Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išklausykite
2015-11-27 22:40

Striptizo šokėjas nenutuokė, kaip darbas paveiks jo sveikatą

5|2

Daugelis turbūt mane iškart nurašysit kaip berniuką saldainiuką, nors aš esu normalus subrendęs trisdešimtmetis. Manau, kad taip pagalvosite, nes visi, kurie išgirsta, kuo užsiimu pragyvenimui, daugiau nieko manyje nemato ir nemato kaip tik tamsiąją mano profesijos pusę. Profesionaliai šoku striptizą, kartais filmuojuosi erotiniuose filmuose. Uždirbu iš savo kūno, todėl visuomet turiu atrodyti gerai. Kadangi visas darbas susijęs su erotika ir gerbėjų fantazijų jaudinimu, dabar pats susidūriau su problema – man pačiam labai sunku patirti tikrą aistrą, o paskutiniu metu darbe ją užkuriu preparatų pagalba. Nors sakoma, kad jeigu bandai kažką įtikinti, patiki ir pats, bet su fiziologija šita tiesa neveikia. Pradėjau ieškotis medžiagos ta tema ir kol kas suprantu, kad perdegiau.


2015-11-27 19:42

JAV praturtėjęs lietuvis papasakojo, kaip sugriovė savo gyvenimą

6

Buvo laikas, kai vartojau narkotikus. Kokainas buvo mano pasirinkimas. Gyvenau tada JAV, turėjau puikų darbą, namus ir mylimą moterį. Taip, kokainas man suteikė daug privalumų, tik aš tada dar nežinojau, kad besaikis jo vartojimas atves mane į pražūtį.


2015-11-27 15:21

Kauno Kalėdų eglė: žmonės ir džiaugiasi, ir bijo

6|18|

Kauniečiams Kalėdų eglė – jau beveik kaip „Žalgiris“. Nors sniego nėra, bet pažiūrėjus į eglę Rotušės aikštėje, akis atsigauna. Ne tik akis, bet ir širdis. Todėl ir rašau: eglė – kaip „Žalgiris“, kurio pergalės džiugina dvasią. O pergalių, kaip sako Šarūnas Jasikevičius, niekada negana.


2015-11-27 13:47

Draugės tėvas su mumis elgėsi taip, kad buvo gaila jo žmonos

57|2

Gyvenu viename iš Lietuvos didmiesčių. Dirbu mėgstamą darbą, turiu mylimą vyrą ir pradinukę dukrą. Visoms mamoms, auginančioms ar jau užauginusioms dukras, galiu tvirtai pasakyti – jūs net neįsivaizduojate, kiek aplink mus iškrypėlių, taip ir besitaikančių paliesti mūsų mergaites.


2015-11-27 11:14

Atšalus orams – keista vilniečių mados grimasa

58

Dabar labai madinga patrumpintos kelnės ir sportbačiai. Nežinau, iš kur šita mada atėjo, bet galiu lažintis – tuose kraštuose šilčiau, nei Lietuvoje. Kol normalios merginos iš spintos traukia žieminius rūbus, mados aukos juokina žmones vaidindamos, kad šalčio nejaučia.


2015-11-27 10:53

12-metis: patyčios vyksta ten, kur daug žiūrovų

 

Sveiki, esu iš Klaipėdos, man 12 metų. Norėčiau pakalbėti apie patyčias. Pagalvok: kur tau yra tekę matyti patyčias ar net pačiam jas patirti? Namuose? Mokykloje? Mokyklos kieme? Sporto salėje? Bibliotekoje? Autobuse, važiuojant į mokyklą ar iš jos?


2015-11-27 08:43

Apsigyveno su mylimuoju, bet išlindusi tiesa trenkė lyg žaibas

59|2

Turėjau vaikiną, draugavome 5 metus. Dažnai pykdavomės dėl smulkmenų. Jis mane išdavė su mano geriausia drauge, tad teko padėti tašką.


2015-11-26 17:33

Vilnietis papasakojo, kaip išgelbėjo nusilpusį gulbiuką

2|2

Anksčiau šiame portale rašiau apie gulbių šeimyną, kurį rudeniop, matyt, ne be piktų žmonių pagalbos, dingo iš ežeriuko prie Gulbinėlių ir Žaliųjų ežerų gatvių sankryžos. Vieną rytą, važiuodamas dviračiu link Žaliųjų ežerų, pamačiau ant tako susigūžusį gulbės jauniklį.


2015-11-26 09:27

Emigrantę papiktino Lietuvos medikų noras uždirbti daugiau

18|2

Perskaičiau straipsnį apie Lietuvos medikus – kaip jiems sunku dirbti ir kaip mažai moka už neva sunkų jų darbą. Palikau Lietuvą dar būdama labai maža, 4 metukų, ir iškart turėjau pradėti lankyti mokyklą užsienyje. Nemokėjau anglų kalbos, neturėjau draugų, bet tai nebuvo priežastis verkti ir dejuoti.


2015-11-25 22:20

Buvusi žmona per TV pažintis vyrui iškrėtė žiaurų pokštą

52|2

Visa ši istorija įvyko gal prieš dešimt metų. Su vyru buvome išsiskyrę jau ne vienerius metus. Bet mes bendraudavome, buvo vaikai. Tėvas jis rūpestingas ir šaunus buvo.


Populiariausi per 24 val.