Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Išklausykite
2014-07-23 11:37

Picerijos darbuotoja pakraupusi nuo klientų vaikų elgesio

513|2

Dirbu vienoje gerai žinomo tinklo picerijoje. Savaime suprantama, kad papietauti labai dažnai ateina ir šeimos su mažais ar jau paaugusiais vaikais. Todėl noriu kreiptis į visus supertėvelius ir supermamytes su vienu konkrečiu klausimu – ar jūs kada nors susimąstote, kad savo vaikus reikėtų drausminti? Pati, nors esu dar jauna ir savo vaikų neturiu, tikrai nepriklausau vaikų nekenčiantiems. Labai myliu savo sūnėnus ir dukterėčias, mielai su jais leidžiu laiką, bet po to, ką beveik kasdien stebiu darbe, vakarais kyla noras tiesiog rėkti.


2014-07-22 18:03

Rūbų vagyste įtartą merginą pribloškė pardavėjų fantazijos

112|3

Šį trečiadienį bibliotekoje prisirinkusi knygų spūdinau sau smagi sostinės Trakų gatvele. Kai priėjau „Humaną“, suintrigavo skelbimas apie naują drabužių siuntą. Užėjau. Išsirinkusi penkis drabužius stojau laukti prie persirengimo kabinos. Laukimas užtruko. Besidairant aplinkui akys porąkart susidūrė su prie kasos besišnekučiuojančių dviejų pardavėjų akimis. Galop, sulaukusi savo eilės, ėmiau matuotis.


2014-07-22 11:42

Ten, kur žemaitis elgeta pasijuto, iš mūsų tiesiog pasityčiojo

81|4

Iš tikrųjų negalvojau, kad rašysiu ką nors baisaus ir blogo apie Subačiaus 28 terasą, bet žmonės žemaičiai paskatino neslėpti savo negerų jausmų terasos atžvilgiu. Lankiausi ten šią savaitę, liepos 14-ąją, gražų pirmadienio vakarą, nes su draugu nutarėme šiek tiek romantikos maistui suteikti.


2014-07-21 14:51

Priėmusi neaiškų pakeleivį lietuvė smarkiai pasigailėjo

104|3

Tikėdamasi pigiau nuvažiuoti į Vokietiją, lietuvė vos neprisidirbo rimtų nemalonumų. Jauną nepažįstamą jaunuolį pavėžėti nusprendusi moteris turėjo aiškintis Vokietijos pareigūnams. Yra toks internetinis puslapis www.blablacar.com ten užsiregistravęs gali ieškoti pakeleivių arba pakeleivingų automobiliu ir už palyginus nedidelę kainą. Apytikslės kelionių kainos nurodytos pačiame tinklalapyje.


2014-07-21 14:20

Pati bjauriausia vasara, kai aš išdaviau savo dukterį

66|2

Esu programuotoja: „nulaužti“ veidaknygės slaptažodį – kelių minučių darbas, ypač savo vaikų, kai puikiai žinau, kokiais žodeliais jie mėgaujasi. Niekada nesidomėjau savo sūnaus pažintimis: jis nepastos, jam nereikės gimdyti ar darytis aborto. Bet dukters gyvenimas man visada atrodydavo pažeidžiamesnis – nesąmoningai imdavau nerimauti, kai ji išeidavo net į mokyklos vakarėlius. Mano duktė yra itin tyli mergaitė, uždara ir nekalbi: tokios pirmiausia ir patenka į glėbį neatsakingiesiems. Šią vasarą pastebėjau, kad naktis ji leidžia prie kompiuterio. Tai reiškė, kad susipažino su kažkuo, kas gali gyventi kokioje Australijoje ir būti visai nepavojingas, bet lygiai taip pat gali netikėtai atsidurti Vilniaus centre kurį nors šeštadienį ir sugadinti jai, patikliajai, gyvenimą.


2014-07-21 08:45

Pamenate „robinzoną“ Liną Samašką? Ši istorija jus nustebins

81|11

Spaudoje karts nuo karto pasirodo straipsniai apie vieną ar kitą anksčiau TV ekrane pasirodžiusį asmenį. Vieni jų grįžta į senas gyvenimo vėžes, o kiti, pasinaudoję trumpalaikiu dėmesiu, bando iš to išsukti verslą. Ši istorija apie žmogų, kadaise dalyvavusį televizijos projekte „Robinzonai“. Jis tapo projekto nugalėtoju. Tai – Linas Samaška. Jis pats apie save yra sakęs: „Charizmatiška asmenybė niekada nepritrūks dėmesio.“


2014-07-20 17:47

Trileris banke „Swedbank“ privertė vyro širdį drebėti

79|2

Šį trečiadienį, liepos 16 dieną nutariau išsigryninti čekį banke „Swedbank“, esančiame Vilniaus „Akropolyje“. Piniginėje turėjau ilgai laikytą 100 JAV dolerių banknotą. Pagalvojau – tuo pačiu išsikeisiu į litus. Paduodu šimtinę, o banko darbuotoja net nepatikrinusi aparatu man sako: „Jis netikras, padirbtas.“


2014-07-20 17:14

Pamatėte elgetą su miegančiu vaiku? Kvieskite medikus!

1|3| 

Socialiniuose tinkluose šiomis dienomis pasklido pagalbos prašymas išgelbėti galbūt pagrobtą ir ieškomą berniuką. Jį rusų turistė pastebėjo Napfilijo mieste, Graikijoje, liepos 9 dieną. Kilo daug diskusijų: neva, tai virusinis pranešimas, buvo kaltinama, kad moteris nufotografavo, tačiau nesiėmė jokių veiksmų. Kuo tai baigsis, nežinia, nes kol kas yra rasta pora panašių vaikų, ieškomų Interpolo ir šis jau perdavė informaciją Atėnų policijai.


2014-07-18 15:04

Tekėdama neįsivaizdavau, kad mano vyras toks žiaurus

168|2

Ištekėjau būdama labai jauna, vos devyniolikos. Savo vyro Aurimo nė gerai nepažinojau – kai susituokėme, buvome pažįstami keturis mėnesius. Skubėjome, nes įsimylėjome, buvome jauni, naivūs, galiausiai – norėjome kuo greičiau vadintis šeima. Tuo metu Aurimas dirbo statybininku, o aš buvau ką tik baigusi kursus ir įsidarbinusi finansų konsultante vienoje tarptautinėje įmonėje.


2014-07-18 11:15

Aš jums paaiškinsiu, kas yra meilė

10

Meilė – tai jausmas kaip ir begalė kitų jausmų, turintis ribas ir rūšis. Tai – teigiamas jausmas, keičiantis požiūrį į žmones, aplinką, pasaulį... Nesugebėjimas mylėt ar skirti meilės rūšių, ribų gali turėt tokias pasekmes kaip vienatvę, sielvartą.