Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-11-26 09:54

Į Teisėjų etikos ir drausmės komisiją paskirtas A. Čepas

2

Į Teisėjų etikos ir drausmės komisiją prezidentė Dalia Grybauskaitė paskyrė teisininką Algimantą Čepą, trečiadienį pranešė prezidentės spaudos tarnyba.


2014-11-26 09:50

L.Linkevičius: „Niekas neturi priimti sprendimo už Ukrainą“

2

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitikime su Čekijos užsienio reikalų ministru Lubomiru Zaoraleku Prahoje aptarė dvišalį bendradarbiavimą, prekybos ir saugumo srityse, didžiausias skirtas saugumui ir geopolitinei situacijai.


2014-11-26 08:40

Kandidatei į lygių galimybių kontrolieres koją pakišo atvirumas

13

Seimo nariams neįtinka jau antra kandidatė į lygių galimybių kontrolierius. Šįkart politikų testo neišlaikė palankiai apie tos pačios lyties asmenų partnerystės įteisinimą pakalbėjusi Diana Gumbrevičiūtė-Kuzminskienė. Advokatė D.Gumbrevičiūtė-Kuzminskienė vakar Seime per slaptą balsavimą surinko vos vienu jos kandidatūrai pritariančiu balsu daugiau nei prieš metus į šias pareigas pretendavusi kita teisininkė.


2014-11-26 08:20

L. Graužinienė apie vežėjų problemas: „Situacija nepavydėtina“

62| 

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė teigia esą sunerimusi dėl situacijos Rusijos pasienyje, kuomet vairuotojai iš Lietuvos susidūrė su patikromis ir gaišo eilėse. „Žinių radijo“ laidoje „Pozicija“ Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė kalbėdama apie vežėjų problemas, sakė: „Situacija yra tikrai nepavydėtina, jei žiūrime iš ekonominių pozicijų. Daugelis įmonių nebesamdo mūsų vežėjų, kad nekiltų papildomų problemų.“


2014-11-25 21:33

Lietuvos politikai stebisi: mes parduosime ginklų Ukrainai?

353|

Seimo Socialdemokratų frakcijos posėdyje antradienį kai kurie politikai piktinosi tuo, kad jiems visiška naujiena tapo ir tai, kad Lietuvos ir Ukrainos prezidentai Kijeve esą susitarė dėl lietuviškos ginkluotės tiekimo Ukrainai. Pats Ukrainos prezidentas Petro Porošenka tai pavadino „ginkluotės elementais“.


2014-11-25 20:04

Vairuotojo žmona papasakojo, kokiomis sąlygomis dirba lietuviai

223| 

Ilgos valandos prie vilkiko vairo riedant apledėjusiais Skandinavijos keliais, nuolatinis skubėjimas pristatyti krovinius ir ginčai su darbdaviais Lietuvoje – tokia lietuvių vilkikų vairuotojų kasdienybė. Neseniai lrytas.lt rašė apie Norvegijoje dirbančius ir į kitas Skandinavijos šalis krovinius vežančius Lietuvos logistikos įmonės „Girteka“ vairuotojus, kurie, nusprendę nebesitaikstyti su darbdavio reikalavimais mažinti degalų sąnaudas ir darbo saugos taisyklių ignoravimu, surengė įspėjamąjį streiką.


2014-11-25 19:20

Iš tikinčiosios 37 tūkst. litų „išmelžęs“ klebonas mėto pėdas

33| 

Dėl gautos dosnios kelių šimtų tūkstančių litų aukos Jonavos klebonui Audriui Mikitiukui teks aiškintis teismuose. Sužinoję, kad psichikos liga serganti moteris dosniai parėmė bažnyčią ir kleboną jos artimieji kreipėsi į teismą ir prašo sugrąžinti pinigus, praneša „Lietuvos ryto“ televizija. Giminaičių tvirtinimu klebonas pasinaudojo savo veiksmų suprasti negalinčia moterimi. Pats klebonas, teismo pasiūlymą taikytis atmetė. Esą dalį pinigų jau grąžinęs, o toliau lauks teismo sprendimo.


2014-11-25 17:47

Į Lietuvą atsiųstas portugalų žvalgybinis lėktuvas

27|3

Po mįslingo povandeninio laivo „medžioklės“ prie Švedijos krantų, stebėti Baltijos jūrą į Lietuvą spalio pabaigoje buvo atsiųstas Portugalijos karinių oro pajėgų žvalgybinis lėktuvas „Lockheed P-3C CUP“. „Orlaivis nuo spalio pabaigos bazuojasi Lietuvos karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose ir vykdo patruliavimą ir stebėjimą Baltijos jūroje“, - BNS antradienį patvirtino Lietuvos krašto apsaugos ministerijos Viešųjų ryšių departamentas.


2014-11-25 17:34

Galutinis žodis: E.Raistenskis buvo veikiamas interesų konflikto

1

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) galutine ir neskundžiama nutartimi paliko galioti Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) 2013 m. liepos 10 d. sprendimą, kad vidaus reikalų ministro patarėjas Ervinas Raistenskis, dalyvaudamas ministerijai pavaldžių viešąjį saugumą užtikrinančių įstaigų vadovų pasitarimuose svarstant klausimus, susijusius su jo kita darboviete - Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT), pažeidė Lietuvos Respublikos viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus, įpareigojančius vengti interesų konflikto ir nusišalinti jam iškilus.


2014-11-25 17:14

Dalis Rusijoje areštuoto laivo „Jūros vilkas“ įgulos išvyko namo

11

Rusijoje sulaikyto Lietuvos laivo byla toliau bus nagrinėjama gruodį, dalis įgulos jau paliko laivą, sako laivo savininkų advokatas Vladimiras Odiagaila. Antradienį Murmansko teismas toliau nagrinėjo administracinę Lietuvoje registruoto laivo „Jūros vilkas“ bylą, kurioje žvejybos pažeidimais kaltinamas laivo kapitonas, Lietuvos pilietis Aleksandras Gruško.


Populiariausi per 24 val.