Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-23 06:55

Energetikos ministras – staigmena ir jį deleguojančiai partijai

2

Vakarop susirinko tartis dėl kandidato į energetikos ministrus, o jis jau dieną buvo paskirtas eiti pareigas. Tokioje situacijoje atsidūrė valdančiosios Darbo partijos taryba, rašo „Lietuvos rytas“. Apie 45 metų ekonomistą Roką Masiulį, kuris vakar tapo energetikos ministru, nemaža dalis „darbiečių“ elito pirmą kartą išgirdo vakar susirinkę į partijos prezidiumo posėdį. Nustebusiems bendražygiams partijos lyderė Loreta Graužinienė pranešė, kad kito pasirinkimo nėra. Tokiam pasirinkimui esą neprieštaravo ir pats Darbo partijos dvasinis vadovas Viktoras Uspaskichas.


2014-09-23 05:59

Kedžių pabėgimo iš Garliavos planas žlugo

67|3

Namas, kurį bandė parduoti, areštuotas, jiems patiems pareikšti įtarimai dėl mažametės tvirkinimo ir paimti asmens dokumentai. Tokie nemalonumai užgriuvo Klonio gatvės Garliavoje gyventojus 75 metų Vytautą ir 71 metų Laimutę Kedžius. Svarbiems išgalvotos pedofilijos istorijos veikėjams Kedžiams nepavyko tyliai išnykti iš Garliavos, rašo „Lietuvos rytas“. Po dienraščio publikacijos apie parduodamą Kedžių namą Klonio gatvėje ir apie tai, kad jų savininkai gali bandyti pasekti dukters Neringos Venckienės, jos pusbrolio Tado Skučo bei kaimynės Olgos Girdauskienės pėdomis ir pasprukti iš Lietuvos, teisėsaugininkai nusprendė imtis priemonių.


2014-09-23 05:57

Pagriebusi „Jūrų vilką“ Rusija pradėjo krabų karą

2|2

Ar krabų gaudytojų laivą iš Lietuvos sulaikiusi Rusija demonstruoja jėgą, ar kovoja su brakonieriais? Abi incidento, įvykusio Barenco jūroje, pusės kalba skirtingai, rašo „Lietuvos rytas“. Praėjusį ketvirtadienį sulaikytą Lietuvos žvejybos laivą „Jūrų vilkas“ Rusijos pareigūnai jau atplukdė į Murmansko uostą. Į Murmanską atvyko Lietuvos užsienio reikalų ministerijos konsulas.


2014-09-23 00:00

Seimo narių dėžutėse - atvirukai nuo gėjų

10|2

Antradienį kiekvienas Seimo narys turėtų gauti po atviruką, kuriame panašus į tigriuką sutvėrimas aiškina vištai apie biseksualų problemas.


2014-09-23 00:00

Kas išnaudos dešiniųjų susiskaldymą Vilniaus mero rinkimuose?

21|7

Lietuvos socialdemokratų partijai (LSDP) šeštadienį patvirtinus Gintautą Palucką kandidatu į Vilniaus mero postą, vis aiškesnė darosi būsimų tiesioginių mero rinkimų dėlionė. Savo kandidatą jau paskelbė ir Liberalų Sąjūdis – juo tapo buvęs teisingumo ministras Remigijus Šimašius. Tiesa, kortas rinkimuose gali sumaišyti buvusios finansų ministrės Ingridos Šimonytės kandidatavimas. Pati I.Šimonytė kol kas dar nepaskelbė savo sprendimo, tačiau akivaizdu, kad jai pateiktas konservatorių pasiūlymas yra svarstomas rimtai. Politologų manymu, naujos kandidatės įsitraukimas gali sujaukti rinkimų eigą.


2014-09-22 22:23

Drėgnas Vilnius

31

Panašu kad saulė pasislėpė ilgesniam laikui,prasideda lietaus sezonas.Lietsargiai tampa labai paklausūs.


2014-09-22 22:23

Į ministro postą - be įprasto filtro

48|

Premjeras Algirdas Butkevičius pirmadienį džiaugėsi Darbo partijos pasirinkimu - Roku Masiuliu - nors ir neslėpė, kad jis daugeliui turėjo būti netikėtas. „Prasidėjo staigmenų metas Vyriausybėje. Ir sveikatos apsaugos ministrė irgi buvo netikėtai paskirta“, – pirmadienį komentuodamas sprendimą dėl naujojo energetikos ministro kalbėjo Vyriausybės vadovas. Socialdemokratų lyderis tvirtino, kad tai buvo Darbo partijos pasirinkimas. Anot A.Butkevičiaus, su ja buvo susitarta, kad ji siūlys kompetetingą žmogų. „Tikrai negalima skirti žmogaus, kuris nėra įsigilinęs į energetinę sistemą Lietuvoje arba į vykdomus nacionalinio lygio ir tarptautinius projektus“, – vardijo premjeras.


2014-09-22 21:36

L.Graužinienė: „Buvo ir prezidentės kandidatų į ministrus ratas“

10

Prezidentė Dalia Grybauskaitė taip pat teikė savo prioritetus dėl naujojo energetikos ministro, tačiau dėl jo galutinai apsisprendė Darbo partija (DP), sako Seimo Pirmininkė, partijos vadovė Loreta Graužinienė. „Vardan teisingumo, jeigu jums tai aktualu, turiu pasakyti, kad Prezidentės pasiūlytų žmonių buvo ur kitas ratas, Premjeras galbūt turėjo savo matymą, tačiau buvo palikta spręsti Darbo partijai ir mes pasiūlėmė R. Masiulio kandidatūrą“, – pirmadienį LRT laidai „Dėmesio centre“ sakė L. Graužinienė.


2014-09-22 20:28

„Darbiečiai“ patvirtino naujus viceministrus

12

Pirmadienio vakarą Kėdainiuose posėdžiavusi Darbo partijos taryba patvirtino susisiekimo, žemės ūkio, kultūros ir energetikos viceministrus. Susisiekimo viceministru patvirtintas buvęs ministras, Seimo narys Algis Žvaliauskas, energetikos - Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytojas Rokas Baliukovas.


2014-09-22 19:20

Kauno valdžia ignoravo Holokausto aukų pagerbimą

81|14

Kauno valdžia pirmadienį pademonstavo, kad Holokausto aukų atminimas jai visiškai nerūpi. IX forto memorialiniame muziejuje vykusiame Kauno ir Šiaulių getų sunaikinimo minėjime nesiteikė pasirodyti ne tik pirmieji Kauno asmenys, neatvyko nė vienas Kauno savivaldybės tarybos narys.


Populiariausi per 24 val.