Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2014-08-28 16:52

Rusija neišvengiamai subyrės, bet iki tol bus daug smurto

48

Rusijos prezidentas su savo psichopatine ir destruktyvia politika į Ukrainą, o tuo pačiu ir į Europą, atėjo ilgam. Nematau pagrindo džiaugtis net ir žinomų Rusijos politologų prognozėmis, kad po metų vienaip ar kitaip tas košmaras baigsis, o tą košę užvirę bei nuolat ją kaitinę Rusijos politikai, žurnalistai ir net žinomos kultūros asmenybės turės už tai atsakyti.


2014-08-28 15:11

Išlaisvinkime Žaliajį tiltą nuo sovietinės praeities

70

Nacių ir sovietų palikti pėdsakai Lietuvoje vertinami nevienodai, nors yra uždrausta viešai demonstruoti jų simboliką.  Rudenį vėl bus svarstoma, ką daryti su sovietinėmis statulomis, stovinčiomis ant sostinės Žaliojo tilto.


2014-08-28 11:55

Ką Briuselyje veiks V. Andriukaitis?

29

Šeštadienį specialiame ES Vadovų Tarybos posėdyje bus sprendžiama dėl kandidatūrų į svarbiausius ir įtakingiausius ES postus - užsienio politikos įgaliotinio, Europos Vadovų tarybos pirmininko bei Europos Komisijos narių pareigas.


2014-08-28 08:21

Kokia bus Lietuvos valdžia be V. Tomaševskio partijos?

15

Lietuvos lenkų rinkimų akcija (LLRA) prisižaidė. Mėginimai prieš premjero A.Butkevičiaus valią į energetikos viceministro kėdę žūtbūt pasodinti skandalingąją R.Cytacką baigėsi tuo, kuo ir turėjo baigtis, – LLRA ne tik prarado energetikos ministro portfelį, bet ir išlėkė iš valdančiosios koalicijos. Tiesa, LLRA vedlys V.Tomaševskis skelbia, kad jo partija pati palieka valdančiąją koaliciją dėl politinių intrigų. Tačiau tokį elgesį geriausiai nusako posakis: pats muša, pats rėkia.


2014-08-28 07:49

Nauja tradicija, kuri kelia nerimą

5

„Deja vu“, – pasakytų prancūzai. Kažkur matyta. Ir kažkur girdėta.


2014-08-27 14:04

Lietuvių kalbos tvarkytojai, nereikia bijoti raidžių Q, W ir X!

106

Esu ne kartą rašęs apie tragikomišką situaciją, susijusią su ištekėjusių už užsieniečių lietuvaičių pavardėmis. Lietuvos raštininkai niekaip nesutinka leisti lietuvaitėms paimti tikras jų vyrų užsieniečių pavardes, jeigu tose pavardėse yra raidės w, x, q. Nesvarbu, kad tos lietuvaitės gyvens savo vyrų šalyse ir į Lietuvą užsuks tik retkarčiais, taigi jokios neigiamos įtakos nei lietuvių kalbai, nei Lietuvos valstybei net ir norėdamos nepadarys.


2014-08-27 11:57

Išmušė A.Lukašenkos žvaigždžių valanda

13|

Šio antradienio, kai Minske susitiko Europos Sąjungos (ES) aukšto rango vadovai su Rusijos, Baltarusijos ir Kazachstano, t.y. šalių įeinančių į Muitų Sąjungą, prezidentais labai laukė Aliaksandras Lukašenka. Pirmą kartą vienu metu jis tapo reikalingas ir Rusijai, ir ES nors anksčiau kiekvieną kartą laviruodamas bei stengdamasis išsilaikyti pats ir išlaikyti savo šalies ekonomiką, jis galėjo džiaugtis tik kurios nors vienos pusės dėmesiu bei parama. Ir žinojo, kad tiek vieni, tiek kiti jį priima per sukąstus dantis.


2014-08-27 07:29

Kirpėjai – euras, valdžiai – dar litas

7

Ledai – 2,49 lito (0,72 euro). Vyrų kirpimas – 15 litų (4,34 euro). Jau netrukus bus savaitė, kai Lietuvoje įsigalėjo dvikainystė. Kas svarbiausia keičiantis valiutai? Atspausdinti tonas eurų ir nukalti šimtus tonų monetų? Ne! Aprūpinti šviežutėliais pinigais provincijos krautuves, kurioms gresia virsti pinigų keityklomis? Ne! Pasistengti, kad bent porą savaičių prieš 2015-uosius visuose bankuose būtų galima nemokamai išmainyti litus į naująją valiutą? Irgi ne!


2014-08-27 07:19

Degalų upeliai ir rūkalų pakeliai iš Lietuvos vagia milijardus

40

Kenos geležinkelio stotyje įkliuvo traukinio mašinistas ir jo padėjėjas, gabenę 36,5 tūkst. litų vertės kontrabandinių rūkalų. Medininkų pasienio poste Rusijos piliečio vairuojamame vilkike rasta net 132 tūkst. litų vertės, o Kaišiadorių gyventojo namuose – daugiau nei 10 tūkst. litų vertės kontrabandinių rūkalų. Kaune aptikta nelegali degalinė su dviem talpyklomis po kubinį metrą. Visa tai vos kelių rugpjūčio dienų derlius, įrodantis, kad Lietuva ne veltui vadinama kontrabandos ir kontrabandininkų valstybe.


2014-08-26 15:56

Į futbolą grįžta šlovingieji „duok į snukį“ laikai?

13

Nepatiko – spiri. Neįtiko – trenki. Į galvą. Lyg ir ne futbolo terminai, tačiau senesnioji karta puikiai pamena Lietuvos futbolo dienas, kai kumščiais žaidėjai auklėdavo visus – ir varžovus, ir teisėjus, ir sirgalius. Turiu gerą arba blogą – priklauso nuo požiūrio – naujieną: gyvenimas vyksta ciklais ir mes grįžtame.


Populiariausi per 24 val.