Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-05-06 22:01

Remigijus Žiogas: „Vieša paslaptis, ko 40-metės lekia į Egiptą“

147|3

Turkijoje ir Egipte gide dirbusi Sigita Samoškaitė LNK laidoje „Yra kaip yra“ atviravo, kad į šias šalis moterys traukia išsiilgusios vyrų dėmesio, o kai grįžta – žydi ir yra atsigavusios. Sigita sakė, kad ji žino ne vieną moterį, kuri metai iš metų važiuoja į tą patį viešbutį, tą pačią vietą. Moteris sakė, kad kartais net vyrai apmoka savo žmonoms keliones, kad tik jos grįžtų geresnės nuotaikos.


2015-05-06 19:24

Raisos Šarkienės dilema: tekėti už jauno ar už seno vyro?

221|

Populiarioji dainininko Radžio gerbėja Raisa Šarkienė neapsisprendžia, kokį vyrą pasirinkti, mat moteriai peršasi net du jaunikiai – vienas senas, o kitas jaunas. Nors Raisos amžius – ne pirma jaunystė, bet moteris nenuleidžia rankų ir nori naujo vyro.


2015-05-06 14:48

„Kalbos grynuolė“ – „Labas rytas, Lietuva“ vedėja E. Daugėlaitė

17

Aštuntą pavasarį visuomenė ir kalbininkų komisija rinko „Kalbos grynuolį“. Šiemet buvo klausomasi jaunųjų žurnalistų ir laidų vedėjų (iki 30 metų) kalbos. Buvo siekiama pasižiūrėti, ar neveikia jaunimo žinučių rašymas be diakritinių ženklų, ar nepereina į eterį bendravimas neaiškia, suvelta kalba, kokią įtaką daro anglų kalbos intonacijos.


2015-05-06 13:43

N. Bunkės parodija pravirkdė L. Kalpokaitę ir K. Kazlauskaitę

2

Šeši talentingi aktoriai, besivaržantys dėl geriausio parodijų meistro titulo, trečiadienio vakarą 19.30 val. TV3 eteryje parodijų šou „Pakartok!“ įsijaus į vaizdo klipų herojų – dainininkų, politikos duonos ragavusių įžymybių ir animacinių herojų vaidmenis.


2015-05-06 11:46

G. Liaudanskas -Svaras: „Kokie mes esame, tokia ir Lietuva“

5

„Kokie mes esame, kaip mes šnekame, galvojame, kokie mūsų darbai – tai ir yra Lietuva. Jeigu mes blogi, pikti, vagiantys, žudantys, smurtaujantys, tyčiojantys tai ir Lietuva tokia. Jeigu mes geri, kūrybingi, einantys į priekį, esame stiprūs, saugome savo vertybes, tai ir Lietuva tokia yra. Tik štai klausimas kiek žmonių bus toje geroje pusėje?


2015-05-05 23:34

Goda Alijeva atsikratė 30 kilogramų, jos išmatavimai – idealūs

89

Du vaikus auginanti gražuolė Goda Alijeva savo grožiu stebina aplinkinius, nors šiandien Goda nesureikšmina savo grožio ir kūno formų, tačiau mergina pripažįsta, kad ji dabar atrodo taip pat, kaip prieš susilaukiant pirmojo vaikelio.


2015-05-05 19:15

Nauja atlikėjos Irenos Starošaitės veikla pribloškė daugelį

12

„Namiškiai, išgirdę mano užmojį laikyti laivo teises, ėmė juoktis, nes netikėjo, kad sugebėsiu“, – prisipažįsta dainininkė Irena Starošaitė, visai neseniai baigusi laivavedybos kursus ir išmokusi valdyti laivus. Kas privertė žinomą moterį ryžtis laikyti laivavedybos teises? Ir kaip per ilgus santuokos metus pasikeitė Žvagulių santykiai?


2015-05-05 17:53

Raisa Šarkienė išpranašavo Viltės Stankutės-Butkienės mirtį?

56|3|

Šį vakarą TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ pasakojo apie mistiškus žvaigždžių gyvenimo įvykius ir įspūdžius. Estrados dainininkė, laidos „TV pagalba“ komandos narė Liveta Kazlauskienė prisipažino tikinti Dievu ir angelais sargais.


2015-05-05 13:31

I. Aksionovo mama prabilo apie Dauno sindromu sergančią dukrytę

36

Antradienio popietę LNK laidoje „Yra kaip yra“ aidėjo skaudūs ir sukrečiantys moterų išgyvenimai apie persileidimus bei neįgalius vaikus.


2015-05-05 13:12

Seksualioji „Pinup Girls“ Viktorija – „Auksinio proto“ finale

2

Kaip Viktorija pateko tarp protingiausiųjų – ketvirtojo „Auksinio proto“ finalo šešeto? Ši nuostabi Pelenės istorija įvyko per Naujuosius metus, šventinio žaidimo „Auksinis protas“ vakarą. Viktorija nugalėjo kolegas muzikantus ir prie finišo linijos stojo kartu su žaviąja Katažina Zvonkuviene. Ir kas sako, kad blondinės kvailesnės už brunetes? Viktorijai sėkmę lėmė ne tik jos vardas, reiškiantis pergalę, bet ir pasitikėjimas savimi, drąsa bei žinios.


Populiariausi per 24 val.