Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-04-29 11:11

Vėl skandalinga istorija. Vėl – I. Mikelionio ranka

48|2

Antrai kadencijai į įtakingą Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vadovo postą pretendavusiam Irmantui Mikelioniui koją galėjo pakišti dar viena istorija, kur jo vaidmuo – išties skandalingas.


2016-04-29 11:05

Į meilės trikampį patekęs gimnazijos direktorius neteko darbo

Į skandalą įklimpęs Pilviškių „Santakos“ gimnazijos direktorius Arūnas Kiulkis neteko pareigų. Vilkaviškio rajono savivaldybės taryba nusprendė, kad A.Kiulkis nebegali toliau dirbti švietimo įstaigoje. 53 metų pedagogas prašymą atleisti iš darbo tarybai įteikė balandžio pradžioje. Politikų sprendimą sveikino į savivaldybę atvykusios mokytojos ir viena moksleivio motina.


2016-04-29 10:51

Kaune atidaroma Valdo Adamkaus biblioteka-muziejus

7

Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą išvakarėse, balandžio 29-ąją, Kaune atidaroma atsinaujinusi Prezidento Valdo Adamkaus biblioteka-muziejus, įsikūrusi Kauno miesto centre, prieš daugiau nei šimtmetį pastatytame istoriniame name (S. Daukanto g. 25), kuriame tarpukariu buvo Lietuvos Užsienio reikalų ministerija. Iškilmingame atidaryme numato dalyvauti prezidentas V. Adamkus ir ponia Alma Adamkienė, premjeras Algirdas Butkevičius, buvęs Latvijos prezidentas Valdis Zatleris, ambasadoriai, diplomatai ir kiti garbingi šalies bei užsienio svečiai. Atidarymo metu bus eksponuojamos įsimintinos prezidento V.Adamkaus praėjusių kadencijų nuotraukos, jo archyvinių dokumentų ir apdovanojimų kolekcijos, o taip pat V.Adamkaus bibliotekos bei Vytauto Didžiojo univeristeto fonduose sukaupti lietuvių išeivijos dailės kūriniai.


2016-04-29 10:35

Vilties netekę žiežmariškiai bėgs „Mėšlo keliu“

14

„Per mus pervažiavo kaip su buldozeriu“, – liūdnai atsiduso Žiežmariuose gyvenantis Dalius Kursevičius, mat netrukus vyro kaimynystėje, Bulotų kaime, turėtų išdygti biodujų jėgainė, kurioje mėšlo ir srutų fermentacijos būdu bus gaminamos dujos, o jas deginant bus gaminama elektra ir trąšos.


2016-04-29 10:22

Kalafioro skandalo įkvėpti: raginama boikotuoti prekybos centrus

114|6

Lietuviai ne juokais įpyko dėl didelių kainų prekybos centruose. Socialiniuose tinkluose verda diskusijos dėl „auksinių“ kalafiorų, brangių pomidorų ir agurkų. „Facebook“ lietuviai buriasi į grupes, kuriose ragina boikotuoti prekybos centrus ir neiti apsipirkti tris dienas. Grupė, kuri vadinasi „Neisiu į prekybos centrą dienas!“, vienija beveik 53 tūkst. žmonių. Aktyvistai taip pat ragina pasirašyti peticiją „Dėl sukeltų kainų ir mažo atlyginimo!“.


2016-04-29 10:21

Buvę policijos vadovai greitai išmoko populizmo triukų

1

Pastaruoju metu savo šalyje stebime vienu metu vykstančius du reiškinius: iš policijos sistemos bėga ne tik eiliniai policininkai, bet ir gardesnio kąsnio panorę policijos vadovai. Ir ne tik bėga, bet dar ir kritikuoja sistemą, kuriai patys vadovavo.


2016-04-29 10:15

Ar tikrai visi komentatoriai – psichiniai ligoniai?

6

„Feisbuku nesinaudoju, o komentarus rašo turintys psichinių problemų“, – šią savaitę premjeras pasakė Žinių radijuje.


2016-04-29 08:45

„Politico“: Lietuva pagal įtaką Europoje užima 17 vietą iš 33

Lietuva pagal įtaką užima 17-ą vietą tarp 33 Europos Sąjungos (ES) šalių ir kandidančių į Bendriją, teigia apie Briuselį rašanti interneto svetainė „Politico“.


2016-04-29 08:43

Vytautas Gapšys pateikė skundą Aukščiausiajam Teismui

4

Seimo narys „darbietis“ Vytautas Gapšys Lietuvos Aukščiausiajam Teismui pateikė skundą, kuriuo prašo panaikinti apkaltinamąjį nuosprendį dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo ir baudžiamąją bylą jam nutraukti.


2016-04-29 08:32

Klaipėdos politikų frakcija – už jūros šventę be alaus

5|3

Jūros šventes reikia švęsti be alaus. Tokių naujovių siūlo kai kurie Klaipėdos politikai baimindamiesi, kad jūros šventės tampa alaus gėrimo šventėmis.


Populiariausi per 24 val.