Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-10-21 09:51

Seriale „Vilniaus sostinė“ intriga – kas taps meru?

Prieš dvi savaites lrytas.lt pradėjo publikuoti Rolando Skaisgirio tekstinį serialą „Vilniaus sostinė“, kuris susilaukė didelio skaitytojų susidomėjimo. Lietuviškų TV serialų tėvu vadinamas prodiuseris pirmasis mūsų šalyje ėmėsi tokio žanro. Pirmąją kūrinio seriją galite rasti čia. Antroji serija – čia. Šiandien pateikiame trečiąją seriją.


2014-10-21 09:13

R. Židonytė: „Nesu barakuda, kuri čiumpa visus vedusius vyrus“

191|2| 

LNK šokių projekte įsiplieskusios meilės istorijos tarp 32-ejų dainininko Donato Baumilos ir trejais metais jaunesnės šokėjos Rasos Židonytės ko gero dar nepamiršo niekas, nors nuo to laiko jau praėjo dveji metai.


2014-10-20 22:23

Kieto vyruko etiketės Pierce’as Brosnanas nenusiplaus

3|2

Trileriuose apie šnipus teigiama, kad buvusių agentų nebūna. Ši taisyklė ypač galioja aktoriui Pierce’ui Brosnanui, kuris tris kartus įkūnijęs garsiausią pasaulyje agentą 007 – Džeimsą Bondą (1995 m. „Auksinė akis“, 1997 m. „Rytojus niekada nemiršta“ ir 1999 m. „Ir viso pasaulio negana“) užsiklijavo kieto vyruko etiketę. Jos nenuplauna nei romantiškos dramos, nei komedijos („Ilgas kelias žemyn“, „Meilės punšas“, „Ir kaip ji viską suspėja“ ir t.t.). Vis tiek maloniausia žiūrėti, kai jis su pistoletu rankoje ir gražia mergina prie šono, nors tu ką!


2014-10-20 18:05

Kuris „Auksinio balso“ dalyvis pelnė daugiausia jūsų simpatijų?

3

LRT televizijos konkurso „Auksinis balsas“ dalyvių likimas priklauso ir nuo portalo lrytas.lt lankytojų. Daugiausia jūsų simpatijų pelnęs dainininkas kiekvieną šeštadienį gaus vieną papildomą balą.


2014-10-20 17:55

Gintarė Karaliūnaitė dėl savo sūnaus būtų atsisakiusi vyro

15|2

Pastarieji dveji metai dainininkės Gintarės Karaliūnaitės – Canuel gyvenimą iš tiesų apvertė aukštyn kojomis. Po netikėtos pažinties bare, ir vos keletą mėnesių trukusios draugystės moteris susižadėjo, o dar po dviejų - ištekėjo. Netrukus žiniasklaidoje pasirodė ir žinia, kad garsi dainininkė laukiasi. Tiesa, iki tol noriai pasakodavusi apie tai, kas vysta jos gyvenime, šįkart Gintarė informaciją tik patvirtindavo, ir plačiau, kaip paprastai, nepasakodavo. Net ir apie moters vedybas, įvykusias slapta, žiniasklaida pranešė tik po savaitės.


2014-10-20 17:30

Ketvirtis milijono išsilavinusių žiūrovų žaidžia „Auksinį protą”

4

Antikos laikais persai, pralaimėję graikams, pagal taikos sutartį privalėjo atsisakyti dviejų pagrindinių savo ginklų – laivyno ir ko dar? Atsakymą į šį klausimą trečiadienį 21.15 val. turės pateikti jauniausias LRT laidos „Auksinis protas” žaidėjas 18-metis Tautvydas Karvelis iš Panevėžio.


2014-10-20 14:35

Arūnas Valinskas naujajai serialo aktorei liepė nepasišiukšlinti

11

Greta Mikalauskytė, aktorių atrankoje talentu pralenkusi daugiau kaip 300 varžovių, jau bando jėgas LRT serialo „Meilė kaip mėnulis“ filmavimo aikštelėje. Šokėja, konkurso „Misis Lietuva 2012” pirmoji vicemis nuoširdžiai nesitikėjo patekti į serialą: „Tikrai nepuoselėjau vilčių, kad prodiuseriai iš tokios daugybės dailių ir drąsių merginų pasirinks būtent mane.“


2014-10-20 13:21

Oksana Pikul-Jasaitienė: „Sportininkams patinka matomos moterys“

45|3

Rodos, Lietuvos pramogų pasaulyje – nauja mada. „Supaprastintas variantas skambėtų taip: blondinė plius sportininkas lygu vestuvės“, – tikina TV3 naujos kartos info šou „VIRAL‘as“ kūrėjai. Visas žinomų porų vestuves sekanti laida, kartu su vestuvių vertintoja ir šou vedėja Vitalija Mockevičiūte, nusprendė nuvykti į dainininkės Baibos Skurstenės ir Mykolo Serdiuko vestuves, kad atsakytų į klausimą: ką reikia daryti, kad tau pasipirštų sportininkas?


2014-10-20 12:20

Po opercijos pensininkė gyvenimą Lietuvoje iškeitė į Paryžių

1|4| 

Dažnai sakoma, jog tikroji meilė tėvynei gimsta tuomet, kai ją palieki. Šį antradienį socialinės dokumentikos laidoje „Emigrantai“ per LRT televiziją matysite lietuvišką gyvenimą švenčiančius Airijos lietuvius entuziastingai susirinkusius į Balinrobo Airijos lietuvių sąskrydį ir netradicinę pensininkę, kuri užuot sėdėjusi namuose, ryžosi emigracijai į Paryžių.


2014-10-20 11:37

„Lietuvos talentų“ teisėjus į lauką privertė išeiti žirgas

7

TV3 projekte „Lietuvos talentai“ savo neeilinius gabumus pademonstravo žirgas, vardu Pumpuras. Jis ne tik nebijo filmavimo kamerų nei minios aplinkui, o ir mėgaujasi jam rodomu dėmesiu. Negana to, Pumpuras gali didžiuotis savo karčiais, mat jie – rekordinio ilgio.


Populiariausi per 24 val.