Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-12-21 22:01

Naujasis ambasadorius tikisi, kad V. Putinui aiškintis neteks

23

Paskirtasis Lietuvos ambasadorius Rusijoje Remigijus Motuzas teigia nuo darbo Stokholme laikų turintis pažinčių tarp Rusijos diplomatų, dirbančių su Lietuva, ir tikisi, kad jam pavyks tapti geru tarpininku tarp Maskvos ir Vilniaus. Pasak diplomato, kuris priklauso socialdemokratų partijai, aiškintis dėl Prezidentės Dalios Grybauskaitės žodžių jam neteks, o daugiausiai dėmesio jis tikisi skirti „praktiniams“ abiejų šalių santykių aspektams.


2014-12-21 21:55

Baimės apimti lietuviai Lenkijos parduotuvėse šluoja net vandenį

538|24

Ar nepabrangs maistas įvedus eurą? Ar nepritrūksime svarbiausių produktų? Kamuojami tokių klausimų lietuviai paskutinį savaitgalį prieš Kalėdas siaubte siaubė Lenkijos parduotuves. Pasienyje esančių Suvalkų prekybos centrai buvo pasiruošę tokiam antplūdžiui, tačiau kai kurių prekių pritrūko. Parduotuvių salėse tvyrojo netvarka, nes po lietuvių šturmo darbuotojai nespėjo tvarkyti lentynų.


2014-12-21 21:55

Pakilti iš narkotikų liūno prireikė stebuklo

12|12|

Pakaunėje įsikūrusioje priklausomybės ligų reabilitacijos bendruomenėje besigydantys narkomanai artėjančių švenčių laukia su jauduliu ir viltimi. Kai kurie šių vyrų pirmą kartą po ilgo nesimatymo susitiks su savo artimaisiais. Kauno rajono pakraštyje, buvusioje Linksmakalnio radijo žvalgybos bazėje, įsikūrusioje priklausomybės ligų reabilitacijos bendruomenėje „Sugrįžimas“ gyvenimas teka didžiųjų švenčių laukimo ritmu.


2014-12-21 21:55

Ukrainietė: svarbu žinoti, kad mes – ne vieni

53|31

Vilniaus Rotušėje sekmadienio pavakarę būriavosi neabejingieji menui ir Ukrainai. Visuomenininkai, pakvietę į tarptautinį labdaringą aukcioną su Rusijos agresija ir vietos separatistais kovojančiai šaliai paremti, surinko beveik 50 tūkst. litų. Ukrainos vėliavos spalvas mėlyną ir geltoną reiškiančiu pavadinimu „Blue/Yellow“ pasivadinęs visuomeninis judėjimas nebe pirmą kartą solidarizuojasi su Rusijos agresiją patiriančia šalimi. Lėšos, gautos už meno kūrinių aukcione parduotus darbus, bus skirtos Ukrainos kariuomenei ir ten kovojantiems savanoriams remti.


2014-12-21 21:55

J.Radzevičius klūpojo prieš savo aukos artimuosius

473|3

Girtas žmogų suvažinėjęs ir netrukus prieš teismą stosiantis televizijos laidų vedėjas Jonas Radzevičius tikisi turėti užtarėjų. Tai - žuvusiojo aukos artimieji. Ar jie iš tiesų atleido avarijos kaltininkui? Norėdamas išgirsti atsakymą iš pirmų lūpų „Lietuvos rytas“ pasibeldė į Stanislovo Korolevičiaus sesers Zofijos Korolevič-Jucevič namų duris. „Visada troškau patekti į „Teleloto“ televizijos studiją, kad iš arti pamatyčiau žaidimo vedėją Joną Radzevičių – jis man labai patiko. O susipažinome tragiškomis aplinkybėmis.


2014-12-21 19:00

Narkotikų kurjerį iš Lietuvos įklampino lengvų pinigų godulys

122|3| 

Garsas apie Indonezijoje sulaikytą narkotikų kurjerį iš Lietuvos atsirito iki Šunskų miestelio ir Tursučių kaimo (Marijampolės savivaldybė). Žmonės televizijos reportaže atpažino šiame krašte užaugusį Mindaugą Veriką. „Nelaimingas vaikas. Kai šią savaitę per televizorių pamačiau jį sulaikytą, net apsiverkiau. Prieš kelerius metus Mindaugas man malkas sukapojo, dirbo net sukaitęs. Kai pamotė jį išvijo, įsitaisė apleistoje kalvėje“, – pasakojo Tursučių kaimo pakraštyje gyvenanti pensininkė Birutė.


2014-12-21 18:10

Klaipėdos gatvėje - garsaus pedagogo žūtis

4

Uostamiesčio pėsčiųjų perėjoje per avariją žuvo buvęs ilgametis Klaipėdos universiteto dėstytojas, docentas Albertas Juška – 83 metų vyriškį partrenkė ir mirtinai sužalojo automobilis.


2014-12-21 10:10

J.Radzevičius: „Jei ne šeimos palaikymas, būčiau išprotėjęs“

550|11|

Televizijos laidų vedėjas Jonas Radzevičius Kalėdų laukia sunkia širdimi. Penkių vaikų tėvą slegia kaltė dėl vilniečio, kurį partrenkė automobiliu, žūties. Kaltininkas atleidimo prašė klūpodamas. Ekrano žvaigždė pirmą kartą prabilo po tragiškos avarijos, kuri skaudžiai paženklino ne tiktai jo, bet ir kitos šeimos gyvenimą. Teismo laukiantis 38 metų J.Radzevičius davė išskirtinį interviu „Lietuvos rytui“.


2014-12-21 09:59

Lietuva ir Lenkija kartu kovos su nusikaltimais pasienyje

16

Lietuva ir Lenkija numato sustiprinti pasienio tarnybų bendradarbiavimo centrą policijos ir muitinės pajėgomis. „Mes su kolegomis Lenkijos pasieniečiais tam centre dirbame jau seniai, jau nuo 2006 metų, bet iškilo būtinybė, reikia ir daugiau teisėsaugos institucijų - ir policijos, ir muitinės, tai šitie visi derinimo veikamai tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės vyksta. Gal šiek tiek ir ilgiau užtruko, bet dabar jau į pabaigą - kad ten dirbtų visos tos žinybos“, - BNS sakė Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) vadas generolas Vainius Butinas.


2014-12-21 09:50

Belgija uždaro 18 diplomatinių atstovybių

40

Belgija, taupydama lėšas, uždaro ambasadą Vilniuje ir dar 17 diplomatinių atstovybių ir konsulinių įstaigų. Belgijos ambasada penktadienį pranešė, kad uždarius ambasadą Belgijos diplomatinius ir konsulinius klausimus Lietuvoje perims ambasada Varšuvoje. Taip pat bus uždaromos ambasados ir kitose Baltijos valstybėse - ambasados Taline funkcijas perims Helsinkis, Latvijos - Stokholmas.


Populiariausi per 24 val.