Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-08-03 22:53

Rokiškėnai to dar nematė: 1500 pusnuogių hipių kelia orgijas

118|10

Būriai hipių iš Europos, Azijos, Amerikos ir net Australijos užplūdo vietinių Dievo pamirštu užkampiu vadinamą Aleksandravėlės (Rokiškio r., Obelių sen.) bažnytkaimį. Jis tapo šių laikų gėlių vaikų Vudstoku. Tiesa, Amerikoje 1969-aisiais į Vudstoko festivalį susirinko net 200 tūkst.ilgaplaukių. Bet ir per 1,5 tūkst. hipių, pusnuogių lakstančių palei Aleksandravėlės apylinkių ežerus ir neslepiančių laisvos meilės apraiškų pačiame miestelyje – gana stiprus kultūrinis šokas vietiniams, kurių likę vos per 200, daugiausia – pensininkų. Į tarptautinę stovyklą „Rainbow“ („Vaivorykštė“) laisvos dvasios žmones pakvietė hipių judėjimui pritarianti, bet viešumos vengianti Aleksandravėlės apylinkėse esančių žemių savininkė. Šimtai hipių, įsikūrusių nuošalioje vietovėje prie Ilgio ežero, ryškiomis spalvomis nuspalvino iki nykumo ramų emigracijos ištuštintą bažnytkaimio gyvenimą.


2015-08-03 22:52

Amerikietis profesorius: „Pamatę Lietuvą studentai pasikeičia“

39|2

„Kartą per metus man labai patinka būti vilniečiu. Aš esu lietuvis, bet ne toks kaip jūs – esu kitoks lietuvis, kalbu juokinga smetoniška kalba. Nors gimiau ir augau Amerikoje, mano tapatybė yra lietuvis“, – šypsodamasis pokalbį pradėjo kelioms savaitėms su būriu amerikiečių studentų iš Jungtinių Amerikos Valstijų atskridęs architektūros inžinierius profesorius Edmundas Saliklis.


2015-08-03 21:49

Romų erzelynė vėl sprogdina garsų kaimą

104|5

Liūdynė (Panevėžio rajonas) anksčiau kentėjo nuo baisaus sąvartyno dvoko. Vos tik kiek atsitiesė – ir kita bėda užgriuvo. Atsikrausčius romams, čia vėl nebeliko ramybės. Net šimtas žmonių, pasijutę itin triukšmingo ir nepadoraus čigonų gyvenimo įkaitais, pasirašė kreipimąsi į rajono merą Povilą Žagunį, prašė gelbėti juos nuo tos bėdos.


2015-08-03 20:59

Kodėl senosios žydų kapinės tapo Kauno gėdos simboliu?

23

Apleistas, vandalų niokojamas senąsias Kauno žydų kapines pagaliau nuspręsta kapitališkai sutvarkyti. Pradžioje planuojama inventorizuoti amžinojo poilsio vietą, suskaičiuoti ir identifikuoti kapavietes. Tačiau susidurta ir su problemomis.


2015-08-03 20:31

Ministrui Sauliui Skverneliui – Dalios Grybauskaitės sprigtas

40

Prezidentė Dalia Grybauskaitė „policiniais metodais“ pavadino vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio nurodymą teisėsaugos įstaigų vadovams pranešti apie būsimus susitikimus su politikais.


2015-08-03 17:23

Vyriausybė – prieš Seimo narių patarėjų pareigybes

13

Vyriausybė nemano, kad Seimo nariams reikėtų patarėjų. Pirmadienio pasitarime apie siūlymą steigti tokias pareigybes diskutavę Vyriausybės nariai sutarė teikti neigiamą išvadą šiai iniciatyvai.


2015-08-03 17:04

NATO naikintuvai dėl Rusijos orlaivių virš Baltijos kyla nuolat

35

Liepos 27–rugpjūčio 2 d. Baltijos valstybių oro erdvę saugantys NATO oro policijos naikintuvai iš Šiaulių oro bazės kilo penkis kartus atpažinti ir palydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių orlaivių. Lietuvos oro erdvės pažeidimų neužfiksuota.


2015-08-03 15:04

Dingusią kelmiškę pasieniečiai rado miegančią aukštoje žolėje

 

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) sraigtasparnio įgula Kelmės rajone rado nuo ketvirtadienio ieškotą moterį. 69-erių metų moters VSAT orlaivis ir gausios antžeminės pajėgos ieškojo ir šeštadienį, tačiau tuomet paieškos buvo bevaisės. Šįkart paieškos ilgai netruko – dingusią moterį pasieniečių orlaivio įgula plika akimi pastebėjo gulinčią nuošalioje laukymėje labai aukštoje žolėje. Kelmės gyventoja nejudėjo, tačiau pareigūnai įsitikino, kad ji tik labai kietai įmigusi. Moterį pasieniečiai parskraidino į Kelmę, ji buvo perduota medikams.


2015-08-03 14:10

VRM siūlo atsisakyti Seimo viešbučio apsaugos, politikai – prieš

19

Vidaus reikalų ministerija (VRM) siūlo Vyriausybei iš policijos saugomų objektų sąrašo išbraukti Seimo viešbutį Vilniuje. Parlamento vadovybė su tuo nesutinka ir prašo pastatą saugoti toliau.


2015-08-03 14:04

Afganistano karo veteranų sąskrydyje susitiko kovų dalyviai

20|50

Tris dienas Telšių rajono Kuodžių kaime, prie Germanto ežero, vyko XXI respublikinis ir XII tarptautinis Afganistano karo veteranų ir kitų karinių konfliktų dalyvių sąskrydis. Į sąskrydį susirinko apie 300 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos ir Baltarusijos.


Populiariausi per 24 val.