Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-02-27 14:48

Kontrolieriai sulaukė skundų dėl privalomos karinės tarnybos

Valstybės gynimo tarybai paskelbus apie privalomos karinės tarnybos grąžinimą, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą pasiekė pirmieji skundai ir neformalūs paklausimai apie galimas diskriminacijos apraiškas dėl lyties, amžiaus ir išsilavinimo.


2015-02-27 14:18

Plakatas J. Neverovičiaus rankose: „Už koloradus nebalsuoju“

11|2

Socialiniuose tinkluose žaibišku greičiu išplito buvusio energetikos ministro Jaroslavo Neverovičiaus nuotrauka. Jis per krepšinio rungtynes JAV buvo nufotografuotas laikantis plakatą, kuriame matome, jog jis palaiko Gžegožą Saksoną – kandidatą iš Valdemaro Tomaševskio bloko. Apačioje J.Neverovičius parašė: „už koloradus nebalsuoju“.


2015-02-27 13:24

Emigrantų medžioklės nebus – kariuomenė tikisi savanorių

151|2

Planuojama, kad karo prievolininkų sveikatos patikrinimas vyks Karo medicinos tarnyboje, kuri pateiks savo išvadas, o galutinį sprendimą dėl tinkamumo tarnybai priims Karinės medicininės ekspertizės komisija, sako Lietuvos kariuomenės vado padėjėjas pulkininkas Valdemaras Rupšys. „Kitaip tariant, išvengti tarnybos, gavus atleidimą iš pažįstamo gydytojo ar pateikus kažkokią fiktyvią pažymą, tikrai nepavyks“, – teigia jis.


2015-02-27 13:17

Pareigūnas atskleidė, kiek iš tiesų kainuoja rinkėjo balsas

8|3|

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojo Antonio Mikulskio teigimu, išankstiniai rinkimai parodė, kad pažeidimų daug. Prasidėjus išankstiniam balsavimui pareigūnai pluša iš peties. Pradėti šeši ikiteisminiai tyrimai, iš jų net trys – Trakuose. Šešiolika asmenų pristatyti į policijos komisariatus.


2015-02-27 13:04

Už Lietuvą, vyrai! Bet be manęs

532|12| 

Karštus patriotinius jausmus liejantys politikai sveikino antradienį Valstybės gynybos tarybos (VGT) sprendimu grąžintą privalomąją karinę tarnybą. Lietuvos kariuomenė sustiprinta geopolitinės krizės akivaizdoje, atkurtas jaunimo ryšys su patriotinėmis vertybėmis – tokius argumentus žėrė politikai. Tačiau rodyti asmeninio pavyzdžio patriotai iki šio laiko neskubėjo. Apie meilę Tėvynei šiltai kalbančių Seimo narių ir ministrų sūnūs, sulaukę šaukiamojo amžiaus nepriklausomybę atkūrusioje Lietuvoje, mokėsi prestižiniuose universitetuose ir kareiviškų batų neavėjo.


2015-02-27 12:36

Pasvalio teismo vadovas – atleidžiamas

5

Teisėjų taryba penktadienį vienbalsiai nusprendė patarti prezidentei atleisti savo poelgiu pažeminus teisėjo vardą Pasvalio rajono apylinkės teismo pirmininką Vitalijų Šidagį.


2015-02-27 12:04

Policija kviečia jaunimą papildyti įstatymo sargų gretas

2|2

2015 metų kovo 5 dieną visuose šalies policijos komisariatuose vyks atvirų durų dienos, kurių metu bus pristatoma policijos pareigūno profesija. Esi smalsus, atsakingas ir pareigingas? Tau rūpi asmens ir visuomenės saugumas? Nebijai iššūkių? Tada policininko profesija kaip tik tau. Kovo 5 d. 11.00 val. Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) kviečia apsilankyti Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viešosios policijos pastate, Chemijos g. 4 b. (išankstinė registracija iki kovo 4 d. el. p. saule.melzbakiene@policija.lt). Tikslinė auditorija – 11 ir 12 klasių moksleiviai. Susitikimų metu mes supažindinsime jus su policijos darbu, papasakosime apie stojimo į policiją sąlygas. Pareigūnai pademonstruos transporto priemones


2015-02-27 11:55

Prostitucijos istorijos Anykščių merą išvedė iš kantrybės

38|

Anykščių meras Sigutis Obelevičius penktadienį kreipėsi į Generalinę prokuratūrą pradėti ikiteisminį tyrimą dėl šmeižimo. Savo pareiškime S. Obelevičius teigia, kad nuo vasario 23-iosios prieš jį pradėta gerai organizuota šmeižimo kampanija.


2015-02-27 11:30

„Lietuvos dujos“ darbuotojai – išteisinti

6

Penktadienį Vilniaus miesto apylinkės teismas dėl sukčiavimo, piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir dokumentų klastojimo išteisino kaltinamuosius – AB „Lietuvos dujos“, Mindaugą Kirslį, Dangyrą Valaikaitę ir Joachimą Martiną Hockertzą, nes įrodyta, kad jiems inkriminuotų veikų jie nepadarė.


2015-02-27 11:22

Penktadienis – paskutinė diena agitacijai savivaldos rinkimuose

7

Penktadienis – paskutinė diena agitacijai savivaldybių tarybų bei merų ir vieno parlamentaro sostinės Žirmūnų apygardoje rinkimuose. Šeštadienį, valandą po vidurnakčio, įsigalios agitacijos draudimas. Įstatymas numato, kad rinkimų agitacija, nepaisant jos būdų, formų ir priemonių, draudžiama likus 30 valandų iki rinkimų pradžios ir balsavimo pabaigos, išskyrus nuolatinę vaizdinę agitaciją, iškabintą iki prasidedant draudimui.


Populiariausi per 24 val.