Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-26 11:46

Valentinas Mazuronis priimtas į Darbo partiją

29

Buvęs „tvarkietis“ europarlamentaras Valentinas Mazuronis priimtas į Darbo partiją. „V.Mazuronis priimtas į partiją“, – BNS sekmadienį Kėdainiuose pranešė Darbo partijos Infocentro atstovė Danguolė Starkuvienė. Prieš tai jis pareiškė esąs pasirengęs tapti Darbo partijos nariu.


2015-04-26 09:35

Konservatorių lyderio rinkimuose laimėjo Gabrielius Landsbergis

520|29| 

Šeštadienį baigėsi opozicinės Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininko rinkimai. Suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad ateinančius dvejus metus konservatoriams vadovaus europarlamentaras Gabrielius Landsbergis. Jau preliminarūs balsų skaičiavimo rezultatai rodė, kad suskaičiavus apie 5 tūkst. balsų už Gabrielių Landsbergį balsavo apie 55 proc., o už Ireną Degutienę – apie 45 proc. partijos narių.


2015-04-26 09:34

Išsiaiškino, kodėl Vilniaus jaunimas veržiasi studijuoti Kaune

6

Kauno aukštosios ir profesinės mokyklos patrauklios ne tik čia gyvenantiems jaunuoliams. Į laikinąją sostinę siekti žinių atvyksta ir vilniečiai bei kitų regionų jaunuoliai. Šiemet jiems bus pasiūlyta ir iki šiol negirdėtų studijų programų. Kaunas nuo seno vadinamas akademiniu miestu. Čia esančiuose universitetuose ir kolegijose žinių siekia apie 45 tūkstančius jaunuolių. Studijų specialistai sako, kad Kaunas išlieka patrauklus ne tik šiame mieste gyvenantiems jauniems žmonėms.


2015-04-26 08:31

Vilniaus policija išbandė modernų Estijos narkomanų siaubą

39|23| 

„Ar esu kada nors apskritai vartojęs narkotikų? Ar dabar neseniai? Jaunystėje esu bandęs, bet tai buvo be galo seniai“, – nesupratęs policininko klausimo, ar vartojo narkotikų, sako naktį iš penktadienio į šeštadienį Vilniuje sustabdytas vairuotojas. Jis nesiraukydamas sutinka atlikti narkotikų testą ir smalsiai stebi, kaip tai vyksta. Vilniaus policijos pareigūnai sostinės gatvėse bando iš Estijos atgabentą modernią narkotikų aptikimo įrangą. Estijos policija ją naudoja jau kurį laiką, tačiau mūsų šalyje tai naujovė.


2015-04-26 07:03

Pasiūlė jaunuoliui: „Susimokėk, išbrauksiu iš šauktinių sąrašų“

70

Kol Lietuvoje jaunuoliai su nekantrumu laukia, kada bus paskelbti šauktinių į privalomąją karinę tarnybą sąrašai, sukčiai jau rado naujų būdų pasipelnyti. Šaukiamojo amžiaus jaunuoliai sulaukia skambučių su pasiūlymais susimokėti už tai, kad jų pavardė būtų išbraukta iš minėtų sąrašų. Tokią istoriją papasakojo su redakcija susisiekusi vilnietė Daiva (tikras vardas redakcijai žinomas. – Aut.)


2015-04-25 21:21

URM: Nepale nukentėjusių lietuvių nėra

1

Lietuvos pareigūnai kol kas neturi informacijos apie šalies piliečius, šeštadienį nukentėjusius per stiprų žemės drebėjimą Nepale ir aplinkinėse šalyse. Užsienio reikalų ministerijos (URM) atstovas sako, kad oficialiai žinoma apie 25 ten esančius Lietuvos piliečius, tačiau nė vienas jų nenukentėjo.


2015-04-25 18:22

Kariuomenės vadas: „Klaipėdoje atsiras antroji brigada“

10

Naujosios Motorizuotosios pėstininkų brigados štabas 2016 metais bus įkurtas Klaipėdoje, teigia kariuomenės vadas. Tai bus antroji brigada Lietuvos kariuomenėje. „Klaipėdoje bus, nes ten yra infrastruktūra. Mes jau turime tam tikrus padalinius ir batalionus, kurie bus priskirti tai brigadai. Manau, kad 2016 metais mes brigadą turėsime“, – BNS sakė Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas.


2015-04-25 18:11

NATO karinių oro pajėgumų treniruotė Baltijos valstybių danguje

9

Balandžio 21-22 d. Baltijos šalių oro erdvėje vyko NATO karinių oro pajėgumų treniruotė . Tokias treniruotes tris kartus per metus organizuoja NATO Jungtinė oro pajėgų vadavietė Ramšteine ir Jungtinis oro operacijų centras Uedeme (Vokietija). Tikslas – pademonstruoti NATO įsipareigojimus, siekiant užtikrinti saugumą, sąjungininkų solidarumą ir pasitikėjimą.


2015-04-25 17:13

Kaune garsenybės dalyvavo „Ąžuolyno bėgime“

47

Kaune vykstančiame „Ąžuolyno bėgime“ dalyvavo beveik 1000 įvairaus amžiaus bėgikų. Tarp jų buvo ir nemažas būrys garsių sportininkų, politikų bei pramogų verslo atstovų.


2015-04-25 16:19

Armėnų genocido aukoms atminti – lietuviško ąžuolo kryžius

1|36

Kryžių kalne šeštadienį pašventintas kryžius, skirtas prieš 100 metų prasidėjusio armėnų genocido aukoms atminti. Nuo 1915 m. balandžio 24-osios Osmanų imperijoje buvo išžudyta per pusantro milijono armėnų krikščionių, kuriuos bažnyčia dabar kanonizavo šventaisiais. Iškilmėse dalyvavo iš Armėnijos atskridęs Šventasis Tėvas Aharonas, Rygoje reziduojantis armėnų bažnyčios vikaras Khosrovas Stepanianas, Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, Armėnijos ambasadorius Ara Aivazianas, Šiaulių meras Artūras Visockas, Lietuvos armėnų bendruomenės atstovai.


Populiariausi per 24 val.