Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-08-02 03:46

Pirmąjį „Granatos Live“ vakarą vainikavo britai „Bastille“

65

„Jūs – suknistai nuostabūs“, - lenkdamasis tūkstantinei miniai, po vidurnakčio dėkojo „Bastille“ vokalistas Danas Smithas. Panašu, kad tai nebuvo tik tuščios mandagybės. Britų grupės pasirodymas tapo ryškiausiu pirmosios Rumšiškėse šį savaitgalį vykstančio muzikos festivalio „Granatos Live“ pirmojo vakaro akcentu.


2014-08-02 03:41

Britų žvaigždes „Bastille“ sužavėjo „Granatos Live“ publika

1|27

„Jūs – suknistai nuostabūs“, - lenkdamasis tūkstantinei miniai, po vidurnakčio dėkojo „Bastille“ vokalistas Danas Smithas. Panašu, kad tai nebuvo tik tuščios mandagybės. Britų grupės pasirodymas tapo ryškiausiu pirmosios Rumšiškėse vykstančio muzikos festivalio „Granatos Live“ pirmojo vakaro akcentu.


2014-08-02 03:40

Rumšiškių pievose jau sproginėja muzikos granatos

9|85

Antrasis muzikos festivalio „Granatos Live“ sezonas – jau atidarytas. Šeštadienio pavakarę į Rumšiškių liaudies buities muziejaus erdves žygiavo tūkstančiai žmonių – privilioti trijų dienų žinomų atlikėjų muzikos ir daugybės pramogų. Vienas geriausių vasaros festivalių programų, maudynės Kauno mariose ir geri prisiminimai iš praėjusios vasaros – buvo pakankamai priežasčių, dėl kurių verta rinktis „Granatos Live“.


2014-08-01 20:19

Zaraso salą užtvindė „Galapagų“ gerbėjai

4|18

Tūkstančiai žmonių rupgpjūčio 1-ąją plūsta į tradicinį muzikos ir pramogų festivalį „Galapagai“. Nešini palapinėmis, guminėmis valtimis jie traukia į Zaraso ežero salą, kuri jau užtvindyta skambesio ir geros festivalio nuotaikos. Per 72 valandų trukmės parą „Galapaguose“ pasirodys apie 40 grupių ir bus pasiūlyta rekordiškai daug pramogų.


2014-08-01 19:57

„Galapagų“ rengėjai vokiečių grupei prie ežero įrengė baseiną

2|19

Tūkstančiai žmonių šį penktadienį plūsta į tradicinį muzikos ir pramogų festivalį „Galapagai“. Nešini palapinėmis, guminėmis valtimis jie traukia į Zaraso ežero salą, kuri jau užtvindyta skambesio ir geros festivalio nuotaikos. Per 72 valandų trukmės parą „Galapaguose“ pasirodys apie 40 grupių ir bus pasiūlyta rekordiškai daug pramogų.


2014-08-01 16:48

Festivalyje „Granatos Live“ laukiama 10 tūkstančių žiūrovų

2

Dar patogesnis publikai, su ryškiomis užsienio ir Lietuvos žvaigždėmis ir erdve, kurios gali pavydėti visi konkurentai. Toks šį savaitgalį tūkstančius žmonių pasitiks muzikos festivalis „Granatos Live“. Prieš metus Rumšiškių liaudies buities muziejaus pievose debiutavęs festivalis priviliojo apie 7 tūkstančius žiūrovų. Šįmet jų bus daugiau – programoje spindi britų žvaigždės „Bastille“ ir Johnas Newmanas, žmogus-orkestras iš Australijos Dub FX, kelios dešimtys žinomų atlikėjų iš Lietuvos.


2014-08-01 12:08

L. Kravitzas pristatė provokuojančią dainą apie seksą

JAV dainininkas Lenny Kravitzas į muzikos pasaulį grįžo su trenksmu, šią savaitę pristatęs jau antrąją dainą iš rugsėjį pasirodysiančio albumo „Strut“. Daina provokuojančiu pavadinimu „Sex“ iškart sulaukė ir gerbėjų, ir muzikos kritikų susidomėjimo.


2014-08-01 11:55

Spalvingai prasidėjo festivalis „Yaga Gathering 2014“

2|9

Ketvirtadienį prie Spenglos Ežero, Ežeraičio miške (Varėnos raj.) prasidėjo muzikos, menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga Gathering 2014“. Vakare prie pagrindinės festivalio scenos įvyko šios vasariškos šventės atidarymas. Visas būrys naujojo cirko artistų ir entuziastų surengė teatralizuotą ugnies bei fejerverkų šou. Kartu su pirmaisiais muzikos garsais atliktame performanse netrūko ir akrobatinių elementų.


2014-08-01 11:22

Džiazo magija – Nidos švyturio papėdėje

1|11

Tradicinis Nidos džiazo festivalis, smagiomis improvizacijomis neriją užliejęs jau keturioliktą kartą, šįkart vyksta netradicinėje vietoje – ant Urbo kalno, senojo švyturio papėdėje.


2014-08-01 11:22

Naujoje GeraiGerai dainoje - I. Zasimauskaitės balsas

Kuomet aplinkiniai skundžiasi produktyvumą mažinančiais karščiais, muzikos prodiuseris GeraiGerai įrodinėja, kad nuo to gali išgelbėti tik muzika. Vaikinas tiesiogine prasme užsidaręs studijoje, kurioje darbuojasi prie jau šį rudenį dienos šviesą išvysiančio naujojo albumo. Laukiantiems pristatomas naujas, dviem kalbomis įrašytas singlas – „Nuo Vakar“ („Sans Elles“).