Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Veidai ir vardai
2015-10-09 20:00

Galinos Dauguvietytės testamentas: gyvenkite be baimės

89|4|

„Esu pasiruošusi į aną pasaulį keliauti gražiai“, – neseniai „Lietuvos rytui“ prisipažino režisierė ir aktorė Galina Dauguvietytė. Tačiau garsi menininkė ketino dar pagyventi ir atšvęsti 90-metį. Tiktai nespėjo – ūmi plaučių liga kirto staiga. Neseniai paskambinusi „Lietuvos ryto“ žurnalistei G.Dauguvietytė kaip visada daug juokavo ir pakvietė į svečius. „Ateik kurią nors dieną pas mane į namus, tik be automobilio – normaliai išgersime degtinės. Aš tau parodysiu dokumentų iš savo gyvenimo, moteriškai paplepėsime“, – žadėjo elegantiškoji menininkė, kurią žurnalas „Stilius“ 2011 metais yra paskelbęs Metų moterimi.


2015-10-09 18:14

Dviejų bičiulių pokalbis – apie klystkelius, žvaigždes ir muziką

12|7| 

Spalis Lietuvoje prasidėjo liūdnai. Į Anapilį vienas po kito iškeliavę du scenos grandai – estrados maestro Stasys Povilaitis ir režisierė Galina Dauguvietytė – po savęs paliko turtingą kūrinių bagažą. Išskirtiniame 2007 metų interviu abu iškilūs žmonės sėdėdami šalia vienas kito kalbėjosi apie S.Povilaičio karjeros vingius. Pokalbio metu G.Dauguvietytė atskleidė, kur ji atrado S.Povilaitį, o pastarasis atvirai pasakojo apie savo muzikos stilių. Išskirtiniame 2007 metų interviu abu iškilūs žmonės, sėdėdami šalia vienas kito, kalbėjosi apie S.Povilaičio karjeros įdomybes. Pokalbio metu G.Dauguvietytė atskleidė, kur ji atrado S.Povilaitį, o pastarasis atvirai papasakojo, apie savo muzikos stilių.


2015-10-09 16:22

Valdovų rūmuose – išrinktųjų vakarienė su Švedijos karaliais

225|80

Jaudinanti akimirka, kurios laukė visa Lietuva. Taip galima apibūdinti Švedijos karaliaus Carlo XVI Gustafo ir karalienės Silvios oficialų vizitą Lietuvoje. Šia įsimintina proga buvo surengta ištaiginga vakarienė ir Valdovų rūmuose.


2015-10-09 16:22

Mantas Petruškevičius dėl Švedijos karalių pasistengė

189|5|

Ketvirtadienio popietę būrys verslo, mokslo bei politikos atstovų susirinko į Lietuvos nacionalinę filharmoniją, kur vyko Švedijos verslo apdovanojimai.


2015-10-09 14:20

Įvertintas A. Valinsko debiutas profesionaliame komedijos teatre

2|17

Pirmoji šio sezono premjera profesionaliame komedijos teatre „Domino“ kėlė nemažai intrigos. Su interaktyviu komedijos šou „2 smegenų istorija“ į teatro pasaulį įžengusį Arūną Valinską akylai stebėjo visas būrys pramogų bei meno pasaulio atstovų.


2015-10-09 13:49

Smalsiems piliečiams – išskirtinis vakarėlis

68|43

Ketvirtadienio vakarą Vilniaus „Pirklių klube“ rinkosi žingeidūs Lietuvos verslo, politikos ir viešojo sektoriaus žmonės. Juos europarlamentaras Antanas Guoga pakvietė pavakaroti po dieną vykusio tarptautinio skaitmeninių technologijų ir verslumo renginio #SWITCH!


2015-10-09 13:19

Šviesaus atminimo Galina Dauguvietytė mėgo kalbėti aštriai

25|21|

Ketvirtadienį Lietuvą pasekė liūdna netektis – anapilin iškeliavo visų mylima aktorė, režisierė Galina Dauguvietytė. Kitą mėnesį jai būtų suėję 89 metai. Moteris visada išliks visų širdyse, jos gedi visa Lietuva. 2011 metais „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“ jai skyrė Metų moters titulą. „Nebuvau tobula, mėgau paūžti, bet niekada nesėdėjau ant dviejų kėdžių, buvau ištikima“, – yra žurnalui „Stilius“ sakiusi gerbiama aktorė ir režisierė.


2015-10-09 10:34

Pažinoję G. Dauguvietytę: „Ji buvo išskirtinė moteris“

2

Šią savaitę – dar viena skaudi netektis. Šį rytą užgeso spalvingosios aktorės bei režisierės Galinos Dauguvietytės gyvybė. Prisiminimais apie moterį „Lietuvos ryto“ televizijos aktualių pokalbių laidoje „Lietuva tiesiogiai“ su žurnaliste Daiva Žeimyte dalinosi žurnalistė Rasa Karmazaitė bei televizijos režisierė Laima Lingytė.


2015-10-09 08:40

J. Leonavičiūtė suprato priežastis, kodėl vyrai nekenčia moterų

125| 

Televizijos projektų dalyvė ir modelis Jolanta Leonavičiūtė įsitikinusi, kad atrado paaiškinimą, kodėl vyrai taip nemėgsta moterų. Savo socialinio tinklo paskyroje jauna moteris pasidalijo įžvalgomis, kad vyro savęs vertinimas prasideda nuo jo pasididžiavimo dydžio ar santykių su mama.


2015-10-08 19:23

Su Švedijos karaliais vakarieniavo iškilūs Lietuvos asmenys

321|83|

Prezidentūros kiemas trečiadienio vakarą virpėjo nuo jaudinančio iškilmingumo – svečiai skubėjo į galbūt svarbiausią vakarienę savo gyvenime. Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje surengė priėmimą į Lietuvą su oficialiu vizitu atvykusių Švedijos karaliaus Carlo XVI Gustafo ir karalienės Silvios garbei.


Populiariausi per 24 val.