Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išklausykite
2015-01-25 13:41

Vyro priekaištas, pasibaigęs skyrybomis: tu ne tokia, kaip visos

60|2

Su vyru buvome vedę ketverius metus. Dveji iš jų — puikūs. Sąlyginai, aišku, kiek gali būti puikūs, kai pradžia bendro gyvenimo ir masė prisitaikymų, bet taip, sakykime, geriausi, kokių vyliausi. Trečiais metais prasidėjo konfliktai, maži – didesni – smarkūs, ir per ketvirtuosius metus viskas garantuotai „nučiuožė nuo kalno“. Juokingiausia, kad kitiems paklausus aš ne tik pasakydavau tą automatinį standartą: „Tiesiog buvom mirtinai nesuderinami“, bet ir pati ilgą laiką juo tikėjau. Ne taip seniai man atsivėrė akys, kur galbūt buvo tie pagrindiniai nesuderinamumai. Gale teksto paaiškinsiu, kodėl apie tai rašau ir kas čia man atrodo svarbu.


2015-01-24 17:07

Savo darbuotoją gyniau kaip liūtė, o ji atsidėkojo melu

6

Pastebėjau, kad susapnavusi kates nuolat pakliūnu į švelniai tariant nepatogias situacijas. Vieną iš tokių sapnų pavyko susieti su įvykiu, nutikusiu vos kelios dienos po to. Taigi, sapnavau, kad artėja pasaulio pabaiga ir aš sprendžiu, ką pasiimti su savimi (nes kažkodėl esu ta, kuri gali išsigelbėti). Vienas iš gyvūnų buvo katė. Sapne tai buvo sava katė, kurią gerai žinau, myliu ir pasitikiu. Ji taip meiliai glaustėsi tikėdamasi, kad nepaliksiu jos nelaimėje ir aš „užkibau“ – nusprendžiau, kad ji verta būti išgelbėta.


2015-01-23 21:21

Vyras įpykęs: papildomos vairavimo pamokos – tik pinigų melžimas

64|2

Pagaliau išlaikiau teises, galite mane pasveikti. Aišku, jūs komentatoriai, to greičiausiai nedarysite. Teises gavau iš pirmo karto, tačiau vairavimo mokykloje teko šiek tiek pavargti. Kadangi yra toks dalykas kaip „Bendraukime“ nutariau aprašyti tai, ką pastebėjau per visą šį procesą. Ne, „Regitroje“ viskas buvo gerai, nusiskundimų neturiu. Norėčiau papasakoti apie vairavimo mokyklų instruktorius.


2015-01-23 16:29

Bjauritės lietuvišku maistu, o Norvegijos žuvų turguje buvot?

282|3

Noriu atsakyti į „Bendraukime“ publikuotą straipsnį „Į Vilnių atvykę norvegai pasišlykštėjo tuo, ką valgo lietuviai“. Norvegijoje gyvenu jau 11 metų ir kaip rašo to straipsnio autorė, irgi turiu Norvegijos pilietybę. Tačiau man tai nesuteikia teisės šmeižti Lietuvos ar ja šlykštėtis. Buvo iš tiesų bjauru skaityti tą straipsnį. Nežinau, kokios „aukštuomenės“ moteris tai rašė ir kokiose parduotuvėse ji perka tokį aukštos kokybės maistą.


2015-01-23 16:28

Mano tragiški mokslo metai prestižinėje Vilniaus gimnazijoje

28|2

Praeitą savaitę įvykę įvykiai – mergaitės laidotuvės, kuri manoma, nusižudė dėl patyčių, bei kito mokinio savižudybė giliai sujaudino visuomenę.


2015-01-23 10:32

Supykusios moters atsakas norvegus į Vilnių atvežusiai lietuvei

387|3

Siūlau suteikti prizą už kvailiausią ir daugiausiai neigiamų komentarų surinkusį straipsnį – „Į Vilnių atvykę norvegai pasišlykštėjo tuo, ką valgo lietuviai“, nes gali būti rašytas tam, kad šokiruotų ar iššauktų neigiamas emocijas. Arba žmogaus kvailumui ribų nėra, jei nežino, kad tiek Norvegija, tiek visas pasaulis turi savo nacionalinę ir specifinę virtuvę. Ir tai yra mūsų kultūros paveldas!


2015-01-22 19:24

Jonavos pareigūnai leido sukčiams tuštinti jūsų pinigines

16|2

Jei manote, kad suklydau rašydama antraštę, klystate. Taip, Jonavos rajono komisariato kriminalistas-tyrėjas R.Snieškus leido sukčiauti. Tik klausimas ar visiems, ar tik išskirtiniams.


2015-01-22 18:19

Prieš pat vestuves – šlykšti būsimos nuotakos išdavystė

234|2

Moterims ir vyrams taikomi nevienodi standartai. Galime ginčytis iki nukritimo, tačiau kol kas taip yra. Jei mergina ar moteris išduoda savo vyrą, jai adresuojami patys bjauriausi epitetai. Jei taip su savo mylimąja pasielgia vyras, kritikos strėlių jam numetama gerokai mažiau. Atrodo, tarsi jam, iš prigimties medžiotojui, toks veiksmas būtų kone natūralus.


2015-01-22 10:15

Kodėl Lietuvių mažumos atstovų nėra Lenkijos parlamente?

Norėčiau pateikti keletą pastabų dėl neteisingų teiginių A. Lapinsko straipsnyje „Santykiai su Lenkija turi gerėti. Kito kelio nėra“.


2015-01-22 09:23

Buvęs mylimasis moteriai kirto į skaudžiausią vietą

164|4

Gyvenome su vyru. Vyras daug gėrė, mušdavo mane, todėl neapsikentusi palikau jį ir su dukrele išėjau į kitą butą atskirai nuo jo. Paskui jis atsiprašinėjo, buvau jį trumpam priėmusi pas save atgal. Bet tai truko neilgai, vėl susipykome, ir jis išsikraustė. Išeidamas pasiėmė šaldytuvą, skalbimo mašiną, televizorių ir kitus daiktus, kuriuos buvo pirkęs.


Populiariausi per 24 val.