Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-22 17:19

Vienas kandidatų į ministrus – E. Vatiekūnas

Lietuvos radijo ir televizijos komisijos pirmininkas Edmundas Vaitekūnas yra vienas iš kandidatų į švietimo ir mokslo ministrus, patvirtino Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas.


2015-05-22 16:58

VSAT sraigtasparnio aptiktas objektas jūroje – ruonis

10|15|

Sudužusio lėktuvo An-2 paieškos operacijoje dalyvavęs pasieniečių sraigtasparnis užfiksavo jūroje plaukiojantį objektą. Buvo patikrinta versija, ar tai galėtų būtų žmogus. Penktadienį žurnalistams buvo pateiktas iš sraigtasparnio darytas įrašas. Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro viršininko komandoro Artūro Andriušaičio teigimu, iš sraigtasparnio buvo filmuota naktį. Ryte buvo priimtas sprendimas nusiųsti į tą patį tašką kitą sraigtasparnį.


2015-05-22 16:50

Kariuomenės vadas apie An-2 paiešką: vadovaujamasi ne emocijomis

18|7|

Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas penktadienį plačiai paaiškino savo ir kariuomenės poziciją prieštaringai vertinamoje orlaivio An-2 dingimo ir jo pilotų paieškos istorijoje. Pasak kariuomenės vado, tokiose operacijose sprendimų priėmimas grindžiamas ne emocijomis, o tarptautiniu mastu pripažįstamais pagrįstais skaičiavimais ir atitinkamomis instrukcijomis. Žemiau pateikiame visą gen. mjr. J.V.Žuko nuomonę, išsakytą socialiniame tinkle „Facebook“.


2015-05-22 16:00

STT – paviešinta informacija apie V.Gedvilą nėra pažymoje

2

Žiniasklaidoje paviešinta informacija apie „darbietį“ Vydą Gedvilą nėra tapati Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) šalies vadovams pateiktai informacijai, penktadienį pranešė STT. 


2015-05-22 15:47

Siūlo, kad žvalgyba rinktų informaciją apie prezidentę

8

Korupcijos prevencijos įstatyme siūloma įteisinti, kad kriminalinės žvalgybos informacija būtų renkama, tikrinama ir teikiama ne tik apie skiriamus asmenis į valstybės ar savivaldybės įstaigas ar įmones, bet ir apie visuotiniu rinkimų būdu tautos renkamus asmenis.


2015-05-22 15:32

Kauno miesto dieną pasaulį išvydo rekordinis skaičius kūdikių

13|7

Kaunas gegužės 20-ąją pradėjo švęsti miesto dieną. 607-ojo miesto gimtadienio dieną Kaune gimė rekordinis skaičius naujagimių. Penktadienį žinomos moterys pasveikino tą dieną gimusius kūdikius ir jų tėvus.


2015-05-22 15:22

Ruošiasi iškelti lėktuvą iš Baltijos jūros dugno

 

Lietuvos institucijos penktadienį pradėjo paruošiamuosius darbus Baltijos jūroje nuskendusio lėktuvo iškėlimui, siekiant išsiaškinti tragiškos avarijos aplinkybes. Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius pranešė, kad Lietuva kol kas sulaukė keturių pasiūlymų – tariamasi su Nyderlandų, Suomijos ir Lietuvos įmonėmis bei Švedijos pakrančių tarnyba.


2015-05-22 14:29

Prezidentė D. Grybauskaitė davė interviu CNN

20|

Rytų partnerystės svarbiausiomis temomis tapo Ukraina, kuriai Europos Sąjunga jau suteikė 2 mlrd. JAV dolerių vertės finansinę paramą, kalbėta ir apie situaciją Graikijoje, su kurios premjeru Alexiu Tsipru Rygoje dar ketvirtadienį susitiko Vokietijos kanclerė Angela Merkel ir Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as. Šis susitikimas tapo pirmąja ES lyderių galimybe po visuotinių rinkimų Didžiojoje Britanijoje susitikti su perrinktu šalies premjeru Davidu Cameronu.


2015-05-22 14:21

Rusijos opozicija sieks tarptautinio B. Nemcovo nužudymo tyrimo

30|19|

Rusijos opozicijos atstovai neturi vilčių, kad Boriso Nemcovo nužudymo Rusijoje užsakovai gali būti išaiškinti, todėl žada siekti tarptautinio tyrimo. „Artimiausiu metu mes ketiname inicijuoti tarptautinį tyrimą dėl B.Nemcovo žmogžudystės. Mes manome, kad Rusijoje šiuo metu tyrimui daromos politinės – administracinės kliūtys nustatant šios žmogžudystės organizatorius ir užsakovus. Dėl to mes suinteresuoti, kad tyrimas būtų atliekamas tarptautiniu lygmeniu. Tai yra vienintelis šansas, kad užsakovai ir organizatoriai būtų nustatyti“, – Vilniuje žurnalistams sakė B.Nemcovo buvęs bendražygis Ilja Jašinas.


2015-05-22 13:54

Lėktuvą An-2 remontavę danai slepiasi po savo šalies įstatymais

141|2|

Nedidelio Danijos vakaruose esančio Stauningo aerodrome jaučiama panika. Angaruose dirbantys technikai sukrėsti, nes šiame amžiuje dar nebūta atvejo, kad iš čia pakilęs lėktuvas taip paslaptingai nukristų. Būtent čia prieš paskutinį skrydį namo buvo remontuojamas lietuvių lėktuvas An-2. Praėjusį ketvirtadienį, gegužės 14-ąją, lietuviai Adolfas Mačiulis, Alvydas Selmistraitis bei inžinierius Borisas Grechniovas į Stauningą atvyko atsiimti suremontuoto lėktuvo. Danai pakeitė kai kurias detales. Į Daniją vyrai atplaukė keltu.


Populiariausi per 24 val.