Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-05 21:14

Norvego išpažintis: „Po barnio su žmona atėmė tris mūsų vaikus“

88|

Iš mamos atimtas dar krūtimi maitinamas septynių mėnesių kūdikis, šeimos persekiojimas ir priverstinės skyrybos – štai kas nutinka šeimoms, kurios patraukia Norvegijos vaiko gerove turinčių rūpintis pareigūnų dėmesį. Po Lietuvą sukrėtusios ir į skirtingas stovyklas padalijusios Gabrieliaus istorijos, kai berniukas Norvegijoje buvo atimtas iš mamos, apie tai, kaip iš tiesų dirba garsioji „Barnevernet“, vis dažniau prabyla ir patys norvegai.


2015-03-05 21:14

Po ilgų gaudynių politikai atskleidė, kas lauktų Lietuvos

28|5| 

Po pirmojo rinkimų turo į laisvą Seimo nario vietą Žirmūnų apygardoje išrinkti du kandidatai užmigo ant laurų jų dar net nepasikloję. Susitikti ir gyvai pasikalbėti apie politines aktualijas su jais tapo neįmanoma. Galiausiai pavyko juos prakalbinti raštu ir telefonu.


2015-03-05 21:10

Vilniuje užklupti rusai, kuriantys Kremliaus propagandos įrankį

147| 

Vos už keliasdešimt metrų nuo Lietuvos saugumo būstinės Vilniuje Kremliaus atstovai ketvirtadienį surengė konferenciją ir aptarė planus, kaip lietuviams dar labiau į galvas kalti proputinišką propagandą. Rusijos ambasados darbuotojai, rusakalbiai pedagogai, svečiai iš užsienio – toks slapto susitikimo Vilniuje dalyvių sąrašas.


2015-03-05 17:28

Aleksandro Sacharuko byloje – dviejų mėnesių pertrauka

4

Artėjant nuosprendžiui buvusio Seimo nario Aleksandro Sacharuko baudžiamojoje byloje dėl balsavimo už kitą Seimo narį, teismas netikėtai paskelbė dviejų mėnesių pertrauką.


2015-03-05 17:07

Užduotis Kauno studentams: dingti per 30 sekundžių

1|8

Ketvirtadienį į Kauno technologijos universiteto (KTU) miestelį skubėjo gausios policijos pareigūnų, gelbėtojų bei greitosios pagalbos medikų pajėgos. Vyko pratybos, kurių metu modeliuota situacija, kuri gali nutikti bendrabutyje kilus gaisrui. Studentai privalėjo per kuo trumpesnį laiką evakuotis iš bendrabučio.


2015-03-05 16:09

Kauno policija atvėrė duris moksleiviams

3|13

Kauno moksleiviai ketvirtadienį turėjo unikalią progą iš arti susipažinti su policijos pareigūnais, jų darbo specifika, pačia policijos sistema, galimybėmis ir reikalavimais norint tapti policijos pareigūnu bei, žinoma, su tarnybos policijoje privalumais.


2015-03-05 15:20

Į Vilniaus valdžią patekęs britas paaiškino, kodėl vilki suknelę

158|4

Dalyvauti kasdienėje visuomeninėje veikloje – vienas dalykas, o eiti į politiką – visai kas kita. Ten gali skaudžiai gauti per galvą ar kitaip nukentėti. Tai savo kailiu jau patyrė britas Markas Adamas Haroldas, savaitgalį išrinktas į Vilniaus miesto tarybą. Šią savaitę pradėta platinti ir aptarinėti M.A.Haroldo nuotrauka, kurioje jis užfiksuotas apsivilkęs trumpa suknele ir atkišęs didįjį pirštą. Atseit – štai ką vilniečiai išsirinko į valdžią. Pirmą kartą Lietuvoje į savivaldybės tarybą išrinktas užsienietis nustebo dėl tokių metodų. Jis pasakojo, kad nuotrauka yra visai ne nuotrauka, o kadras iš režisieriaus Romo Zabarausko filmo „Streikas“ (angl. „We Will Riot“).


2015-03-05 15:13

Lenkijos kariuomenės vadas įvertino Lietuvos sprendimą

52

Lietuvoje viešintis Lenkijos kariuomenės vadas ketvirtadienį sakė, kad abi šalys yra pasirengusios atremti vadinamojo „hibridinio karo“ grėsmes, netiesiogiai paminėdamas Rusijos įvykdytą Ukrainos Krymo regiono aneksiją.


2015-03-05 15:07

Vilniuje liberalai teigia susitarę dėl koalicijos

10

Daugiausia mandatų Vilniaus miesto savivaldybės taryboje gavęs Liberalų sąjūdis ketvirtadienį preliminariai susitarė dėl valdančiosios koalicijos sudarymo su dar trimis partijomis – Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionimis demokratais (TS-LKD), Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) ir „Lietuvos sąrašu“.


2015-03-05 14:33

Trišalė taryba dėl MMA didinimo turėtų apsispręsti balandį

2

Trišalė taryba balandį turėtų priimti sprendimą dėl minimalios mėnesio algos (MMA) didinimo nuo šių metų liepos, o iki to laiko laukiama taryboje suformuotos darbo grupės vertinimų ir pasiūlymų.


Populiariausi per 24 val.