Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-10-01 11:03

Policija: dėl pratybų Šilalėje nepatenkintų skambučių nebuvo

44

Tauragės apskrities policija neigia žiniasklaidos pranešimus, kad per didelio masto karines pratybas Šilalės mieste ir apylinkėse policija sulaukė daug išsigandusių žmonių skambučių apie tai, jog prasidėjo karas. Policija teigia, kad tokių skambučių iš viso nebuvo.


2014-10-01 10:47

Auditorių išvados: valstybės turtas valdomas netinkamai

2| 

Trečiadienį Valstybės kontrolė pateikė Vyriausybei aštuonias išvadas. Apibendrindami, kaip valdomas valstybės turtas, auditoriai pabrėžia, kad pažeidimų pobūdis daugelį metų iš esmės nesikeičia. Pavyzdžiui, valstybės turtu leidžiama naudotis neatlygintinai kitiems ūkio subjektams ir jiems gauti naudą, tarnybinės gyvenamosios patalpos nuomojamos įstaigose jau nedirbantiems asmenims ir už nepagrįstai mažą kainą, nuomojamas be viešojo nuomos konkurso, neteisingai apskaičiuojamas nuomos mokestis.


2014-10-01 10:37

Lengvatas transportui siūlo taikyti visiems studentams

Lengvatas transportui socialdemokratas Juras Požela siūlo taikyti visiems studentams, o ne tik dieninio skyriaus, kaip šiuo metu.


2014-10-01 10:15

EK reikalauja paleisti Rusijoje įstrigusį laivą „Jūros vilkas“

1

Po Lietuvos žvejybos laivo „Jūros vilkas“ sulaikymo Rusijoje Europos Komisija siekia, kad laivas būtų paleistas. Už jūrų reikalus ir žuvininkystę atsakinga Europos Komisijos narė Maria Damanaki laiške Lietuvos žemės ūkio ministrei Virginijai Baltraitienei dar kartą patikino, kad Europos Komisija padės išlaisvinti laivą. Nuo laivo sulaikymo Europos Komisija glaudžiai bendradarbiavo su Lietuvos valdžios institucijomis, Europos žuvininkystės kontrolės agentūra, Europos išorės veiksmų tarnyba bei Žvejybos šiaurės rytų Atlante komisija ir tarėsi dėl tinkamų veiksmų.


2014-10-01 10:09

V. P. Andriukaitis EP įvertintas kaip vienas geriausių

16

Seimo Socialdemokratų frakcijos teigimu, Europos Parlamento (EP) klausymuose, kuriuose kandidatai į naujosios Europos Komisijos (EK) narius buvo vertinami EP komitetuose, Lietuvos atstovas, buvęs sveikatos apsaugos ministras, socialdemokratas Vytenis P.Andriukaitis, kuris yra kandidatas į EK narius, atsakingus už sveikatą ir maisto saugą, įvertintas kaip vienas geriausių kandidatų.


2014-10-01 08:46

L. Graužinienė norėtų seniūnus rinkti tiesiogiai

6

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė palaiko konservatorių iniciatyvą keisti Konstituciją ir įteisinti tiesioginius seniūnų rinkimus.


2014-10-01 08:41

D. Grybauskaitė JT debatuose kalbėjo trumpiausiai

6

Po šešias dienas trukusio kalbų maratono antradienį baigėsi 69-osios Jungtinių Tautų (JT) Generalinės Asamblėjos sesijos visuotiniai debatai. Paskutinysis iš beveik 200 oratorių juose kalbą pasakė šiek tiek daugiau kaip pusę milijono gyventojų turinčios Žaliojo Kyšulio Respublikos užsienio reikalų ministras Jorge Alberto Silva Borges.


2014-10-01 08:23

Turtuoliai ne tik Seime - rajonų politikai irgi ne vargšai

43

Antradienį Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) paskelbė turto deklaracijas, kurių duomenis mielai pasinagrinėtų ir kiekvienas lietuvis. Akivaizdu, kad milijonierių yra ne tik Vyriausybėje arba Seime. Ne ką mažesnius turtus varto ir savivaldybių tarybų nariai. Pavyzdžiui, Raseinių rajono tarybos nario Jordanas Kenstavičiaus turimas turtas įspūdingas. Politikas yra deklaravęs nekilnojamojo turto už 7 mln. litų. Turimos J.Kenstavičiaus akcijos siekia 1,3 mln., o piniginės lėšos - 414 tūkst. litų. Be to, politiko paskolintų lėšų suma perkopia 10 mln. litų.


2014-10-01 07:50

VRK pradeda dalyvių registraciją į savivaldos rinkimus

2

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) trečiadienį pradeda politinės kampanijos dalyvių registraciją į kitų metų kovo 1-ąją vyksiančius savivaldos rinkimus.


2014-10-01 07:48

Didėja minimalus atlyginimas ir PSD įmokos

3

Iki 1035 litų išaugus minimaliai mėnesio algai (MMA), nuo spalio 1-osios 35 litais didėja ir privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokos.


Populiariausi per 24 val.