Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nelaimės
2014-07-22 18:07

Po mįslingo įvykio odontologijos kabinete – netikėta mirtis

28

Liepos 10-ąją Kaune, Sąjungos aikštėje, įsikūrusiame odontologijos kabinete kilęs gaisras jau pareikalavo aukų – nuo sunkių nudegimų Kauno klinikose mirė 60 metų Rita V. Dar viena moteris yra labai sunkios būklės – dėl jos gyvybės grumiasi medikai.


2014-07-22 15:27

Elektrėnuose automobilis partrenkė ir sužalojo vaiką

3

Elektrėnų policijos pareigūnai aiškinasi aplinkybes avarijos, per kurią automobilis partrenkė ir sužalojo vaiką.


2014-07-22 14:52

Darbininko žūtis ant geležinkelio bėgių – mįslė tyrėjams

11|2

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto (KVJU) teritorijoje žuvo 42 metų darbininkas G.Š. – vyriškį pervažiavo geležinkelio bėgiais staiga pajudėjęs vagonų sąstatas. Įvykio aplinkybes ir priežastis aiškinasi tyrėjai. Nelaimė įvyko pirmadienį pietinėje KVJU dalyje esančio Malkų įlankos terminalo geležinkelio krovos aikštelėje. Terminalo teritorijoje dirbančios kitos įmonės „Lunėja“ pagalbinis darbininkas, pirminiais duomenimis, tuo metu valė tuščius vagonus.


2014-07-22 10:56

Vyro žūtis sujaukė moters gyvenimą: „Jaučiuosi našta tėvams“

56

Tuo metu, kai Ugnė aštuntą mėnesį laukėsi kūdikio, jauna moteris tapo našle – avarijoje žuvo jos vyras. Kaip sako prieš penkerius metus tragediją patyrusi moteris, tuomet žemė išslydo iš po kojų. Sukrėtė ne tik vyro netektis: dar studijuodama pastojusi moteris nedirbo, todėl atrodė, kad visas gyvenimas žlugo.


2014-07-22 10:18

Kaune ant tilto pabiro alaus buteliai

17

Naktį iš pirmadienio į antradienį ant M.K.Čiurlionio tilto Kaune iš vilkiko išbyrėjo didelis kiekis pilnų alaus butelių. Ugniagesių buvo paprašyta nuvalyti duženas. Atvykę ugniagesiai pamatė, kad iš vilkiko "Renault 450" ant kelio išbyrėjo daugybė alaus butelių dėžėse.


2014-07-22 07:06

Pasienietės visureigis Vilniuje partrenkė vaiką, berniukas žuvo

365|18| 

Vilniuje automobilis partrenkė vaiką. Berniukas žuvo. Pirmadienį apie 12 val. 45 min. Vilniaus policijai pranešta,kad A.Vivulskio g. automobilis partrenkė vaiką. Pareigūnai buvo informuoti, kad vaikas sunkiai sužalotas, jis prarado sąmonę. Į įvykio vietą nuskubėjo policijos pareigūnai ir greitosios pagalbos medikai. Bet jie vaikui padėti jau nebegalėjo. Vaikas buvo miręs.


2014-07-21 16:39

Greitkelyje Kaunas–Vilnius apvirto automobilis, yra sužeistų

11|11

Greitkelyje Kaunas-Vilnius pirmadienį nuo kelio nuvažiavo ir apvirto automobilis. Per incidentą nukentėjo mažiausiai vienas žmogus. Pirmadienį apie 14 val. 44 min. pareigūnai gavo pranešimą, kad nuo kelio nuvažiavo ir apvirto automobilis. Po incidento iš automobilio pradėjo rūkti dūmai, todėl į įvykio vietą nusiųsti du ugniagesių automobiliai.


2014-07-21 15:44

Vonioje mirusios merginos motina atsakymo tikisi iš sapno

600|4

Šalį sukrėtusi tragedija, kai nuomojamų apartamentų masažinėje vonioje nuskendo studentė ir verslininkas, gali vėl bet kada pasikartoti. Tai parodė „Lietuvos ryto“ tyrimas, kurio metu paaiškėjo labiausiai tikėtina tragedijos priežastis. „Nuolat vėdinkite patalpas“, – tokius patyrusio dujų katilų meistro, buvusio Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytojo, žodžius gerai įsiminiau prieš penkerius metus, kai nuomojausi būstą sostinės Žvėryno rajone.


2014-07-21 15:43

S. Tamkevičius apie A. Svarinsko laidotuves: „Nuotaika dvejopa“

75|36

Pirmadienį į paskutinę kelionę palydimas aktyvus Lietuvos neginkluoto pasipriešinimo dalyvis, politinis kalinys, Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo narys, monsinjoras Alfonsas Svarinskas. „Dvejopa nuotaika, kai išsiskiri su tokiu žmogumi, kunigu legenda. Viena vertus, ir gaila, ir skaudu. Antra vertus, ko jis gyvas nesugebėjo padaryti, tos jo idėjos ras atgarsį kitų širdyse. Dėl to galima džiaugtis“, – prieš prasidedant procesijai iš Šv.Ignoto bažnyčios į Vilniaus arkikatedrą kalbėjo Kauno arkivyskupas Sigitas Tamkevičius.


2014-07-21 12:20

Per avariją Vilniuje nukentėjo moteris

4|12

Viena moteris nukentėjo pirmadienį vidurdienį Vilniuje susidūrus dviem lengviesiems automobiliams. Pirmadienį apie 12 val. 01 min. Vilniaus policijai buvo pranešta, kad Geležinio Vilko g., ties sankirta su Ozo g., įvyko avarija, neva susidūrė daug automobilių. Pranešta, kad nukentėjo du trisdešimtmečiai - vyras ir moteris.