Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2016-07-23 16:41

„Coolpad“ telefonų apžvalga: kinų taikinys – plonos piniginės

3|8

„Kas tas „Coolpad“?“ – šį klausimą pastarosiomis savaitėmis girdėjau ne sykį ir ne du, mat testavau šio gamintojo iš Kinijos išmaniuosius telefonus „Torino S“ ir „Max“. Lietuvoje šis prekės ženklas dar mažai žinomas, bet patirties kompanija turi per akis. Tad ko verti jos telefonai?


2016-07-20 08:00

„ASUS ZenPad 10“ – išmanioji planšetė už prieinamą kainą

7|8

Be reikalo sakoma, kad planšetinių kompiuterių populiarumo pikas praėjo. Šie įrenginiai vis dar gaminami ir parduodami. Protingai išsirinkę atitinkamą planšetę galėsite žvalgytis po mėgstamas svetaines ir tikrinti elektroninį paštą, klausytis muzikos, gėrėtis vaizdo įrašais, leisti laisvalaikį žaisdami įdomų žaidimą. „ASUS ZenPad 10“ – tai tas įrenginys, į kurį verta atkreipti dėmesį!


2016-07-19 09:14

Neįtikėtina – šį skraidantį krėslą pasidaręs švedas liko gyvas

7|2

Fantastiškas pasiekimas! „YouTube“ kanalo ir svetainės „Amazing DIY Projects“ („Nuostabūs projektai kuriuos gali pasidaryti pats“) kūrėjas iš Švedijos sugebėjo pasigaminti skraidantį krėslą. Negana to – nors prireikė dešimties bandymų, galiausiai sugebėjo pats su tuo krėslu pakilti į orą. Na, ir kas, kad tik į 2 metrų aukštį.


2016-07-17 22:09

Lovoje su „Sony Xperia X“ – blondinė kaip visos, tik brangesnė

17|11

„Xperia Z“ išmaniųjų telefonų seriją pakeitė „Sony Xperia X“. Stiklą ir plieną pakeitė dažytas aliuminis. Pristatyme kalbas apie nepaskandinamumą pakeitė kalbos apie akumuliatorių. Prieš gaudami išbandyti šį telefoną  apie jį žinojome tik tiek, kad „Sony“ ir toliau giriasi čia diegianti bene geriausias kameras pasaulyje, o telefonas nebeatrodo toks brangus, koks buvo „Xperia Z5“. O ką sužinojome mėnesį su juo vaikščioję ir miegoję? Išduosiu: nusivylimų pakako, džiaugsmų – buvo.


2016-07-16 11:46

Lietuvis studentas užsimojo sudrebinti peilių rinką

5

Peilio rankena, prisitaikanti prie žmogaus delno linkių, netrukus gali tapti kasdienybės dalimi. VU Fizikos fakulteto moderniųjų technologijų fizikos ir vadybos bakalauras Ernestas Zdaniauskis sukonstravo dviejų pakopų sraigtines polimerų liejimo stakles, kurios leistų ne tik pagaminti tokią peilio rankeną, bet ir išlieti kitus nustatytų matmenų daiktus.


2016-07-13 08:55

Ateities technologijos: kada bus sukurtas savaeigis lėktuvas?

1|2

Savaeigių lėktuvų kol kas nėra. Bet technologijos nuolat tobulinamos, todėl galima manyti, kad jų bus, rašo „The Wall Street Journal“.


2016-07-12 16:02

Ir lietuviai galės įsigyti „statybininkų išmanųjį“

1|2

Smūgius atlaikantys, drėgmei ir dulkėms atsparūs išmanieji – seniai ne naujiena. Tačiau beveik pusmetį į Lietuvą keliavęs telefonas „Cat S60“ yra ne tik tvirtas. Jis turi funkciją, kuriai neatsispirs ne tik statybininkai, bet ir paaugliai.


2016-07-11 07:23

Tik dėl jūsų iškentėme kankinimus išmaniosiomis svarstyklėmis

10| 

Kartais atrodo, kad šiais laikais žodis „išmanusis“ virto kažkuo, kuo prieš tris dešimtmečius buvo žodis „partija“, – rašo jį greta visko, o mes net nebežinome, ar tai ne keiksmažodis. Nenustebtume parduotuvėje radę išmanųjį kirvį ar pamazgų kibirą, tad nė kiek nenustebome gavę pasiūlymą išbandyti išmaniąsias svarstykles. Nustebau tik tada, kai savaitę bandęs „iHealth“ pajutau, kad man šis daiktas būtų net visai naudingas, jei nekeltų tokio siaubo.


2016-07-10 23:14

Vegetarai, ruoškitės – šis įrenginys suteikia augalams balsą!

2

Sena kaip vartotojų visuomenė ir karšta kaip mėsainis be mėsos diskusija tarp  tik augalus valgančiųjų ir valgančiųjų gyvūnus dažniausiai baigiasi priekaištais pastarųjų sąžinei: kaip galite valgyti tuos, kurie su jumis bendrauja? Atrodo, kad atėjo laikai, kai diskusija taps dar karštesne – kompanija „Vivent“ sukūrė įrenginį, kuris leidžia ir augalams su mumis bendrauti balsu.


2016-07-09 15:32

Kinijos turgelio stebuklai: tai, ko Lietuvos salonuose nerasite

3

Laikai keičiasi beprotiškai sparčiai – dar neseniai prabangiu aksesuaru buvę išmanieji telefonai dabar jau kainuoja kur kas pigiau nei klasikinis mobilusis telefonas su skaičių klaviatūra. Tiesa, taip pigiai galima įsigyti tik nedaugelį išmaniųjų telefonų, o plačiausias tokių pasiūlymų asortimentas – Kinijos elektroninėse parduotuvėse.


Populiariausi per 24 val.