Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-06-29 08:00

Kas taps birželio mėnesio „Geridarbai.lt“ nugalėtojais?

Iki paramos projekto „Geridarbai.lt“ birželio mėn. konkurso pabaigos lieka vos kelios dienos, taigi visi norintys kviečiami atiduoti balsus už savo favoritus interneto svetainėje www.geridarbai.lt. Jau šešerius metus kiekvieną mėnesį rengiamas viešas balsavimas dovanoja pergales geriausioms mėnesio idėjoms, kurios tampa puikiais socialinės atsakomybės pavydžiais daugeliui.


2016-06-29 07:44

Moki ilgą žodį – žinai trumpą kelią

1

Iš karto atsiprašau tų, kuriems trūks kantrybė perskaičius kelis neįtikėtino ilgio žodžius ir paleis trijų aukštų keiksmažodį. Bet purkštauti daug nereikėtų, nes ilgi žodžiai ir pavadinimai – tai kelias į sėkmę.


2016-06-29 07:07

Kalės istorija (VII). 2006 metų gegužė. Atpildas paleistuvei

18|4

Kaip ir kodėl prasidėjo ši istorija? Žurnalistė Laima Lavaste savo knygoje „Kalės istorija“ (2014 m.) atskleidė iki tol nežinomas pagrindinių istorijos veikėjų Laimutės Stankūnaitės ir Drąsiaus Kedžio gyvenimo detales.


2016-06-29 06:50

Policininkui – girtas, o teisėjui – blaivus

12|4| 

Skaičiai alkoholio tikrintuve – dar ne įrodymas, kad vairuotojas neblaivus. Tokią žinią Vilniaus apylinkės teismas pasiuntė policininkams, kurie šį prietaisą panaudojo nesilaikydami instrukcijos.


2016-06-29 06:44

Rusijos TV kanalų retransliacijos apribojimai atšaukti tyliai

15

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) birželio 22 d. pakeitė anksčiau priimtus sprendimus, susijusius su televizijos programų „RTR Planeta“ ir „NTV Mir Lithuania“ platinimu. Pagal ankstesnius sprendimus šių televizijų programos galėjo būti platinamos tik už papildomą mokestį platinamuose televizijos programų paketuose. Dabar retransliuotojams atrištos rankos – gali elgtis laisva valia. Sprendimas įsigaliojo nuo gegužės 28 d.


2016-06-29 01:34

V. Landsbergis: „Britai tragiškai suskilę ir bandys kapstytis“

68| 

Po referendumo Didžiojoje Britanijoje, Prancūzija, Italija ir Vokietija, atrodo, bando kuo skubiau išguiti iš Europos Sąjungos nusprendusius pasitraukti britus.


2016-06-29 01:34

Ištyrė, ar lietuviai raštingi: rezultatai stebina

9|3

Antradienį švietimo ir mokslo ministerijoje surengtas Suaugusiųjų įgūdžių tyrimo Lietuvoje pristatymas. Tarptautiniame tyrime iš viso dalyvavo 33 šalys. Lietuva dalyvavo pirmą kartą. Iš visos šalies buvo atrinkti apie 5 tūkst. lietuvių, kurių gebėjimus analizuojant ir buvo atliktas tyrimas. Jį atliko Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO).


2016-06-28 20:48

Siūloma įteisinti dvigubą pilietybę

5

Siūloma nustatyti, kad Lietuvos Respublikos piliečiai, pilietybę įgiję gimdami, konstitucinio įstatymo nustatytais pagrindais gali būti kartu ir kitos valstybės piliečiais; o kiti asmenys Lietuvos Respublikos ir kitos valstybės piliečiais gali būti kartu tik atskirais konstitucinio įstatymo nustatytais atvejais.


2016-06-28 20:25

Vaikų atostogos: ir džiaugsmas, ir galvos skausmas

1|38

Pasibaigus mokslo metams, tėvų galvos skausmas – be priežiūros likę vaikai. Vyresniems globos reikia kiek mažiau, o štai pradinukų užimtumas vasarą – rimta problema. Neretai šiltąjį metų laiką jie leidžia pas senelius, kartais dalį laiko praleidžia su tėvais per jų atostas, tačiau ką daryti tiems, kurie senelių neturi, o tėvai visą vasarą atostogauti negali.


2016-06-28 19:32

Šiaulių sporto gimnazijai – nauja arena

Šiaulių jaunieji sportininkai sulaukė geros žinios – netrukus greta Sporto gimnazijos užvirs statybos. Per dvejus metus čia iškils nauja universali arena. Universalios salės statyba kainuos beveik 2,85 mln. eurų. Didžioji dalis – 2,1 mln. eurų – skirta iš valstybės investicijų programos. Likusią dalį pridės Šiaulių miesto savivaldybė. Naujasis statinys turi iškilti iki 2018 m. liepos. Taip įsipareigojo antradienį sutartį su Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju Martynu Šiurkumi pasirašęs generalinio rangovo įmonės „Infes“ direktorius Arvydas Morkevičius. „Iki rudens vyks projektavimo darbai, o po to gavę statybos leidimą pradėsime darbus. Šiemet tikimės sumontuoti pamatus“, – sakė A.Morkevičius.


Populiariausi per 24 val.