Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2015-03-28 16:36

To dar nebuvo! Nuotaka K. Daujotaitė per vestuves atėjo į darbą

9|27

Savo vestuvių dieną – į darbą. Taip nustebino scenografė ir kostiumų dailininkė Kotryna Daujotaitė (33 m.). Penktadienio rytą ištarusi „taip“ savo mylimajam dailininkui dekoratoriui Remigijui Jančauskui (44 m.), vakare Kotryna nuskubėjo į Vilniaus mažąjį teatrą. Čia žiūrovai išvydo režisieriaus Rimo Tumino premjerą „Minetis“.


2015-03-28 16:33

Dizainerė Žydrūnė Grigonytė pristatė naują aksesuarų kolekciją

25

Šeštadienio popietę Mados terapijos butikas tapo mados žaidimų aikštele. Tiesiai iš saulėtojo Izraelio, specialiai šiam renginiui, atvyko papuošalų ir drabužių dizainerė Žydrūnė Grigonytė, kuri pristatė naują aksesuarų kolekciją, na o profesionalūs Mados terapijos butiko stilistai padėjo priderinti ypatingus papuošalus prie naujausių kolekcijų itališkų drabužių.


2015-03-28 16:32

„Mados infekcija“ (I): įmantrus ir spalvingas svečių stilius

56|78

Stileivos pasiruošusios spalvingam pavasariui. Tokį įspūdį buvo galima susidaryti pirmąją jau 17-ojo mados festivalio „Mados infekcija“ dieną. Į sostinės Šiuolaikinio meno centrą pasigrožėti mados reginiu rinkosi stilingiausios asmenybės ir pramogų pasaulio žvaigždės.


2015-03-28 16:30

Mantas Petruškevičius: „Nelinkėkit man subręsti, nes nenoriu“

136|46

Nereikia gėlių, dovanų – žmonės, bendravimas ir pakili nuotaika stilistui Mantui Petruškevičiui jau yra puiki šventė. Net jei tai – jo paties gimtadienis. Penktadienį restorane „Stikliai“ jau nuo pat ryto Mantas kūrė stulbinančias rožių kompozicijas – tam jį įkvėpė „Hotel Costes“ viešbutis Paryžiuje. O vakare stilingi ir gražūs jo svečiai negalėjo atsigėrėti sukurta gražia atmosfera.


2015-03-28 16:03

Vilniaus šokių aikštelėje – tikros hormonų audros

68

Penktadienio vakarą sostinės klubinėtojų numylėtame klube „Exit“ veiksmas sukosi apie muziką ir šokių aikštelėje tarsi ant podiumo besisukančias gulbes. Atsidavusieji gaivališkam orui ir šėlsmui pataikė tiesiai į dešimtuką – naktis pulsavo pavasarine euforija, pasireiškusia itin viliojančiais gražuolių žaidimais, kurių greitai nepavyks pamiršti nei vienam to vakaro dalyviui.


2015-03-28 15:59

Sostinės bare gražuolės demonstravo gundančias iškirptes

3|58

Kaip praneša atsakingos tarnybos, atėjęs pavasaris dažnam sukelia ne tik pašėlusias fantazijas, gerumo ir romantikos priepuolius. Kartu su šaltuku proporcingai nyksta ir tobulus naktinių gazelių kūnus slėpusių kailių sluoksnis. Tuo įsitikino ir madingojo kokteilių baro „Pantera“ lankytojai, penktadienio naktį svaigę nuo pavasario diktuojamų madų.


2015-03-28 13:37

Prezidentui Valdui Adamkui suteiktas išskirtinis titulas

93|56

Gyventi Vilniuje – ne tik teisė, bet ir pareiga. Žmonės, kuriems tai viena gyvenimo taisyklių, yra susibūrę į Vilniaus klubą. Penktadienio vakarą garbingas Vilniaus klubo garbės nario titulas buvo suteiktas prezidentui Valdui Adamkui.


2015-03-28 13:26

M. Petruškevičius gimtadienio puotą pratęsė naktiniame klube

2|58

Išrankusis televizijos laidų vedėjas, negailestingas stiliaus kritikas, madingų vakarėlių siela Mantas Petruškevičius pavasarį pasitiko kovo 27-ąją švęsdamas gimtadienį išskirtinėje, daugelio sostinės klubinėtojų pamėgtoje vietoje – naktiniame klube „Mojo Lounge“. Gimtadienis neapsiejo be žinomų veidų, asmeninių sveikinimų, lydimų nuoširdžių tostų ir linksmybių su prabangiu prancūzišku šampanu.


2015-03-28 11:16

Auksinių scenos kryžių iškilmėse – garbingi svečiai

19|33

Penktadienio vakarą Tarptautinės teatro dienos proga Kauno valstybiniame muzikiniame teatre vyko iškilminga Auksinių scenos kryžių teikimo Lietuvos teatro menininkams ceremonija.


2015-03-27 22:04

Dizaineris pasijuokė iš sutapimo: dėvėjo A.Kuzmickaitės švarką

15|4

Vos prieš savaitę dizainerė Agnė Kuzmickaitė pristatė savo naujausią, pavasariui skirtą kolekciją, kurios dauguma modelių buvo išpuošti jos dukros kurtais piešiniais. Prieš keletą dienų kitas šalies dizaineris Aleksandras Pogrebnojus pristatė madingą sofą ir marškinėlius. Tiesa, šios raštas priminė A.Kuzmickaitės kūrybą.


Populiariausi per 24 val.