Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-01 08:35

Įkaitęs oras veja Biržų valdininkus iš kabinetų

Viena Biržų savivaldybės darbuotoja administracijos direktoriui Vytautui Džėjai pasakė vėluosianti sugrįžti į darbą po pietų, nes ketina eiti išsimaudyti ežere. Viršininkas tam neprieštaravo.


2014-08-01 06:58

Generalininis miškų urėdas neatlaikė baisių atakų

19

Neatlaikęs spaudimo ketvirtadienį iš pareigų pranešė pasitraukiantis generalinis miškų urėdas Benjaminas Sakalauskas. Šias pareigas jis ėjo laikinai. Birželio mėnesį iš pareigų pasitraukiantis į Europos Parlamentą išrinktas buvęs aplinkos ministras Valentinas Mazuronis nusprendė nepratęsti devynių ministerijai pavaldžių institucijų vadovų kadencijų, tarp jų – ir Generalinės miškų urėdijos vadovo.


2014-08-01 06:19

Žala valstybei – milijonai litų, o kaltųjų – nė vieno

40| 

Į Briuselį lagaminus kraunantis buvęs sveikatos apsaugos ministras Vytenis Andriukaitis purtosi kaltės dėl Valstybės kontrolės užčiuoptos žalos biudžetui, kurią padarė Sveikatos apsaugos ministerija. Sveikatos apsaugos ministerija valstybės biudžetui padarė 3 mln. litų žalą. Tai nustatyta kontrolieriams atlikus praėjusių metų finansinį auditą. Pasak valstybės kontrolierės Giedrės Švedienės, tokio dydžio žala atsirado dėl neatsakingo ministerijos požiūrio į valstybės lėšų ir turto valdymą.


2014-08-01 00:50

Saulėlydis

19

Saulės palydėtuvės nuo Vilniaus apžvalgos aikštelės.


2014-07-31 18:47

Kariškiai parengė Lietuvos mobilizacijos planą

281

Vyriausybė patvirtino Valstybės mobilizacijos planą. Tai pranešė Krašto apsaugos ministerija (KAM). Nutarimą dėl Valstybės mobilizacijos plano Vyriausybė priėmė liepos 22-ąją, tačiau jo tvirtinimo procedūros užbaigtos ketvirtadienį.


2014-07-31 18:47

V. Landsbergis dėl Rusijos veiksmų pasisakė griežtai

191|4

Buvęs Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos - Atkuriamojo Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis sako netikintis, kad Medininkų žudynių organizatoriai ir vykdytojai bus nuteisti jiems dar gyviems esant, o dalį kaltės dėl neįvykdyto teisingumo ragina prisiimti ir Lietuvą.


2014-07-31 17:58

Iš smurto kamuojamos Libijos evakuotas Lietuvos pilietis

25|2

Padedant Ispanijai, iš smurto krečiamos Šiaurės Afrikos šalies Libijos evakuotas Lietuvos pilietis. Apie tai socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė Lietuvos užsienio reikalų ministerija. Užsienio reikalų ministerijos spaudos centro atstovė teigė kol kas negalinti pateikti detalesnės informacijos, bet tikisi tą padaryti vėliau.


2014-07-31 17:42

Sostinės širdyje - šutroje plušantys darbininkai

4|20

Praėjusiais metais Vilniuje buvo keičiami vamzdynai nuo Žaliojo tilto į Vilniaus ir Tilto gatvių pusę. Dabar Žaliojo tilto žiede ir Goštauto gatvėje priešais „Skalvijos" kino teatrą vyksta vamzdynų keitimo investicinio projekto įgyvendinimas. Kai kurie vyrai per karščius pluša ilgomis rankovėmis - tokios aprangos reikalauja darbų sauga. Pagal sutartį su rangovu darbus planuojama užbaigti iki šių metų rugsėjo pabaigos.


2014-07-31 16:17

Klaipėda planuoja statyti naują tiltą per Danę

Klaipėda planuoja statyti naują tiltą per Danės upę. Uostamiesčio taryba ketvirtadienį patvirtino būsimojo Bastionų tilto detaliojo plano korekcijas, jų trūko, kad šis projektas judėtų toliau, pranešė savivaldybė.


2014-07-31 15:10

Politologas: „Rusija gali pritaikyti atsakomąsias sankcijas“

94

Europos Sąjungos (ES) ir Jungtinių Valstijų sankcijų sulaukusi Rusija gali pritaikyti atsakomąsias priemones Vakarams, tačiau kol kas sunku tikėtis, kad tokios priemonės nedelsiant pakeistų politinius sprendimus. Tai teigia Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojai.