Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Vaikai
2016-02-08 10:01

Kauno pradinukams – moderni popamokinė erdvė

16

Vakar Kaune duris atvėrė ką tik įsteigta neformalaus ugdymo erdvė skirta pradinukų bei priešmokyklinukų popamokinei veiklai. Naujos technologijos, kitoks požiūris į mokymąsi po pamokų, įdomios metodologijos, pasakojimai ne apie namų darbus, o apie namų džiaugsmus ir atradimus, ugdymas mokytis be „reikia“, o su „noriu“ ir dar daugiau naujovių buvo pristatytos iš vizito Amerikoje privačiose mokyklose grįžusių projekto sumanytojų Dovilės ir Andriaus Pelegrimų susirinkusiems vaikų ugdymui neabejingiems tėvams.


2016-02-06 15:21

Ar išskirti dvynukus mokykloje?

1

Jeigu vienas vaikas – tai džiaugsmas, tai dvynukai – dvigubas džiaugsmas. Tačiau tai, sutikite, reiškia ir dvigubai daugiau rūpesčių. Kai ateina laikas ruošti dvynukus į mokyklą, dauguma tėvelių susimąsto – vaikai turėtų mokytis kartu ar atskirai? Ir apskritai – ar verta juos išskirti mokyklos laikais?


2016-02-06 14:42

Viršūnė: supermamos kūdikius pačios išsitraukia iš pilvo

2| 

Jonavos ligoninės akušerijos ir ginekologijos skyriuje atlikta neįprasta cezario pjūvio operacija. Kad naujagimis, kuo greičiau priglustų prie mamos, apsikrėstų jos mikroflorą ir taip apsisaugotų nuo ligų, gimdyvei pasiūlyta pačiai operacijos metu iš pilvo paimti kūdikį ir prisitraukti prie krūtinės. Eksperimentui pasiryžusi moteris sako nerimavusi, kad mažylis iš rankų neišslystų. Tačiau vos priglaudus prie krūtinės ėmė didžiuotis žygdarbiui prilygstančiam gimdymui.


2016-02-05 22:13

Moters perspėjimas jauniems tėvams internete plinta kaip virusas

6|2

Dažnas iš mūsų nuolat rankose telefoną – autobuse, gatvėje, prekybos centre ar net namuose, kur aplink zuja vaikai. Tačiau ar pagalvojote, ką jaučia mažieji, kai mato, jog mama nuolat naršo, susirašinėja arba skaito naujienas internete?


2016-02-05 13:17

Supermamyčių kivirčas: mobilusis telefonas geriau už knygeles?

1|3

Socialiniuose tinkluose apstu forumų, kuriuose bendrauja mamos. Vienos dalijasi patirtimi, kitos klausinėja patarimų vienokiais ar kitokiais klausimais.


2016-02-05 13:09

Netrukus gimdysianti moteris su pūpsančiu pilvu šoka lyg pašėlus

4| 

Nėštumas – vienas gražiausių periodų moters gyvenime. Tačiau gana dažnai būsimos mamytės nėštumo pabaigoje stengiasi išlikti ramios, kuo mažiau juda, kad nepakenktų nei sau, nei vaikeliui.


2016-02-05 09:38

Gimdysite namuose? Pradėkite nuo danties rovimo prieš veidrodį

29

Gimstantis vaikelis – stebuklas, o akimirka, kai ant krūtinės priglaudi ką tik gimusį kūdikį – ypatinga. Tai patvirtins kiekviena mama, kuriai yra tekę tai patirti.


2016-02-04 17:20

Tik stiprių nervų tėveliams: kai purvas tampa įdomiausiu žaidimu

12

Tėveliai patvirtins, kad dėl vaikų laimės galima padaryti labai daug – leisti jiems važinėtis dviračiu, čiuožinėti rogėmis nuo kalnų.


2016-02-03 17:26

Motina per nėštumą gėrė – dabar norėtų atsukti laiką atgal

1

Kathy Mitchell nori pasidalinti savo istorija su pasauliu. Ji tuo nesididžiuoja ir tikisi, kad jos elgesio niekas nekartos. Tiesa paprasta – būdama paauglė ir besilaukdama savo dukros Karli, Kathy gėrė. Šis rizikingas ir neatsargus elgesys negrįžtamai pakeitė jų abiejų gyvenimus.


2016-02-03 09:13

Joniškyje kūdikis mirė užspringęs puponautu. Kas kaltas?

134|2| 

Praėjusią savaitę Joniškio rajone itin smulkiu žaislu užspringo dešimties mėnesių kūdikis. Pupelės formos plastikinį žaislą kūdikis įsidėjo į burnytę, o pradėjęs žingsniuoti nukrito ir tuo metu ėmė springti. Nei šalia buvę tėvai, nei į įvykio vietą atvykęs greitosios pagalbos ekipažas nebegalėjo padėti mirštančiam mažyliui.


Populiariausi per 24 val.