Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-28 11:18

Į Lietuvos priešų gretas verbavo ir narkotikais

129|3

Jam siūlė pinigų, žadėjo postą valdžioje ir slapčia vaišino narkotikais. Vienos įmonės vadovas buvo pakliuvęs į Lietuvai priešiškų veikėjų pinkles, o dabar liudija teisėsaugos pareigūnų atliekamuose tyrimuose, kuriuose minimos ir garsios pavardės. Kai pas sekso eksperte save vadinančią Mildą Bartašiūnaitę ir kitus prieštaringus veikėjus visoje šalyje pareigūnai atliko kratas, kaunietis Rimas (pavardė redakcijai žinoma) nenustebo. Jis suprato, kodėl tie veikėjai sulaukė teisėsaugos dėmesio, nes ir pats yra buvęs jų gretose.


2015-03-28 11:15

Dvyliktokas: jeigu mane ims į kariuomenę, persišausiu koją

822|20|

Šiais metais planuojama į šauktinių kariuomenę pakviesti per 3 tūkst. jaunuolių. Ką iš tiesų apie karo tarnybą mano jauni vaikinai ir merginos? Ar jaunimas pyksta, kai juos vadina skystablauzdžiais? Ar vyrukai stengsis išsisukti nuo privalomosios karo tarnybos? To paklausti nusprendėme Salomėjos Nėries gimnazijos abiturientų. Dauguma moksleivių jau sulaukę šaukiamojo amžiaus ir yra devyniolikmečiai. Su mokiniais susitikome lietuvių kalbos pamokoje.


2015-03-28 11:10

Į teismus įklampintas ūkininkas jaučiasi lyg užburtame rate

11|10

Septintus metus su Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos priežiūros inspekcija besibylinėjantis ūkininkas, ko gero, sulauks buldozerių, kurie su žeme sulygins savavalę statybą – mėšlidę. Antstoliai jau kreipėsi į teismą dėl statinio sunaikinimo prievartos būdu. „Europos Sąjunga man labai padėjo, bet savi pribaigs“, – liūdnai konstatavo 47 metų Gediminas Bobina, keliolika metų ūkininkaujantis savo tėviškėje Liubavo kaime (Kalvarijos savivaldybė).


2015-03-28 10:53

Kova dėl LASF prezidento posto: G.Furmanavičius ar R.Austinskas?

1|18

Pastaruosius šešerius metus pakaitomis Lietuvos automobilių sporto federacijai (LASF) vadovaujantys Gintaras Furmanavičius ir Romas Austinskas Kaune vykstančiame suvažiavime vėl rungsis dėl prezidento posto.


2015-03-28 09:30

Lakūnai akrobatai perka aukštos klasės akrobatinį lėktuvą

3

Ketvirtadienį trijų lietuvių lakūnų akrobatų delegacija lankėsi Vokietijoje. Jie susitiko su šiuolaikiškų aukščiausios klasės akrobatinių lėktuvų „Extra“ lėktuvų gamintoju ir gamyklos įkūrėju Walteriu Extra.


2015-03-28 09:21

Kauną dažniausiai valdo arba Žuvys, arba Avinai

16

Pagal Zodiako ženklus Kauną dažniausiai valdo arba Žuvys, arba Avinai. Kovo 20-ąją dabartinis Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas gan netradiciškai bei santūriai vienoje iš Senamiesčio bažnyčių paminėjo savo keturiasdešimtąjį gimtadienį. Kviečiant į šventę svečius, jų prašyta nepirkti jubiliatui gėlių, o verčiau paaukoti pinigų bažnyčios vitražui atkurti. Aukų surinkta nemažai.


2015-03-28 09:12

Lietuvos įstojimas į NATO bus paminėtas bėgimu

5

Šeštadienį Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose 11-ųjų įstojimo į NATO metinių proga vyks tradiciniu tapęs vienintelis toks bėgimas kilimo-tupimo taku „Runway Run 2015“. Į bėgimą užsiregistravo apie 1,5 tūkst. dalyvių, pranešė Krašto apsaugos ministerija.


2015-03-28 09:09

Trys partijos renkasi aptarti savivaldos rinkimų rezultatų

Trys partijos šeštadienį renkasi aptarti savivaldybių tarybų ir merų rinkimų rezultatų.


2015-03-27 21:16

Puota senelių globos namuose neišvertė direktorės iš posto

28|7

Telšių rajono senelių globos namuose direktorės ir jos pavaldinių linksmybes nutraukė netikėtas žurnalistų vizitas. Tačiau ant plauko pakibusi direktorės Genovaitės Šliogerienės karjera išsaugota – Telšių rajono savivaldybės tarybos posėdyje dauguma balsų nuspręsta, kad darbo metu girtavusi direktorė gali toliau eiti savo pareigas.


2015-03-27 17:45

Batų valytojams J.Miltinis kol kas dar neatmerkė akių

9|7

Tarptautinės teatro dienos lietingą rytą Panevėžio Laisvės aikštė nušvito geltona spalva. Ją labiausiai mėgo legendinis teatro režisierius Juozas Miltinis. Geltoni skėčiai, geltoni balionai ir geltonos rožės – taip pasipuošusi moksleivių kolona atėjo prie J.Miltinio paminklo, esančio šalia jo vardo dramos teatro. J.Miltinio gimnazijos moksleiviai jau ne vienerius metus Tarptautinę teatro dieną pažymi neįprastai. Jie surengia akciją „Nuvalykime batus J.Miltiniui“.


Populiariausi per 24 val.