Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-30 08:43

Iš V. Jankausko pasityčioję policininkai sukurpė ilgą istoriją

77|2

Policijos patyčias Vilniuje patyręs palangiškis verslininkas Vaidotas Jankauskas, kaip dabar paaiškėjo, net nepažeidė Kelių eismo taisyklių, dėl kurių buvo užsipultas, o pareigūnai griebėsi klastočių. Pažintis Vilniuje su bendrovės „Du broliai“ savininku palangiškiu V.Jankausku vienam policininkui gali baigtis teismu ir milžinišku civiliniu ieškiniu. Administracinio teisės pažeidimo bylą išnagrinėję Palangos policijos pareigūnai nustatė: V.Jankauskas nepažeidė Kelių eismo taisyklių, o protokolą surašęs vyresnysis patrulis Jonas Glinevičius suklastojo dokumentą dėl tariamo pažeidimo.


2014-09-30 07:17

Rusai tampo nervus: prie Latvijos krantų pasirodė karo laivas

278

Rusijos kariškiai Latvijos nervus tampo ne tik karo orlaivių skrydžiais greta šalies krantų. Pirmadienį visai prie pat Latvijos teritorinių vandenų pasirodė ir Rusijos karo laivas. Kaip savo paskiroje „Twitter“ pranešė Latvijos kariuomenė, pirmadienį Latvijos išskirtinėje ekonominėje zonoje Baltijos jūroje, maždaug 14,4 jūrmylių nuo šalies teritorinių vandenų, buvo užfiksuotas Rusijos karinio jūrų laivyno „Steregushiy“ klasės fregata „Boikiy 532“.


2014-09-30 06:54

Karo atveju Vilnių ginti būtų beprasmiška

605|2

Jeigu netikėtai prasidėtų karas, Vilniaus gynyba būtų beprasmė, nes šis miestas neturi jokios strateginės reikšmės, teigia istorijos tyrinėtojas, viešosios įstaigos Karo paveldo centras vadovas Vladimiras Orlovas. Visai kitas reikalas - Kaunas ir Alytus bei su Lenkija jungianti magistralinė arterija Kaunas-Suvalkai. Ne atsitiktinai šiuose miestuose beveik 300 metų sutelktos didžiausios kariuomenės pajėgos.


2014-09-30 06:46

Vietoj darbo Seime – į mišias Ispanijoje

16|2

Nebuvo Seime, bet su parlamento palaiminimu lankėsi keliose katalikiškose ceremonijose užsienyje. Taip praėjusios savaitės pabaigą praleido konservatorius Dainius Kreivys. Buvęs ūkio ministras D.Kreivys nuo praėjusio ketvirtadienio iki šio pirmadienio viešėjo Madride.


2014-09-30 06:43

Tuberkulioze sergančius gydyti teks prievarta

7

Seimas po pateikimo pritarė įstatymo pataisai, numatančiai priverstinai gydyti ligoninėse atvira tuberkulioze sergančius asocialius asmenis. Įteisinti priverstinį gydymą politikai ketina todėl, jog Lietuvoje daugiausia Europos Sąjungoje registruojama naujų vaistams atsparios plaučių tuberkuliozės atvejų.


2014-09-30 06:30

Kaip atsikratyti kaimyno? Nunuodyti!

35

Apsinuodijimas. Tokią diagnozę nustatė gydytojai, ištyrę Tyzenhauzų gatvės daugiabučio gyventojų sveikatos būklę. Tačiau kokių chemikalų ir kas pripylė laiptinėje, specialistai atsakyti nepajėgė, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Sostinė“. Aitrus kvapas – lyg dujų, lyg aerozolio. Jį prieš kelias dienas laiptinėje pajuto Tyzenhauzų gatvėje gyvenanti Nadežda Šičkina. Kvapas skverbėsi į butą, peršėjo gerklę, vertė čiaudėti. Medikai, ištyrę vilnietės ir jos nepilnamečio sūnaus sveikatą, nustatė, kad tai – ne alergija.


2014-09-30 06:13

Po skandalo teisme – grasinimai žurnalistei

44|4|

Nagrinėjant bylą iš teismo dingsta svarbus įrodymas. Dingimo niekas netiria, o kopiją turinčiai liudytojai pagrasinama jos neduoti teismui, antraip bus blogai. Tai – ne scena iš kokio nors Holivudo nuotykių filmo. Visa tai vyksta Lietuvoje. Šios skandalingos istorijos centre – žurnalistės išsaugotas pokalbių su dviem vieno straipsnio herojėmis įrašas. Prieš trejetą metų „Lietuvos ryto“ žurnalistė Jurgita Noreikienė paskelbė straipsnį apie dviejų kaimynių, gyvenančių Vilniuje, konfliktą. Viena jų – prokurorė, kita – nekilnojamojo turto nuomotoja. Dėl to straipsnio viena moterų padavė į teismą kitą dėl šmeižto ir įžeidimo.


2014-09-30 00:25

Vestuvių parodos staigmena – įspūdinga taurių piramidė

2|16

Klaipėdos viešbutyje „Europe City Aurora“ savaigalį vykusioje vestuvių parodoje dalyviai susipažino su naujausiomis šių reikšmingų iškilmių tendencijomis ir tapo įspūdingo reginio liudininkais – pobūvių salėje pastatyta bene aukščiausia Lietuvoje taurių piramidė.


2014-09-29 18:22

Sostinei – grėsmė likti be viešojo transporto

50

Vilniaus savivaldybė ir vėl turi problemų – šį kartą sukilo nuo rugpjūčio mėnesio atlyginimų negaunantys sostinės valdžios įsteigtos įmonės „Vilniaus viešasis transportas“ darbuotojai. „Kitos savivaldybės įmonės išmokėjo algas, o mes likome it musę kandę. Vairuotojai pikti ir alkani“, – kalbėjo Vilniaus miesto savivaldybės įmonės „Vilniaus viešasis transportas“ darbuotojų profesinės sąjungos vadovas Jonas Dekaminavičius.


2014-09-29 18:11

Kauno rajone kelininkai pasiraitos rankoves

22

Daugelis Kauno rajono kelių bus atnaujinti – gatvių asfaltavimui ir kitiems darbams vietos valdžia nusprendė skirti 21 mln. litų. Į šią kaina įeina ir 10 metų trukmės techninė priežiūra, projektų parengimas. Iš viso numatoma tvarkyti 33 vietinės reikšmės kelius, kurių ilgis – 22 kilometrai.


Populiariausi per 24 val.