Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2016-08-30 13:55

Santuokos technologijos: „Brangioji, įjunk savo vestuvinį žiedą“

7

Atrodo, galima džiaugtis, kad šiais technologijų apgulties laikais viena tradicinė institucija liko nepakitusi. Nuotaka vis dar įplaukia į bažnyčią, jaunieji vis dar lūpomis, o ne žinute feisbuke prisiekia mylėti vienas kitą iki mirties ir apsikeičia aukso žiedais, o ne nuotoliniais žaidimų kompiuterio valdymo pultais. Tiesa, ne visi tie žiedai tokie jau nekalti – technologijos jau skverbiasi ir čia. Apie tai – žurnale „Stilius“.


2016-08-30 13:55

Katastrofiškas tyrimas: „iPhone“ smarkiai prastesni už „Android“

78|3

„Blancco Technology Group“ pateikti visiškai objektyvūs duomenys atskleidė vaizdelį, kurio nesitikėjo net didžiausi „Apple“ nekentėjai. Atrodo, kad legendinė „iPhone“ kokybė, veikimo stabilumas ir „nelūžtančios“ programėlės yra arba grynas akių dūmimas, arba jau užmiršta istorija. Surinkusi duomenis iš milijonų įrenginių „Blancco“ parodė, kad šią vasarą „Android“ telefonai gerokai rečiau nuvilia savo savininkus negu „iPhone“.


2016-08-30 10:45

„Apple“ atskleidė, kada pristatys „iPhone 7“: ko tikėtis?

3|2

JAV kompanija „Apple“ išplatino kvietimus į naujo „iPhone“ modelio, kuris veikiausiai bus pavadintas „iPhone 7“, pristatymą. Jis įvyks ateinančią savaitę, rugsėjo 7 dieną.


2016-08-28 10:25

Rusai turi atsaką „Pokemon Go“ – ką pasiūlys sugauti?

3

Maskva sukūrė savo alternatyvą beprotiško populiarumo sulaukusiam žaidimui „Pokemon Go“ ir išleido specialią programėlę, kuri leidžia „pasivyti“ istorinę asmenybę ir su jos 3D „dvyniu“ pasidaryti asmenukę.


2016-08-22 15:16

Skraidančios katės kūrėjas turi dar beprotiškesnį užmojį

27|2

Olandas išradėjas Bartas Jansenas, visame pasaulyje išgarsėjęs po to, kai savo mirusią katę Orville pavertė bepilote skraidykle, paviešino naują savo idėją: jis į orą sumanė pakelti... karvę. Į kurią galėtų pats įlipti. 


2016-08-21 15:20

Rugsėjo pirmoji lenda į kišenę, arba Kada nepirkti kompiuterio

18|4

Tai ne klaida – ir norėjau parašyti „nepirkti“. Keista, kai rugsėjis kulnu spaudžią nosį, augantis moksleivis jau dantimis įsikando į jūsų alkūnę, o pardavėjai blizgančiomis akimis vertina piniginės storį. Juk mokslui būtinas kompiuteris. Geriau – nešiojamasis. Darbui, na, „šiek tiek ir žaidimams“. Su tuo nesiginčysiu. Ginčysiuosi dėl poreikio pirkti būtent dabar. Tai ne proginis tortas, kuris turi būti šviežias būtent tą dieną.


2016-08-17 11:22

Rusiškos technologijos viršūnė – 50 MB talpos diskas už 4 mln.

3|2

Ir patys rusai nebegalėjo nesityčioti, kai vienas internautas išplatino federalinės valdžios organizuojamo viešojo pirkimo ataskaitą. Valstybinė įmonė dabar už 3,8 mln. rublių (50 tūkst. eurų) perka 25 kilogramus sveriantį 50 megabaitų talpos išorinį kietąjį diską. Gal tai absurdo komedija? Tačiau Penzoje veikiantis skaitmeninę techniką bei magnetines laikmenas kuriantis mokslinio tyrimo institutas tokią technologiją vis dar gamina ir parduoda labai rimtu veidu.


2016-08-16 11:23

„Apple“ naujins „MacBook Pro“ – bus ir antras liečiamas ekranas!

Dar viena Steve’o Jobso svajonė griūva – pristatęs „iPad“ jis tikino, kad tai įrenginys, kuris skelbia nešiojamųjų kompiuterių eros pabaigą. Deja, kol kas atrodo, kad būtent planšetinių kompiuterių dominavimo amžius buvo labai jau trumpas. Taigi ilgokai nebeatnaujinusi savo geriausių nešiojamųjų kompiuterių serijos, dabar „Apple“ priversta krutintis. Informuoti žmonės jau prasitarė ir apie kai kurias būsimas technines naujoves.


2016-08-11 09:19

Jaunimo geidžiamiausi prietaisai: vyresnioji karta to nesupras

Šiuolaikinė technika, pradedant išmaniaisiais telefonais, baigiant automatizuotais bepiločiais orlaiviais, turi ypač stiprų poveikį jaunosios kartos gyvenimo būdui. Turėti naują prietaisą nėra mados reikalas, tačiau įsigyti naują daiktą beveik kas penktą jaunuolį skatina noras išbandyti naujoves.


2016-08-09 10:05

„Cat S60“: išmanusis į statybas, karą ir pokemonų medžioklę

12

Pamačius traktorių ir kitos statybų technikos gamintojo „Catepillar“ (arba tiesiog „Cat“) išmanųjį telefoną „Cat S60“ niekam nekyla klausimų, kam jis skirtas. Tačiau šis smūgiams, vandeniui ir dulkėms atsparus telefonas turi dar vieną funkciją, kuria joks kitas išmanusis pasigirti negali: integruotą termovizorių, arba temperatūros matuoklį.


Populiariausi per 24 val.