Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-05-06 17:39

Teismas: Bronislovas Burgis išteisintas

85|16| 

Kauno apygardos teismas paskelbė nuosprendį buvusiam Kauno technologijos universiteto (KTU) gimnazijos direktoriui Bronislovui Burgiui – žinomas pedagogas pripažintas nekaltu dėl sistemingo moksleivės bauginimo naudojant psichinę prievartą ir jis išteisintas. 


2016-05-06 17:31

Svarstymas dėl šeimos apibrėžimo Seime – artimiausiu metu

Šeimą per santuoką apibrėžiančios Konstitucijos pataisos projekto svarstymą jos vilkinimu kaltinamas Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto (TTK) vadovas socialdemokratas Julius Sabatauskas žada „artimiausiu metu“.


2016-05-06 16:42

Premjeras: „Prasidėjusi rinkimų kampanija – nesveikai agresyvi“

4

Anksti prasidėjusi Seimo rinkimų kampanija yra „nesveikai agresyvi“, teigia premjeras valdančiosios Socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius.


2016-05-06 16:18

V.Latvienė Finansų ministeriją keičia į „Sodrą“

Finansų ministro Rimanto Šadžiaus patarėja mokesčių klausimais Violeta Latvienė nuo pirmadienio dirbs „Sodros“ direktoriaus pavaduotoja. Jos vietą ministerijoje užims Valstybinės mokesčių inspekcijos viršininko pavaduotoja Vilma Vildžiūnatė. 


2016-05-06 15:19

Pakaunės krašto dangų nuspalvins įspūdingi aitvarai

3

Lietuvos aitvarų sostinėje Zapyškyje (Kauno r.) šeštadienį vyks tradicinis aitvarų festivalis „Tarp žemės ir dangaus“. Renginys tampa didžiule mažosios aviacijos švente, nes kasmet jame dalyvauja vis nauji skraidantys objektai.


2016-05-06 15:18

Paksų šuo apkandžiotos moters atsiprašė per „Facebook“

52|3| 

„Esu Paksų šuo Lordas, jaunas ir dar nepatyręs. Nuoširdžiai atsiprašau savo ir savo šeimininkų vardu p. Jolantos už vakarykštį savo poelgį. Pasižadu būti geras“, – toks atsiprašymas buvo paviešintas europarlamentaro Rolando Pakso socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje praėjus parai po to, kai politiko žmonos Laimos vedžiotas šuo parke apkandžiojo moterį.


2016-05-06 15:15

Milijonierius Biržų meras V.Valkiūnas: „Papūskit man į užpakalį“

156

Biržų verslininkai šokiruoti: milijonierius meras Valdemaras Valkiūnas, jų sąskaita su pulku klerkų sočiai papietavęs restorane, ne tik toliau žlugdo verslą, bet ir tyčiojasi iš verslo žmonių, lyg pašto karvelių gaujos narys reikalauja: „Duok. Duok. Duok.“ Jie įsitikinę, kad už pažadus, kurių meras net nepradėjo vykdyti, turėtų bausti teismas.


2016-05-06 14:23

Kaip aš valgiau maistą iš šiukšlių konteinerio

6

Gyveno kartą kalafioras. Jis buvo didelis ir labai brangus – na, ne 3,5 euro, tik 2,89, bet ir tokia kaina – jau nemenka. Gulėjo gulėjo tas kalafioras lentynoje. Močiutės jį pačiupinėdavo, atsidusdavo ir nepirkdavo. Kalafioras labai liūdėjo. Matyt, todėl jis ėmė ir pajuodo. Tada krito jo kaina – jį jau buvo galima įpirkti už eurą.


2016-05-06 14:22

Paslaptis aiškėja – aptikti Katare dingusios šiaulietės pėdsakai

315|5

Ketvirtadienį netikėtai paaiškėjo, kad aptikti savaitę ieškotos Kataro sostinėje Dohoje be žinios dingusios šiaulietės Kristinos Domaševičiūtės pėdsakai. Nors dar nėra oficialių patvirtinimų, mergina greičiausiai yra gyva, tik įsivėlusi į nemalonumus su pareigūnais. Los Andželas, Londonas, Dubajus, Singapūras, Paryžius, Berlynas, Kataras, Jungtiniai Arabų Emyratai... Brangus šampanas, prabangūs viešbučiai, žinomi pasaulio naktiniai klubai, garsių prekių ženklų drabužiai, kosmetika ir rankinės...


2016-05-06 14:14

Tikras rūpestis dėl Astravo ar rinkimų popso elementai?

4

Paėjusią savaitę konservatorių patriarchas Vytautas Landsbergis kartu su visuomeniniu savo sparnu: Lietuvos Sąjūdžiu garsiai paskelbė akciją: rinkti parašus prieš Astravo AE statybą kaimyninėje Baltarusijoje. Akcija graži, bet negali atsikratyti minties, kad ji turi taip pat ir konservatorių partijos priešrinkiminio šou elementų.


Populiariausi per 24 val.