Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2016-06-29 18:46

Amerikiečių legendos „Testament“ atvyko į Vilniaus „Loftą“

9

Saulėtą trečiadienio popietę į sostinės menų fabriko „Loftas“ kiemą įsuko dviaukštis „Testament“ turo autobusas. Vokiečiai, atsakingi už techninę koncerto dalį, iškart išskubėjo apžiūrėti scenos, o amerikiečiai, atsakingi už koncerto turinį, nepraleido progos apžiūrėti buvusią gamyklos teritoriją.


2016-06-29 16:33

„Akacijų alėja 2016“: garsių atlikėjų desantas

Liepos 2 d. Kulautuvos pušų amfiteatrą užpildys dainuojamoji poezija. Čia jau šešioliktą kartą vyks ilgiausiai Lietuvoje gyvuojantis nemokamas bardų festivalis „Akacijų alėja“. Organizatoriai pasirūpino, kad festivalio lankytojus autobusas visą dieną maršrutu Kauno autobusų stotis-Kulautuva-Kauno autobusų stotis vežtų nemokamai.


2016-06-29 14:40

„Testament“ po koncerto Vilniuje užsiprašė degtinės ir šampano

3

Šiandien perpiet savo ištaigingu dviaukščiu turo autobusu į Vilnių atvyksta JAV thrash metal legendos – grupė „Testament“. Naktį menų fabrike „Loftas“ jie pasiruošę surengti karštą metalo vakarėlį, po kurio mėgausis gerai atšaldytais gėrimais.


2016-06-29 11:53

„Devilstone“: pasaulinio garso atlikėjai ir meno eksperimentai

7| 

Liepos 14-17 dienomis vyksiantis alternatyvios muzikos festivalis „Devilstone“, sudėliojo paskutinius akcentus savo programoje. Keturių dienų renginys toliau plečia muzikinius rėmus ir šiemet laukia visų, kurie neabejingi tiek ekstremaliai muzikai, tiek moderniems eksperimentams bei romantikai.


2016-06-29 10:25

„Bliuzo naktys“: organizatoriai stebisi žvaigždžių paprastumu

6

24 metus rengiamas Varnių bliuzo festivalis garsėja savo laisvamaniška dvasia ir brolystės jausmu. Net ir didžiausios bliuzo žvaigždės demonstruoja stebinantį paprastumą, o jų reikalavimų sąrašai nekelia jokių rūpesčių. „Kai kurių net papildomai pasiklausėme, ar tikrai visko pakaks tik tiek, kiek nurodyta“, – juokiasi organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka.


2016-06-28 14:14

Muzikos legenda Philipas Glassas koncertuos Vilniuje

4|3

Lietuvos ir Baltijos kraštų melomanams ruošiamas nepaprastas įvykis – šių metų rudenį Vilniuje įvyks išskirtinis pasaulinės muzikos įžymybės Philipo Glasso koncertas. Jo metu, muzikos legenda ir bene garsiausias visų laikų JAV kompozitorius pats sės prie koncertinio rojalio ir gros savo populiariuosius kūrinius fortepijonui solo – lapkričio 10 d. Vilniuje įvyksiantis Ph. Glasso koncertas žada tapti intymiausiu ir jautriausiu metų muzikos vakaru.


2016-06-28 14:13

„Granatos Live“: scenoje pasirodys „Leav“ ir „A‘ Brokenleg“

9

Muzikos festivalio „Granatos Live“ atlikėjų sąrašą papildė dvi jaunos lietuviškos grupės – poproką grojantys „Leav“ ir indie muzikos avangardistai „A‘ Brokenleg“. Abi jos kelialapius į festivalio „NESCAFÉ“ sceną iškovojo pirmos festivalio „Granatos Live“ muzikinės kovos metu.


2016-06-28 13:32

Kastytis Kerbedis gerbėjams rengia du įspūdingus koncertus

10|2

Lietuvos estrados veteranas Kastytis Kerbedis jau rugpjūtį savo mylimai publikai pristatys du išskirtinius koncertus, kurių metu pasirodys su gyvos muzikos grupe. Vienas koncertų vyks po žvaigždėtu pajūrio dangumi, kitas – romantiškoje Trakų pilyje.


2016-06-28 12:01

„el Fuego“ kartu su daina pristato naują grupės narį

1|6

Pop klasikos grupėjė „el Fuego“ džiugios permainos. Vaikinų gretas papildė dar vienas nepriekaištingu vokalu ir žavingos išvaizdos narys – Rokas Spalinskas, kuris buvo pastebėtas ir įvertintas muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“.


2016-06-28 10:56

Kanye Westas vaizdo klipe susiguldė į lovą nuogas įžymybes

2|3

Kanye Westas išleido pribloškiantį nuogų miegančių įžymybių klipą Kanye Westas išleido vieną prieštaringiausiai vertinamų klipų per visą istoriją.


Populiariausi per 24 val.