Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-06 21:45

Vyras nupirko vogtą telefoną – vienas skambutis pravirkdė žmoną

161|4

Klaipėdietis Martynas Graužinis pasimokė – iš lombardo daugiau nepirks. Prieš Kalėdas jis susigundė ir įmonei „Gudana“ priklausančiame lombarde įsigijo išmanųjį telefoną. Vyrą suviliojo dvigubai mažesnė kaina – 750 litų vietoj pusantro tūkstančio. Tačiau džiaugsmo buvo neilgam. Netrukus naujuoju telefonu paskambino policija ir pareikalavo aparatą atiduoti, mat jis per muštynes buvo pavogtas. Vyras telefoną pirko žmonai Kalėdų proga. „Paskambina žmona ir verkia. Sako: policija, liepė telefoną atnešti“, – nemalonumus prisiminė M.Graužinis.


2015-03-06 21:14

Taika ir karas. Atmintinė Lietuvos gynėjams #1

76|3

Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms ir karo metui? Šitaip pavadinta ir Krašto apsaugos ministerijos išleista knygelė plačiai nuskambėjo ne tik Lietuvoje. Apie ją girdėjo daugelis, bet skaitė vos vienas kitas specialistas. Todėl portalas lrytas.lt šimtams tūkstančių savo skaitytojų siūlo patiems susipažinti su šiais gynybos ekspertų paruoštais patarimais. Net ir gyvenant taikoje naudinga žinotų, ką daryti nutikus rimtai stichinei nelaimei, kilus neramumams ar kieme pamačius priešiškos valstybės karius. Čia rasite ir daugiau naudingų patarimų – nuo maisto atsargų ruošimo, iki to, kaip civiliams elgtis realaus ginkluoto konflikto atveju. Pirmojoje dalyje – apie tai, kas yra ekstremalioji, nepaprastoji ir karo padėtis, ką daryti mobilizacijos metu, kokios yra gyventojų teisės ir pareigos šių situacijų metu. Todėl portalas lrytas.lt šimtams tūkstančių savo skaitytojų siūlo patiems susipažinti su šiais gynybos ekspertų paruoštais patarimais. Net ir gyvenant taikoje naudinga žinotų, ką daryti nutikus rimtai stichinei nelaimei, kilus neramumams ar kieme pamačius priešiškos valstybės karius.


2015-03-06 20:24

Tai bent: moksleiviai nupynė 250 tūkst. lietuviškų apyrankių!

21|44

„Pyniau kelias dienas, nes žinojau, kad akcijai reikia nupinti ne vieną apyrankę. Taip norėjau prisidėti prie kovo 11-osios šventimo“, – šypsojosi 17-metė mergina. Be to, Marijampolės Profesinio rengimo centre, kuriame ji mokosi, moksleiviai nupynė ir 530 m. ilgio trispalvę juostą: „Norėjome nupinti ir ilgiausią. Visi ilgai pynėme, tad ir gavosi ilga.“ Mokinių parlamentas, kuris buvo pagrindinis šios akcijos organizatorius, nesitikėjo, kad mokiniai bus tokie aktyvūs.


2015-03-06 16:31

L.Linkevičiui nepatinka Europos „vienybė nedaryti nieko“

179

Europos vienybė Rusijos atžvilgiu yra svarbi, bet ji turi pasireikšti sutarimu dėl konkrečių veiksmų, penktadienį pareiškė Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, atvykęs į Europos Sąjungos (ES) ministrų susitikimą Rygoje.


2015-03-06 16:16

Klaipėdoje atidarytas pirmasis Baltarusijos garbės konsulatas

2

Klaipėdoje penktadienį atidarytas pirmasis Baltarusijos garbės konsulatas, kuriam vadovauja garbės konsulas Nikolajus Logvinas.


2015-03-06 15:58

Pirmoji Kaziuko mugės diena Vilniuje iš paukščio skrydžio

5|22

Penktadienis – pirmoji Kaziuko mugės diena. Pirkėjų dar nėra labai daug. Bet tai ir suprantama. Dauguma jų penktadienį dirba. Nebuvo iki galo dar žinomas ir mugės dalyvių skaičius, nes paskutinieji vis dar registravosi. Tikimasi, kad iš viso bus per 1700 prekeivių. Iš klientų kišenių per tris mugės dienas jie turėtų ištraukti milijoną eurų. Siūlome jums nuotraukų galeriją, kaip mugė atrodė pirmąją dieną.


2015-03-06 15:36

Į kovą dėl Kauno mero įsitraukė Broškė ir Kinderis

291|10| 

Oponento ir jo komandos įžeidinėjimu apkaltintas Kauno meras konservatorius Andrius Kupčinskas nekeičia taktikos: penktadienį atsiradusiuose plakatuose klausiama, kam kauniečiai patikės miestą — patriotui ar buvusiam milicininkui. Bazinius karinius mokymus pernai vasarą baigęs A.Kupčinskas save įvardijo patriotu, o buvusiu milicininku — pirmajame Kauno mero rinkimų ture didžiausio palankumo pelniusį visuomeninio rinkimų komiteto „Vieningas Kaunas“ įkūrėją, verslininką Visvaldą Matijošaitį.


2015-03-06 15:20

Prezidentė Lietuvos ambasadoriumi Ukrainoje paskyrė M.Janukonį

5

Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį pasirašė dekretą, kuriuo Lietuvos ambasadoriumi Ukrainoje paskyrė Užsienio reikalų ministerijos Rytų kaimynystės politikos departamento direktorių Marių Janukonį.


2015-03-06 14:24

Vilniaus centrą užtvindė Kaziuko mugė

2|45

Vilniuje vyksta tradicinė Kaziuko mugė.


2015-03-06 14:03

Trakuose įkliuvo rimtai ginkluoti kandidatai

40|

Šeši Vilniaus mero Artūro Zuoko vadovaujamos Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) kandidatai į Trakų rajono savivaldybės tarybą įtariami organizavę rinkėjų balsų pirkimą. Vilniaus apygardos prokuratūros prašymu Vyriausioji rinkimų komisija panaikino šių kandidatų teisinę neliečiamybę.


Populiariausi per 24 val.