Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-10-07 12:47

V. Landsbergis: „Kiek Vakarai leis, tiek V. Putinas laimės“

49

„Gali smerkti nežinia kiek. Kas iš to, kad smerki, bet nieko nedarai? Reikia pasakyti: pone Putinai, jeigu ir toliau taip skraidysi, paruošk savo pilotams skardinius karstus“, – sako Vytautas Landsbergis, komentuodamas NATO reakciją į Rusijos antskrydžius Turkijoje, rašo lrt.lt.


2015-10-07 12:46

Vilniaus meras R. Šimašius neleis lenkams skriausti vaikų

1|4

Po „Lietuvos ryto“ priedo „Sostinė“ straipsnio „Dėl lenkų užgaidų iškels žaidimų aikštelę“, Vilniaus meras Remigijus Šimašius stojo į vilniečių pusę. Jis savo fesibuko paskyroje tvirtina, kad dėl Lenkijos ambasados užmojų rekonstruoti pastatą Vilniaus senamiestyje, vaikų žaidimo aikštelė nebus iškelta, kaip to norėtų Lenkijos atstovai.


2015-10-07 12:10

Girtas pokštas feisbuke nusirito iki Elektrėnų pareigūnų

30|2

Praėjusią savaitę viešoje erdvėje pasklidęs vaizdo įrašas ne tik pridarė gėdos Lietuvos policijai, bet atskleidė ir teisines spragas. Matyt, visa policijos bendruomenė matė trumpą vaizdo įrašą, kur apsvaigusi moteris su oficialia Lietuvos pareigūno uniforma rodė nepadorius gestus ir staipėsi prieš kamerą.


2015-10-07 11:09

Užduotis: sugauti ir atvesti policininką

45

Vilniaus oro uoste vairuotojus terorizavęs policininkas Jonas Glinevičius už tai, kad nepasirodė teisme, turės susimokėti baudą, o į kitą posėdį bus atvesdintas kolegų. Vilniaus apygardos teismui vakar nepavyko išklausyti nei kyšio ėmimu kaltinamo J.Glinevičiaus, nei jo advokato baigiamųjų kalbų. Kaip advokatui teigė teisiamojo žmona Renata, antradienio rytą jos vyras pasijuto blogai, temperatūra pakilo iki 38 laipsnių, todėl jos sutuoktinis nuvyko ne į teismą, o pas šeimos gydytoją.


2015-10-07 10:43

Valdžia bandys taupyti vėliau

12|2

Valdininkų atlyginimams skirtų pinigų kreivė toliau stiebiasi aukštyn. Tam neturi įtakos nei garsiai sakomi pažadai valdžios įstaigose gerokai apkarpyti neužimtas pareigybes, nei kaimyninės Estijos pavyzdys. Šį rudenį valdžia ryžosi idėjai atsisakyti šimtų laisvų etatų, kurių vis dar apstu daugelyje institucijų. Tačiau šie užmojai niekaip neatsispindi kitų metų šalies biudžeto projekte.


2015-10-07 09:16

Lietuvoje valstybinį vizitą pradeda Švedijos karališkoji pora

6| 

Trečiadienį Vilniuje valstybinį vizitą pradeda Švedijos karalius Karlas XVI Gustavas ir karalienė Silvija.


2015-10-06 20:48

D. Grybauskaitė: „Diplomatinės kalbos Kremlius nesupranta“

235

Vargu, ar dar kuris nors Europos valstybės vadovas Rusijos adresu naudoja tokius griežtus žodžius, kaip Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tai kartais erzina politikus, manančius, kad santykiuose su Kremliumi reikalingas santūrumas, rašo Šveicarijos laikraštis „Neue Zuercher Zeitiung“.


2015-10-06 20:32

Paskutiniai S. Povilaičio žodžiai: Palanga ir Palangos tiltas

 

Palanga gedi netekusi Stasio Povilaičio. Būtent šiame kurorte estrados legenda gyveno nuo 4 klasės. Palangoje Povilaitis atguls ir amžinojo poilsio. Maestro draugai ir kaimynai teigia, Stasys Povilaitis degė noru gyventi ir dar koncertuoti. Tačiau jo žvaigždė gesti pradėjo nuo liepą vykusio koncerto Palangoje.


2015-10-06 20:00

Valstybės kontrolė savo pavyzdžiu nori pamokyti kitus

9

Valstybės kontrolė (VK) savo mokymo centro Klaipėdoje patalpas perduoda Turto bankui. Taip vykdomas įstatymas, kuriuo institucijos įpareigojamos atsisakyti jų funkcijoms atlikti nereikalingo turto. Tačiau ar tai nebus šauksmas tyruose?


2015-10-06 19:54

Projektas dėl balsavimo internetu: J.Bernatonis tikisi nuovokumo

6

Teisingumo ministras Juozas Bernatonis tikisi palankaus parlamento sprendimo dėl trečiadienį užregistruotų pataisų, kurios reglamentuotų balsavimo internetu sistemos sukūrimą ir įgyvendinimą.


Populiariausi per 24 val.