Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-01 16:36

Prie Rusijos ambasados Vilniuje – „obuolių protesto akcija“

309|19|

Solidarizuodamiesi su lenkais lietuviai penktadienį surengė „obuolių protesto akciją“ prie Rusijos ambasados Vilniuje, taip reaguodami į Maskvos įvestus apribojimus lenkiškiems vaisiams. Nešini lenkiškų obuolių maišeliais, prie Rusijos atstovybės atėjo keliolika žmonių, apie akciją iš anksto pranešusių socialiniuose tinkluose.


2014-08-01 16:21

Mirtinas Ebolos virusas – Europoje. Ar yra pavojus Lietuvai?

 

Gyvybes Afrikoje šienaujantis Ebolos virusas kelia nerimą ir Lietuvoje. Tačiau medikai ramina – mirtinas virusas neplinta oro lašeliniu būdu, o užsikrėsti juo reikia artimo kontakto. Tačiau nuo Ebolos nėra nei vaistų, nei skiepų, o mirtingumas siekia net 90 proc. Pasaulio sveikatos organizacija Ebolos protrūkį vertina labai rimtai ir baiminasi, kad virusas gali išplisti Europoje.


2014-08-01 14:50

Prie Rusijos ambasados Vilniuje - „obuolių protesto akcija“

10|19

olidarizuodamiesi su lenkais lietuviai penktadienį surengė „obuolių protesto akciją“ prie Rusijos ambasados Vilniuje, taip reaguodami į Maskvos įvestus apribojimus lenkiškiems vaisiams.


2014-08-01 14:48

Prezidentūros aikštėje – Lietuvos saugumo garantas

29|38

Vilniuje, Simono Daukanto aikštėje, 28-iems Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją baigusiems kariūnams buvo suteiktas pirmasis karininko – leitenanto – laipsnis.


2014-08-01 14:32

Meras skėlė: Seimo narys užgrobė Trakų žemę!

38|8

Trakų meras Vytautas Zalieckas penktadienį surengė spaudos konferenciją, kurioje pateikė informaciją apie korupciją ir prekybos įtaka atvejį savivaldybėje. Susijaudinęs meras, kuriam yra pareikšta interpeliacija, pažėrė įdomios informacijos. „Šiandien turiu dvi naujienas. Turiu duomenų, kad trejus metus už mokesčių mokėtojų pinigus atlyginimus gavo realiai niekur nedirbantys žmonės. Dabar atliekamas ikiteisminis tyrimas. Vienos partijos, inicijuojančios man interpeliaciją, narys yra kaltinimas sukčiavimu ir piktnaudžiavimu“, - sakė Trakų meras.


2014-08-01 13:43

Penktadienį prisiekė šalies saugumo garantas

8|38

Penktadienį Vilniuje, Simono Daukanto aikštėje, 28-iems Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją baigusiems kariūnams buvo suteiktas pirmasis karininko – leitenanto – laipsnis. Generolo Antano Žemaičio Lietuvos karo akademijos viršininkas pulkininkas Eugenijus Vosylius pristatė 21-ają akademijos laidą. Ją šiemet baigė 28 kariūnai. Iš jų – 21 pėstininkas būrio vadas, vienas aviacinės elektronikos specialistas, 4 orlaivių pilotai. Ši kariūnų laida yra pati mažiausia laida Lietuvos karo akademijos istorijoje. Prezidentės teigimu, Lietuvos gynybos interesų užtikrinimas vėl yra tapęs aktualiausiu valstybės uždaviniu.


2014-08-01 13:42

Skautai partizanų miškuose surengė „Nematomo fronto“ peržiūrą

2|7

Netoli istorinės Lietuvos sostinės Kernavės esančiuose miškuose trečiadienio vakarą vyko neįprastas Jono Ohmano, Vinco Sruoginio ir Marko Johnstono filmo „Nematomas frontas“ seansas. Į viduryje miško įrengtoje kino salėje vykusią peržiūrą susirinko dalis iš dviejų šimtų skautų, šią savaitę leidžiančių jubiliejinėje, 25-ojoje, „Kernavės“ tunto stovykloje.


2014-08-01 12:23

Ministras K. Trečiokas Aplinkos ministeriją vadina minų lauku

4| 

Apie naujas pareigas, nelegalias tvoras bei skalūninių dujų žvalgybą „Lietuvos ryto“ televizijos aktualių pokalbių laidoje „Lietuva tiesiogiai“ su žurnaliste Daiva Žeimyte kalbėjosi naujasis aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas.


2014-08-01 10:09

Vasaros pavojai: karštis, žaibai ir vanduo

1

Šiemet dėl žaibo iškrovos Lietuvoje kilo 44 gaisrai, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas. Žmonių aukų ir traumų juose pavyko išvengti, tačiau šie gaisrai gyventojams padarė nemažų nuostolių, nuniokodami gyvenamuosius namus, ūkinius pastatus, vasarnamius bei kitą turtą.


2014-08-01 09:43

„Misijos Sibiras“ dalyviams išseko fizinės ir dvasinės jėgos

12|12|

Į Lietuvą grįžo „Misija Sibiras“ dalyviai, kurie dvi savaites trukusios ekspedicijos metu tvarkė Rusijos Krasnojarsko krašte esančias lietuvių tremtinių amžinojo poilsio vietas.