Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Gamta
2015-10-13 16:21

Šerkšnas-II

30

Ryto šaltukas vairuotojų nedžiugina,skubantiems reikia gramdyt stiklus,įsijungti šilumą ir pro šiltos mašinos langus stebėt ryto grožį,lėtai judant spūstyse.Galima ir po šerkšno nubalintas pievas pasivaikščioti ir visa tai pajausti realiai.


2015-10-13 07:05

Sostinės Gedimino prospekte jau sunoko riešutai

1

Jei Gedimino prospekte užsigeisite paragauti riešutų, ateikite prie Žemaitės paminklo. Čia riešutus subrandino keturi šimtamečiai turkiniai lazdynai. Už Žemaitės paminklo rasti riešutmedžius nesunku, tačiau čia derėtų ateiti dieną – vakarais riešutus nurenka šį skverą pamėgę alkoholinių gėrimų ragautojai. V.Kudirkos aikštėje taip pat auga du riešutmedžiai, bet jų vaisiais domisi tik voverės.


2015-10-13 06:20

Orų prognozė: neįprastai šaltos naktys švelnėja

16

Naktis iš penktadienio į šeštadienį pasižymėjo lengvesniu šalčiu nei praėjusios savaitės viduryje. Tuomet tik dviejose meteorologijos stotyse (Laukuvoje ir Šiauliuose) buvo pagerinti tos nakties žemiausios temperatūros rekordai.


2015-10-11 22:22

Į Lietuvą atėjo auksinis ruduo

4|34

Vasarą išlepinti karščių dauguma pagalvojo, kad rudens nebeturėsime, tačiau jis atėjo. Ir ne bet koks, o auksinis. Siūlome juo pasidžiaugti ir pasigrožėti fotografų užfiksuotais kadrais.


2015-10-10 09:50

Orų prognozė: savaitgalį – proga pasigėrėti rudeniu

5|6| 

Iki kitos savaitės vidurio mūsų orus lems anticiklonas, o vėliau Lietuva pateks į aukšto slėgio lauką, nusidriekusį nuo Vakarų iki Rytų Europos. Šiandien bus nepastoviai debesuota. Šiauriniuose ir vakariniuose rajonuose iš praplaukiančių pilkesnių debesų gali iškristi keli lietaus lašai ar pasirodyti pirmosios prasidedančio šaltojo sezono snaigės.


2015-10-09 07:33

Kupiškio ūkininkas su vilkais kovoja patrankos šūviais

10

Kol Kupiškio rajono ūkininkų šeima nebuvo įsigijusi patrankos vilkams baidyti, medžiotojai patarinėjo jiems geriau jau iš karto nusileisti šiems žvėrims ir patraukti gyvulius nuo jų pasirinkto tako, kaip tyčia einančio pro pat sodybą. Dabar gi visi galvas kraipo, girdėdami baisius šūvius ir matydami sveikus veršelius.


2015-10-09 07:32

Orų prognozė: vyraus šalti, ne itin saulėti orai

3|39

Antradienį Lietuvą pasiekus šaltai oro masei temperatūra naktimis daugelyje rajonų tapo neigiama, vietomis net buvo pasiekti nauji žemiausios temperatūros rekordai. Naktį iš antradienio į trečiadienį, spalio 7 dienos nauji šalčio rekordai buvo fiksuojami šalies šiaurės vakaruose – Palangos, Klaipėdos, Telšių ir Laukuvos meteorologijos stotyse.


2015-10-07 10:13

Orų prognozė: kasnakt šaltis spaus stipriau

1|29

Rudenį ir ypač antroje šio metų sezono pusėje Lietuvos orus dažniausiai lemia ciklonai ir įvairios jų dalys. Todėl spalio mėnesį niūrus dangus, dažnas lietus (kartais šlapdriba ir sniegas), gūsingas žvarbus vėjas ar ūkanotos naktys tampa gana įprasti. Žinoma, būna metų, kai orus dažniau lemia anticiklonai, tuomet ilgesniems periodams nusistovi saulėti, sausi ir ramūs orai. Tokie spalio mėnesiai pasitaiko kur kas rečiau nei su ciklonine cirkuliacija.


2015-10-07 09:58

Radinys braškyne – vilkų užkastas šernas

9

Anykščių rajono gyventojas, susiruošęs sodinti braškių, darže pastebėjo šviežiai supiltą kapą – jame gulėjo šernas. Specialistai išsiaiškino, kad susidurta su retu atveju: šerną darže užkasė ne žmonės. Jurgiškio kaimo gyventojo Vasilijaus Jupatovo šeima šeštadienį susiruošė sodinti braškių daigus. Pradėję darbą sodintojai daržo viduryje pamatė nemenką žemių kauburėlį. Šeimininkas nusistebėjo, nes suaręs dirvą žemės nebejudino ir nieko darže neužkasinėjo.


2015-10-05 21:19

Poilsiui gamtoje – dar dvi vaizdingos trasos Vilniuje

1|2

Vilniaus miestas, bažnyčių bokštai ir visa panorama po kojomis. Tokiais vaizdais prasidėjo pėsčiųjų žygis naujai atidarytoje Ribiškių trasoje.


Populiariausi per 24 val.