Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2016-07-26 22:39

Iš Anglijos grįžusios emigrantės Palangos pliažą sukėlė ant kojų

231|15|

Į Lietuvą iš Anglijos grįžusios emigrantės jau antrą dieną sugebėjo visą Palangą sukelti ant kojų ir atsidurti policijos komisariate. Dvi girtos moterys pasimetė viena nuo kitos ir nusprendė pašokdinti gelbėtojus. Staugdamos per visą pajūrį, jos įžeidinėjo gelbėtojus ir vėliau atvykusius policijos pareigūnus. „Jūs mane apkaltinote, kad girta. Mano tik toks tonas. Prašau duoti man pripūsti. Aš tikrai nepripūsiu. Kreipiausi padėti, nes pamečiau šeimą. Tu mane paėmei ir stūmei. Pasakiau aiškiai: „Dont touch me“ (liet. „Neliesk manęs“). Tu, kaip vyras, negali liesti moters“, – ant gelbėtojo šaukė girta emigrantė.


2016-07-26 21:54

Lietuvoje žmogaus teisės nuobodu – Ukrainoje nearti dirvonai

Tarptautinio olimpinio komiteto sprendimas neuždrausti visai Rusijos olimpinei komandai dalyvauti Rio žaidynėse tik įrodo tai, ką visi seniai įtarė ir nuo ko bandė žegnotis senomis maldelėmis: „O, sporte, tu taika“.


2016-07-26 19:40

Energetikos ekspertas: Astravo AE įvykęs incidentas yra rimtas

13

Baltarusijos Energetikos ministerijai pripažinus, kad netoli Lietuvos statant Astravo atominę elektrinę (AE) buvo susidariusi „neeilinė situacija“, branduolinės energetikos ekspertas teigia, kad įvyko rimtas incidentas ir neatmeta, kad jėgainei reikės gaminti naują reaktoriaus korpusą.


2016-07-26 18:54

Lietuvaitės – aukščiausių pasaulio moterų dešimtuke

8|2

Lietuvaitės patenka į aukščiausių pasaulio moterų dešimtuką, Lietuvos vyrai pagal ūgį – antrojo dešimtuko pabaigoje, rodo tyrimas.


2016-07-26 18:53

Baltarusija patvirtino: Astravo AE buvo „neeilinė situacija“

4

Baltarusijos energetikos ministerija antradienį patvirtino, jog netoli Lietuvos statant Astravo atominę elektrinę buvo susidariusi „neeilinė situacija“. 


2016-07-26 17:05

„Darbiečio“ rinkimų kampanijos klipas įaudrino internetą

12|2| 

„Tu ateik ir balsuok, prašau už silkę tik neparsiduok“ – tokiais dainos žodžiais į rinkėjus prabilo vieno „darbiečių“ kandidato komanda. Darbo partijos renginyje Raseiniuose nuskambėjo Dariaus Ulicko rinkimų himnas, kurio melodija idealiai sutampa su legendinio dueto „Modern Talking“ hitu „You're my heart, you're my soul“.


2016-07-26 17:05

Anykščius išmargino floristiniai kilimai

21

Savaitgalį Anykščiuose praūžusios miesto šventės vienas iš spalvingiausių akcentų buvo dešimtus metus iš eilės rengiamas tarptautinis floristinių kilimų konkursas. Lietuvių, italų, vokiečių, lenkų sukurtos per dvidešimt įvairiaspalvių augalų kompozicijų turėtų dar gerą savaitę džiuginti anykštėnus ir jų svečius.


2016-07-26 16:51

Kaune „nematomus“ šviesoforus keičia modernūs

1

Kauno vairuotojams saulėtą dieną daugiau nereikės spėlioti šviesoforo spalvos. Trečią dešimtį metų skaičiuojančius pasenusius Kauno šviesoforus keičia nauji, LED šviesos šaltiniais aprūpinti šviesoforai.


2016-07-26 16:17

P. Gražulis maištauja: politikas reikalauja nusmukdyti jį žemiau

46

Skandalingasis parlamentaras Petras Gražulis griauna vos prieš kelias dienas patvirtintą Rolando Pakso vadovaujamos partijos „Tvarka ir teisingumas“ kandidatų į Seimą sąrašą.


2016-07-26 15:02

Stojančiųjų bėda: uždarytų studijų programų sąrašas

12

Svajonės siekti negalės, nes per mažai stojančiųjų – su tokia realybe susidūrė abiturientė Gabrielė (pavardė redakcijai žinoma – aut. past.). Mergina negalės studijuoti norimos specialybės, nes į pirmąją jos prašyme įrašytą studijų programą nesusirinko pakankamai studentų.


Populiariausi per 24 val.