Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išklausykite
2015-04-02 10:38

Žagtelėjau išvydusi, kaip moterims siūlo rinktis automobilį

10|2

Aš savarankiška, gyvenimu ir savimi patenkina moteris. Taip jau nutiko, kad prireikė keisti automobilį, tad nėriau į interneto džiungles. Bet svetainėje autoasas.lt rastas „moteriškas“ paieškos langelis tiesiog atėmė man žadą. O smalsumo dėlei atsidariusi pasiūlas net žagtelėjau.


2015-04-02 07:02

Gyvenu tik savo malonumui. Man spaudžia ranką, sako: „Pagarba“

40|2

Prie mano studijos Žvėryne apsigyveno toks Ignas. Gan įdomus tipelis, tik kiek nevalyvas. Anądien pagalvojau, kad reiks kokį kartą įsidrąsinti ir paklausti, ar atrado jis savo gyvenimo tiesą. Prieš gerą dešimtmetį buvom šiokie tokie draugeliai. Buvau ką tik į Vilnių atvažiavęs savamokslis provincijos pankelis, o jis nuolat sėdėdavo „katedroj“ ir klausydavo „System Of A Down.“ Nevalgė mėsos, niekino G.W.Busho karą Irake ir svajojo apie dredus – tikras pankas, kokio gyvenime iki tol nebuvau sutikęs.


2015-04-01 18:55

Valstybės tarnautoja: knygyno suvenyrais turėtų pasidomėti VSD

58|2

Esu valstybės tarnautoja, dviejų vaikų motina. Vakar mane labai nuliūdino ir netgi supykdė apsilankymas viename knygyne. Ieškojau dukrytei knygelės gimtadienio proga, bet atsiskaitymas prie kasos tapo tikru kantrybės ir patriotiškumo išbandymu.


2015-04-01 17:56

Sutuoktinių porą šokiravo vaizdai Druskininkų pirtyse

613|8

Nė nežinau, ar apskritai reikėtų rašyti šia tema, tačiau manau, kad mes, lietuviai, šiuo metu esame ant kažkokios bedugnės krašto... Tikrai nesu iš tų išlepintų, turtingų moterų. Gyvenime mačiau visko: ir nepritekliaus, ir džiaugsmo, ir skausmo, ir nežinojimo.. Tačiau visuomet tvirtai žinojau, kad orumas ir pagarba sau bei aplinkiniams yra didelė vertybė. Kad ir kas būtų, kad ir kur būčiau.


2015-04-01 17:49

Palangiškis atidarė eurų monetų rinkinį – nustebimui nebuvo ribų

139|2

Prieš keletą dienų aptikau beveik pamirštą, dar prieš praėjusius Naujuosius metus Lietuvos pašte įsigytą apyvartinių eurų monetų rinkinį ir ėmiau jį tyrinėti. Pirmiausiai mano dėmesys nukrypo į pačius mažiausius pinigėlius – eurų centus. Nors tie pinigėliai buvo labai mažyčiai, jų svoris iškart man sukėlė įtarimą. Aš net susiradau senesnę to paties nominalo monetą ir pabandžiau jas palyginti. Ir nors ši buvo didesnė, svoris bylojo mažosios naudai.


2015-04-01 16:59

Universiteto darbuotojų klaida studentei ištampė nervus

10|3

Studijų baigimą įprastai pažymi ilgai lauktas ir daugumos taip trokštamas diplomas, tačiau baigus studijas diplomo gali tekti laukti net ir pusę metų. Bent jau Lietuvos edukologijos universitete (LEU). Visų pirma, diplomą atsiimti, jei nedalyvauji diplomų teikimo šventėje, galima tik tam tikromis dienomis.


2015-04-01 11:17

Per atostogas su mylimuoju – geriausios draugės peilis į nugarą

149|2

Turiu tetą, kuri vis sakydavo: „Nepažindink jaunesnių draugių su savo pora... Pasigailėsi“. Visada numodavau ranka, esą teta nukalba. Nebūtinai juk moterys viena kitai jaučia konkurenciją, o dar tokią, kuri pagadintų santykius. Taip aš maniau. Bet teta buvo teisi...


2015-04-01 11:17

Tėvai gėdijasi mane rodyti giminėms. Bet tai – dar nieko

137|2

Esu Vilmantas, man 25 metai. Rašau jums laišką, norėdamas atkreipti Lietuvos visuomenės dėmesį į tokius kaip aš ir problemas, kurios neleidžia ramiai gyventi ir būti normaliu šios šalies piliečiu. Gal mano laiškas privers susimąstyti ir pradėti toleruoti žmones.


2015-03-31 12:22

Atvažiavo į „Regitrą“ pasikeisti pažymėjimo, o išėjo apstulbęs

300|2

Gal kas susidūrėte su tokia problema kaip vairuotojo pažymėjimo keitimas? Vieną dieną apsižiūrėjau, kad baigiasi vairuotojo pažymėjimo galiojimo laikas. Nuvykau į „Regitrą“, o ten paėmė pažymėjimą ir naujo pažymėjimo liepė atvykti po 10 dienų. Likau apstulbęs, nes net namo grįžti negaliu, nes neturiu pažymėjimo, o kadangi neturiu pažymėjimo, tai ir vairuoti negaliu.


2015-03-31 09:36

Šiurpią praeitį Lietuvoje dzūkei padėjo pamiršti mylintis vyras

311|3

Mane paskatino parašyti straipsniai apie mišrias santuokas, kurių jūsų skyrelyje paskutiniu metu ypač padaugėjo. Iš tikrųjų – tai džiugina. Nes ir pati esu sukūrusi tokią santuoką. Iš karto sakau – mano istorija nėra išgalvota. Nuotraukos nepaimtos iš jokio interneto. Esu tikra lietuvė, nežinau, panaši ar nepanaši.


Populiariausi per 24 val.