Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-10-22 07:01

Senieji nuodėmių gatvės namai Kaune slepia viešnamių legendas

24|4

Nors seniausia pasaulio profesija Kaune turi ypatingą istoriją, jos pėdsakai kasmet vis labiau nyksta. Tuo tarpu kauniečiai mano, kad laikinosios sostinės nuodėmių gatvės legenda galėtų garsinti miestą. Kauniečiai didžiuojasi, kad miestas turi išskirtinę istoriją, kuri siejama su tarpukario laikinosios sostinės laikais. Neatsiejama miestietiško gyvenimo dalimi tada buvo ir lengvo elgesio merginų bei jų klientų gyvenimas. Vyresni kauniečiai iki šiol žino, kodėl Nemuno gatvė vadinta nuodėmių gatve. Tačiau jaunesni gyventojai apie tai dažnai nėra girdėję.


2014-10-22 07:00

Kapų plėšikai aplenkė Tiškevičių ieškančius mokslininkus

2|2

Atidengti Kretingos senųjų kapinių koplyčioje rasti sarkofagai su grafo Juozapo Tiškevičiaus ir jo šeimos narių palaikais užminė mįslę – kas išplėšė didikų karstus? Pagaliau pavyko surasti Kretingos, Palangos, Lentvario ir Užutrakio dvarus valdžiusio grafo Juozapo Tiškevičiaus bei jo žmonos Sofijos palaikus.


2014-10-22 06:19

Vėl – STT galvapjūtė. Koks bus jos derlius?

30|7|

Įtarimų sukėlusi buvusių pavaldinių veikla iš posto gali išversti ir vidaus reikalų ministrą Dailį Barakauską. Juolab kad ir ministerija seniai šurmuliuoja dėl jaunos patarėjos įtakos vadovui. Vakar Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentai užgriuvo valdančiosios partijos „Tvarka ir teisingumas“ centrinę būstinę – ieškota nusikalstamos veiklos įkalčių. Ikiteisminį tyrimą atliekantys pareigūnai apie tai kalbėjo itin šykščiai, tačiau vis dėlto paaiškėjo, kad tyrimo gijos driekiasi į D.Barakausko vadovaujamą Vidaus reikalų ministeriją.


2014-10-21 22:54

STT kratą atliko ir R.Pakso kabinete, sulaikyti penki asmenys

583|34|

Du buvę vidaus reikalų ministro patikėtiniai ir trys verslo bendrovių vadovai - Specialiųjų tyrimų tarnyba skelbia vėl užčiuopusi politikos ir verslo korupcijos ryšius. Vilniuje antradienio rytą partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinėje kilo šurmulys, nes STT pareigūnai tikrino kompiuterius, atliko kratas ir dokumentų poėmius. Krata atlikta ir Rolando Pakso darbo kabinete. Apie teisėsaugos pareigūnų žygį partijos vadovai sužinojo tik iš žurnalistų.


2014-10-21 22:15

V. Gailius: „VRM žinojo apie korupcijos schemas“

36|

Po partijos „Tvarka ir teisingumas“ būstinėje surengtos kratos, Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pranešė, kad sulaikė penkis asmenis, įtariamus vykdžius prekybą poveikiu. Du sulaikytieji - vidaus reikalų ministro Dailiaus Barakausko politinio pasitikėjimo komandoje dirbę nariai - viceministras Algimantas Juocevičius bei patarėjas Ervinas Raistenskis. Taip pat sulaikytas ir žinomas prodiuseris Rolandas Skaisgirys.


2014-10-21 21:54

Valdžios užmojai tvarkyti visuomenės veikėjus sukėlė chaosą

3

„Visi pykstasi, šalina vieni kitus, pašalintieji kuria savo organizacijas. Kol nėra kriterijų, kodėl Jonas geresnis už Petrą, susitarti neįmanoma“, – pripažino Žmogaus teisių asociacijos pirmininkas Vytautas Budnikas. Praėjusią savaitę V.Budnikas kreipėsi į Prezidentūrą prašydamas padėti nevyriausybinėms organizacijoms susitarti.


2014-10-21 21:51

Veiklaus pareigūno suburti studentai talkina policijai

7

Kauno mafijos veiklos analitikas Paulius Klikūnas nusprendė pakeisti darbo braižą – jis ėmė burti jaunuolius, su kuriais gatvėse mėgina užkirsti kelią nusikaltimams, moko žmones savigynos, teisinių žinių. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuotų nusikaltimų tyrimo tarnyboje P.Klikūnas septynerius metus tyrė miesto gaujų gyvenimą – domėjosi, kuo jos užsiima, kaip maskuoja savo šešėlinę veiklą, kaip keičiasi jų lyderiai, nariai, gilinosi į grupuočių tarpusavio santykius.


2014-10-21 18:05

Euroskeptikų frakcija dirbs, R.Paksas ir V.Mazuronis lieka joje

5

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ vadovai Rolandas Paksas bei Valentinas Mazuronis ir toliau dirbs Europos Parlamento euroskeptikų grupėje.


2014-10-21 17:59

Kupiškyje vis dar įamžinti sovietiniai kolaborantai

45|2

Nors Lietuva prieš 24 metus atkūrė nepriklausomybę, kai kurių miestų gatvės iki šiol pavadintos sovietinių kolaborantų, veikusių prieš valstybingumą, vardais. Pavyzdžiui, Kupiškyje iki šiol yra aktyvių Bolševikų partijos veikėjų Petro Pajarskio (1895 – 1942) ir Broniaus Žekonio (1911 – 1944) gatvės. „Nederėtų Kupiškio gatvių vadinti šių veikėjų vardais. Artimiausiu metu su bendraminčiais ketiname pakartotinai kreiptis į Kupiškio savivaldybę, kad jos būtų pakeistos“, – portalui lrytas.lt pasakojo Vilniaus kupiškėnų klubo prezidentė Filomena Marčiulionienė.


2014-10-21 17:06

A. Maldeikienė apkaltino D. Grybauskaitę politine korupcija

181|2

„Tai yra politinė korupcija“, – „Lietuvos ryto“ televizijos laidai „Patriotai“ savo nuomonę pareiškė ekonomistė Aušra Maldeikienė, komentuodama prezidentės Dalios Grybauskaitės praturtėjimą iš Vyriausybės vertybinių popierių.


Populiariausi per 24 val.