po mainų į Dalasą atvykęs R.Rondo. Starto penkete rungtynes pradėjęs įžaidėjas per 34 minutes pelnė 6 taškus (3/10 dvitaškiai, 0/1 tritaškis), atkovojo 7 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

2014-12-21 11:02

K. Lavrinovičius: „Dar nežinau visų derinių, bet stengiausi“

12|5

Vilniaus „Lietuvos rytas“ įsigijo patyrusį, bet ambicingą žaidėją, kuris net mače su LKL autsaideriais stengėsi iš visų jėgų, lyg tai būtų vienas svarbiausių sezono rungtynių. Kšyštofas Lavrinovičius šeštadienį Mažeikiuose vos per 15 minučių pelnė 16 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

2014-12-21 10:13

A. Sabonis: „Visada noriu laimėti. Tik žvejoju ramiai“

83|4

Nesvarbu, ar tai buvo 1981-ieji, kai jis atėjo į Kauno „Žalgirį“, ar 1996-ieji, kai žaidė Lietuvos rinktinėje ir NBA, ar 2004-ieji, kai sužaidė paskutines oficialias rungtynes su „Žalgirio“ marškinėliais, Arvydas Sabonis buvo geriausia, kas galėjo nutikti Lietuvos krepšiniui. Ką jis išdarinėdavo su kamuoliu, žino kiekvienas, matęs bent vienas šio krepšininko rungtynes. Tačiau didis krepšininkas yra ir žodžio meistras.

2014-12-20 22:20

NKL lyderių dvikovą laimėjo Molėtų „Ežerūnas-Karys“

4

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate šeštadienį buvo sužaisti paskutiniai šių metų mačai. Labiausiai intriguojančios atrodė pirmenybių lyderių ir autsaiderių akistatos.

2014-12-20 21:00

Vilniaus komandų dvikovą LMKL laimėjo „Kibirkštis-Viči“

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate šeštadienį nugalėtojos titulą ginanti Vilniaus „Kibirkšties-Viči“ komanda svečiuose 77:53 (17:8, 23:13, 20:15, 17:17) nugalėjo sostinės „Jaunųjų talentų“ ekipą.

2014-12-20 19:29

LKL čempionate „Mažeikiai“ nesulaikė „Lietuvos ryto“ atakų

7|49

Lietuvos krepšinio lygoje šeštadienį buvo žaidžiamos vienos rungtynės – nė karto nelaimėję „Mažeikių“ krepšininkai savo aikštėje 74:87 (12:25, 17:23, 16:23, 29:16) neatsilaikė prieš vieną lyderių Vilniaus „Lietuvos rytą“, kuris iškovojo 15-ąją pergalę per 17 dvikovų ir pakilo į pirmąją vietą. Mažeikių ekipai tai buvo 18-asis pralaimėjimas iš eilės.