Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-18 09:04

KTU gimnazijos įkūrėjo B. Burgio išpažintis: „Tai buvo reketas“

493|2|

Kauno apylinkės teismas toliau nagrinėja bylą, kurioje buvęs Kauno technologijos universiteto (KTU) gimnazijos direktorius Bronislovas Burgis kaltinamas sistemingu nepilnametės bauginimu. „Ar gimnazistės tėvų elgesys neprimena Pravieniškių mentaliteto? Tėvai bet kokia kaina siekia įrodyti, jog buvęs mokyklos direktorius yra nusikaltėlis, – nelinksmai kalbėjo viena iš Kauno technologijos universiteto gimnazijos darbuotojų po trečio teismo posėdžio. – Taip, jis mėgo aštriai drožti tiesą į akis, bet tikrai visada elgėsi garbingai su gimnazistais ir pedagogais. Verčiau gimnazistės tėvai teisme papasakotų, kokią sumą bandė išlupti iš B.Burgio“.


2015-04-17 20:35

Dėl Rusijos orlaivio iš Šiaulių kilo NATO naikintuvai

39

Šiauliuose dislokuoti NATO oro policijos naikintuvai penktadienį atpažino ir palydėjo Rusijos orlaivį, skirtą povandeninių laivų naikinimui ir patruliavimui jūroje. Tarptautine oro erdve virš Baltijos jūros skridęs „Il-38“ buvo išjungęs automatinį atsakiklį, BNS sakė Krašto apsaugos ministerijos Visuomenės informavimo skyriaus vedėja Viktorija Cieminytė.


2015-04-17 18:24

Paminklas B.Lubiui Jonavoje – „Achemos“ jubiliejaus dovana

42

Gegužės mėnesį prie Janinos Miščiukaitės meno mokyklos Jonavoje iškils daugiau nei dviejų metrų aukščio bronzinė signataro, Jonavos garbės piliečio daktaro Bronislovo Lubio skulptūra. B.Lubio atminimas ir darbai Jonavai paminklu bus įamžinti minint įmonės „Achema“, kuriai B.Lubys vadovavo daug metų, 50 metų jubiliejų.


2015-04-17 17:10

V.P.Andriukaitis: „Trys mano broliai mirė nuo vėžio“

191|12| 

Iš Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų penktadienį išrašytas Europos Komisijos narys Vytenis Povilas Andriukaitis. Skubi operacija politikui buvo atlikta kovo 30 dieną, o po jos pacientas medikų globoje praleido dar daugiau nei dvi savaites. Pats V.P.Andriukaitis bendraudamas su žurnalistais prasitarė, kad po sudėtingos operacijos teko dar savaitę praleisti reanimacijos palatoje.


2015-04-17 16:08

Alytaus r. valdžia mažins nedarbą ir stiprins švietimo sistemą

2

Alytaus rajono savivaldybės tarybos valdančiosios daugumos pagrindiniai darbai – bendradarbiavimas su verslu, parama kuriantiems naujas darbo vietas ir mažinant nedarbą, švietimo sistemos stiprinimas, parama jaunimui, glaudus ryšys su gyventojais.


2015-04-17 15:50

Kariuomenė Viešojo saugumo tarnybai perdavė ginklų ir šaudmenų

21|2

Penktadienį Lietuvos kariuomenė, stiprindama šalies ginkluotųjų pajėgų pasirengimą šalies gynybai, iš savo arsenalo perdavė dešimtis ginklų ir virš milijono šaudmenų Viešojo saugumo tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos reikmėms. Kaune vykusioje ginkluotės perdavimo ceremonijoje dalyvavo Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas, VST vadas generolas Sergejus Madalovas, kiti šių organizacijų atstovai, pranešė Krašto apsaugos ministerija.


2015-04-17 12:15

Prie Bernardinų bažnyčios Vilniuje – visos spec. tarnybos

14|18| 

Penktadienio rytą ramią Maironio gatvelę Vilniuje užtvėrė specialiųjų tarnybų automobiliai. Eismas gatve buvo sustabdytas, o Vilniaus Šv.Pranciškaus Asyžiečio bažnyčią apsupo ugniagesiai. Tačiau situacija iš tiesų nebuvo pavojinga. Penktadienio rytą ugniagesiai mokėsi gesinti gaisrą, kilusį bažnyčioje. Pratyboms buvo pasirinkta būtent Vilniaus Šv.Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčią.


2015-04-17 11:46

Prie stalo užsnūdęs aukštas VRM tarnautojas neteko darbo

13| 

Neblaivus darbe pasirodęs Vidaus reikalų ministerijos Informatikos ir ryšių departamento direktoriaus pavaduotojas Gintaras Čiurlionis atleistas iš pareigų.


2015-04-17 11:39

Varėnos rajono girininkas tebesapnuoja kankinimą elektrošoku

220|2

„Kai tik išgirstu žodį „elektrošokas“, iškart pajuntu skausmą kojose“, – ištarė varėniškis girininkas Domantas Averka, patyręs baisų kankinimą, bet taip ir nepasiekęs, kad budeliai būtų nubausti. Kankinimai užmovus ant galvos dujokaukę ir užspaudus žarną, murdymas vandens kibire, daužymas kumščiais ir lazdomis. Tai buvo neatsiejami sovietinės milicijos tardymo metodai. Neretas į tuomečių pareigūnų rankas patekęs žmogus gali patvirtinti, kad tokiais būdais buvo bandoma išgauti prisipažinimą.


2015-04-17 11:19

Vilniaus ugniagesiai mokėsi gesinti gaisrą Bernardinų bažnyčioje

3|18

Penktadienio rytą ramią Maironio gatvelę Vilniuje užtvindė specialiųjų tarnybų automobiliai. Eismas gatve buvo sustabdytas, o Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčią apsupo ugniagesiai. Tačiau situacija iš tiesų nebuvo pavojinga. Penktadienio rytą ugniagesiai mokėsi gesinti gaisrą, kilusi bažnyčioje. Pratyboms buvo pasirinkta būtent Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčią.


Populiariausi per 24 val.