Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-11-26 13:00

Lietuva sensta: 90-metė orų mergaitė taps lietuviška realybe?

Sociologai perspėja – Lietuvos visuomenė sensta taip sparčiai, kad po dešimtmečio darbuotojų stygiaus problema, kuri dabar daug kam atrodo kaip tolimos ateities pranašystė, taps tikrų tikriausiu realybės košmaru. Esama ir kitos ne ką gražesnės medalio pusės: vyresni žmonės, kurie galėtų dirbti, iš darbo rinkos išstumiami pačių darbdavių dėl savo amžiaus arba patys pasirenka vadinamąją socialinę mirtį – atsisakę darbinės veiklos gyvena pasyviai, neužsiimdami jokia pridėtinę vertę sau ar visuomenei kuriančia veikla.


2014-11-26 12:37

Telšiuose Ant Masčio ežero bangų supasi Kalėdų eglė

4

Didžiausiai Telšių gyventojų nuostabai pirmą kartą Masčio ežere puikuojasi išdabinta Kalėdų eglė. Telšių miesto seniūnijai puikų sumanymą įgyvendinti padėjo UAB „Ežerūna“ darbuotojai.


2014-11-26 12:27

Skriaudžiamas moteris gina tik „neįgalus“ įstatymas?

Lietuvoje jau trejus metus galioja Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymas, tačiau statistika rodo, kad kurios nors rūšies smurtą yra patyrę daugiau nei šešiasdešimt procentų moterų. Pagalbos prašymų skaičius išaugęs net keturis kartus, tačiau kitų metų biudžete numatytas finansavimas, skirtas smurto prieš moteris prevencijai, lieka toks pat.


2014-11-26 11:21

Lietuvos muitininkų prašymus pasiaiškinti Rusija ignoruoja

42|

Lietuvos muitininkai siekia išsiaiškinti oficialias priežastis, kodėl Rusija pasienyje pradėjo nuodugniai tikrinti lietuviškus automobilius, tačiau paaiškinimų kol kas negavo, teigia Muitinės departamento vadovas. Pasak Antano Šipavičiaus, pasienyje su Karaliaučiaus sritimi eilių nėra.


2014-11-26 09:54

Į Teisėjų etikos ir drausmės komisiją paskirtas A. Čepas

3

Į Teisėjų etikos ir drausmės komisiją prezidentė Dalia Grybauskaitė paskyrė teisininką Algimantą Čepą, trečiadienį pranešė prezidentės spaudos tarnyba.


2014-11-26 09:50

L.Linkevičius: „Niekas neturi priimti sprendimo už Ukrainą“

11

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitikime su Čekijos užsienio reikalų ministru Lubomiru Zaoraleku Prahoje aptarė dvišalį bendradarbiavimą, prekybos ir saugumo srityse, didžiausias skirtas saugumui ir geopolitinei situacijai.


2014-11-26 08:40

Kandidatei į lygių galimybių kontrolieres koją pakišo atvirumas

33

Seimo nariams neįtinka jau antra kandidatė į lygių galimybių kontrolierius. Šįkart politikų testo neišlaikė palankiai apie tos pačios lyties asmenų partnerystės įteisinimą pakalbėjusi Diana Gumbrevičiūtė-Kuzminskienė. Advokatė D.Gumbrevičiūtė-Kuzminskienė vakar Seime per slaptą balsavimą surinko vos vienu jos kandidatūrai pritariančiu balsu daugiau nei prieš metus į šias pareigas pretendavusi kita teisininkė.


2014-11-26 08:20

L. Graužinienė apie vežėjų problemas: „Situacija nepavydėtina“

94| 

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė teigia esą sunerimusi dėl situacijos Rusijos pasienyje, kuomet vairuotojai iš Lietuvos susidūrė su patikromis ir gaišo eilėse. „Žinių radijo“ laidoje „Pozicija“ Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė kalbėdama apie vežėjų problemas, sakė: „Situacija yra tikrai nepavydėtina, jei žiūrime iš ekonominių pozicijų. Daugelis įmonių nebesamdo mūsų vežėjų, kad nekiltų papildomų problemų.“


2014-11-25 21:33

Lietuvos politikai stebisi: mes parduosime ginklų Ukrainai?

402|

Seimo Socialdemokratų frakcijos posėdyje antradienį kai kurie politikai piktinosi tuo, kad jiems visiška naujiena tapo ir tai, kad Lietuvos ir Ukrainos prezidentai Kijeve esą susitarė dėl lietuviškos ginkluotės tiekimo Ukrainai. Pats Ukrainos prezidentas Petro Porošenka tai pavadino „ginkluotės elementais“.


2014-11-25 20:04

Vairuotojo žmona papasakojo, kokiomis sąlygomis dirba lietuviai

225| 

Ilgos valandos prie vilkiko vairo riedant apledėjusiais Skandinavijos keliais, nuolatinis skubėjimas pristatyti krovinius ir ginčai su darbdaviais Lietuvoje – tokia lietuvių vilkikų vairuotojų kasdienybė. Neseniai lrytas.lt rašė apie Norvegijoje dirbančius ir į kitas Skandinavijos šalis krovinius vežančius Lietuvos logistikos įmonės „Girteka“ vairuotojus, kurie, nusprendę nebesitaikstyti su darbdavio reikalavimais mažinti degalų sąnaudas ir darbo saugos taisyklių ignoravimu, surengė įspėjamąjį streiką.


Populiariausi per 24 val.