Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-07-31 08:09

Dariaus Valio reformų košė apkarto jam pačiam

19|4|

Negrabiai vijo lauk neįtinkančius, pralaimėjo teismus, bet vis tiek neprisipažino kaltas, o ėmė ieškoti atpirkimo ožių. Tokia nušalinto generalinio prokuroro Dariaus Valio kadrų politika. Beveik 200 tūkstančių litų. Kontrolieriai tokia suma įvertino žalą, kuri padaryta valstybei dėl neteisėtų atleidimų Generalinėje prokuratūroje. Tik kažkodėl anksčiau visi – ypač Prezidentūra – prieš tai užmerkė akis. Dabar situacija staiga apvirto aukštyn kojomis.


2014-07-31 08:00

Lietuvoje minimos 23-iosios Medininkų tragedijos metinės

9

Lietuvoje ketvirtadienį vyksta 23-iųjų Medininkų tragedijos metinių minėjimo renginiai. Septynių sovietų nužudytų Lietuvos pareigūnų atminimui pagerbti skirti renginiai prasidės šv. mišiomis Vilniaus arkikatedroje bazilikoje. Vėliau vyks minėjimas prie Medininkų memorialo Vilniaus rajone bei žuvusiųjų pagerbimas Antakalnio kapinėse.


2014-07-31 06:43

Medikus išgelbėjo jų sukurta netvarkos sistema

15

Kauno klinikinės ligoninės darbuotojai neatsakys už švirkštų ir kitų įkalčių dingimą po kūdikio mirties, nes nebuvo instrukcijų, įpareigojančių juos saugoti. Prokurorai šiomis dienomis nutraukė daugiau kaip dvejus metus tirtą bylą dėl Kauno klinikinės ligoninės personalo aplaidumo.


2014-07-31 06:40

Į opoziciją išspirtas buvęs ministras jau gieda kitaip

22|2

Nacionalinio oro vežėjo nuo bankroto negelbėjęs buvęs susisiekimo ministras Eligijus Masiulis užsipuolė dabartinę valdžią esą abejingai stebint, kaip žlunga privati įmonė Mažeikiuose. Liberalų sąjūdžio vedlys E.Masiulis pareiškė, jog iškilus grėsmei, kad naftos perdirbimo gamykla „Orlen Lietuva“ bus uždaryta, Vyriausybė privalo nedelsdama imtis ryžtingų veiksmų: „Kol kas ji tikrai nepanaudojo savo priemonių arsenalo, kad nuostolius skaičiuojanti gamykla atsistotų ant kojų.“


2014-07-30 22:39

Darbo partija apsisprendė dėl vieno viceministro iš trijų

7

Valdančiajai koalicijai priklausančios Darbo partijos prezidiumas trečiadienį apsisprendė tik dėl užsienio reikalų viceministro kandidatūros, dėl kitų sprendimą atidėjo savaitei.


2014-07-30 17:00

Vilniečius iš kantrybės veda girtaujantys statybininkai

153|7| 

Alų glėbiais iš pačio ryto perkantys statybininkai stebina viename Vilniaus rajone gyvenančius vilniečius. Jonažolių gatvėje šalia statybvietės gyvenantys vilniečiai piktinasi nesmagiu vaizdeliu – statybininkai lyg niekur nieko perka, o vėliau gurkšnoja įsigytą alkoholį.


2014-07-30 16:33

Žurnalistės klausimas anglų kalba sutrikdė žemės ūkio ministrę

255

Į Estijos žurnalistės klausimą anglų kalba naujoji žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė trečiadienį Vilniuje vykusioje spaudos konferencijoje atsakė rusiškai, nors ministrė nurodo mokanti ir anglų kalbą.


2014-07-30 15:52

Nemokamas vaišes pamėgęs Kauno tarnautojas grįžta į darbą

19

Pomėgiu nemokamai vaišintis Kauno kavinėse išgarsėjęs savivaldybės tarnautojas Arminas Pacevičius turi būti grąžintas į darbą – tokį sprendimą paskelbė Lietuvos Vyriausiasis administracinis teismas.vViešosios tvarkos skyriuje vyriausiuoju specialistu dirbęs A.Pacevičius iš darbo buvo atleistas pernai pavasarį, kai miesto valdžia gavo net kelis verslininkų skundus.


2014-07-30 14:58

Lietuva atsikirto Rusijai dėl Ukrainos

289|10

Lietuvos užsienio reikalų ministerija trečiadienį pareiškė, kad Jungtinių Tautų Saugumo Taryboje nepritarė Rusijos parengtam pranešimui, nes jame apkaltinant Ukrainą buvo nutylėta apie Maskvos remiamų separatistų veiksmus. Taip oficialusis Vilnius reagavo į Maskvos kaltinimus lietuviams, amerikiečiams ir britams, esą jie „įžūliai užblokavo“ pasiūlymą pasmerkti Ukrainą, kuri esą „trukdo atlikti tikrai nepriklausomą, nešališką tarptautinį tragedijos aplinkybių tyrimą“ dėl numušto Malaizijos lėktuvo.


2014-07-30 14:27

STT grūmoja Kauno valdžiai dėl socialinio būsto nuomos tvarkos

17

Kauno savivaldybės nustatyta tvarka nuomoti socialinį būstą atveria kelią korupcijai, pareiškė Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT). Tai nustatyta atlikus tyrimą, kaip Kauno savivaldybė administruoja nekilnojamąjį turtą, taip pat ir socialinį būstą bei vykdo jo nuomą.