Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išklausykite
2014-09-23 12:30

Dėl svaigios meilės vedusiam vyrui jaučiuosi lyg prakeikta

145|2

Rašydama tikiuosi, kad atsilieps ir kitos moterys, kurios patyrė panašius dalykus. Man įdomu, ką jos mąsto, kaip tvarko savo ir vaikų gyvenimą. Tiesiog noriu įsitikinti, kad aš esu ne viena tokia – nusidėjėlė, prakeiktoji, egoistė – juk taip dažniausiai vadinamos moterys, kurios įsimyli vedusius vyrus.


2014-09-22 14:59

Po kultūringo brito žodžių mergina nusivylė pigiomis lietuvėmis

273|2

Visą laiką girdėjau kalbų, kad lietuvaitės — vienos gražiausių moterų pasaulyje. Neseniai net išėjo straipsnis, kuriame rašoma, kad pagal grožį mes pasaulyje antros. Deja, deja. Ne mažiau kalbų girdėjau ir apie mūsų tautiečių pigumą. Taip kalba užsieniečiai, kurie čia atvažiuoja savaitgaliui, kad prisisotintų pigaus alaus ir pigių merginų. Internetas pilnas komentarų, kur turistai dėkoja lietuvaitėms už gerai praleistą naktį.


2014-09-22 14:01

Anoreksija susirgusią merginą pravirkdė ginekologės žodžiai

83|2

Kai buvau penkiolikos, susidūriau su anoreksija. Visiems žinoma, kad tai – ne tik mitybos sutrikimas, bet ir psichologinė liga. Beveik per pusmetį numečiau apie 18 kilogramų. Mama dirbdavo iki vakaro ir negalėdavo patikrinti, ką, kada ir kaip aš valgydavau. O aš valgydavau tikrai labai mažai: ryte du sumuštinius (be sviesto ir mėsos), mokykloje su visais bandeles, tačiau vakare, po mokyklos manęs laukė vien tik obuoliai ir dribsniai.


2014-09-22 10:10

Jauna aktorė apie intrigas teatre: „Tai pasiekė absurdo lygį“

94|2

Esu jautri mergina, gal dėl to visada buvau linkusi į menus. Mokykloj lankiau dramos būrelį, organizavau renginius ir net pati stačiau spektaklius. Kai dvyliktoje klasėje reikėjo rinktis specialybę, net neabejojau, kad noriu stoti į aktorinį. Tačiau taip pat norėjau pakeliauti.


2014-09-20 16:16

Moteris negali pamiršti gėdingo įvykio, kuris apvertė gyvenimą

135|2

Dažnai prisijungiu prie internetinio banko. Abejingai stebiu nuolat didėjančius skaičiukus sąskaitoje ir nejaučiu jokio malonumo. Pasakyk anksčiau man apie tokia reakciją – nepatikėčiau. Gyvename vieną kartą, pinigai skirti išleidimui, rytojaus gali nebebūti, noriu šiandien ir tuojau pat – tai šūkiai, kurie anksčiau neleisdavo nurimti.


2014-09-19 22:05

Telefoną sudaužęs vaikinas: „Bitė“ iš manęs tyčiojasi?“

107|2

Niekada nemaniau, kad paslaugų tiekėjai iš klientų gali tyčiotis taip, kaip šiuo metu iš manęs tyčiojasi „Bitė“. Istorija paprasta. Darbui ir laisvalaikiui naudoju išmanųjį telefoną „Samsung galaxy note II“. Aparatas draustas „Bitės“ draudimu, kuris, pagal sutartį, jei telefonas nukentėjo draudiminėmis aplinkybėmis, yra nemokamai pataisomas, o remonto laikui klientui suteikiamas toks pat arba panašių galimybių aparatas.


2014-09-19 17:55

Socialinio būsto netekusi emigrantė: „Mane išmetė iš Lietuvos“

149|2

Pradėkim nuo to, kad Lietuvoje gyvenau labai sunkiai, alga buvo 600 litų, buvau išsiskyrusi ir, kaip 3 vaikų mama, turėjau socialinį būstą. Pagal neterminuotąją buto sutartį, aš jį turėjau remontuoti ir tvarkyti – viskam reikėjo labai daug pinigų. O pinigų nėra. Tiesa, man 300 litų būsto išlaidų kompensuodavo, bet jį reikėjo išlaikyti pačiai. 300 litų man likdavo pragyvenimui, kaip pragyventi?


2014-09-19 11:50

Savaitgalio bulviakasis jaunai žmonai virto klaikiu išbandymu

339|4

Prieš tekėdama už vyro draugavau su juo 3 metus. Esu jauna, neseniai baigusi studijas, turiu gerą darbą, vyras taip pat subrendęs, jam neseniai suėjo 30. Abu jautėmės pasiruošę kurti šeimą. Tadas svajoja apie vaikus, todėl, ilgai planavę vestuves, šią vasarą susituokėme ir jautėmės tokie laimingi. Nors žinojau jo skaudžią praeitį, tačiau tai, ko jis pasiekė, kaip kiti žmonės ji gerbia ir pasitiki, tai, kaip jis rūpinasi namais, manimi, planuoja ateitį, kelia sau iššūkius, kyla karjeros laiptais, mane papirko ir neliko abejonių, kad tikrai noriu gyventi su juo visą gyvenimą.


2014-09-18 15:17

Dviejų pradinukų mama: „Kada baigsis tos rinkliavos mokyklose?“

174|2

Esame tvarkinga dirbanti šeima. Abu su vyru sukamės, mokame mokesčius ir man iškilo vienas skaudus klausimas – kodėl teigiama, kad mokslas yra nemokamas, jei mes, tėvai, vis tiek praktiškai turime išlaikyti skurstančias mokyklas?


2014-09-17 10:12

Močiutės namuose sudaužyta mažylė prarado net kalbos dovaną

185|2

Turiu 6 metų sūnų ir 2 metų dukrą. Nenoriu viešinti vardų, nes ir taip jau buvo paviešinti Jurgežerių kaime, Kalvarijos miestelyje, Marijampolės rajone, kuriame gyvena mano motina. Trumpai apie mane: augau vaikų namuose, pas globėjus, nes motina buvo mėgėja išgerti.


Populiariausi per 24 val.