Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-02-10 14:43

Kipre sulaikytas Lietuvos prieglobstį turintis A.Navalno draugas

6

Kipre Rusijos prašymu sulaikytas žinomo Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno artimas bendražygis Nikita Kulačenkovas, kuriam praeitų metų pabaigoje Lietuva suteikė politinį prieglobstį. 


2016-02-10 14:42

Viceministras dėl vaiko šulinyje pažėrė kritikos medikams

34|3

Lietuvą sukrėtė dar vienas sunkiai paaiškinamas motinos poelgis: Šakių rajone, Papartynų kaime, į šulinį įmestas pusės metų kūdikis. Nusikaltimo padarymu įtariama 19-metė motina Karolina A. Viceministras Algirdas Šešelgis kalbėdamas apie motinos poelgį sakė: „Žinome, kad tai pakankamai jauna mama, tai kyla klausimas dėl mokyklos vaidmens šiame atvejyje. Lytinio švietimo programos ar vaikai ruošiami gyvenimui – tai klausimas, kurį teks atsakyti.


2016-02-10 14:41

Premjeras susirgo: atšaukta planuota kelionė į Indiją

72

Skandalų purtomos Vyriausybės vadovas Algirdas Butkevičius nusprendė atšaukti planuotą vizitą į Indiją. Premjeras ir jį lydinti delegacija į šią šalį turėjo išvykti ketvirtadienį.


2016-02-10 14:20

A. Butkevičius: „Prezidentė pasakė, kad ji mane palaiko“

Premjeras socialdemokratų vadovas Algirdas Butkevičius teigia trečiadienį per susitikimą Prezidentūroje sulaukęs prezidentės Dalios Grybausitės palaikymo ir patikinimo, kad asmeniškai jam šalies vadovė priekaištų neturi.


2016-02-10 14:09

Prezidentė po susitikimo: „Premjeras turi prisiimti atsakomybę“

201|10|

Apie premjero Algirdo Butkevičiaus vadovaujamą Vyriausybę gaubiančius korupcijos šešėlius prakalbusi šalies vadovė Dalia Grybauskaitė trečiadienio rytą susitiko su premjeru, kad rimtai pasikalbėtų ir aptartų situaciją Vyriausybėje. Prezidentė pareiškė, kad premjeras pats pirmiausia turi prisiimti politinę atsakomybę. „Politinė atsakomybė gali būti prisiimama įvairiomis formomis. Tai ne būtinai reiškia galutinį atsistatydinimą. Tai palieku tą prerogatyvą spręsti pačiam ministrui pirmininkui, nes pagal Konstituciją jis pats pirmiausia atsako už Vyriausybės darbą. Šešėliai kol kas krenta ir ant aplinkos ministro, ir ant Žemės ūkio ministerijos, ir ypač jai pavaldžių institucijų“, – po susitikimo su premjeru teigė prezidentė.


2016-02-10 14:03

Po prezidentės pareiškimų pasipylė ministrų atsisakymai trauktis

10|2| 

Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, atleidusi neskaidrių maisto nepasiturintiesiems pirkimų nekontroliavusį viceministrą Vilių Martusevičių, pareiškė neketinanti trauktis iš pareigų.


2016-02-10 14:00

Kūdikį iš šulinio ištraukė ir atgaivino kaimo šviesuolis

82|3| 

Nelaimė Šakių rajone, kai jauna motina įmetė vienturtį pusės metų sūnų, galėjo baigtis tragedija. Laimei, kaimynystėje gyvenantis Algimantas Brazaitis nė akimirką nesudvejojo. Išgirdęs motinos raudą nulėkė prie šulinio, ištraukė jame plūduriuojantį berniuką ir jį atgaivino. Atvykusiems medikams beliko saugoti jau išgelbėtą vaiko gyvybę.


2016-02-10 12:52

STT apklausė premjerą A. Butkevičių

17

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) trečiadienį liudytoju apklausė premjerą socialdemokratų partijos vadovą Algirdą Butkevičių ikiteisminiame tyrime dėl galbūt daryto poveikio priimant Vyriausybės nutarimą dėl kurortinių zonų reglamentavimo.


2016-02-10 12:46

Britai žada atsiųsti karinių laivų į Baltijos jūrą

55

Jungtinė Karalystė ketina pasiųsti penkis karinius laivus į Baltijos jūrą, pranešė gynybos sekretorius Michaelas Fallonas, NATO ruošiantis svarstyti papildomus pajėgumus Rytų Europoje.


2016-02-10 12:10

90-metę išgelbėjo naktį ore ir žemėje dirbę pasieniečiai

Varėnos rajone dingusią 90-metę naktį tankiame miške iš oro aptiko pasieniečių sraigtasparnio įgula, dėl medžių negalėjusi nusileisti prie senolės. Tuomet pilotai galingu prožektoriumi kelią iki pradingėlės parodė Aleksandro Barausko užkardos pasieniečiams, kurie prasibrovė pro tankumynus, išnešė išgelbėtą moterį į savo visureigį ir parvežė namo.


Populiariausi per 24 val.