Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-28 08:38

Premjeras apie pabėgėlius: „Lietuva privalės priimti“

2|

Europos Komisija nusprendė su Lietuva pasidalinti pabėgėlių našta. Anksčiau siūliusi Lietuvai privalomai priimti per 200 Afrikos pabėgėlių iš tų, kurie dabar glaudžiasi Pietų Europoje, trečiadienį padidino šią kvotą iki 710. Premjeras guodžiasi, kad nesame tam pasirengę.


2015-05-28 07:48

Prezidentė: „Spektaklis dėl švietimo ministro – nereikalingas“

4|

Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia, kad kandidatai į ministrus turėtų būti atsakingiau derinami iš anksto, o istorija su švietimo ir mokslo ministro postu parodė, kad tarp valdžios institucijų nėra nuoširdumo ir pasitikėjimo.


2015-05-28 07:32

Žudynių vietą mėgina padovanoti valstybei

24|4

Aršiomis kovomis dėl kiekvieno žemės lopinėlio garsėjantys lietuviai turėtų apstulbti išgirdę, kiek daug pastangų gali kainuoti ir jos atsikratyti. Tai patiria vilnietė, ne savo valia tapusi kapinių savininke. Buvusi medikė Veronika Lipeikienė kapinėmis vadina nedidelį žemės sklypą Akmenės rajono Papilės miestelio pakraštyje, kur karo metais naciai sušaudė daugiau kaip šimtą rusų belaisvių. Rajono žemėtvarkininkai 20 arų sklypą sunkiai prieinamoje vietovėje V.Lipeikienei įbruko mainais už jos senelių šalia turėtą žemę. Dabar joje šeimininkauja kiti, o daug metų dėl protėvių palikimo įamžinimo kovojusi moteris nuleido rankas.


2015-05-28 07:25

V. Adamkaus gydytojas: „Liga progresuoja, laukia operacija“

133|2| 

Trečiadienį Valdas Adamkus atvyko į Kauną. Prezidentas prisipažino, kad kelionė į renginį Pažaislyje, kur jam įteiktos Maltos ordino Garbės nario regalijos, buvo sunki ir pareikalavo daug jėgų. „Dėjau daug pastangų, kad būčiau čia“, – sakė 88 metų V.Adamkus. „Jeigu renginys būtų vykęs savaite vėliau, turbūt mane reikėtų su neštuvais iš operacinės atnešti“, – liūdnai Kaune kalbėjo su liga kovojantis ilgametis maltiečių renginių globėjas.


2015-05-28 07:13

„Lietuvos rytas“ stiprina jėgas – turės ir radijo stotį

32

Trečiadienį susumavusi balandžio 8 dieną skelbto konkurso transliuoti radijo programą 104,7 MHz dažniu Vilniuje rezultatus, jo nugalėtoju pripažino bendrovę „Lietuvos rytas“ su programa „Lietuvos ryto radijas“. Projekto autoriai teigia, kad radijo programa stiprins „Lietuvos ryto“ grupės vardą.


2015-05-28 06:54

Šauktinių sąraše atsidūręs gėjus: „Gavau labai daug sveikinimų“

87| 

Apie tai, kad 37 tūkst. potencialių šautinių sąraše yra ir netradicinės lytinės orientacijos asmenų, kalba ne tik žmogaus teisių gynimo aktyvistai. Apie tai, kas laukia gavus šaukimą į kariuomenę, įvairiuose forumuose diskutuoja ir patys homoseksualai. Vieni šią žinią sutiko labai ramiai, kiti teigia, kad pagrindo nerimauti vis dėlto esama.


2015-05-28 06:52

710 pabėgėlių Lietuvoje. Ar tai realu?

34|2|

Europos Komisija, anksčiau siūliusi Lietuvai privalomai priimti per 200 Afrikos pabėgėlių iš tų, kurie dabar glaudžiasi Pietų Europoje, trečiadienį padidino šią kvotą iki 710. Ar tai realu? Pabėgėlius mėginama paskirstyti visoms ES narėms, kad būtų palengvinta našta, dabar tenkanti Graikijai ir Italijai, todėl siūloma, kad vien iš pastarųjų valstybių Lietuva priimtų daugiau kaip pusę tūkstančio pabėgėlių.


2015-05-28 06:40

Po prezidentės palaiminimo – sąmokslo teorijos

24|

Ilgai trukusi geriausio kandidato į švietimo ir mokslo ministrus paieška baigėsi – prezidentė Dalia Grybauskaitė vakar pasirinko ant atsarginių suolelio atokiausioje vietoje sėdinčią Audronę Pitrėnienę. Nors Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkės pavardė tarp kandidatų į ministrus skambėjo anksčiau, rimta pretendente užimti šį postą 56 metų A.Pitrėnienė nebuvo laikoma. Ši pedagogė yra direktoriavusi įvairiose Skuodo rajono mokyklose, dirbusi savivaldybėje.


2015-05-28 06:30

L. Linkevičiaus žodžiai turėtų supykdyti V. Žirinovskį

20| 

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako nematantis prasmės veltis į diskusijas dėl Rusijos Dūmos deputato Vladimiro Žirinovskio kalbų apie „Vilniaus ir Klaipėdos atsiėmimą“. BNS paklaustas apie V.Žirinovskio pasisakymą, ministras atsakė, kad kai kurių politikų vieta yra zoologijos sode.


2015-05-28 00:16

Dolerio karalystėje bėglė N. Venckienė panoro lietuviškų eurų

747|3|

Daugiau kaip dvejus metus JAV besislapstančiai Neringai Venckienei, regis, stinga pinigų – ji reikalauja, kad Lietuva sumokėtų ne tik už jos pravaikštas Seime, bet ir už ankstesnį darbą Kauno teisme. Vilniaus apygardos administracinis teismas yra gavęs du nuo teisėsaugos pasislėpusios N.Venckienės skundus. Vienas jų dėl esą neišmokėtų visų pinigų Kauno apygardos teisme priimtas ir bus nagrinėjamas. Antrasis skundas dėl darbo Seime išsiųstas pareiškėjai patikslinti, nes teismas nesuprato, ko iš jo nori per apkaltą iš parlamento išmesta partijos „Drąsos kelias“ dvasinė vadovė.


Populiariausi per 24 val.