Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-27 17:11

Pareigūnė ne tarnybos metu sulaikė girtutėlę moterį vairuotoją

1|2

Mažiau nei prieš metus Rita Adomavičiūtė baigė Lietuvos policijos mokyklą ir buvo paskirta dirbti Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus patrule. Jauna pareigūnė ir ne tarnybos metu yra principinga, jaučianti atsakomybę bei pareigą. Kovo 20-osios popietę R.Adomavičiūtė, būdama laisva nuo tarnybos, sulaikė grėsmę keliančią neblaivią vairuotoją.


2015-03-27 17:11

Eilės prie klausos aparatų: greičiau mirsite, nei sulauksite

7

Nors visą gyvenimą sunkiai plušėjote ir mokėjote mokesčius, tai anaiptol nereiškia, kad sušlubavus sveikatai valstybė jums išties pagalbos ranką. Ne, padėti tikrai neatsisakys, juk įstatymai įpareigoja, bet pagalba gali būti tokia lėta, kad iš viso imsite abejoti, ar jos sulauksite.


2015-03-27 16:52

Dvyliktokas: jeigu mane ims į kariuomenę, persišausiu koją

377|20|

Šiais metais planuojama į šauktinių kariuomenę pakviesti per 3 tūkst. jaunuolių. Ką iš tiesų apie karo tarnybą mano jauni vaikinai ir merginos? Ar jaunimas pyksta, kai juos vadina skystablauzdžiais? Ar vyrukai stengsis išsisukti nuo privalomosios karo tarnybos? To paklausti nusprendėme Salomėjos Nėries gimnazijos abiturientų. Dauguma moksleivių jau sulaukę šaukiamojo amžiaus ir yra devyniolikmečiai. Su mokiniais susitikome lietuvių kalbos pamokoje.


2015-03-27 16:05

Žuvusios šilališkės dukra gyvens ne Olandijoje, o Lietuvoje

45| 

Klaipėdos apylinkės teismas visiškai patenkino žuvusios šilališkės sesers ieškinį ir nusprendė mažametę mamos netekusią mergaitę atskirti nuo tėvo – Olandijos pilietybę turinčio pakistaniečio. Iki šiol buvusi laikinąja vaiko globėja moteris pripažinta nuolatine globėja.


2015-03-27 16:04

Prieš kadencijos pabaigą meras netikėtai praturtėjo

2

Kadenciją baigiančiam Širvintų rajono merui Vincui Jasiukevičiui prieš paliekant šį postą padidėjo atlyginimas – nuo 1233 iki 1370 eurų. Taip pat savivaldybė turės jam sumokėti pareiginės algos skirtumą – apie 2 tūkstančius eurų už laikotarpį nuo praėjusių metų metų sausio 1 – osios iki šių metų kovo 26 – osios dienos. Padidinti Širvintų rajono mero pareiginės algos koeficientą nuo 9,45 iki 10,5 bazinio dydžio (vienas bazinis dydis – 130,5 euro) rajono tarybą įpareigojo Vilniaus apygardos administracinis teismas.


2015-03-27 15:56

D.Grybauskaitė: „Baltijos šalys turi būti pasirengusios“

366

Baltijos šalys turi būti pasiruošusios save apginti pačios, kad joms padėtų partneriai iš NATO, sako prezidentė Dalia Grybauskaitė. „Turint omeny geopolitinę situaciją ties mūsų sienomis Baltijos šalyse yra svarbu, kad Baltijos šalys pirmiausia turi būti pasiruošusios save apginti ir tik tada prašyti, ir laukti, kol atvyks NATO partneriai“, – penktadienį žurnalistams Kaune sakė D.Grybauskaitė.


2015-03-27 15:44

Šaukimo į karo tarnybą pradžia – gegužės 11 dieną

290|

Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas pasirašė įsakymą, kuriuo nustatė, kad šiais metais šaukimo į nuolatinę privalomąją karo tarnybą pradžia yra gegužės 11-oji. Tą dieną, stebint visuomenės atstovams, bus sudaromi šių metų karo prievolininkų sąrašai ir jiems pradėti siųsti šaukimo pranešimai į nuolatinę privalomąją karo tarnybą.


2015-03-27 14:55

„Baltik vairas“ dovanoja Šiauliams trisdešimt dviračių

2|3

Didžiausia Rytų Europoje dviračių gamykla „Baltik vairas“ ruošia velykinę dovaną šiauliečiams. Balandžio pradžioje UAB „Baltik vairas“ miestui dovanos trisdešimt MBT tipo dviračių. Dovanos vertė – apie 6,5 tūkstančio eurų. Šiais dviračiais už minimalų mokestį galės naudotis šiauliečiai ir miesto svečiai. UAB „Baltik vairas“ iniciatyvą kurti Šiaulių miesto dviračių transporto sistemą parėmė Šiaulių „Aušros“ muziejus ir miesto savivaldybė.


2015-03-27 11:13

Politinės šmėklos iš Laisvės alėjos nesitraukia

3

Neveikiančių ar beveik nusibaigusių partijų, visuomeninių sambūrių štabai, pasipuošę iškilmingomis iškabomis, seniai tapo vaiduokliais, bet, tvirtai įleidę šaknis mieste, užima brangų plotą. Jeigu Lietuvos politika per savivaldos rinkimus susidomėjęs užsienietis apie ją spręstų perėjęs Laisvės alėją, jam susidarytų klaidingas vaizdas. Atrodytų, kad pagrindinė valdančioji partija Lietuvoje – Vytauto Šustausko vadovaujama Kovotojų už Lietuvą sąjunga (KLS), kuri iš esmės jau mirusi.


2015-03-27 11:01

D.Grybauskaitė Kaune priėmė kadetų priesaikas

9|25

Lietuvos prezidentė penktadienį Kaune priėmė Generolo Povilo Plechavičiaus mokyklos kadetų priesaikas. „Šiandien, kai laisvės išsaugojimas vėl tampa realiu iššūkiu, jūsų ryžtas tarnauti Lietuvai dar labiau stiprina mūsų vienybės jausmą. Jis skatina tikėti, kad esame ir būsime nepalaužiami, nes visada priimsime pareigą saugoti ir ginti savo tėvynę“, – kalbėjo D.Grybauskaitė.


Populiariausi per 24 val.