Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-11-25 00:24

Telšiškius penkias valandas terorizavo balsas iš stadiono

1

Iš pirmadienio į antradienį naktį Telšių stadione, Birutės gatvėje, kaukianti signalizacija su nuolat skambančiu raginimu: „Prašome evakuotis“ vienus gyventojus nervino, kitus – ne juokais išgąsdino. „O kas, jeigu tai teroristų darbas?“ – svarstė žmonės skambindami Bendruoju pagalbos centro telefonu 112.


2015-11-25 00:12

Kražių žudynių atgarsiai netyla: stiprinami Probacijos ginklai

3|3| 

Po Kražių skerdynių valdžia griežtina vieną įstatymą po kito. Nuo kitų metų degalinėse nebeliks alkoholio, policija įpareigota atidžiau tikrinti socialinės rizikos asmenis. Dabar Seime svarstomas Prezidentūros pateiktas Probacijos, arba lygtinio atleidimo nuo bausmės, įstatymas.


2015-11-24 20:44

Laisvės premiją iš V. Landsbergio atėmė A. Brazausko šmėkla?

184|3|

Didžioji dalis Lietuvos visuomenės mąsto kairiuoju smegenų pusrutuliu. Ne medicinine, o politine prasme. Nors prezidentas Algirdas Brazauskas jau daugiau kaip 5 metai amžinai ilsisi Antakalnio kapinėse, atrodo, kad jo vėlė atkeršijo tradiciniam politiniam priešininkui – Vytautui Landsbergiui. Taip mano politikos apžvalgininkai, aptardami faktą, kad Seimas antradienį balsų dauguma atsisakė skirti Laisvės premiją pirmajam faktiniam nepriklausomybę atkūrusios Lietuvos vadovui V.Landsbergiui.


2015-11-24 20:43

Tuščia generalinio prokuroro kėdė Seimui nė motais

12|4

Daugiau nei pusmetį tuščia generalinio prokuroro kėdė inicijavo naujoves dėl jo skyrimo. Į Seimo darbotvarkę įtrauktas projektas, kuriuo siūloma keisti generalinio prokuroro skyrimo tvarką, kandidatūros parinkimą iš Prezidentūros perduodant Vyriausybei. Seimas įpareigojo komitetą tobulinti pataisas ir vėl sugrįžti į posėdžių salę.


2015-11-24 18:43

D. Kedžio šalininkas prie vaikų namų: jums bus kaip Kražiuose

 

Sostinėje įsikūrę vaikų globos namai paskendę baimėje – konfliktiškas vyriškis, kurio net trys vaikai gyvena šiuose namuose, socialinėms darbuotojoms grasina susidorojimu pagal Kražių skerdynių scenarijų. Pats vyriškis tokius kaltinimus neigia ir tikina, kad prieš jį susimokiusios valstybinės institucijos kerštauja dėl neva viešinamos informacijos apie vykstančius nusikaltimus.


2015-11-24 18:17

Bandymai nukryžiuoti ministrą gali atsigręžti prieš prezidentę

87|3|

Iš vidaus reikalų ministro posto pasitraukęs Saulius Skvernelis šovė į taikinį, į kurį nebuvo įmanoma nepataikyti, o susikrautas politinis kapitalas išliks bet kuriuo atveju – ir patenkinus jo atsistatydinimo prašymą, ir įkalbėjus ministrą pasilikti. Taip situaciją, susidariusią po netikėto S.Skvernelio atsistatydinimo praėjusį penktadienį, vertina Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslo instituto dėstytojas Tomas Janeliūnas.


2015-11-24 17:04

Egzorcistai – krikščionys teroristai?

38

Ar islamas skatina terorą? Ar vis dėlto teroristai tėra paprasčiausi psichai? Deja, surasti atsakymą reikštų pakirsti pačios krikščionybės religines šaknis. Panašu – visos religijos, teigiančios „Neturėk kitų dievų, tik mane vieną“ skatina aklatikystę.


2015-11-24 16:14

L.Linkevičius: „Rusijos antskrydis Turkijoje nėra netikėtas“

67

Turkijos oro erdvėje numuštas Rusijos karinis orlaivis yra „labai rimtas incidentas“, tačiau Rusijai nuolat pažeidžiant šalies oro erdvę, nėra visiškai netikėtas, sako Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.


2015-11-24 14:46

Seimo kirtis V. Landsbergiui: jam nebus skirta Laisvės premija

445|

Pirmasis atkurtos nepriklausomos Lietuvos vadovas Vytautas Landsbergis sulaukė blogų žinių iš Seimo. Po aštrių diskusijų buvo nepritarta Laisvės komisijos siūlymui penktąją Laisvės premiją skirti buvusiam pirmajam faktiniam šalies vadovui Vytautui Landsbergiui. Trečiadienį pateiktam Seimo nutarimo projektui dėl Laisvės premijos skyrimo V.Landsbergiui nebuvo pritarta. Už jį balsavo 53 parlamentarai, prieš buvo 13, 48 susilaikė.


2015-11-24 14:31

Seimas apsisprendė dėl mirusių pensininkų paveldėtojų

4

Per krizę sumažintos senatvės pensijos iki 2014 metų gegužės mirusių pensininkų paveldėtojams nebus kompensuojamos, kartoja ankstesnį sprendimą Seimas.


Populiariausi per 24 val.