Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2015-02-25 16:37

Ar žinote, kaip apsaugoti vaiką nuo internetinių maniakų?

2

Atrodytų, jog baisiausia yra tai, kad vaiką pedofilas gali užpulti lauke arba suvilioti kitoje viešoje vietoje. Tai tikrai didelis pavojus, kurio išvengti ne visada pavyksta. Tačiau itin dažnai pasitaiko, jog pavojus slepiasi kur kitur – internete. Būtent ten vaikas gali būti šantažuojamas, viliojamas, apgaudinėjamas.


2015-02-24 09:44

Mamos vaikų auginimo patirtimi dalijasi ir išaugtų rūbų turguje

Alytaus miesto bendruomenės centre neseniai buvo surengtas „Mamyčių turgelis“, kuriame prekiauti savo vaikų išaugtais rūbais panoro per trisdešimt alytiškių. „Iš tiesų, nesitikėjau tokio gausaus dalyvių antplūdžio“, – džiaugėsi pavykusiu renginiu jo organizatorė, alytiškė Asta.


2015-02-24 09:36

D.Banionio kaimynas tapo nesavanaudiškos meilės liudininku

48|2

Baltarusė Olga Riabikova (58 m.) vis dar retkarčiais parašo laišką šviesaus atminimo aktoriaus Donato Banionio (1924–2014) kaimynui ir kaskart pamini, kaip karštai mylėjo Donatą. Tame pačiame name Vilniuje, kuriame gyveno kino legenda, įsikūręs vilnietis pensininkas Bronius Povilėnas (79 m.) tapo jausmų dramos, kurią likus keleriems metams iki mirties patyrė legendinis aktorius, liudininku. Bronius yra tas paslaptingasis žmogus, kuris turėjo įdėti rožę kaip amžinos meilės simbolį į D.Banionio karstą ir apie kurį O.Riabikova prabilo po aktoriaus mirties.


2015-02-23 17:53

Šokėjas T.Rimgaila: į vestuves važiavau ieškoti panų

21|2

Beveik prieš dvejus metus susituokę Liucina (26 m.) ir Tadas (30 m.) Rimgailai naujų taisyklių nenusistatė – kiekvienas gyvena tarsi sau ir nepaiso buities rūpesčių. Jeigu santykius užvaldytų buitis, romantikai ateitų galas. O dabar dainuojančių šokėjų grupės „Džentelmenai“ vienas narių T.Rimgaila vakarais žmonai groja gitara ir atlieka romantiškas dainas.


2015-02-22 11:29

Futbolo legenda neapsisprendžia, kurią moterį rinktis

61|8

Futbole man viskas aišku ir paprasta, o asmeniniame gyvenime priimti svarbų sprendimą yra nepaprastai sunku“, – prisipažino vienas tituluočiausių Lietuvos futbolininkų Arminas Narbekovas (50 m.). Žinomas sportininkas negali apsispręsti – išsaugoti trisdešimt metų trunkančią santuoką su Austrijoje gyvenančia žmona Rita ar atversti naują gyvenimo puslapį su šešiamečio sūnaus Arono motina. O gal ieškoti trečios išeities. Ši santykių painiava jau kurį laiką slegia futbolo legendą.


2015-02-22 11:27

Kaip įskiepyti vaikui atsakomybės jausmą?

2

Tėveliams kartais pritrūksta kantrybės, todėl vaikai girdi tokius žodžius: „Palik – mama tai padarys. Neliesk, tai nesaugu.“ Kaip išmokyti vaiką elgtis protingai ir paaiškinti, kad ir jis yra atsakingas už kai kuriuos dalykus, jeigu viskas atrodo taip pavojinga? Pagalvokime, ar viskas, ko jam neleidžiame, išties yra pavojinga? Galbūt tiesiog nenorime aiškinti kaip naudotis vienu ar kitu daiktu, juk tai atimtų nemažai laiko. Geriau viską padarome patys. Tada vaikas pripranta prie tokios kasdienybės ir jam tai atrodo normalu. Kaip išmokyti vaiką atsakomybės?


2015-02-21 16:00

10 tvirtos santuokos įsakymų

8

Santuoka – tai dviejų žmonių pastangos, kurių negalima apleisti. Stengtis reikia nuolat, tačiau ką reiškia stengtis? Ką konkrečiai reikia daryti ir kokie turime būti, kad išsaugotumėm santykius? Ne iš piršto laužtas yra pasakymas, jog jūsų santykiai šeimoje parodo, kokia yra jūsų dvasinė sveikata. Portalas mantra.pl atskleidė 10 dalykų, kurie padės išsaugoti laimingą santuoką.


2015-02-20 18:29

Futbolo legenda A.Narbekovas prabilo apie nesantuokinį sūnų

105|10

„Futbole man viskas aišku ir paprasta, o asmeniniame gyvenime priimti svarbų sprendimą yra nepaprastai sunku“, – prisipažino vienas tituluočiausių Lietuvos futbolininkų Arminas Narbekovas (50 m.). Žinomas sportininkas negali apsispręsti – išsaugoti trisdešimt metų trunkančią santuoką su Austrijoje gyvenančia žmona Rita ar atversti naują gyvenimo puslapį su šešiamečio sūnaus Arono motina. O gal ieškoti trečios išeities. Ši santykių painiava jau kurį laiką slegia futbolo legendą.


2015-02-19 18:50

10 dalykų, kuriuos laiminga šeima daro kitaip

3|2

Nueinate į svečius pas draugus ir matote, kad jie labai laimingi. Vienas kitam šypsosi, meiliai patarnauja, taip pat labai draugiškai elgiasi su jumis bei jūsų bei savo vaikais. Atrodo, kad jų santykiai – idealūs. Norėtumėte ir jūs būti nors truputį panašūs į juos, bet nežinote kaip. Laimingi sutuoktiniai Marcas ir Angela Hackai savo interneto svetainėje www.marcandangel.com aprašo dešimt dalykų, kurie bet kuriai šeimai padės ne tik atrodyti laimingai, bet ir iš tiesų tokia tapti.


2015-02-18 16:04

Neturite daug pinigų pramogoms? Tada šie patarimai jums

 

Kaip praleisti laiką su pažįstamais, šeima, draugais, bet tuo pačiu nepakenkti šeimos biudžetui? Ką daryti namuose, kad būtų linksma ir pigu? Juk mieste dažniausiai išleidžiame nemažai pinigų – maistas, kinas, pramogos. Kiekvienas iš mūsų privalo kartais atitrūkti nuo pilkos kasdienybės ir pamiršti namų ruošos darbus. Kaip tai padaryti, jeigu norime sutaupyti pinigų?


Populiariausi per 24 val.